Автор Тема: ПРОЕКТ XNETBG  (Прочетена 17152 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
ПРОЕКТ XNETBG
« -: Ноември 15, 2008, 21:27:29 pm »
Отварям тая страница с надеждата да сторя нещо значимо. Сега да погледнем нещата от тяхната реална страна. Какво правим в тоя форум: обсъждаме някакви си теми от рода на конспирацията , уфологията и т.н.. И какви теми само постваме- Еди кой си убил еди кой си , Наса откри/направи това и това , масоните са отговорни за това и това и т.н. и какво правим, чешем си езиците и бездействаме. Вярваме в това , че ще дойде някой от 392748932 милиона светлини години и ще ни спаси или да се обичаме много и ще живеем в рая?!
Ако искате да стане нещо трябва ние да действаме!!!По-лошо от това да не знаем някои лоши неща е да знаем за тях и да бездействаме!!! Все пак да не забравяме кои сме ние - конспираторите на България. Ако искаме нещо да се оправи ние трябва да действаме!!! До сега някой от приятелска раса да е правил нещо ОЧЕВИДНО и то за добро? Нека да се запишем в историята и почнем да действаме!!! Както се казва, за да ти помогне Бог първо си помогни сам! Сами сме слаби , но ако се обединим ще накараме дори и на Елита да му прилоше. Обединението прави силата. Ако искате да излезнем победители от тая ситуация трябва да се обединим и да действаме!!!
« Последна редакция: Ноември 17, 2008, 18:10:39 pm от H. »
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен xthing

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 237
  • xthingxthingxthingxthing
Относно: ПРОЕКТ:XNETBG
« Отговор #1 -: Ноември 15, 2008, 22:35:21 pm »
Много добре, че поемаш инициативата , каква е тя ? Този форум ако не съществуваше как ти би казал на всички това, как да се зашишем в историята, как да действаме? Въпроси, на които очаквам да ми отговориш.
...и какво  изобщо прави бог измежду твоите изречения !?

Ние, съфорумнико, не сме нацистко движение или нещо от сорта ,че да излезем и да почнем да режем глави , какво очакваш да се случи?
« Последна редакция: Ноември 16, 2008, 09:21:06 am от Mirotvorec »

Неактивен vegan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Относно: ПРОЕКТ:XNETBG
« Отговор #2 -: Ноември 15, 2008, 22:43:55 pm »
Добре де, дай идея как да стане това, не става просто да излезеш на улицата с табели в ръка и да протестираш и да се превърне всичко в поредния протест срещу правителството и корпорациите. Сега ще ти кажа за някои от начините, които аз се сещам да стане това:
1първият начин да спрем конспирацията на корпорациите е описан във филма Zeitgeist addendum -тоест да спреш да консумираш всичко на големите фирми и да накараш останалите хора да направят като теб, което си е трудоемко  ;).
2Да основем всички от форума политическа партия и да спечелим ''гласовете'' на хората, което си е пак много трудно при положение, че много гласове се ''купуват'', а и повечето избори са нагласени.
3Да създадем фирма, която да произвежда качествени услуги за хората и да се разрасне до толкова, че да измести големите корпорации-което е почти невъзможно.
4Създаваме огромна стачка в цялата страна, която после да се разрасне в останалите страни и да свалим всички правителства-което е абсурдно. Дори и да стане, най-големите компаниите ще кажат например ''-добре спираме производството на този продукт'' и съответния жизнено-важен продукт ще поскъпне супер много и на хората ще им е доста трудно(да не говорим за хората, които ще си загубят работата, която е свързана с дедения продукт).
5Да направим терористична групировка, при което да правим атентати срещу правителството и накрая при повече късмет да създадем диктатура :D . Като знаеш, че нещата са навързани едва ли нещо ще стане.
« Последна редакция: Ноември 16, 2008, 09:24:33 am от Mirotvorec »

Неактивен UpsideDown

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 228
Относно: ПРОЕКТ:XNETBG
« Отговор #3 -: Ноември 15, 2008, 22:58:23 pm »
Ми дай да се обединим,все пак цели 30-40 човека активно пишещи от този форум,са си сериозна сила.  laugh laugh

Какви действия предлагаш ? Ще ходиш да "събуждаш" хората и след това заедно ще свалим Елита ? На всички "нормални" хора така както си живеят,им е повече от добре.Харесва им да са консуматорско общество,харесва им да рушат,харесва им да експлоатират всичко и всички.За тях всеки от този форум е поредния луд,който няма къде другаде да си губи времето да чете "теориики".

П.С
Винаги съм отъждествявал конспиратор с човек правещ конспирациите,не които ги "чете"   ???

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: ПРОЕКТ:XNETBG
« Отговор #4 -: Ноември 15, 2008, 23:11:01 pm »
Цитат
Винаги съм отъждествявал конспиратор с човек правещ конспирациите,не които ги "чете"

И правилно - конспиратори са тези които извършват даден заговор а тези които ги разобличават са антиконспиратори  :P

Гледам темата е постната в раздел "технологии" - неква джаджа ли се  предлага да се строи  ;)

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Относно: ПРОЕКТ:XNETBG
« Отговор #5 -: Ноември 16, 2008, 08:11:38 am »
Аз предлагам да направим група от няколко човека , които да правят и показват на хората или по-специално българите някои полезни машинки и изобретения като йонизатор на въздуха, енергията на нулевата точка или общо казано вечните двигатели. Също така да им докажем , че много болести могат да се лекуват само с вода. А нали знаете- енергията и болестите са едни от главните неща , които наливат пари в джобовете на Елита. ;) Какво мислите?
« Последна редакция: Ноември 16, 2008, 10:31:28 am от A познай кой »
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен vegan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Относно: ПРОЕКТ:XNETBG
« Отговор #6 -: Ноември 16, 2008, 10:03:24 am »
Добра идея за начало.Сега идва въпроса кой ще спонсорира отварянето на фабрика за производство на тези продукти  :D .За информирането на българите че могат да излекуват повечето болести без фармацевтични продукти и да не си купуват лекарства ще стане най-добре чрез медиите(например като за начало да излезем в някое предаване посветено на медицината),защото вече много книги излязоха за подобни истини,но повечето или не четат книги или невярват.Ако не чрез медиите можем поне чрез лекции или по-добре да разлепим плакати които да рекламират сайт посветен на алтернативната медицина.

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Относно: ПРОЕКТ:XNETBG
« Отговор #7 -: Ноември 16, 2008, 10:30:37 am »
Няма да отваряме фабрики ,защото може някой друг да ги превземе.И ще сложи едни хубави цени.Ще им показваме как сами да си направят нещата.Чакам предложения относно болестите и свободната енергия.
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен cccpkgb

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 269
Относно: ПРОЕКТ:XNETBG
« Отговор #8 -: Ноември 16, 2008, 11:22:02 am »
Ще видите само след може би 20-25-30 години, как ще ни дойде на всички изодзадзе. ;) Възможно е и много по-рано, можем да спекулираме.
« Последна редакция: Ноември 16, 2008, 11:33:38 am от cccpkgb »
Этот шоу-бизнес мама, папа Он будет с тобой или без Если ты послушаешь Камен

Неактивен xthing

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 237
  • xthingxthingxthingxthing
Относно: ПРОЕКТ:XNETBG
« Отговор #9 -: Ноември 16, 2008, 13:03:04 pm »
Значи виждам някъв замисъл , ама точно формулираната идея я няма, не можем да тръгнем с по 10 йонизатора на ръката и да зарибяваме хората ( като циганите с часовниците и машинките за подстригване) ..

ПС: 40 % можеби от хората са чували за всякакви такива неща  и вярват че са възможни ,НО не им пука ....
« Последна редакция: Ноември 16, 2008, 13:04:27 pm от xthing »

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Относно: ПРОЕКТ:XNETBG
« Отговор #10 -: Ноември 16, 2008, 15:07:15 pm »
Виж сега- ние няма да тръгнем от врата на врата да предлагаме нещата за йонизатори.Сопред мен ще най-добре  да изолзваме психология и малко конспирация един или двама ще съобщат за например вечен двигател а повече (около 20) ще потвърдят като го покажат в действие и са се изключели от ел. мрежа ,защото вече не им трябва.Така хората ще си кажат- ей каква добра идея, я да взема да си построя/поръчам таква джаджа да не плащам повече сметки за парно и ток.
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен vegan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Относно: ПРОЕКТ:XNETBG
« Отговор #11 -: Ноември 16, 2008, 16:45:39 pm »
А случайно да знаеш как се прави вечен двигател?Или изобщо някой от форума да знае?Аз единствено се сещам за възобновяемите източници.
ПС: 40 % можеби от хората са чували за всякакви такива неща  и вярват че са възможни ,НО не им пука ....
Може и да са чували но не вярват защото не е разпространено например лекуването с вода.По-лесно им е да вземат някакви си хапчета които са ''доказани'' от учените.Пример:Например всички твои приятели се лекуват с вода.Тогава Едва ли ще тръгнеш да се тровиш с ненужни и скъпи препарати.Обаче ако всичките ти приятели се лекуват с антибиотици и още от малък ти е внушено от родители и телевизия че можеш да се излекуваш само с фармацевтични продукти едва ли ще си ''рискуваш'' здравето да промениш начина си на лечение.Тоест трябва повече да огласяваме че хората могат да се излекуват сами с примери за това

Неактивен Salito

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 219
  • ТАЙНАТА Е В ХРАНАТА
Относно: ПРОЕКТ:XNETBG
« Отговор #12 -: Ноември 16, 2008, 17:27:30 pm »
Според мен нашата цел трябва да бъдат самите лекари, те са ключът.
Ако всеки от нас може да въздейства на един лекар (близък, приятел,роднина)ще сме направили много за обществото.
Медиците в България и в целия соц. лагер са следвали медицина по най-комунистическо-античовешка ценностна система, те възприемат хората-пациенти като безсилен обект, а не като човешко същество с много възможности и скрити свръх  способности за самолекуване.  С две думи те не вярват и не знаят за тези способности,а ако ги накараме да си помислят поне върху това може ефекта да е много добър,те са  интелигентени хора (в повечето случай) и ако някой близак на лекар бъде така прозорлив ,и внимателно да избере книга или тема или сайт да препоръчва на лекаря според характера му, то не е изключено да поиска още и още и да стане един от нас, а това ще е голямо постижение.
В тях хората вярват и им искат помоща.
Аз го правя това от години и, имам напредък с мойте обекти лекари ;) разбира се имало е много спорове ,та дори скарвания, защото съм се опитвал да им казвам неща които навеждат на мисълта че повечето което са го учели  е грешно(ако не в диагностичен план,то поне в терапевтичните методи),и колкото да съм бил тактичен, то в един момент го усещат и веднага ритат :D.
трудно е, но се свиква все да съм по-добър с обеждаването а именно да не изглеждам компетентен и все знаещ а обратно ;). Така им оставям вратичка за самоизява и все едно да си помислят че са дооформяли понятие което не знам, и един ден като дойдат при мен и ми кажат : абе онова за което си говорихме помниш ли, абе оказа се че не само еди си какво но и прочетох еди си кое, ти знаеше ли го това.
Тогава разбирам че имам бинго :D и разбира се отговора ми е: стига бе сигорен ли си, не знаех.
Мечтата ми е един ден като се отиде на лекар е да установим ЗАЕДНО от какво се нуждае мойто тяло и решението да бъда винаги изразено в природно-съобразни методи което изключва медикаменти с химичен състав освен в краен слчай.
Представете си лекарите да мислят като нас. Какво ще стане с фармацефтичната промишленост, как ще се повдигат вече въпросите за екологията по съвсем друг облик .Лекарите винаги са били основна причина за прогреса на човечеството, само в наши времена са бомбардирани и атакувани от въпросните БИГ БРАДЪРИ да не мислят освен за храна, пари и уцеляване. Трябва да бъдат събуждани за да се заемат с тяхната роля, задача и отговорност в тези трудни моменти на човечеството.
Свърших, егати речта, ама аз наистина вярвам че това е решението вие как го намирате?
най-добрият приятел на човека остава самият той, въпреки предателствата понякога.

Неактивен xthing

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 237
  • xthingxthingxthingxthing
Относно: ПРОЕКТ:XNETBG
« Отговор #13 -: Ноември 16, 2008, 17:28:01 pm »
и ти си прав...

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Относно: ПРОЕКТ:XNETBG
« Отговор #14 -: Ноември 16, 2008, 17:41:10 pm »
За вечният двигател знам един модел с магнити.Проблемът е там ,че в един момент силата на магнита се изчерпва и той пестава да бъде магнит ,но това става след баяяяяяяяяяя време.Ако има знаещи повече за безплатната енергия да се обажда.За лекарите и водата е добра идея.Само ми драснете едно лично съобщение за необходимата честота и съм направил вода с определена честота или вибрация или там както вие си го наричате.
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
31 Отговора
13123 Прегледи
Последна публикация Април 13, 2006, 23:00:11 pm
от H.
20 Отговора
10423 Прегледи
Последна публикация Септември 11, 2009, 08:55:15 am
от Eon
9 Отговора
6812 Прегледи
Последна публикация Ноември 18, 2009, 18:49:52 pm
от Roswell
3 Отговора
5479 Прегледи
Последна публикация Януари 19, 2010, 00:05:36 am
от Black Adder
0 Отговора
5212 Прегледи
Последна публикация Ноември 08, 2014, 21:01:28 pm
от Black Adder

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27