Автор Тема: Виждане със затворени очи!  (Прочетена 8430 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен aviana

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 110
Виждане със затворени очи!
« -: Октомври 31, 2008, 01:34:38 am »
Веднъж, докато бях на тренировки, започнах упражненията си(със затворени очи). Жена с която тренирах загряваше и когато си разгря цялото тяло реши да започне упраженията си(до мен).
В момента, когато мина покрай мен(както бях със затворени очи) видях как минава покрай мен силует от цветове(най-отгоре жълто, после друг цвят и друг преди него и тнт). Обърнах се вече с отворени очи и видях, че тя наистина е до мен!

Знам само, че в чужбина се учат да четат със затворени очи и успяват, но тази ситуация ми е интересна и не знам какво съм видяла(спектрално тяло?).

На някой случвало ли му се е?
« Последна редакция: Октомври 31, 2008, 08:27:13 am от Mirotvorec »
Най-голямата истина е тази в която искаш да повярваш.Най-голямата сила е тази да пребориш себе си.

Неактивен devil4e

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 89
Re:Виждане със затворени очи!
« Отговор #1 -: Декември 24, 2009, 20:08:37 pm »
възможно е докати бил с затворени очи да си видял аурата на тази жена защото споменаваш за цветове  http://www.ironpalm.com/Aura.jpg  http://www.sirius1-bg.net/sirius/buletini/2009/br4_0409_files/image006.jpg

Неактивен sesiliq

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 290
  • ТРОЯНА
Re:Виждане със затворени очи!
« Отговор #2 -: Декември 24, 2009, 21:35:25 pm »
И аз съм виждал със затворени очи ,но този път четох книга ,която не беше в мен.Даже успях да прочета част от заглавието "Пор...".Какво може да е това?
...и нека Силата бъде с теб. [img]http://img383.imageshack.us/img383/290

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Re:Виждане със затворени очи!
« Отговор #3 -: Декември 24, 2009, 22:15:19 pm »
 ;D След четене на нездравословна езотерична литература преди лягане и аз веднъж сънувах, че чета някакви заклинания от една книга. Нищо интересно, случва се.
...water can flow, and water can crash...

Неактивен sesiliq

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 290
  • ТРОЯНА
Re:Виждане със затворени очи!
« Отговор #4 -: Декември 24, 2009, 22:18:56 pm »
не.Аз по принцип не харесвам екзотериката и определено не беше за това и беше в кола малко преди да задрема.
...и нека Силата бъде с теб. [img]http://img383.imageshack.us/img383/290

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Виждане със затворени очи!
« Отговор #5 -: Декември 24, 2009, 22:39:46 pm »
     Да обикновенно става тогава, когато задрямвам или сутринта на събуждане, или  пък съм легнал на някакво криво място на което трудно мога да заспя.
А "невиждането" със отворени очи също е много интересно. ;D
Ааа... и забравих да спомена какво съм виждал със затворени очки, като започнем от горящи свитъци и стигнем до холографични физиономии и др. Но още не съм започнал да чета със затворени очи то не е и нормално не, че човек не може да се приспособи.
« Последна редакция: Декември 24, 2009, 23:14:36 pm от fishbone »

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Виждане със затворени очи!
« Отговор #6 -: Декември 24, 2009, 23:07:19 pm »
Да може да се вижда с затворени очи не е както с отворени по скоро се виждат нещата на енергйно ниво защото всяко нещо си има енргия и трепти в определен ритъм и може да се вижда като човек се настройва към тези енергйни вибрации и ги приема не през очите,а директно с мозъкът и чрез кожата само трябва да приме,че може такова нещо да има и да е спокоен и енергйно уравновесен и да може да взаимодейства с останалите неща.
« Последна редакция: Декември 24, 2009, 23:08:33 pm от sedere »
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Виждане със затворени очи!
« Отговор #7 -: Декември 24, 2009, 23:29:09 pm »
Все пак на тоя етап от еволюцията, който и ясновидец да хванем. Е то например Ванга е развила тая способност. Но за другите какво да кажем ... Като рекат дава ми се тва дава ми се онова и как така ти се дава и коЙ...ей тоя дето ти го дава :diablo: Н нея и го давали тя да му го каже... ;D Щото той бил глух...
И наистина все по млади хора имат такива способности онае вечер едно девойче 6те ми гледа на ръка. Ама за жалост връзката се разпадна поради ред причини. ;D
Това виждане се осъществява само когато си извън тялото си т.н клинична смърт, другото е вятър работа.
« Последна редакция: Декември 25, 2009, 00:00:18 am от fishbone »

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Виждане със затворени очи!
« Отговор #8 -: Декември 24, 2009, 23:46:47 pm »
Здравейте.Виждането е относително понятие.Очите са като телекамери отразяват всичко,а виждат знанията и то според вибрациите с които са.Ако се е получило от самосебе си няма лошо(жените си виждат спокойно енергиите в формат цвят ма се крият).А ако сте близо и е станало, то или е по ваша грешка(медитиране и тям подобни глупости)или някой "доброжелател" ви е помогнал(напънал) за да ви използва.Ако е по естествен начин то няма страшно вие сте развили и умения да се пазите.Ако ви е помогнал "доброжелател"вашето несъгласие е достатъчно да си опазите живота.Ако сте медитирали(и тям подобни глупости)и постигнатото е по ваше желание зора си е ваш.Живи и здрави. :hi:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Виждане със затворени очи!
« Отговор #9 -: Декември 24, 2009, 23:54:09 pm »
http://dox.bg/files/dw?a=10a2026f93  Ето едни упражнения на руснака Бронников този където учи хората да виждат с затворени очи и е признато от науката това.Нещата са на руски.Това са само 1-ва степен иначе виждането се учи в трета степен.Тук е само за усещането на енергията.
« Последна редакция: Декември 24, 2009, 23:57:46 pm от sedere »
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен hard_temper

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re:Виждане със затворени очи!
« Отговор #10 -: Декември 25, 2009, 00:37:56 am »
и на мен ми се е случвало сутрин като си затворя очите да виждам вестник или книга пред мен, но винаги пише нещо несвързано. Случвало ми се е също сутрин като се разбудя да ми идват някакви несвързани мисли, което е доста странно ...
« Последна редакция: Декември 25, 2009, 10:45:38 am от hard_temper »

Max

  • Гост
Re:Виждане със затворени очи!
« Отговор #11 -: Януари 01, 2010, 17:06:17 pm »
Веднъж, докато бях на тренировки, започнах упражненията си(със затворени очи). Жена с която тренирах загряваше и когато си разгря цялото тяло реши да започне упраженията си(до мен).
В момента, когато мина покрай мен(както бях със затворени очи) видях как минава покрай мен силует от цветове(най-отгоре жълто, после друг цвят и друг преди него и тнт). Обърнах се вече с отворени очи и видях, че тя наистина е до мен!

Знам само, че в чужбина се учат да четат със затворени очи и успяват, но тази ситуация ми е интересна и не знам какво съм видяла(спектрално тяло?).

На някой случвало ли му се е?

На мен ми се случва да виждам бързо движещите се тела като светлини.
А иначе ми се е случвало да се събудя и да установя, че наблюдавам нещо.След като видението приключи, осъзнавам, че съм с полуотворени очи, по-скоро леко открехнати, което не би ми позволило да виждам друго освен видението, което пък сякаш възприемам не точно с очите, а някак в главата си.
Това , че клепачите ми са леко открехнати е за ради релаксацията.При мен е така, при съвършена отпуснатост, клепачите ми са леко открехнати.

Всъщност ти имаш предвид друго виждане със затворени очи.
Такова не съм имал.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
14 Отговора
9406 Прегледи
Последна публикация Ноември 08, 2008, 02:19:24 am
от soulmethod
44 Отговора
45809 Прегледи
Последна публикация Март 16, 2011, 00:35:15 am
от fishbone
0 Отговора
10645 Прегледи
Последна публикация Април 03, 2009, 00:21:59 am
от H.
4 Отговора
5451 Прегледи
Последна публикация Април 30, 2009, 23:12:47 pm
от buden
14 Отговора
12735 Прегледи
Последна публикация Януари 21, 2011, 20:30:23 pm
от teni

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27