Автор Тема: Българските подземия! Кой какво знае?  (Прочетена 223740 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Относно: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #45 -: Август 08, 2006, 03:35:57 am »
И аз знам за едно - в Балкана - целия хълм се вдига и под него могат да излизат танкове и да излитат хеликоптери. Не знам обаче дали още функционира, защото това беше по комунистическо време.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Относно: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #46 -: Август 08, 2006, 05:12:12 am »
Абе, гледайте колко сте дръпнати! Казвате по нещо и като ни заковете вниманието спирате до там. Все едно Хорус го е писал, той обича така да дразни. Айде ЕЗК, давай повече подробности преди да са те набарали, поне да знаем защо си изчезнал ако това стане ;) . Тина и ти не се прави на "дръж ми шапката", ами разказвай в най- малки детайли. Както Ути  Бъчваров казваше в един култов филм: "Чекам да ми пееш!"  ;)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Относно: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #47 -: Август 08, 2006, 11:05:12 am »
Аз съм навит да отида и да снимам в Стара Загора ама човека постнал темата не казва точно къде е входа.
Циганската махала ама КЪДЕ по точно. Ако измъкнете инфо имате снимки от мен. Е.. хубаво е някой да дойде с мен все пак ... да помага  :)
Аз съм бивша пещернячка.Върша ли ти работа?
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

IGLATA

  • Гост
Относно: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #48 -: Август 08, 2006, 12:51:58 pm »
И аз знам за едно - в Балкана - целия хълм се вдига и под него могат да излизат танкове и да излитат хеликоптери. Не знам обаче дали още функционира, защото това беше по комунистическо време.
абсолютно невярнп в България няма такова нещо

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Относно: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #49 -: Август 08, 2006, 16:49:50 pm »
Откъде може да си толкова сигурен? Да не си ходил да проверяваш?
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

IGLATA

  • Гост
Относно: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #50 -: Август 08, 2006, 19:59:46 pm »
толкова добре укрепени бази са само и единствено за складирване и охранявне на стратегически оръжия (като ядрени, атомни химически бойни глави каквито България никога не е притежавала)

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Относно: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #51 -: Август 08, 2006, 22:06:44 pm »
И аз знам за едно - в Балкана - целия хълм се вдига и под него могат да излизат танкове и да излитат хеликоптери. Не знам обаче дали още функционира, защото това беше по комунистическо време.
абсолютно невярнп в България няма такова нещо

Вижте - там мястото беше заградено и охраняемо (от както се помня). На мен са ми показвали от отсрешния хълм очертания по кито да разбера откъде започват пещерите....от съученик, който е служил в транспорта там. Не ме и питайте къде, защото не мисля, че е редно да се дискутира по форуми.

Има разбира се и вероятност този съученик да ме е излъгал, но защо? Не беше такова момче.

Друг съ-студент пък си прави курсовата работа по роботика в подземия в Южна България.

Така, че България си има всичко, но въпроса е кой ще ги използва тези съоръжения и защо. Не бих искала и да помисля, че в момента те се използват от сили, които нападат и унищожават невинни хора някъде по света. Навремето аз бях дори горда, че България има такава военна мощ да се защити от корумпирания запад.......

IGLATA

  • Гост
Относно: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #52 -: Август 09, 2006, 01:13:25 am »
ха пещери да и по някакъв начин тези пещери да се използват за някакви цели да но самия връх да се мести както написе не е възможно

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Относно: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #53 -: Август 09, 2006, 01:26:13 am »
Игла и аз не съм ходила в казарма, ама май, че и ти. Всички тези съоръжения трябва да имат не само метални устройства за оваряне и затваряне, ами и скална маса отгоре за прикритие от радари. На скалните маси пък винаги се натрупва пръст, а в пръстта се хващат храсти, тревички, пасат си зайчета.....Идилия!

IGLATA

  • Гост
Относно: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #54 -: Август 09, 2006, 11:19:13 am »
да но това е за държави имащи оръжия който не могат да бъдат съхранявани в обикновенните казарми

Неактивен Tosheto2002

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Относно: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #55 -: Август 09, 2006, 19:47:09 pm »
Във България до 1987 е имало разположени ядрени оръжия. Затова може тези съоръжения да са ползвани и затова  ;)

IGLATA

  • Гост
Относно: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #56 -: Август 09, 2006, 20:25:25 pm »
сигурен ли си под ядрено оръжие имай предвид ЯДРЕНИ БОЙНИ ГЛАВИ

Неактивен Tosheto2002

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Относно: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #57 -: Август 09, 2006, 21:12:14 pm »
Да ракети с бойни глави.  :D Даже в началото на 90-те имаше скандал. Наще твърдяха, че не е имало, но един руски генерал се разприказва по случая и се разбра, че най-висшите комунисти са знаели за тези ракети.

IGLATA

  • Гост
Относно: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #58 -: Август 09, 2006, 21:32:45 pm »
ще разпитам и ще пиша пак

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Относно: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #59 -: Септември 05, 2006, 16:49:44 pm »
Абе, гледайте колко сте дръпнати! Казвате по нещо и като ни заковете вниманието спирате до там. Все едно Хорус го е писал, той обича така да дразни. Айде ЕЗК, давай повече подробности преди да са те набарали, поне да знаем защо си изчезнал ако това стане ;) . Тина и ти не се прави на "дръж ми шапката", ами разказвай в най- малки детайли. Както Ути  Бъчваров казваше в един култов филм: "Чекам да ми пееш!"  ;)
:)

 за това което аз ще започна да проучвам , трябва много време . Бъди 100 % сигурен , че ще рапортувам  ;)

  ЕЗК 

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27