Автор Тема: Филми за конспирации, НЛО, езотерика, древни загадки и т.н...  (Прочетена 557904 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Ами не знам приятелю, не съм го гледал :( ;)

coroviev

  • Гост
айде гледай го да го кажеш,че съм на ограничен даунлоуд ,да знам заслужава ли си да плащам  допълнително.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Ами не ми се тегли честно... 2 Cd-та... Пък и темата не ме интересува... Свалям къде, къде по-важни неща... Аз затова поствам, всеки си решава какво ;) Не мога всичко да сваля и аз ;)

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Цитат
Myths of Pearl Harbor
Моля те, кажи с две думи за що иде реч,имам собствена теория по въпроса и ми е доста интересно ?!

Аз бях гледал едно такова(незнам може и това да е било) и ставаше дума че американците са знаели за нападението,ама не са реагирали,че да си имат повот да носят свобода и демокрация по света
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Коровиев аз бях намерил една добра статийка по въпроса и я бях постнал във форума незнам дали си я мярнал чакай да скивам къде е ;)


Ето я  темата  http://www.xnetbg.com/www/site/smf/index.php?topic=163.0

coroviev

  • Гост
   Алиен,благодаря за статията. :).Хор,извинения за настоятелния тон,но снощи съм го писал след шест тъмни,а тогава ставам много мрънкащ :-[ :-[ :-[


   Гледайте този филм,мен ми харасе,даже ще си го копна на диск.
« Последна редакция: Януари 14, 2006, 23:26:52 pm от Horus »

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Аз след толкова се трупясвам, не нося много на алкохол.  :-[   :-\
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Oberon

  • Гост
coroviev, къде го има, щото аз го търсих ама нещо го няма по арената, датата и тн...

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
За какво се разправя? Защото не ми се гледат малоумни хоръри...

coroviev

  • Гост
   Рота войници отиват на безумна атака.Изведнъж ноща се сменя с ден и те вървят в мъгла,чудят се какво става.Стигат до немски окопи в ничия земя .Там има двама немци,единия го убиват,другия изглежда малко побъркан и непрекъснато разправя,че те трябва да се махат,защото злото от земята ще ги накара да се избият един -друг.В последствие се получава такова нещо.Финалът е предсказуем,но добре направен.Все пак филмът е английски.За мен това е един от най-добрите трилъри.Като изработка разбира се,няма някакви супер нови идеи.Но това е въпрос на вкус,като гледам,че повечето от вас харесват "Матрицата",а за мен е в челната десятка на тъпи филми,които съм гледал,може и да не ви хареса.
   Изтеглих го от бившото фтп на оператора към който съм вързан.
« Последна редакция: Януари 15, 2006, 00:07:55 am от coroviev »

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
  трябва да се махат,защото злото от земята ще ги накара да се избият един -друг.
Напомня ми за предупреждението към американците....историята с адмирал Бърд...?!?
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

coroviev

  • Гост
Цитат
Напомня ми за предупреждението към американците....историята с адмирал Бърд...?!?
  Не,историята е друга,абе не е лошо филмчето,англичаните правят по-смислени трилъри от щатците.

Oberon

  • Гост
В аренабг.ком, сега са пуснали един сериал "Господарите на ужаса", американски. Готини са, някои са наистина ужасяващи, обаче един епизод беше доста политически. Казва се "Завръщането у дома" и става въпрос за това, че всички американски войници, умрели от Виетнам насам, се вдигат от гробовете си, за да гласуват на някакви президентски избори. Идеята е да не се преизбере настоящия президент ( във филма де, не Буш хаха ) . Дават им право да гласуват и те променят %-то съотношение, но избирателната комисия не зачита в крайна сметка техните гласове, и тогава наистина всеки един умрял войник се вдига и Америка отива по двволите:)))
Як е епизода, намерете го

Оберон

coroviev

  • Гост
Цитат
"Господарите на ужаса"
ЩЕ постнеш ли заглавието на английски?

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Jordan Maxwell - Matrix of Power - Secrets of World Control от торента.

Jordan Maxwell е също един от главните конспиратори. Един от първите дори. Някои твърдят, че Дейвид Айк е изкопирал повечето неща, за които пише, именно от него.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27