Автор Тема: Филми за конспирации, НЛО, езотерика, древни загадки и т.н...  (Прочетена 530059 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Не е. За Илюминати е, няма нищо общо с книгата на Дан Браун, въпреки че не съм я чел. Не се споменава за него въобще. Но има за България по повод атентата с папата :P Чернят ни естествено. Набляга се на връзката на Илюминати с КГБ и Ватикана. Едни от тези, които говорят са Лин Пикнет и Клайв Принс - авторите на "Конспирацията Старгейт".

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Kаква е тази конспирация Старгейт и има ли нещо общо с понятието старгейт като проход до други планети от Земята. Аз понеже точно ся гледам сериала Старгейт и ми е мноо интересно :)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Ами не съм я чл. Подзаглавието е "Истината за контактите с извънземните и тайните на Древен Египет". Май няма общо със старгейт. Пък и той е в Ирак, не е в Египет. Ма и там може да има, но по-малък...
Абе както и да е, няма общо май. IYIjorovelev да каже, той я е чел...

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Ако допуснем че Старгейт е технология както е логично да е невиждам проблем да бъде навсякъде където я направят при положение че имат материалите и чертежите така че какъв е проблема да си имат такава и в САЩ :) Това което има в Ирак може да е нещо много по-различно и най-вече недвижимо щото ко пречи да си го изнесат иначе :)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Защото такова съоражение не се прави на случйни места :) Това в Ирак казват, че е най-голямото, защото знаеш какво е имало на мястото на Ирак преди... Уж Ануннаките го били сложили. Прави се на определени места. Енергийни сигурно. Все едно да си вземат Бермудския триъгълник и да го преместят в Черно море - хехехе. Не става.
По принцип този в Ирак си го има от 300 000 години. Водили са се нашествия, битки и всякакви неща за този портал. Различни източници казват, че през него, честотата на човечеството може да бъде контролирана. Плеядианците казват, че съществуват много други портали, но това е главния, заради който са се водили всички битки във времето. За това беше и войната в Ирак. Всички конспиратолози гръмнаха, че войната е за петрола, но както и с всичко, нещата не са такива каквито изглеждат. Саддам е знаел и затова го търсиха под дърво и камък. Стар гейта е под земята, затова започнаха веднага да копаят. Има един автор, който се е специализирал в това да пише за този Стар гейт и това е William Henry. На предишните страници поствах cover-и на негови филми: http://www.xnetbg.com/www/site/smf/index.php?topic=98.15
А това е сайта му: http://site.williamhenry.net/ :) Има безплатни статии на него, аз ти пратих една вече май...
Наскоро мислех, че филмите и книгите му са неоткриваеми, но вчера изкочи един торент, където има всичките му книги на pdf (доста са големки), както и един от неговите филми и им се наточих вече ;D
Ето торента: http://www.conspiracycentral.net:6969/index.html
Пишеш William Henry и ти излиза зип с книгите му и филма Blue Apples - Stargate Secret of the Anunnaki.
Някво инфо "по-така" в сериала пускат ли???
« Последна редакция: Август 27, 2005, 23:20:03 pm от Horus »

Неактивен mirage

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Im omnia paratus
Екстра тва торентче е ценно въпреки че външния ми е много зле

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Как да свалям филми от там? Нещо не ми е ясно.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Регваш се в торента. Качваш си eDonkey. Теглиш файла, който искаш да сваляш от торента. Ще ти се свали shortcut с иконата на  eDonkey. Кликаш върху файла и тръгва ;)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Ами сериалчето Старгейт си е доста добро има пътуване във времето, в различни паралелни реалности както имаше един епизод където беше симулирана Матрицата при това сериала беше правен преди филма !!! Така ч е идейки вкарват отвсякаде. И най вече с извъмземните и различните раси както и товаза системните лордове.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
"Конспирацията старгейт" сега я чета. Досега не е станало дума за проходи между звездите и т.н. освен в един абзац,в който се говори за филма. За сега в книгата се говори за древен египет и за Марс-там лицето и пирамидите в долината Сидония.
 Но съм едва в началото.По-нататък може да става дума и за врата м/у световете
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Тази книга може ли да се намери по книжарниците? Защото аз потърсих "Събуди се човечество" и оная другата която ми препоръча Хорус, но навсякъде ми казваха, че са много стари и нямат.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Не са стари, просто имат не много голям тираж и ги няма в малките градове. Стаменов трудно ще го откриеш... Прати пари и ги имаш ;)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
На който не му се тъпее с книгата на Дан Браун, може да гледа 4-те филма по въпроса. Всички са с български субтитри от колибката (когато я пуснат след няколко дни). На 2-ра страница на раздел "Загадки" - най-долу. 3 от тях са с Лин Пикнет и Клайв Принс. 4-ят е без Лин Пикнет и Клайв Принс (:P), но именно той е най-добрият филм. Казва се The Real Da Vinci Code. Водещият е много готин - през цялото време ме разсмиваше. Прави добро разследване, а ето и заключителните му думи, които мен много ме изгустираха: "(...) Така че след 16 000 км. пътуване и джоб пълен с теории за Граала съм отново там, откъдето тръгнах. С празни ръце, но малко по-мъдър. И със сигурност съм много по-наясно относно най-продавания роман на нашето време. Струва ми се, че "Шифърът на Леонардо" е написана на базата на множество източници, отречени от повечето историци като чиста фантазия. И за да бъде честен, според мен, тя дори не е особено добре написана, но какво от това - Дан Браун не е първия, който издава размазваща книга, написана по този начин и със сигурност няма да е последния. Така че му пожелавам късмет. Защото това, което е направил, е същото, което писателите романтици са направили преди 800 години. В центъра на романа си е сложил нещо, което всички бихме искали да е вярно, но дълбоко в сърцето си знаем, че никога не би могло да бъде."

С две думи каза, че книгата е зле :P Приятно гледане ;)
« Последна редакция: Септември 08, 2005, 23:21:10 pm от Horus »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Три филма на Текс Марс, могат да бъдат изтеглени чрез eDonkey или да се провери на този златен торент: http://www.conspiracycentral.net:6969/index.html

Много добри.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
На този торент го има само първия.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27