Автор Тема: "Силата на Духа" ново телевизионно предавене  (Прочетена 3512 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Доктора

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 241
Eкипът на предаването „Силата на Духа” към навостартираща телевизия обявява кастинг/събеседване за съводеща (жена) и репортер (мъж) на хонорована длъжност. „Силата на Духа” е седмично предаване за езотерика, бойни изкуства, психофизически дисциплини, религия, философия, здравословен начин на живот, духовни школи и учения, лечителски практики и изследване на необяснимото. Предаването стартира от средата на м. Септември, 2008 г. и ще се излъчва  всяка събота с повторение през седмицата. Екипът се нуждае от отговорни сътрудници с известен опит в посочените области, комуникативни умения, интелект и подходяща визия. Предаването e в  телевизия с амбициозна програмна схема, която ще бъде изпълнявана от доказани професионалисти и тепърва ще се развива в медийното пространство, с добра переспектива за хора желаещи да направят кариера. Одобрените сътрудници ще започнат работа веднага. Кастингът ще се проведе в студията на телевизията на адрес: гр. София – 1700, район „Витоша”, ВЕЦ – Симеоново 999 (до ресторант „Тополите”, „Симеоновско шосе”), на 18.07.2008 г. (петък) от 17 ч. За справки и записвания за кастинга: тел. 0888/234-148, 0886/313-520; 868-3218
« Последна редакция: Юли 10, 2008, 18:40:54 pm от Доктора »
"Като не щеш мира - на ти секира"! кан Крум

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Леле Дока, ако ме одобриш за това предаване, направо се връщам да живея в БГ !
За съжаление няма как да участвам в кастинга  :-[
бтв, защо не съм виждал твои постове тука? а дори пише 130 поста ...
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Доктора

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 241
Леле Дока, ако ме одобриш за това предаване, направо се връщам да живея в БГ !
За съжаление няма как да участвам в кастинга  :-[
бтв, защо не съм виждал твои постове тука? а дори пише 130 поста ...


Предаването има всички данни да стане хит в медийното пространство! Аз пиша тук, но главно в раздела за конспирации; ще почна и в езотериката, но нямам много свободно време!  8)
"Като не щеш мира - на ти секира"! кан Крум

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Докторе, не знам в коя телевизия ще е това предаване, но ако позволиш да направя едно предложение, а ти както  прецениш...
Голяма част от хората в този форум не гледат телевизия, затова можеш да пускаш и тук темите, по които ще се разговаря в ефир. Ще вземем и ние участие един вид, а и ще прочетеш и повечко мнения, които защо да не използваш и в предаванията  ;)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Задължително щях да се пробвам в кастинга ако ми беше под ръка БИ, конспирации и ти плащат за тези неща.  8) Да ама сте на Уест коуста така, че съм пас. Идеята на Миро е страхотна.


П.П. Танграта, Доктора пише в раздела за българските конспирации и при тайните общества, има много положително мнение за евреите ;)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Доктора

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 241
Задължително щях да се пробвам в кастинга ако ми беше под ръка БИ, конспирации и ти плащат за тези неща.  8) Да ама сте на Уест коуста така, че съм пас. Идеята на Миро е страхотна.


П.П. Танграта, Доктора пише в раздела за българските конспирации и при тайните общества, има много положително мнение за евреите ;)

Айде сега , няма да ме злепоставяш - в медиите тия неща няма да ги дискутираме открито! Че ще ни бият през пръстите и през кесията!!!.... :-X :o :'(
"Като не щеш мира - на ти секира"! кан Крум

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
0 Отговора
6619 Прегледи
Последна публикация Май 01, 2006, 17:33:08 pm
от fisk
51 Отговора
37711 Прегледи
Последна публикация Април 17, 2012, 03:16:48 am
от Hacko
Water "Crop" Circles

Започната от H. НЛО

4 Отговора
12109 Прегледи
Последна публикация Юли 06, 2011, 12:41:54 pm
от Hacko
5 Отговора
9076 Прегледи
Последна публикация Август 19, 2008, 08:14:25 am
от insomnia1304
1 Отговора
8413 Прегледи
Последна публикация Октомври 25, 2008, 23:31:38 pm
от Peacekeeper

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27