Автор Тема: Филми за конспирации, НЛО, езотерика, древни загадки и т.н...  (Прочетена 558085 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Una

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 229


Година : 2007

Лондон, Ватикана и Вашингтон са три независими области в по-големи такива. Чрез тях се упражнява контрол върху финансите, религиите и армията. Заедно те образуват "Светата Троица".

Много хора почват да осъзнават, че смущавата ситуация покрай демокрацията и самоуправлението всъщност се контролират против волята на хората.

Всички отговори на въпросите: как успяваме да открием човек, намиращ се в дупка по средата на пустинята, но не успяваме да тикнем зад решетките нарко-босове, която правят милиарди долари годишно, или защо националните дългове се увеличават въпреки че икономиката се разраства.


За изтегляне:
Първа Част
Втора част
Трета част
Четвърта част
(Скоро ще има субс за първата част)

Неактивен Una

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 229
The Arrivals
Една продукция на noreagaaa and archenar

This Series Explores the Revelations in World Religions Regarding the Arrivals of the Antichrist Dajjal, Imam Al-Mahdi, and The Second Coming of The Christ. A Work Inspired by Hashemsfilms and of Course the Words of the Noble Qoran, The Holy Bible, and The Torah, The Arrivals is a Joint Production by truthseekers Noreagaaa and Achernahr.




Това са 52 клипа (с интрото), които може да видите тук, могат да се гледат също в youtube.com, или да се изтеглят от mininova, piratebay
« Последна редакция: Януари 06, 2009, 18:31:53 pm от H. »

Неактивен Breath

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 565
  • The lamps are different but the light is the same
Mark of the Beast

RFID, Chip Implant, Microchip Implant - Clear and Present Danger.

http://tracker.conspiracycentral.net




THERE IS A DIFFERENCE BETWEEN KNOWING THE PATH AND WALKING THE P

Неактивен Breath

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 565
  • The lamps are different but the light is the same
Understanding Qigong 1:

What is Qigong?
The Human Qi Circulatory System
by Dr. Yang, Jwing-Ming

Китайската дума Qigong (chee • kung) означава "работа с енергията". Qigong е древно изкуство, което използвайки ума развива енергията Qi за да се подобри/излекува/подкрепи физическото тяло.



Understanding Qigong 2: Key Points of Qigong
Qigong Breathing

Understanding Qigong 3: Embryonic Breathing

Understanding Qigong 4: Four Seasons Qigong (Si Ji Gong)

Understanding Qigong 5: Small Circulation




http://tracker.conspiracycentral.net
THERE IS A DIFFERENCE BETWEEN KNOWING THE PATH AND WALKING THE P

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Тайната зад Хип Хопа - в 4 части

Дискутират се окултните корени на хип хопа идващи от Африка и връзката му с масонството, Кабала, вуду и т.н. От СС.


Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
http://zamunda.net/details.php?id=159421&hit=1








Чрез този филм американците направо си признават какво крият ;)

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131

Неактивен Breath

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 565
  • The lamps are different but the light is the same
Dr. Len Horowitz - DNA: Pirates Of The Sacred Spiral

 
Научни разкрития, които носят ново, по-широко значение за духовния живот, физическото въплъщение, и дори еволюция. Водещите генетици предпочитат да пазят в тайна тези истини. Работят скрито, контролирайки генетичните патенти, технологиите и разпространението на обществената информация. Най-влиятелните в банковото дело и фармацевтичен картел зад тях, сега контролират съдбата на цивилизацията.

Революционно нов поглед за генетичните проучвания – състоящ се до голяма степен от тайна наука и духовно познание. Включено е най-новото проучване за квантовата физика и човешкото съзнание.



Препоръчвам ви също филма "In Lies We Trust" пак на доктор Len Horowitz

И двата филма могат да се намерят в http://tracker.conspiracycentral.net
THERE IS A DIFFERENCE BETWEEN KNOWING THE PATH AND WALKING THE P

Неактивен marmozana

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 102
Los Duenos del Tiempo - Las Siete Profecias Mayas
Господарите на времето - Седемте предсказания на маите (1999)

Страшно интересен филм, засягащ темата 2012.
8 серии са, за съжаление е преведена само първата, Филма е на испански, ако някой се оправя с езика
тук са всичките серии.

За изтегляне

Субтитри



Инфо:
Маите са оставили за нас, сегашните жители на планетата Земя, едно послание, записано върху камък, което съдържа седем предсказания. Една част е тревожно предупреждение, а другата е за надежда.
Първата част предупреждава какво би могло да се случи във времената, в които живеем. Втората ни напътства за промените, които да извършим в себе си, за да може всеки от нас индивидуално да спомогне за навлизането на човечеството в Галактическото зазоряване, в една нова ера без хаос и разрушения.
« Последна редакция: Март 07, 2009, 11:59:13 am от marmozana »
Благодаря ти, че замълча, въпреки, че нямаше какво да кажеш

Неактивен rado89

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 224
Клипа относно хип-хоп-а е невероятна глупост. Отдавна нещо не ме беше изнервяло така.Това е проблема на хип-хоп-а в момента. Навремето някой е извлякъл грешното послание от тази музика (имена няма да споменавам) и го е използвал не както трябва и ето ви равдането на генгста хип-хоп-а. И оттам нататък снежната топка се катурнала по хълма.Съжелявам но този човек просто изполва религиозна пропаганда за собствените си цели.Хип-хоп-ът е интелигентна музика - той е нещо повече - той е огледално отравение на светът - точно такъв какъвто е - все по сив и все по-грешен.Аз съм горд да заявя че се занимавам с рази музика и то по правилният начин от 4 години и найстина ми помага. Хип-хоп-ът в истинската си форма е болка, а в болката се разжда красотата.Да българският хип-хоп на 90 процента е ужасен и както повечето неща в нашата държава погрешно разбран. Запознайте се с творчеството на The Roots, Lupe Fiasco, Talib Kweli, Murs и още много и много.2pac - да има агресия в неговото творчество, да има грешни послания, но да те слуват като покривало за една по-дълбока метафора.ЗАщото е много лесно да предоставиш посланието си в директнен текст за всички да разберат.Но не всички са готови за всичко. Нима мнозинството от слепци и сумнамбули биха прогледнали - не - не всеки вижда колко грешен е този свят.И за това добрият,правилният хип-хоп разпространява съобщението си по интелигентен начин - обгърнато в метафори които не всеки би разбрал.Но не взимайте мойте думи за верни - на мен господ не ми говори  ;)
A Coward Dies A Thousand Deaths! A Real Man Dies But Once!! 2PAC

Неактивен ceco2884

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Направих субтитри за Филма THE ORION CONSPIRACY (2008) за който SMSI-H ви спомена. Дори имам и оригиналния английски вариант на филма AVI формат, но понеже нямам все още права да качвам в http://masters-tb.com (от там също може да се свали , но пак с руски дублаж), затова съм качил субтитрите в  http://subs.unacs.bg/
Изтеглете ги от там.
P.S. Филма в английски вариант и AVI формат може да се свали безплатно от тук :
http://www.humyo.com/F/5006709-240315651
(изисква се само регистрация)
Между другото направих си трудъ да проверя доста от фактите посочени във филма . Много от тях се оказаха малко известни но вижте това...
http://www.selenabg.com/index.php/2008-07-29-08-06-43/40-2008-07-27-20-28-03/318.html
http://www.spacenewsbg.com/news/22/November/2007/124http://www.google.bg/
http://aliensss.hit.bg/aliens.html
http://www.vestnikataka.com/?module=displaystory&story_id=42335&edition_id=705&format=html

Наонези, които не са го гледали - приятно гледане ;)

Приятно гледане ;)

Неактивен :)

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 44
  • Ако има нещо, няма нищо! :) Не се предавай никога!
The Obama Deception / Измамата на Обама (2009)



http://zamunda.net/details.php?id=164092&comments=1&viewcomm=2541777#comm2541777

## Режисьор :  Алекс Джоунс

## В ролите : General Celente, Jesse Ventura, KRS-ONE, Webster Tarpley, Professor Griff, Joe Rogan

## Резюме : "Измамата на Обама" е сензационен филм, който напълно разбива митът, че Барак Обама работи за интересите на Американския народ. Феноменът "Обама" е измислица, внимателно изроботена от предводителите на Новият световен ред.

Той е представен като спасител в един опит да се подмами Американският народ да приеме световното робство. Достигнахме критичната точка в плановете за Нов световен ред, и само чрез разобличаване на измамата можем да помогнем за спасяването на свободата в Америка.

"Измамата на Обама" не е за "ляво" или "дясно": тя е за едно световно правителство.Международните банки имат намерение да ограбят Американския народ и да го превърнат в роб в една световна колония.

Какво включва филмът: за кого работи Обама, какви лъжи изрече, каква е действителната му програма, и как неговите първи назначения и действия доказват, че той служи на корпоративните олигарси, а не на Американския народ. Ако искате да узнаете истината без цензура, това е филмът за вас.

* Обама продължава процеса на трансформиране на Америка в нещо, което прилича на нацистка Германия, с подсилена Национална служба, местни цивилни шпиони, подслушване без заповед, погазване на Втората поправка (в Конституцията), FEMA лагери и военно положение.

* "Дресьорите" на Обама открито се обявяват за създаването на нова Световна банка, която ще управлява всички нации на Земята чрез въглеродни  данъци и военна сила. Международни банкери целенасочено организират световно финансово претопяване, за да банкрутират държавите и им наложат Световно правителство.

* Обама планира да ограби средната класа, да съсипе пенсионните фондове и да федерализира щатите така, че населението да е напълно зависимо от Централното правителство.

* Елитът използва Обама за да умиротвори обществеността, за да може тихомълком да учреди Северно Американски Съюз, да стартира нова Студена война и да продължи окупацията на Ирак и Афганистан.

Информацията в този филм е от жизнено значение за бъдещето на републиките и за свободата в света. Президентът Барак Обама е само инструмент за изпълнението на една по-широка програма. Докато всички го осъзнаят, човечеството вече ще бъде в плен на господарите на Новият ред.
« Последна редакция: Март 18, 2009, 23:36:29 pm от H. »
Разрушавайте системата по всеки един възможен начин!!!

Неактивен Здравец

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 156
Mожете да опитате и този филм за шаманизма и аяхуаската:

Други светове

Other worlds

(оригинално заглавие "D'autres mondes")

Има го в Замунда и в БТ джънки.

July, благодаря за препоръката. Гледах го и ми хареса. Поражда доста мисли...

Цитати от началото и края на филма:
"Някак по презумция презираме или осъждаме като фалшиво това, което ни е непознато."
/Монтен/
---------------------
"Ще разтворя мислите ти и ще те изпълня с радост.
Ще подкрепя мислите ти и ще подсиля тялото ти.
Сега ще те изцеря до дълбините на твоето сърце и
така ще те изпълня с безмерна радост.
Ще върна живота в тялото и мислите ти.
Ще изцеля цялото ти същество с могъщата духовна същност
на дърветата и на Вселената.
И тъй, бъди щастлив, запомни ми думите,
запомни ги тъй както аз ги пея.
И макар и незначителен, направих мислите ти сияйни.
Космосът е в хармония, думите са и завинаги ще бъдат..."

/Шаманска песен на Кестенбеца/
« Последна редакция: Март 24, 2009, 03:45:54 am от Здравец »
Благодарение на евреите Българското царство се разпада на части, благодарение на тях и турците из

Неактивен July

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 242
Здравец,  а у мен по-скоро затвърди стари подозрения. Все съм си мислела,  че чрез  халюциногени  недоразвити  комплексари "попадат" в необясними (естествено)  за тях светове,  за които после се наемат да пишат цели романи или правят  филми... Държейки да ни обяснят на нас (неграмотните),  дето не се друсаме,  в какъв вълшебен, духовен свят са попаднали и как са се извисили духовно...

Гледайки шамана, с коефициент на интелигентност на  скарида, заобиколен от племето, чието сборно  средно   КИ (IQ),  пък,  требе да е  между 1,34 – 1,73 мое би.... размазващи завързано за колец  прасе,  породи у мен чувството на погнуса, както винаги, когато гледам подобни безмислени садистични  изстъпления. Въпреки негативните си емоции, аз мога да разсъждавам  съвсем независимо от тях, осъзнавайки, че  всеки си има неговия начин на живот и правото да си уплътнява свободното време както си поиска. И не съдя никого, независимо какви  неща върши.  Всичко е относително, нали? Гнусното за мен е нормално за тях..  Точка.  Въпросът, който обаче се породи у мен е ,  на кого се принасят жертвите? Хм? Кой иска  убийство на животни? Кръв? Много кръв?


Те, не че не са  бая, но ето един възможен кандидат:



Библията:  Exudos (Изход), глава 29.

(Това са указания на сладура  Йехова към  избраника му Моисей )

[29:11]  и заколи телеца пред Господа при входа на скинията на събранието;
[29:12]  вземи кръв от телеца и тури с пръста си на роговете на жертвеника, а всичка (останала) кръв излей в основите на жертвеника;
И после:
[29:16] заколи овена, вземи му кръвта и поръси жертвеника от всички страни;
[29:36] И телец за грях принасяй всеки ден за очистване, извършвай и жертва за грях върху жертвеника, за очистване самия жертвеник, и помажи го, за да бъде осветен;
[29:38]  Ето какво ще принасяш върху жертвеника: две шилета (без недостатък) всеки ден, постоянно (за всякогашна жертва);
[29:39]  едното шиле принасяй сутрин, а другото шиле принасяй вечер



Дааа, много кланета, много кръв, много нещо..

Тенкю вери мач, за сега ше се въздържа от употребата на Аяхуаска , хахаха... ;D

Гледайки  тия  неграмотни примати в дън гори тилилейски,  последната дума, която ми идва наум е  мъдрост... И от шаман до шаман има огромна разлика.  Да не говорим, че повечето са тъмни, включително другия ми любимец Кастанеда хахаха..

А, на песента на Кестенбеца бих отговорила: Само обещаваш.... Ае стига!  ;D
 

Неактивен WhiteKnight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 230
http://arenabg.com/details.php?id=24b6fc1f8677f4718cff1c6d1d2f5f53433e98d0

"Плесен" - (от създателите на Вода 1 и 2)
 
Резюме: Това е филм за това, което знаете и много повече за онова, което не знаете за плесента - мразена и обожавана, убиваща и спасяваща, приказно красива, но отблъскваща, тайнствена и вечно жива.    Ще научите за ролята й в човешката история, както и в живота на всеки от нас. За по-голяма автентичност някои плесенни култури са отглеждани в импровизирана лаборатория в снимачното студио. Нещо повече, по време на снимките е открито средство за борба с най-страшната от плесените - Черната плесен (Аспергилус нигер), известна още като "Проклятието на Тутанкамон" и смятана за не унищожима.  Създателите на "Внимание, храна!" и "Великата тайна на водата" и този път са на висотата на проесионализма си и ни предлагат поредната среща с непознатото в света около нас.
 Мислите, че е достатъчно да изрежете плесенясалата част от продукт и можете спокойно да изядете останалото? Тогава вижте този филм...


Держава: Россия, Год выпуска: 2008

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27