Автор Тема: Форум срещи?  (Прочетена 100526 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Kida

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 36
  • The hardest thing in the world is to be alive...
Относно: Форум срещи?
« Отговор #30 -: Февруари 18, 2009, 17:56:55 pm »
То тва не пречи да се видиме да пиеме някъде  ;)
Been smashed to the ground Arose from devotion To take a look and see what is inside Sight of the cr

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Относно: Форум срещи?
« Отговор #31 -: Февруари 18, 2009, 18:41:03 pm »
А тука има ли Русенци?
Може и да има :)

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Относно: Форум срещи?
« Отговор #32 -: Февруари 18, 2009, 20:08:38 pm »
А пловдничани?  :(
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Относно: Форум срещи?
« Отговор #33 -: Февруари 18, 2009, 20:22:25 pm »
аз съм в Канада. Иначе бих участвал в някоя среща.
Винаги на живо е истината.
А във форума не се знае ...
:))
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен kossev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
  • http://www.pristabg.com/
Относно: Форум срещи?
« Отговор #34 -: Февруари 19, 2009, 10:42:32 am »
А тука има ли Русенци?
Може и да има :)

Ами ако има да си организираме една среща,поне за по едно кафе.Може да се получи интересно

Неактивен Salito

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 219
  • ТАЙНАТА Е В ХРАНАТА
Относно: Форум срещи?
« Отговор #35 -: Февруари 19, 2009, 18:50:23 pm »
Хайде на кръчма, мен ми се пие ракия в някоя народна кръчма, Българска музика, не чалга, да се запознаем с любители на ракията и уфологията едновременно, живущи в София.
Кои знае такова кръчме?
най-добрият приятел на човека остава самият той, въпреки предателствата понякога.

Неактивен Kida

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 36
  • The hardest thing in the world is to be alive...
Относно: Форум срещи?
« Отговор #36 -: Февруари 19, 2009, 18:53:21 pm »
В центъра или в периферията. Във Владая и Симеоново има бая. На Трифон Зарезан беше особено забавно като се напихме в една кръчма и скитахме из гората  ;D
Been smashed to the ground Arose from devotion To take a look and see what is inside Sight of the cr

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Относно: Форум срещи?
« Отговор #37 -: Февруари 19, 2009, 22:21:57 pm »
Всеки сам решава за себе си, но съветвам админите да решат дали да оставят без последствие последните два поста, които петнят доброто име на сайта!
« Последна редакция: Февруари 19, 2009, 22:24:07 pm от SMSI-H »

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Относно: Форум срещи?
« Отговор #38 -: Февруари 19, 2009, 22:38:04 pm »
Еее, недей така SMSI-H, какво толкоз са казали опетняващо хората, Та ти още малко ще искаш и подписа да си сменя  ;D
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Относно: Форум срещи?
« Отговор #39 -: Февруари 20, 2009, 10:21:26 am »
Еее, недей така SMSI-H, какво толкоз са казали опетняващо хората, Та ти още малко ще искаш и подписа да си сменя  ;D
Наистина, що не го смениш, че създава грешно впечатление за личността ти! Не се майтапя, но в някои от постовете ти /рядко/ наистина прозират наченки за призиви към алкохолизъм! Ако го смяташ за нормално, тежко ти, но всеки сам си носи кръста! Но не мисля, че ти прилича подобно поведение... Подобно поведение ти можеш да го смяташ за предизвикателно и да избиваш някои свои несъзнавани комплекси, но нормално ли е според теб? Все пак, нали трябва да имаме доброто желание сайтът да се превърне в образец на поведение!!! Вярно е, че има "разни хора, разни идеали", но според мен в сайта трябва да се въведе строга цензура на нови принципи, която да вмъкне цялостния облик на сайта в нова картина на образец за поведение.

Призовавам админите!

Нека се променят условията за регистрация! Регистрация на членове в сайта да става само след изрична молба от желаещия, в която ИЗРИЧНО да фигурира декларация от желаещия, подписана с неговия ник, че ще спазва условията вписани в правилата на сайта. А при най-малкото нарушаване на правилника да следва бан, особено след зачестилите напоследък набези към расистко поведение. Бан, безцеремонно и без абсолютно никакви обяснения и оправдаванки от страна на админите! Иначе сайтът ще стане "омърсен"!!!

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Относно: Форум срещи?
« Отговор #40 -: Февруари 20, 2009, 10:40:25 am »
И сега какво? Нов световен ред и у форума ли предлагаш да се наложи?  :-X
Малко вяра имаш в участниците. Смятам, че повечето са достатъчно интелигентни да се дистанцират от подобен род изказвания и поведение, и в състояние да си извадят подходящите изводи при изявата на личности с подобни интереси.
Освен това администраторите едва ли ще оставят нещата да стигнат твърде далеч.
...water can flow, and water can crash...

Неактивен Breath

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 565
  • The lamps are different but the light is the same
Относно: Форум срещи?
« Отговор #41 -: Февруари 20, 2009, 10:55:02 am »
Подкрепям абсолютно казаното от SMSI-H. Но, както е показала практиката, такива призиви е имало много, много теми се пускаха и няма никакъв ефект. Не става въпрос за нов световен ред във форума. Напълно достатъчно е новите потребители да четат правилата на форума. В момента форума е толкова разводнен и се пишат толкова много глупости....да не говорим за начина на изказване и псувните в някои теми.
THERE IS A DIFFERENCE BETWEEN KNOWING THE PATH AND WALKING THE P

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Относно: Форум срещи?
« Отговор #42 -: Февруари 20, 2009, 11:43:12 am »
Смятам, че повечето са достатъчно интелигентни да се дистанцират от подобен род изказвания и поведение, и в състояние да си извадят подходящите изводи при изявата на личности с подобни интереси.

Вярваш ли си на твърдението? То и аз си вадя изводи, но благодарение на тях коригирам начина си на изразяване, а колко от участниците във форума го коригират, а? Едно е да си интелигентен и вече съвсем друго да имаш желанието,силата и намерението да контролираш емоциите и разсъдъка си. Нещата опират до самоконтрола. Който не може да се самоконтролира, нека бъде бамнат! Качеството на форума е по-важно от количеството на членовете!

Неактивен Salito

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 219
  • ТАЙНАТА Е В ХРАНАТА
Относно: Форум срещи?
« Отговор #43 -: Февруари 20, 2009, 11:53:25 am »
Цитат
Все пак, нали трябва да имаме доброто желание сайтът да се превърне в образец на поведение
Не желая да споря, но поне ще си кажа мнението, нещо което мисля, че няма да има против никой за сега поне ;)
Не знам дали това е целта на форума да се превърне в образец на поведение и ако знаех нямаше да се регистрирам изобщо и именно защото такива девизи ми напомнят болезнено на някои преживяни исторически демагогии.
Цитат
Нека се променят условията за регистрация! Регистрация на членове в сайта да става само след изрична молба от желаещия, в която ИЗРИЧНО да фигурира декларация от желаещия, подписана с неговия ник, че ще спазва условията вписани в правилата на сайта. А при най-малкото нарушаване на правилника да следва бан, особено след зачестилите напоследък набези към расистко поведение. Бан, безцеремонно и без абсолютно никакви обяснения и оправдаванки от страна на админите! Иначе сайтът ще стане "омърсен"!!!
А това вече е истински терор, далеч по ефикасен ако се изпълни от комунизма и фашизма в желанието на тези модели да потушат проявите на човека като личност и като свободна социална единица.
Аз мисля, че основното за което се бори всеки от нас е СВОБОДАТА и именно разобличаването на конспирациите служи за тази велика цел, та как аз ще сложа такива ултра строги закони по пътя на разобличаването на конспирациите приличайки на някои радикалисти и фанатици.
Всички сме едно цяло, някои от нас са по знаещи, някои не толкова, това е разликата между нас, само и нищо друго не ни различава, ако искам да променям поведение на някой, мога да го направя само с осветляване на неговия поглед към нещата, така че да види това което не е виждал преди, това е единственият човешки интелигентен начин, всички други методи хранят всякакви егрегори, които нямат нищо благо в тях за развитието на човека.
Когато забраняваш на човек да сгреши, тогава му отнемаш възможността да се научи на нещо по правилно, точно като при диктатура, грешките на някои във форума ( включително и моите) ни карат да се учим, как да сме по хубави и по съвършени.    
най-добрият приятел на човека остава самият той, въпреки предателствата понякога.

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Относно: Форум срещи?
« Отговор #44 -: Февруари 20, 2009, 12:06:47 pm »
Да сте виждали радикализмът да има положителни последици?
Salito,  :-*
...water can flow, and water can crash...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27