Автор Тема: Какво четеш в момента?  (Прочетена 68423 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Какво четеш в момента?
« Отговор #15 -: Август 09, 2005, 21:56:03 pm »
Ами доста се доближава като тематика и книгата Крион - особено втората част Не мисли като човек. Аз направо си взех част 2ра щото първа ми се видя скучна. После ми дадаха и първа част и се оказах прав. Но във втората книга има доста интересни моменти. Аз после направих справка и видях че има общо 6 книги. Но нещата почват да стават мноо комерсиални.Все пак пича осъществяващ чанълингите ги е публикувал безплатно на сайта си и на който му се чете може да направи тва безплатно ;)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Какво четеш в момента?
« Отговор #16 -: Август 09, 2005, 22:46:21 pm »
Крион е за електро-магнитните мрежи в измеренията нали? Въобще цялата тази поредица "Послания от Космоса" на "Аратрон" ми се вижда доста подозрителна... Комерсиализмът е очевиден, да не говорим, че има доста смешни твърдения в някои от тях. Сайта на оригиналният английски текст ли е?

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Какво четеш в момента?
« Отговор #17 -: Август 09, 2005, 22:56:27 pm »
Да на английски е и има много нови чаленги все пак тези в книгата са от 96та година а на сайта са нови,комерсализма дразни обаче спор няма. Докато има пари обаче няма как трябва да се смени ситемата чак тогава нещата ще се оправят - ето го и сайта http://www.kryon.com/menu.html

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Какво четеш в момента?
« Отговор #18 -: Август 10, 2005, 18:24:43 pm »
Има една книга "Шпионите в мрежата". Не знам от кого е, но отгоре пишеше "строго секретно". Не знам издателство ли е или поредица. Ако някой има иформация да сподели заслужава ли си да я търся и чета?
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

nigga

  • Гост
Re: Какво четеш в момента?
« Отговор #19 -: Август 11, 2005, 04:56:57 am »
Horus Какво да ти кажа.. Както написах горе, сходно е с това, което виждаш по новините. става въпрос за една наша мафиотска 'фамилия', как се развиват във времето, какви перипетии преживяват и т.н. Иначе увлекателно пише, но всичко е прекалено смляно и наготово поднесено. Все пак има попадения, не може да се махне с лека ръка и да се заклейми: Не става! А дали си заслужава прозвището, според мен не. Какво ще ми препоръчате вие? Може и на ПМ, да не бъркаме темата  ;) . Благодаря ви!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Какво четеш в момента?
« Отговор #20 -: Август 20, 2005, 03:25:31 am »
Най-накрая започвам Бунтът на Роботите на Дейвид Айк. За съжаление единствената преведена негова книга в България :( Запознат съм от много време с този автор, от оригиналните му английски книги, филми и леции и си позволявам да препоръчам Бунтът на Роботите на всеки, без дори да съм я чел. Просто ако не сте я преглеждали досега, бягайте бързо към най-близката книжарница и я почвайте! Това е може би човека, който е най-наясно по отношение на рептилиите и илюминатите и знае всичко с подробности. Просто не знам как е жив. Повярвайте ми, не си позволявайте да я пропуснете тази книга!

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Какво четеш в момента?
« Отговор #21 -: Август 20, 2005, 13:52:38 pm »
Не направиха ли по тази книга наскоро филм с Уил Смит или се бъркам?
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Какво четеш в момента?
« Отговор #22 -: Август 20, 2005, 16:56:36 pm »
Бъркаш :) Онава е "Аз, Роботът" по Азаимов.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Какво четеш в момента?
« Отговор #23 -: Септември 05, 2005, 02:26:41 am »
Днеска (след като ми мина махмурлука) се разходих до центъра за да провря за изнесени учебници. Минах след това през "Хеликона" за да се снабдя с някои учебници. Успях да взема само Географията, защото видях няколко интересни книги и парите свършиха. Та взех си "Бунтът на Роботите", която, Хорус, ни препоръча. Изглежда ми да е интересна и ще и обърна внимание. Взех също и "Шпионите в Мрежата кой ни наблюдава в Интернет?" от Андрю Гонтлет, книгата е от поредицата "Строго Секретно". Книгата е малка като големина, няма смисъл да споменавам, за какво се разправя. На мен ми е интересна. И последната книга която взех и която много хора я препоръчаха е "Конспирацията Старгейт. Хубави книги ще ги прочета с интерес.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Какво четеш в момента?
« Отговор #24 -: Септември 05, 2005, 02:28:40 am »
"Шпионите в Мрежата кой ни наблюдава в Интернет?" и аз и се чудя от няколко седмици, кажи дали си струва ;)
Намери си "Тайни Проекти" и "Събуди се Човечество".

tarikkat

  • Гост
Re: Какво четеш в момента?
« Отговор #25 -: Септември 06, 2005, 23:50:51 pm »
Според мен Конспирацията Старгейт е голяма боза
Съжалявам за парите които дадох очаквах нещо повече

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Какво четеш в момента?
« Отговор #26 -: Септември 07, 2005, 00:22:07 am »
Ако не се лъжа ти се интересуваше от книгата на Терзийски а тя е доста добра и си заслужава а и е онлайн вариант - ако я имаше на хартия щях да си я купя ама няма  :P

tarikkat

  • Гост
Re: Какво четеш в момента?
« Отговор #27 -: Септември 07, 2005, 00:23:54 am »
Чакам да ми я пратиш

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Какво четеш в момента?
« Отговор #28 -: Септември 07, 2005, 00:32:18 am »
Готово пратих ти я ;D

tarikkat

  • Гост
Re: Какво четеш в момента?
« Отговор #29 -: Септември 07, 2005, 00:44:19 am »
БЛАГОДАРЯ

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27