Автор Тема: Филми за конспирации, НЛО, езотерика, древни загадки и т.н...  (Прочетена 553996 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Топ 10 на вярващите в НЛО

1. Проф. Стивън Хокинг - Английски физик и космолог
2. Лорд Мартин Рийс - Президент на Британското кралско научно дружество
3. Лъчезар Филипов - Астрофизик от Института за космически изследвания на БАН
4. Едгар Мичъл - Бивш астронавт от НАСА
5. Ген. Дъглас Макартър
6. Маршал лорд Даудинг
7. Монсеньор Корадо Балдучи - Теолог на Ватикана
8. Джими Картър - Американският президент от 1976 до 1980 г
9. Роналд Рейгън - Американският президент от 1980 до 1988 г
10.Михаил Горбачов - „Феноменът НЛО съществува и трябва да се отнасяме много сериозно към него"
Доколкото имам спомен и единия от светите отци се изказа в подкрепа на съществуването на ЕТ.
А сега нека някой противник на феномена НЛО да посочи топ 10 на известни личности, които категорично го отричат, т.е. твърдят, че сме сами във Вселената. 
« Последна редакция: Март 10, 2011, 23:43:57 pm от teni »

Неактивен moonlight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 119
  • "Only God can judge me!"
Константине...чакаме ;D ;D

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Понеже стана въпрос за новия филм на Пешо Симеонов - Сериозно за НЛО 2 * Измамата*, прочетете   НЛО - ИЗМАМАТА НА ХХ век - едно различно мнение:

"Дали има извънземни цивилизации и НЛО – това си остана голямата загадка на 20-ото столетие.
Езотериката описва НЛО като нереални визуализации от етерен елемент. Не че хората са сами във Вселената, обясняват посветените. Напротив, целият Космос е гъсто населен с духовни същества. Но те не могат да бъдат видяни, нито пипнати, защото съществуват в друго измерение, където съзнанието работи на висока честота.  Не е ли странно, че на днешния човек е много по-лесно да отрече Твореца, за когото говори цялата природа ,
а да вярва в манипулациите НЛО.

Въпросните НЛО-та явно са произведени на Земята от човешките ръце. Но, за да се създаде интрига и да се всее страх у хората, не само учените са въвлечени в "Играта", а и политици и военни, американците нямат равни  за тези манипулации. Дали НАСА не е излъгала за "Аполо 11", дали хората от "Зона - 51", също ни лъжат че има "извънземни НЛО", които се изработват в ...зоната. Има много въпросителни, но, конспирациите и измамите са още повече - http://maritsa.com/show.php?id=30971"

ЗАБРАНЕНО ЗА СКЕПТИЦИ   Срещи с НЛО


                                                 

Неактивен moonlight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 119
  • "Only God can judge me!"
Моето мнение: може и да има някаква манипулация, земни апарати, някакви холограми или просто необясними земни и природни явления, но има и реални нло обекти, които са от извънземен произход, техни кораби или някаква технология.Това за съществуването им в друго измерение съм съгласна, но защо и в нашето да няма по-развити от нас??Пак се опира до съвършенството на човека, какво ще ми кажат тези посветени за всички артефакти, за всички рисунки на светци с летящи чинии рисувани преди стотици години...и целият този бум на технологии за последните ... 20, 30 г., изведнъж човека поумня ли, изведнъж се родиха толкова умни хора ли??Как така преди 15 г. си въртяхме видео касети и касети за касетотфон, а след това изведнъж дискове, флашки, USB, че сега даже и простите GSM са като компютри и хиляди други примери...Писна ми от всички и от всичко (тези дето излизат и си изказват становищата), казва се 1 истина и се залива с 10 лъжи.Аз знам в какво вярвам и никой не може да ме убеди в друго.  :)

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Поздравления Луничке. @--- Наско защо поставяте нещата под общ знаменател. Може да има висши ,духовни същества, които нямат нужда от летателен апарат, но защо да няма и такива ЕТ, които имат нужда от тях. Не се отрича богатството от различни видове цивилизации и едновременно с това се поставят някакви ограничения. Пак евтини манипулации.

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Тени, не слагам нещата под общ знаменател. И аз като Луничка знам в какво вярвам.
А за катаклизмите, които  се случват сега, е виновна Луната:  http://www.utro.ru/articles/2011/03/09/960885.shtml

   <a href="http://static.video.yandex.ru/lite/volodqka/7z1rss61pi.3010/" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://static.video.yandex.ru/lite/volodqka/7z1rss61pi.3010/</a>

Послания от Вселената      Следи от Извънземни     НЛО около МКС   Споровете продължават

 
« Последна редакция: Март 11, 2011, 14:56:44 pm от Hacko »

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Наско, знам че сме от една и съща кръвна група, ама като някои поместват такива манипулации аз изобщо не ги чета. Авторите на тези публикации се опитват да поставят всичко под общ знаменател. Това имах предвид. Поздравления. Това клипче е много добро. :hi:
« Последна редакция: Март 11, 2011, 13:37:21 pm от teni »

Неактивен syprotiva

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
  • Lawrence of Arabia
Доколкото имам спомен и единия от светите отци се изказа в подкрепа на съществуването на ЕТ.[/quote]
 Въпросният отец фадър Габриел (ако не се лъжа) е и главен екзорсист на Ватикана. Размишленията каква е връзката "извънземни"-свръхестествени/духове/другоизмерни създания оставям на вас, колеги.
Хора без капка вяра, атеисти и скептици не ще преборят злото никога. + non timebo mala +

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Вижте това интересно предаване и да го коментараме:

Човешкото биополе - "Нестандартните лечители и феномени"

1 ЧАСТ:ЧОВЕШКОТО БИОПОЛЕ - Деян Колев – Измерва аура и биополета; Лидия Кинова – Физик
2 ЧАСТ(след 31 минута): Богданка – Лечител. Богданка твърди, че общува с други цивилизации

ФОТО ГАЛЕРИЯ    Нестандартните лечители

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Наско, хубаво , че по тези въпроси се говори открито и по ТВ. :hi:

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
От днес по кината

Битка Лос Анджелис: Световна инвазия (2011)

Филмът събра впечатляващите 36 млн. долара за уикенда в САЩ

Мнения за филма  - Описва се като комбинация между „Блек Хоук” и „Денят на Независимостта”

Неактивен moonlight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 119
  • "Only God can judge me!"
Това ме изненада, защото очаквах премиерата през ноември, поне така бяха казали в трейлъра, но изненадата е приятна :)

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Да наистина и аз така гледах в трейлъра.
Може тогава филма да се реализира на живо . ;)
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.


Неактивен moonlight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 119
  • "Only God can judge me!"
Да наистина и аз така гледах в трейлъра.
Може тогава филма да се реализира на живо . ;)

 :lol: :lol: нищо чудно, ама лично на мен този вид среща с Тях не ми допада много  :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27