Автор Тема: Изгореното знание  (Прочетена 12450 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Относно: Изгореното знание
« Отговор #30 -: Август 26, 2008, 15:42:05 pm »
Записани или може би по-скоро отпечатани в субстанцията на Вселената.
« Последна редакция: Август 26, 2008, 15:44:12 pm от Iris »

Неактивен July

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 242
Относно: Изгореното знание
« Отговор #31 -: Август 26, 2008, 17:00:38 pm »
Не съм влизала отдавна тук и леко съм пропуснала как се развива полемиката.  :D

Цитат
Юли, защо мислиш че Подсъзнанието на Универсалния ум са нещо отделно от Вселената? По-скоро тези знания СА самата Вселена.

Капиш   


Не мисля, бе, Еонка.  Капиш,  как да не капиш,  или поне си въобразявам, че капиш ..  ;D  :D  Сигурно съм се изразила погрешно ( редовно го права, докато боравя със субективен  език , а описвам  абстрактни понятия).  Ма,  нейсе..

Универсалният ум  не е отделно нещо от вселената. И съответно, като казвам Подсъзнанието, също  не си го представям отделно.  Универсалният ум е точно това, той е събрал в себе си всички  светове и вселени  и всяко знание, свързано с тях.

Както непрекъснато казвам, универсалният Ум е  гигантското Съзнание, което е обгърнало Всичкото. То Е Всичкото. Понеже знае всичко, минало бъдеще, безвремие, знае и така наречените Акаши, дето естествено пак ние сме ги нарекли така, за наше удобство.

Не мога да го опиша по-адекватно, освен, че така наречените Акашки записки, не са никакви записки, а е знанието за всичко, което е било и ще бъде. Като това знание нито може да бъде унищожено, нито има начало или край. Затова грешно се интерпретира, че е с няква локация "там", малко по-наляво от Сатурн, след три пресечки, завиваш надясно и после само направо. Хахаха.. Не се неамира никъде, а просто Е.

Достъпът до това знание става с развиване на съзнанието.  В мига, в който прекрачиш определен етап от развитието на това съзнание, ти започваш да резонираш с нова честота и всичко, що е информация в тази честота ти се открива, като в това няма нищо толкова магическо.  Развиваш още и следва нова настройка и нов „запас” от информация.   Когато си развиеш съзнанието  до степен да се слее с Универсалния ум, тогава , кой го брига за некви записки хахаха. Кви записки, кви 5 лева ? Нали тогава аз съм Всичкото, кво ме бóли дали има Акаши, що е Акаши и има ли то почва у нас. 8)

За какво  са ми притрябвали тези знания тогава, когато аз СЪМ цялото знание.  Акашите са евентуално някъв начин на човека , докато не си е развил съзнанието да наднича там, дето не му е работата. Обикновено , разни астрални пътешественици, които даже и да им се покаже информация не могат правилно да я интерпретират.Хахаха... Съзнанието е ключето, братче..   ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27