Автор Тема: Филми за конспирации, НЛО, езотерика, древни загадки и т.н...  (Прочетена 558295 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Oberon

  • Гост
ибаааа, каде го това бре?

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Aз бях чел някаква статийка че някви астрономи  видяли окото на Саурон в космоса и било истинско

Oberon

  • Гост
Алиен, ти кой набор си?

И сигурно окото им проговорило: Оооо, жалки астрономиииии, щом сте ме видели значи моете да си заврете телескопите отзааааааа...д :)))

Има мъглявини които имат всякакви странни и причудливи форми :))

Оберон

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Oberon - достатъчно съм голям ако тва питаш а иначе  ето я и статийката не съм я измислил аз както и Хорус казва  ние само пускаме инфото не сме го измисляли ние  ;D

Невероятно, но факт! Някои от сцените в култовия филм "Властелинът на пръстените" реално съществуват.
Новината разпространяват силно озадачени американските астрономи, които благодарение на обриталния телескоп Hubble са направили снимки на пръстена на планетата Фомалгаута, намираща се в системата на Южните Риби, пише списание NewScientist. Учените са напълно шокирани, когато проявената снимка е била точно копие на "Окото на Саурон", описано от Толкин в книгата "Властелинът на пръстените" и показано по-късно в едноименния филм.
« Последна редакция: Ноември 01, 2005, 15:33:30 pm от Alien »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Искаш ли го Обе?

Oberon

  • Гост
Е много ясно че го искам:)))

Алиен, това което виждаш във филма не е точно коипие на това което виждаш във филма, а идея на Фил Джаксън. окото моеше и да с формата на сапунерка примерно. Това за мен е готино съвпадение:))

Оберон

Хор, ти ме питаш дали искам филма нали? А не снимката на Хъбъл?

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Ето тука обаче  имаме леко разминаване аз не мисля че тва е  идея на Фил , Мил или еди кой си а че те са я взели отнякъде.

Oberon

  • Гост
Скивай ся.
В книгата пише, че Балрога ( онова нящо дето Гандалф се би с него докато пропадаше в бездната на Мория ) е  огнен демон. Само това (ако не ме лъжи паметта де хахах ). Не пише нищо за очите му, носа му, ушната мида и апендикса :))) Така че това което виждаш е идея на режисъора и пичовете от специалните ефекти предполагам. Ако го напраят с триъгълни очи - такива са, ако с квадратни - такива са. После Хъбъл - щрак ! Мъглявина като главата на Балрога. Еми съвпадение си е пич, недей ся :))))

Оберон

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
хех аз съм на принципа че няма нищо случайно поне шо се касае за важните неща  ;D Както и тези  книги които изглеждат пълни  измишльотини. Например на Жул Верн книгата за Луната. В нея се изтрелват хората от Флорида а оръдието се казвам Колумбиада - а това е много преди да има НАСА и полети "уж" За совалките Колумбия всички знаете - ми пак съвпадение  ;D

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Alien, а какво ще ми кажеш за "Мория" :P ;) Мината пълна с гадове в 1-вия "LOTR"? Мория - Ел Мория ;) И за Кутхуми ще изкочи нещо :P

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Ми ето нещата почват да излизата наяве тъй че "И тъй като окото на злото наистина ни наблюдава, бъдете нащрек за хобити и говорещи дървета, защото иначе човечеството може сериозно да пострада. ;)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Скоро... Тръпнете в очакване... Аз тръпна...
« Последна редакция: Ноември 02, 2005, 22:14:24 pm от Horus »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
The Secret KGB UFO Files - филм в две части от 4-та страница на "Загадки" в колибката. Чак ме хвана яд, защото аз го дърпах няколко месеца от eDonkey, а тук се сваля за един ден >:( >:( >:(
Както и да е. Филмът е добър. Има и невиждана досега аутопсия на някакво странно същество от руснаци. Аз за пръв път го виждам лично... От секретните архиви на КГБ е уж...

Enjoy ;)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Ето няколко лекции на Дейвид Айк, които лесно могат да се намерят по торентите ;)

Eon

  • Гост
Хор сори ама
имам страшно големи съмнения че тоя Айк е измамник

ама много големи съмнения

бе направо сам си сигурен

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27