Автор Тема: Българските подземия! Кой какво знае?  (Прочетена 225837 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Относно: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #60 -: Септември 06, 2006, 06:14:03 am »
Да не поемеш сам. Не се препоръчва да тръгваш сам.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

MacTeP

  • Гост
Относно: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #61 -: Октомври 16, 2006, 07:53:03 am »
Аз съм навит да отида и да снимам в Стара Загора ама човека постнал темата не казва точно къде е входа.
Циганската махала ама КЪДЕ по точно. Ако измъкнете инфо имате снимки от мен. Е.. хубаво е някой да дойде с мен все пак ... да помага  :)
Аз съм бивша пещернячка.Върша ли ти работа?

И аз съм навит да отида. Ако офертата още е активна...

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Относно: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #62 -: Октомври 16, 2006, 11:27:37 am »
И аз още съм навита.
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

MacTeP

  • Гост
Относно: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #63 -: Октомври 18, 2006, 18:33:17 pm »
еми? :) какво чакаме ?

anna

  • Гост
Относно: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #64 -: Януари 16, 2007, 00:14:02 am »
  Искам  да  добавя  за  някои   неща:
човек, който  познавам  е  работил  в  НДК  по  време  на  строежа  му; това, което  не  се  казва  е, че  съществуват  дълбоки  подземни  нива  и  в  тях  има  незнайно  какви  неща  сега. :-\
Определено  има  досиета  X...... ???

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #65 -: Януари 16, 2007, 00:44:51 am »
Знаеш ли нещо повече?

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Относно: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #66 -: Януари 16, 2007, 02:12:33 am »
Знаеш ли нещо повече?

Ей тука вече се почна - разбира се, че НДК е построен на древни руини - религиозен и ВАЖЕН символ на предишните ни възходи - как иначе ще влияе толкова добре - ако някой мисли, че НДК действа негативно - нека пише тука.....

Аз доколкото знам това което е намерено е било охранявано и изнесено в СССР точно както и нещата от Странджа-Сакар. Ако искате да знете повече - питайте руснаците, не копайте под НДК!, но мястото е супер доколкото ми казват "антените" и "информацията" (не както паметника на Левски - от друга тема)!

« Последна редакция: Януари 16, 2007, 02:13:30 am от Tina »

anna

  • Гост
Относно: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #67 -: Януари 19, 2007, 21:51:03 pm »
Знаеш ли нещо повече?
  В  момента  паметта  ми  изневерява... :(, но  ако  се  сетя  нещо  ще  пиша :-\

IGLATA

  • Гост
Относно: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #68 -: Април 06, 2007, 15:59:12 pm »
(по повод предишната тема за ядрените бойни глави разположени до 1987 на територията на БЪЛГАРИЯ)
съжелявам за закъснелия отговор  :D
На територията на България никога не са се намирали, даже преминавали, ядрени бойни глави ,единствено ядрени отпадаци от АЕЦ"Козлодуй"...........

А и какво стана с този хълм ,който се отваря и от него излитали хеликоптери ,и пълзяли танкове ходихте ли, видяхте ли.
« Последна редакция: Април 06, 2007, 16:00:20 pm от IGLATA »

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Относно: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #69 -: Април 08, 2007, 07:30:36 am »
(по повод предишната тема за ядрените бойни глави разположени до 1987 на територията на БЪЛГАРИЯ)
съжелявам за закъснелия отговор  :D
На територията на България никога не са се намирали, даже преминавали, ядрени бойни глави ,единствено ядрени отпадаци от АЕЦ"Козлодуй"...........

А и какво стана с този хълм ,който се отваря и от него излитали хеликоптери ,и пълзяли танкове ходихте ли, видяхте ли.
Малко уточнение за ядрените простотии....
Думите на моя офицер ;) бяха: "Ние не знаехме, че имаме и конвенционални бойни глави". (за касетъчни нищо не каза ;) )
Точната година няма да споменавам. Когато аз бях там бяха останали само бетоновите (дали се шегувам?)
« Последна редакция: Април 08, 2007, 07:35:55 am от Joro Velev »
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #70 -: Април 08, 2007, 15:35:21 pm »
Да Жоро. Военните са майстори на дезинформацията когато става дума за укриване на  воени тайни. Когато бях в казармата при разговор с висш офицер, който със сигурност имаше достъп до информация щото бяхме секретно поделение - та на мой въпрос дали имаме некво ядрено или друго по- секретно оръжие се правише че нищо не е чувал  ;) Големи артисти са. Другия вариант е и наистина много малко хора да имат инфо а и то е нормално щото иначе всички щяхме да знаем офицялно  :P

Неактивен reply

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
Относно: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #71 -: Април 08, 2007, 17:32:56 pm »
аз съм от Стара Загора  ;)  чувал съм за тея подземия точно 1 или 2 пъти. Ако не се лъжа един френд ми беше споделил за нещо такова, ама не му обърнах особено внимание тогава понеже си беше преди 5-6 години, а аз да съм бил 5-6 клас...пък и си мислех, че може да си измисля - все пак сме били малки  :P Ходил бях в едни подобни подземия(или нещо от тоя сорт) тук на една недостроена сграда от комунистическо време и намерихме некви архиви, които си бяха от 93-94 (при положение,че комунизма пада 1989 и уж тогава е спрян строежа на сградата) тааа... да  :)
кажете ми инфо за тези подземия - имам мерак да видя за кво става дума. Ще постна и некви снимки ако ме опътите  :D

Неактивен reply

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
Относно: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #72 -: Април 10, 2007, 23:00:39 pm »
е?  някой? :P

Oberon

  • Гост
Относно: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #73 -: Април 11, 2007, 14:37:51 pm »
Аз бре:) Аз съм от Казанлък:)

Неактивен Gabaro

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 245
  • Джангър тайфа "Тенеке ханъм"
Относно: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #74 -: Април 11, 2007, 15:40:48 pm »
Имам една питанка:
Такааа... значи мястото е морската градина в Варна... долу има дупки... какви са?
Чувал съм за тунели под цялата морска градина и под почти целия център на града и съм виждал един вход, но някой може ли да даде повече инфо? Кой ги е строил? Колко са големи? Защо са построени?
[/U

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27