Автор Тема: Масовото отравяне на човечеството!  (Прочетена 104868 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Масовото отравяне на човечеството!
« Отговор #165 -: Април 12, 2011, 13:14:28 pm »



- след тази възраст се разболяват глупаците. Умните хора никога не виждат болест през живота си. Поинетреусвай се какво означава есетствена смърт и смърт от болест. Направи разлика между естестеван смърт на стар човек, и смърт по болест на стар човек.



Всички искаме да умрем здрави и в съня си. Но уви, повечето възрастни хора са болни и се залежават. АЗ разликата я правя, но ти нещо си настроен много негативно. А за бебетата какво да кажем? Ми нали всеки родител иска детето му да е по-по-най, ама това не зависи от тях, а от децата. Ако майката на някой сериен убиец е знаела, че синът и ще е убиец, дали щеше да го роди или абортира? Как мислиш?
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен 396

Re:Масовото отравяне на човечеството!
« Отговор #166 -: Април 12, 2011, 13:23:18 pm »
Ето я ниската култура, за която говоря.

Не съм винавен аз! детето ми просот е такова, аз как можех да знам!

Иде ми да ви разплющя два шамара през зъбите.




За възпитанието на дете се пишат книги и има специализирани раздели в психологията. Даже един прост селяндур не почва да сади домати ей така без някой ад му каже как се прави!

Като ще раждате деца, вземете поне да прочетете два реда по психология.


« Последна редакция: Април 12, 2011, 20:29:10 pm от Mirotvorec »

Неактивен Witch

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 65
Re:Масовото отравяне на човечеството!
« Отговор #167 -: Април 12, 2011, 13:30:18 pm »
Цитат
Като ще раждате деца, вземете поне да прочетете два реда по психология.
  :drinks:  :good: и отново в десятката
Всички почнаха да искат деца - и да ги правят, и после що децата били такива, що били онакива, ми кви да са, като родителите НЕ СТАВАТ, т.е. децата са тяхно копие... :negative: ако не се осъзнаят...
« Последна редакция: Април 12, 2011, 20:29:38 pm от Mirotvorec »
Пролетния карнавал на вещиците не е за изпускане!

Неактивен 396

Re:Масовото отравяне на човечеството!
« Отговор #168 -: Април 12, 2011, 13:37:40 pm »
Е да. От една страна трябва да благодаря на всички изроди на земята, че са били достатъчно големи боклуци, за да почувствам достатъчно застрашен и така да получа мотивацията си да взема сам себе си в ръце и да се науча сам на всички неща, на които трябваше да ме научат в първите ми години.


Но... от друга страна кой е виждал да се благодари на изроди и боклуци =D така че едва ли ще го направя...
« Последна редакция: Април 12, 2011, 20:30:31 pm от Mirotvorec »

Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Re:Масовото отравяне на човечеството!
« Отговор #169 -: Април 12, 2011, 14:09:02 pm »
396, напълно съм съгласен, но, това че има киниги за обучаване на деца, не означава че всичките използват правилни или полезни методи. Това зависи и от родителите защото ако те са малоумни, ако искат могат да прочетат всичките книги написани по темата и пак да объркат детето.
" Trust no one."

Неактивен 396

Re:Масовото отравяне на човечеството!
« Отговор #170 -: Април 12, 2011, 14:14:44 pm »
Еми именно, за това става дума.


Става дума, че човекът е едно тъпо животно в момента, а хората са много малко насред този тотален хаос и не всички успяват да се справят.



За това ставаше дума и в темата за младежта, където писах под "Спорт-Здраве4". Само че забележи, как прокарването на дадена информация зависи много от контингента участници.

Там всичик дъртаци се бяха събрали и не позволяваха да се говори за неща, за които трябва да се говори.



И подобна авто-цензура е повече от смешна - жалка е - за форум като този... Прокарването на информация да става с усилие... във ФОРУМ! И валидността й да бъде определяна според тези, които я четата, а не според тези, които я преживяват, представяш ли си с какви абсурди трябва да се бори човек, когато става дума да помогне на обществото?


Защото то не иска помощ. То иска ПОМОЩ ДА УМРЕ, защото има пробле мс умирането си, а ен с живота си.


Там е работата.

Неактивен raliko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Re:Масовото отравяне на човечеството!
« Отговор #171 -: Април 12, 2011, 14:31:37 pm »
396Подкрепям те напълно! :yes:
Боиш ли се от Мрака,превърни се в Слънце. Ако ли не – изчакай утрото./Африканска поговорка/

Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Re:Масовото отравяне на човечеството!
« Отговор #172 -: Април 12, 2011, 15:06:33 pm »
Ами, прав си, да, обществото е болно, и не иска да си отвори очите. Хора са ми казвали, че съм бил тесногръд, защото не съм се интересувал от проблемите на другите, един вид съм бил тесногръд защото не съм клюкар. Виж само за какво става на въпрос, обществото е пълно с еснафи, които само се интересуват, не да са щастливи, а другите да страдат.
" Trust no one."

Неактивен 396

Re:Масовото отравяне на човечеството!
« Отговор #173 -: Април 12, 2011, 15:11:40 pm »
Да, така е.


И ако поправим малко темата... Ще стане ясно, че масовото отравяне е това, към което обществото целенасочено и осъзнато се стреми.


А индивидуалното оздравяване няма място в тема, посветена на масовите цели, защото няма вплитане на масовата цел и индивидуалната посока, това са две различни посоки.


Така че тема като тази, посветена на "Масовото гладуване", не може да има нищо общо с личното оздравяване.


Затова е абсурдно тук да има възмущения от типа на "Боже! Бебето ми е отровно!". Да, това просто означава, че всичко е наред и всички причинно-следствени връзки са спазени.

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re:Масовото отравяне на човечеството!
« Отговор #174 -: Април 12, 2011, 15:51:52 pm »
@ 396
В църквите е пълно със разведени стари моми, ама толкова тежък случай не бях срещал, дано хора като вас седят повече пред монитора, че иначе ще стане страшно.
Soli Deo Gloria!

Неактивен raliko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Re:Масовото отравяне на човечеството!
« Отговор #175 -: Април 12, 2011, 15:53:08 pm »
С други думи казано-човечеството се стреми към самоунищожение и никой не ни е виновен. :yes:
Впрочем това,с обвиненията за незаинтересованост към нечия персона и проблемите й-много ми напомня на пауните,как се надуват да ги забележат.Проблемът е,че егото  на повечето индивиди ги  води към това самоубийствено поведение,и вместо да си траят,започва бурен изказ на задоволство,че са забелязани!До като не ги мерне някой ястреб,грубо казано... :)Ама явно това спада към естествения подбор ;D
Боиш ли се от Мрака,превърни се в Слънце. Ако ли не – изчакай утрото./Африканска поговорка/

Неактивен N*e*a

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re:Масовото отравяне на човечеството!
« Отговор #176 -: Април 12, 2011, 16:34:50 pm »
 Много ясно, че е прав. Може да стискате зъби,да се възмущавате и отричате, но това е именно защото НЕ ИСКАТЕ да промените самоубийственото си поведение и да разберете, че никой няма да дойде да ви спаси(дори да се мислите за "богоизбрани").
 Все пак е приятно, че се намират хора, които са разбрали тези неща.
 Но въпреки всичко, истината ще си остане заглушена от ревящите, мрънкащи същества.
 

Неактивен 396

Re:Масовото отравяне на човечеството!
« Отговор #177 -: Април 12, 2011, 16:47:25 pm »
@ 396
В църквите е пълно със разведени стари моми, ама толкова тежък случай не бях срещал, дано хора като вас седят повече пред монитора, че иначе ще стане страшно.

Дано ти си останеш в църквата, където ти е мястото.

Неактивен Sangre

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 294
Re:Масовото отравяне на човечеството!
« Отговор #178 -: Април 12, 2011, 17:42:56 pm »
396 Подкрепям написаното от теб.
Places change, Faces change, Life is so very strange...

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:Масовото отравяне на човечеството!
« Отговор #179 -: Април 16, 2011, 15:49:07 pm »
Откриха арсен в детски храни на водещи производители

Учени алармират и за токсини в продуктите на Organix, Hipp, Nestle и Holle


Олово и други токсични съединения са били открити в съставките, използвани за приготвянето на детски храни от водещи производители, като Organix, Hipp, Nestle и Holle, съобщи Дейли мейл.

Производителите уверяват, че примесите не представляват никаква опасност за детското здраве, но експертите не споделят оптимизма им.

Проучването било направено от шведски учени от медицинския университет в Стокхолм. Освен арсена учените са установили и наличие на кадмий, олово и уран.

Най-голямата концентрация на арсен е била открита в храните, приготвени на основата на ориз, при това именно продуктите, определени като „био“. Преди две години британската агенция по хранителни стандарти вече предупреди за оризовото мляко, съдържащо арсен. Веществото е способно да провокира не само отравяне, но и да предизвика ракови заболявания.

Арсенът попада в зърнените култури чрез торовете, а токсините – чрез почвата.

Според разчета на учените във всяка порция детска храна Organix съдържа 2 микрограма арсен, 0,03 микрограма кадмий и 0,09 микрограма олово.

В продукитте на HiPP – 1,7 микрограма арсен, 0,13 микрограма кадмий и 0,33 олово. В една от кашите на Holle е регистирарана концентрация на арсен от 7,3 микрограма, 0,38 микрограма кадмий и 0,26 микрограма олово.


http://www.dnes.bg/health/2011/04/11/otkriha-arsen-v-detski-hrani-na-vodeshti-proizvoditeli.115866
Dreams are messages from the deep.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27