Автор Тема: Чипове  (Прочетена 75454 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Georgia

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 46
Re: Чипове
« Отговор #105 -: Ноември 02, 2010, 16:06:16 pm »
Нова съм и пиша първото си мнение.Това ,че имаме вече чипове в различни сфери не означава , че няма да имплантират в нас.Ако някой иска да ни контролира има много начини , имплантирането на чипове е един от тях.Мисля , че ще е ужасно да се извърши подобно нещо , по този начин ще станем нещо като роботи.Аз лично си го представям по следния начин.Разработват някаква смъртоносна болест и логично всички хора отиват да се ваксинират против нея.Всъщност във ваксината в чипа и така без да знаем ни имплантират ( ,което е незаконно принципно , но на кого му пука   :( ). Може и по друг начин.Да кажат , че ще е задължително и който няма става нелегален.
Не знам какво ще правя , ако се случи нещо подобно , но не искам никакви чипове в тялото ми . Някой да има идеи за спасение от тях ?  :-X

Неактивен bad_w0lf

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
Re: Чипове
« Отговор #106 -: Ноември 02, 2010, 16:13:31 pm »
Няма да им се връзваш на лъжите за смъртоносната болест пък да видят те как ще те накарат,обаче то нали имало събудни не ги знам колко са събудените обаче имало  ;D и може да се разминем с чиповете.Тия дето искат да ни ни напраят кибер хора  да се поучат от гугъл даже там пускат уникални представи за киберчовек  8)

« Последна редакция: Ноември 02, 2010, 23:03:07 pm от bad_w0lf »

Неактивен Georgia

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 46
Re: Чипове
« Отговор #107 -: Ноември 02, 2010, 16:19:14 pm »
е те може наистина да пуснат такава болест => който няма чип- умира , който има - умира след време  ;D ще карам майка ми да ми пазарува като сложат чипове , че аз като няма да имам няма да имам и какво да ям  >:(
« Последна редакция: Ноември 02, 2010, 16:29:59 pm от Georgia »

Неактивен bad_w0lf

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
Re: Чипове
« Отговор #108 -: Ноември 02, 2010, 16:23:46 pm »
Който се поклони на звяра или образа му, и получи начертание на челото или ръката си, той ще пие от виното на яростта Божия, вино неразводнено, наляно в чашата на гнева Му, и ще бъде мъчен с огън и жупел пред светите Ангели и Агнеца. Димът от мъчението им ще се издига вовеки веков; няма да имат покой ни денем, ни нощем ония,които се покланят на звяра и на образа му, и които получават начертанието на името му.
Да дойде времето да се види каква лъжа ще измислят,ако ги има до тогава защото в момента всичко е пред промяна.

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re: Чипове
« Отговор #109 -: Декември 10, 2010, 12:42:06 pm »
Здравейте магаренца, прасенца, кончета, теленца, козички и овчици.

Вижте, какво се случва с нашите събратя по селата! :(

 


"Искат 40 лева по банков път за ЕГН-та на коне и магарета"

Всички коне и магарета  във Великотърновска област трябва да се идентифицират до 16 декември. Маркировката е задължително изискване на ЕС. Тя ще се извършва от специално обучени ветеринарни лекари, които ще поставят електронен чип в областта на шията на животните, обясни д-р Станимир Спасов, директор на РВМС във Велико Търново.
Срокът за идентификацията е кратък и това ще затрудни работата на ветеринарите. Досега в областта са маркирани само конете, които се използват за спортни цели. За да бъде изпълнена навреме процедурата при всички еднокопитни животни, областната администрация изпрати писма на кметствата. Ветеринарните специалисти също търсят съдействие от селските кметове, за да бъдат информирани собствениците на еднокопитни животни. Ако в населените места има списъци на конете и магаретата, работата ще бъде улеснена.
40 лв. трябва да заплати всеки собственик на еднокопитно животно, за да бъде то маркирано и да му бъде издаден специален идентификационен номер както ЕГН-то при хората. Цената включва електронен транспондер, държавна такса за паспорт и отпечатване на паспорта. Ветеринарните специалисти очакват проблеми не само заради тези 40 лв., които хората по селата, предимно пенсионери и безработни, трудно могат да отделят. Другото е, че парите трябва да бъдат внесени по банков път, което ще създаде сериозни затруднения на стопаните в малките населени места, където няма банкови клонове.
При отказ за идентификация на еднокопитно животно на собственика ще бъде налагана глоба от 50 до 100 лв. А без такъв чип конете и магаретата няма да могат да се придвижват по пътищата и да бъдат впрягани в каруци. Регламентът е важен и за търговията с еднокопитни животни с другите страни от ЕС.
 >:(
Източник: Янтра Днес

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re: Чипове
« Отговор #110 -: Декември 10, 2010, 13:17:17 pm »
Тея чисто изперкаха вече. Ще видят те 40 лева през крив макарон. Всеки трябва незабавно да откаже това безумие! :mad:
Keep 'em occupied!

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Чипове
« Отговор #111 -: Декември 10, 2010, 13:23:20 pm »
Тази година магаренца, прасенца, кончета, теленца, козички и овчици, а догодина/живот и здраве да е само/ и техните стопани.   ;D
Такива европийци на драго сърце ще посрещна още на портата...подобаващо...   :---
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re: Чипове
« Отговор #112 -: Декември 10, 2010, 13:37:49 pm »

Тея чисто изперкаха вече. Ще видят те 40 лева през крив макарон. Всеки трябва незабавно да откаже стова безумие! :mad:


То, че трябва да се спре трябва. Но кой?! Старците, собственици на нашите събратя/еднокопитните/, са с комустическа промивка на мозъка. Те може гладни да стоят, и не 40, ами 140 лева да им кажат, ще платят. Не е проблема в парите. Старците, трябва да одървят и да кажат:"Щом вие поръчвате "музиката", ще плащате". Ако онези се навият, следва показване на средно пръсче...  :)
---
Наскоро, в селцето, в което е моята малка спретната кащурка, трябваше аз да ревна, че да се спре едно кметско безумие.
Могат да се спират подобни простотии, но трябва критично мислене и действие. Личен опит, че и една птичка може пролет да прави... Рядко, но може! :)
« Последна редакция: Декември 10, 2010, 13:44:24 pm от Гален »

Неактивен sineglazka

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
Re: Чипове
« Отговор #113 -: Декември 17, 2010, 19:13:17 pm »
Микрочип за по-дълъг живот
Петък, 18 Юни 2010 10:52 | Author: БГНЕС |   
Човешкият живот непрекъснато се удължава в резултат на по-добрите условия на живот и развитието на медицината. Сега обаче учените съобщават за микрочип, който своевременно ще предупреждава хората и за най-малката аномалия в тялото им, като на пример появата на първите канцерогени клетки.
Чрез този малък уред човек може превантивно да влияе върху здравословното си състояние и така да продължи живота си до 120 г. Чипът, който се имплантира под кожата на лицето, непрекъснато следи здравословното състояние и изпраща информация в научния център където лекарите анализират положението на пациента, ще го информират и ще го лекуват независимо къде се намира той. Подобен център в скоро време ще бъде открит недалеч от северния италиански град Верона. Проектът, който се казва "Quo Vadis" и струва 12 млн. евро., предвижда изграждането на изследователски център разположен на 550 000 кв метра. "Целта ни е средната продължителност на живот да се удължи на 120 г." казва инициаторът на центъра, италианският свещеник Луиджи Верзе, като уточнява, че за реализирането на проекта са направени консултации с най-големите световни учени. В изследователския център Quo Vadis на базата на изследването на генома лекарите ще може да предвидят всички промени с които човек може да се сблъска в течение на живота си. "На всички, които биха искали тяхното здравословно състояние да се следи от центъра, ще бъде поставен чип под кожата. При появата и на най-малка аномалия, на пример първите канцерогени клетки, пациентът ще бъде информиран независимо къде се намира в този момент", обяснява още Верзе.

Източник: www.bgnes.com

Неактивен raliko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Re: Чипове
« Отговор #114 -: Април 13, 2011, 12:50:47 pm »
Камък ми падна от сърцето!! 8) Тъкмо се бях притеснила без чип как ще я караме!Ето,хората са помислили  за нашето удобство! ;D
Боиш ли се от Мрака,превърни се в Слънце. Ако ли не – изчакай утрото./Африканска поговорка/

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Чипове
« Отговор #115 -: Април 13, 2011, 21:22:38 pm »
Доста българи няма да си сложат такива лекуващи чипове. Просто защото няма смисъл да се живее толкова дълго.Особено в БГ ако нямаш пари.

Rio

  • Гост
Re: Чипове
« Отговор #116 -: Април 13, 2011, 22:36:30 pm »
120 години звучи супер.

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re: Чипове
« Отговор #117 -: Май 12, 2011, 00:38:12 am »
БАСКОМ ще популяризира технологията RFID

Асоциацията организира семинар в своя офис на 19 май
Българската асоциация на софтуерните компании БАСКОМ ще проведе семинар за популяризиране на технологията за безжичен пренос на данни на близки разстояния RFID (Radio Frequency Identification). БАСКОМ организира събитието в качеството си на партньор по Проект RFID-ROI-SME, с който България на практика зае своето място на международната карта на тази бързоразвиваща се нова технология. Проектът се финансира от Рамкова програма за Конкурентоспособност и иновации на ЕС и цели да демонстрира предимствата от въвеждането на RFID технологията в малките и средни предприятия, да очертае нови бизнес възможности за иновативни фирми - доставчици на RFID в ЕС, както и да представи ползите от приложението на технологията в различни икономически сектори и дейности. Участието на българската софтуерна индустрия в проекта ще позволи на страната ни да се включи в бъдещото внедряване на RFID за нуждите на контрола на достъпа, управлението на складове и предприятия, логистиката и други сфери на бизнеса. Семинарът за RFID ще се проведе на 19 май в офиса на БАСКОМ в Бизнес парк София. Ще бъдат дискутирани технологията, нейното значение за бизнеса, както и последните постижения на българската софтуерна индустрия в тази сфера.

http://dnes.dir.bg/news.php?id=8550058&nt=13
Dreams are messages from the deep.

Неактивен cupid

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Re: Чипове
« Отговор #118 -: Май 12, 2011, 12:06:05 pm »
Няма нужда да карат никого да си слага чип. Достатъчно е зомбиран народа и сега благодарение на БТВ, НОВА и тн. Безсмислените реклами през 15 мин. с достатъчно силния звук и специфична честота са достатъчни. За какво им е чип?! В момента т.н. "Чип" е толкова миниатюрен, че спокойно може да бъде инжектиран от GP-то ти при една евентуална "МАСОВА" задължителна ваксинация, а поводи за такава колкото щеш. NWO в пълен ход!!! Отваряйте си очите навреме, ако все още не сте го направили! Прошка няма да има за никой!

Успешен ден! :)

Неактивен kalhoon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re: Чипове
« Отговор #119 -: Юни 03, 2011, 08:42:35 am »
няма смисъл от чипове,според мен и един обикновен баркод татуиран на ръката е достатъчен  :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27