Автор Тема: Българите  (Прочетена 26808 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Българите
« Отговор #45 -: Септември 05, 2009, 01:37:55 am »
Мисля си, че само техните СЪЗДАТЕЛИ   разполагат със свободна воля...(която, също е ОГРАНИЧЕНА....от някого  :))..., те самите търсят изход, чрез нас ...за да се освободят от тях.. :), но немогат да го постигнат, поради ограничеността на свободната им воля, кодирана от техните създатели, както и от кармичните им  натоварвания свързвани както с миналото им, така и със самите нас... :)
« Последна редакция: Септември 05, 2009, 01:54:24 am от Z-931 »

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Българите
« Отговор #46 -: Септември 05, 2009, 03:18:36 am »
Това е пропагандирана изключително грешна теза, за жалост(според мен де).И положението според моята информация е точнто обратното - въобще нямат нужда от нас и ние въобшще не сме кой знае какъв елемент в тяхното развитие.Просто сме създадени, за да експлоатираме тази планета като ресурс, нищо повече.Обречените в момента сме ние.

Кога ще спрем да си мислим, че Слънцето се върти около Земята, както в тъмните времена?

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Българите
« Отговор #47 -: Септември 05, 2009, 03:32:29 am »
И ние и те имаме свободна воля. Не вярвайте на тъпи ченъли на килограм.

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Българите
« Отговор #48 -: Септември 05, 2009, 03:54:18 am »
И ние и те имаме свободна воля. Не вярвайте на тъпи ченъли на килограм.

Това не е ченъли, нито  медитирам, нито с ченъли се занимавам! Това е самата истина!
Те искат да са свободни, но не могат.. :).
Те не са против нас, но не могат да екзистират и да бъдат с нас при положение, че не разполагат със свободна воля, както и това, че са нужни на някой,  на когото трябва да служат, а също и да бъдат експлоатирани за лични натрупвания на капитали  и интереси  :D,  Също не могат и да напуснат Матрицата, на която са станали жертва!
Те са ограничени в свободната си воля, поради кармичната си обремененост   :)




« Последна редакция: Септември 05, 2009, 04:35:04 am от Z-931 »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Българите
« Отговор #49 -: Септември 05, 2009, 04:50:26 am »
k.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Българите
« Отговор #50 -: Септември 05, 2009, 09:55:43 am »
И ние и те имаме свободна воля. Не вярвайте на тъпи ченъли на килограм.

Това не е ченъли, нито  медитирам, нито с ченъли се занимавам! Това е самата истина!
Те искат да са свободни, но не могат.. :).
Те не са против нас, но не могат да екзистират и да бъдат с нас при положение, че не разполагат със свободна воля, както и това, че са нужни на някой,  на когото трябва да служат, а също и да бъдат експлоатирани за лични натрупвания на капитали  и интереси  :D,  Също не могат и да напуснат Матрицата, на която са станали жертва!
Те са ограничени в свободната си воля, поради кармичната си обремененост   :)

Кармата е измислица, заедно с всичко, свързано с нея.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Българите
« Отговор #51 -: Септември 05, 2009, 10:09:36 am »
Неее, не започвай този разговор с него, безсмислено е :P Пък и темата е друга...

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re:Българите
« Отговор #52 -: Септември 05, 2009, 10:10:57 am »
Кармата е измислица, заедно с всичко, свързано с нея.


Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Българите
« Отговор #53 -: Септември 05, 2009, 10:47:55 am »
Егати темата  ;D тук всеки си говори за каквото му е интересно  :rofl:
Аз смятам само едно нещо да защитя.Единството. Представи си (този който е пуснал темата) как клетките на сърцето ти ,решат ,че са по важни от тези на белия и черния дроб,на жлъчката, на пикочния ти мехур и тн.И почнат да скандират,ние сме много велики,първо ние сме създадени,ние толкова много сме допринесли,а вие ни мразите,ние сме различни  :diablo: и тн. Смяташ ли че това ще е уместно и вярно? Народите са създадени от хората,те сами са избрали разделението, те не са избрани от този който е създал душата и я е поставил в тялото,за това,тезата ти е от всякъде неиздържана.Но не се хващай за последната дума,защото тя няма за цел да ти каже ти какъв човек си,тя ти говори само ,че смятам че убеждението ти е неправилно.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Българите
« Отговор #54 -: Септември 05, 2009, 10:50:22 am »
Кармата е измислица, заедно с всичко, свързано с нея.


Това не е карма, а EPIC FAIL.И това са две различни понятия.И наиситна няма да почвам такъв спор, достатъчно съм просветлявал хора за тъпнята на цялата идея за кармата и как това противоречи с ЦЯЛАТА сериозна езотерика.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Българите
« Отговор #55 -: Септември 05, 2009, 11:04:26 am »
Егати темата  ;D тук всеки си говори за каквото му е интересно  :rofl:
Аз смятам само едно нещо да защитя.Единството. Представи си (този който е пуснал темата) как клетките на сърцето ти ,решат ,че са по важни от тези на белия и черния дроб,на жлъчката, на пикочния ти мехур и тн.И почнат да скандират,ние сме много велики,първо ние сме създадени,ние толкова много сме допринесли,а вие ни мразите,ние сме различни  :diablo: и тн. Смяташ ли че това ще е уместно и вярно? Народите са създадени от хората,те сами са избрали разделението, те не са избрани от този който е създал душата и я е поставил в тялото,за това,тезата ти е от всякъде неиздържана.

Тезата ми била неиздържана :)

Виж, аз избягвам да споря с хора, които се чувстват неудобно, когато са важни.Светът е йерархия, по-добре свиквай бързо, ако не искаш главоболия от природата.

Мешаш два аспекта на гледната точка и за да се изкараш прав, ми изкарваш някакво единство на двете, за да няма нещо правилно, което да кажа.Надявам се осъзнаваш това :)

Първо - за извънземните ние сме биологични организми...
...създадени за определена робска работа, и за целта интелектът ни трябва да бъде изведен на определено ниво, за да се повиши нашата продуктивност.И различните модели имат значение - И йерархия, едните модели са по-важни от други.
По темата - нашият модел е...до известна степен дефектен за сегашната политика.И трябва да бъде спрян от производство по по-плавен начин, за да няма сътресения в спусканите интелект-пачове към версиите на другите модели.

Второ - извънземните не ги интересува особено какви сме в действителност.
Те много добре знаят, че човекът не е просто робски био-организъм.Само че ВЪОБЩЕ НЕ ГИ ИНТЕРЕСУВА ТОВА, те имат интерес от нашите тела.И следователно нямат никакъв интерес да си имат каквито и да е вземания-давания с нашите съзнания, души, висши азове и прочие.Те просто искат телата като вършители на работа.

Затова духовното ни развитие си е чисто наша работа.Дошли сме тук заради подходящите условия за това.А подходящи условия означава, че политическата ситуация на нашите тела е благоприятна за развиване на духовност.



И така:
Народите са създадени от извънземните, не от хората.Хората не са създали нищо до сега.
Човекът не е правил никакъв собствен избор до сега.

Трето - Създател на душата няма.
Съзнанието започва да се самоизучава и с това поражда живота и реалностите.Както в мозъка отделните дялове извършват различни функции, така и различните същества са различни превъплъщения на съзнанието в процеса на неговото самоизучаване.

И да възприемаш, че има създател на душата(или на висшия аз) е като да възприемаш, че мозъчният дял е създаден от мозъка.МОЗЪЧНИЯТ ДЯЛ и МОЗЪКЪТ са едно и също тяло.

И това е играта.Никой не перчи на духовните брожения на останалите.А духовните брожения на останалите намират идеална среда в материалните полеви отношения между телата, които обладават.

Така че преди да ми казваш, че моята теза е неиздържана, провери си безсмислиците.Защото когато прочета нещо от типа на "Народите са създадени от хората,те сами са избрали разделението, те не са избрани от този който е създал душата и я е поставил в тялото", просто ми идва да попитам "за какво по дяволите говориш?"

« Последна редакция: Септември 05, 2009, 11:08:57 am от Спорт-Здраве4 »

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Българите
« Отговор #56 -: Септември 05, 2009, 11:25:47 am »
Пич даже не мога да се насиля да ти прочета поста.С теб двамата сме с изключително крайни в случая убеждения.Аз за извънземни ама хич не говоря(точно тук и спрях да чета).Да ти кажа на този етап и не ме интересуват.Въобще цялата ти система от вярвания се различава изцяло от моята, а аз за убежденията си не обичам да споря,те са си мой и това е.
Що се отнася до това
Цитат
Виж, аз избягвам да споря с хора, които се чувстват неудобно, когато са важни
въобще не се чувствам неудобно,даже да ти кажа ми е перфектно,защото аз знам че съм изключително важна, само че разликата е че смятам и останалите хора по света за също толкова важни,без въобще някога да съм ги деляла на народи или каквото и да е било.Имам няколко въпроса,  От какво значение е това дали България или някоя друга държава е важна повече от друга, с какво допринася това за живота ни и въобще какъв е целия смисъл на тезата ти?какво искаш да  докажеш?

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Българите
« Отговор #57 -: Септември 05, 2009, 11:36:18 am »
Аз за извънземни ама хич не говоря(точно тук и спрях да чета)...въобще какъв е целия смисъл на тезата ти? какво искаш да  докажеш?

Ооо, я се връщай да четеш като не си чела и не ме занимавай с глупости.
« Последна редакция: Септември 05, 2009, 11:38:31 am от Спорт-Здраве4 »

Неактивен lightworker

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
Re:Българите
« Отговор #58 -: Септември 05, 2009, 11:55:50 am »

 :flag_of_truce: :flag_of_truce: :flag_of_truce:
Отново да обърна внимание на въпроса ми, откъде идва информацията, че българското ДНК няма рептилоидни гени.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Българите
« Отговор #59 -: Септември 05, 2009, 12:38:40 pm »

 :flag_of_truce: :flag_of_truce: :flag_of_truce:
Отново да обърна внимание на въпроса ми, откъде идва информацията, че българското ДНК няма рептилоидни гени.

Не зная откъде идва, само че не е вярна.Няма ДНК без рептилоидни гени.Нито на хората, нито на животните, нито на растенията.

И виж, за момента не мога да ти кажа от къде идва този вид информация(специално пир мен) :) може би по-нататък.

Но можеш да правиш проверки - има ли рептилоидна секция в мозъка? Значи има рептилски гени.А извънземните пипат и растителния свят.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27