Автор Тема: Форум срещи?  (Прочетена 101403 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Относно: Форум срещи?
« Отговор #45 -: Февруари 20, 2009, 12:22:51 pm »
Цитат
Все пак, нали трябва да имаме доброто желание сайтът да се превърне в образец на поведение
Не желая да споря, но поне ще си кажа мнението, нещо което мисля, че няма да има против никой за сега поне ;)
Не знам дали това е целта на форума да се превърне в образец на поведение и ако знаех нямаше да се регистрирам изобщо и именно защото такива девизи ми напомнят болезнено на някои преживяни исторически демагогии.  
Нека не съпоставяме близкото минало с днешната действителност. Нещата и в двата периода са доста сложни, многообразни и "болезнени" - надявам се достатъчно добре да познаваш близкото ни минало и да си живял достатъчно в него, за да го съдиш. А ако става въпрос за демагогия, ето ви прекрасен пример:
Цитат
А това вече е истински терор, далеч по ефикасен ако се изпълни от комунизма и фашизма в желанието на тези модели да потушат проявите на човека като личност и като свободна социална единица.
Аз мисля, че основното за което се бори всеки от нас е СВОБОДАТА и именно разобличаването на конспирациите служи за тази велика цел, та как аз ще сложа такива ултра строги закони по пътя на разобличаването на конспирациите приличайки на някои радикалисти и фанатици.
Всички сме едно цяло, някои от нас са по знаещи, някои не толкова, това е разликата между нас, само и нищо друго не ни различава, ако искам да променям поведение на някой, мога да го направя само с осветляване на неговия поглед към нещата, така че да види това което не е виждал преди, това е единственият човешки интелигентен начин, всички други методи хранят всякакви егрегори, които нямат нищо благо в тях за развитието на човека.
Когато забраняваш на човек да сгреши, тогава му отнемаш възможността да се научи на нещо по правилно, точно като при диктатура, грешките на някои във форума ( включително и моите) ни карат да се учим, как да сме по хубави и по съвършени.

Както и демагогия от друг участник:
Цитат
Да сте виждали радикализмът да има положителни последици?
Salito, 

И двата поста отнасят нещата към абстрактни положения, които вече убягват от темата. Целта на предложението ми беше да си имаме един "чист и неопетнен" форум, в който да няма място за несъвършенствата на цивилизацията, нейните пороци и личностите, които изразяват упоменатите неща.
« Последна редакция: Февруари 20, 2009, 12:24:51 pm от SMSI-H »

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Относно: Форум срещи?
« Отговор #46 -: Февруари 20, 2009, 13:48:28 pm »
Количеството интелект във форума последните няколко години е постоянна величина/константа/,за сметка на това обаче потребителите растат :D.

Неактивен Salito

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 219
  • ТАЙНАТА Е В ХРАНАТА
Относно: Форум срещи?
« Отговор #47 -: Февруари 20, 2009, 16:02:11 pm »
Спор за самия спор, вид хоби, упражнение което доставя удоволствие, независимо от резултатите, когато един от спорещите не желае да стигне до резултат, а да си упражнява хобито.
Е в този аспект, прав си SMSH-I и дано модераторите да уважат предложението ти, току виж в някой светъл ден ти да си промениш мнението.
Нямам намерение да продължим спора изобщо, уважавам твоето мнение, но смятам, че не е добро.
Алкохола не е хубаво нещо, когато се прекалява с него, но е чудесно средство когато го познаваш добре и си знаеш мярката, всичко е до доза ;)
пиян човек и аз не навиждам, пиянски изказвания също, но пък музика с приятни хора и малко ракия или вино, много ми харесват.
най-добрият приятел на човека остава самият той, въпреки предателствата понякога.

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Относно: Форум срещи?
« Отговор #48 -: Февруари 20, 2009, 19:40:48 pm »
Наистина, що не го смениш, че създава грешно впечатление за личността ти! Не се майтапя, но в някои от постовете ти /рядко/ наистина прозират наченки за призиви към алкохолизъм! Ако го смяташ за нормално, тежко ти, но всеки сам си носи кръста!
Не знам от къде познаваш толкова добре личността ми, но със сигурност си се припознал.
При все това, напредналата ми възраст ме кара да позабравям някой неща, та би ли ми припомнил някоя 'наченка за призив към алкохолизъм'?
Да, множество пъти съм намеквал, че не бих се противил за труда ми да ми се заплати в бира, което не само е подтик към алкохолизъм но и чистосърдечно просене на т.нар. 'рушвет'
Не знам, за теб употребата на алкохол, та бил той и бира може да е смъртен грях, всеки си има разбирания обаче. И за да не ти звучи парадоксално подписа ми, до сега не съм отказал на човек, поканил ме на софра с ядене и пиене, стига да ми е във обхвата.
И пак за статистиците, пия поне по 1 бира на ден, в повечето случай дори от 1.5L, а вечер почти не пропускам да дезинфекцирам с поне 100 грама алкохол.
Потрисам се, че с това давам твърде лош пример на останалите възвишени участници във форума, но ако в тоя свят всички бяхме ангели, то той би се саморазрушил за доста кратък период.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен kossev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
  • http://www.pristabg.com/
Относно: Форум срещи?
« Отговор #49 -: Февруари 20, 2009, 21:37:14 pm »
SMSI-H  ;D
Все пак живеем в България.Поне аз.И все си мисля,че добрата домашна ракия и киселото мляко са дали много щастливи моменти и дълголетие на нашите прадеди,че и на нас.
Лично аз,познавам една баба от моето село,която е на близо 90 години и пие всеки ден поне по 200 г.ракия.Обед и вечер по една голяма чашка.Но не е там въпроса :)
все пак знаеш,че и отровата е лекарство в определени количества.
А във форум,в който 90% от пишещите и четящите са българи изказванията ти ме карат да се усмихвам :)
Наздраве

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Относно: Форум срещи?
« Отговор #50 -: Февруари 21, 2009, 21:15:51 pm »
Еее, недей така SMSI-H, какво толкоз са казали опетняващо хората, Та ти още малко ще искаш и подписа да си сменя  ;D
Наистина, що не го смениш, че създава грешно впечатление за личността ти! Не се майтапя, но в някои от постовете ти /рядко/ наистина прозират наченки за призиви към алкохолизъм! Ако го смяташ за нормално, тежко ти, но всеки сам си носи кръста! Но не мисля, че ти прилича подобно поведение... Подобно поведение ти можеш да го смяташ за предизвикателно и да избиваш някои свои несъзнавани комплекси, но нормално ли е според теб? Все пак, нали трябва да имаме доброто желание сайтът да се превърне в образец на поведение!!! Вярно е, че има "разни хора, разни идеали", но според мен в сайта трябва да се въведе строга цензура на нови принципи, която да вмъкне цялостния облик на сайта в нова картина на образец за поведение.

Призовавам админите!

Нека се променят условията за регистрация! Регистрация на членове в сайта да става само след изрична молба от желаещия, в която ИЗРИЧНО да фигурира декларация от желаещия, подписана с неговия ник, че ще спазва условията вписани в правилата на сайта. А при най-малкото нарушаване на правилника да следва бан, особено след зачестилите напоследък набези към расистко поведение. Бан, безцеремонно и без абсолютно никакви обяснения и оправдаванки от страна на админите! Иначе сайтът ще стане "омърсен"!!!
Абсолютно подкрепям!

Призовавам също така, при регистрация на нов потребител, да се подписва (нотариално) декларация за въздържание на потребителя. Въздържанието ще бъде, от алкохол, секс, ругатни, и изобщо всякакво непристойно и неморално поведение.

За съществуващите в момента потребители ще се приложи заварено положение и ще могат да останат без допълнителни изисквания.
 :D
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен kossev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
  • http://www.pristabg.com/
Относно: Форум срещи?
« Отговор #51 -: Февруари 21, 2009, 22:32:18 pm »
Аз предлагам на новорегистриралите се да се взема кръвна проба и ако има и малка следа от наркотици или алкохол и цигари да не се допускат дори да четат. ;D

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Форум срещи?
« Отговор #52 -: Февруари 21, 2009, 22:52:20 pm »
Брееей :D Момци, аре да ме научите да съм оригинален като вас :D Много искам да го умея това, пък виждам че сте спецове...

Та както и да е, без иронии по принцип, призовавам аз :) Въпросът за някои е сериозен и имат лично отношение към това място. Това че вие нямате такова не означава нищо. Та в този ред на мисли не коментирайте тези на които им пука, моля :)

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Относно: Форум срещи?
« Отговор #53 -: Февруари 22, 2009, 00:36:27 am »
А може би някои други имат лично отношение към въздържанието, и за тях това е сериозно?
И може би някои други потребители ги обиждат, като призовават към въздържание?

Може би на мен сигурно също ми пука за сайта и форума. И постинга ми (дори и в леко ироничен тон), цели запазването и поддържането му.
Може би това е бил единствения начин да опиша точно как виждам предходното предложение аз, и съответно описвайки го по този начин, ще може и вие да видите това, което и аз.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Форум срещи?
« Отговор #54 -: Февруари 22, 2009, 02:50:29 am »
Кфо виждаш момко в предходното предложение, я ни илюминирай всички тук :D

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Относно: Форум срещи?
« Отговор #55 -: Февруари 22, 2009, 03:13:01 am »
Виждам, че много спешно трябва да се съберете на форум среща, както се полага на истинска комуникация.
Съответно и да се олаби напрежението със всички позволени методи - ракии, салати, бири, може малко бой и малко баскетбол. Само да няма ранени. Дрогата също, като метод за олабване, не се препоръчва.
Аз ще се присъединя (може би) лятото ...
 :D
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Форум срещи?
« Отговор #56 -: Февруари 22, 2009, 17:57:35 pm »
;D Нали чухте всички Админи? Кога? ;D

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Форум срещи?
« Отговор #57 -: Февруари 22, 2009, 22:25:02 pm »
;D Нали чухте всички Админи? Кога? ;D

23 декември 2012 - ако по някаква причина не се засечем може и на 13 април 2029  :P

Неактивен Salito

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 219
  • ТАЙНАТА Е В ХРАНАТА
Относно: Форум срещи?
« Отговор #58 -: Февруари 22, 2009, 22:39:26 pm »
На 13 април 2029 ще е петък  ::)
най-добрият приятел на човека остава самият той, въпреки предателствата понякога.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Относно: Форум срещи?
« Отговор #59 -: Февруари 22, 2009, 23:18:00 pm »
Всяка крайност е вредна. И все пак понякога помага да си краен, но не прекалявайте. Има време и за въздържание и за пиене. Едното не може без другото, поне при мен е така.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27