Автор Тема: За Сънищата, Осъзнатите Сънища и Опитностите Извън Тялото  (Прочетена 273264 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 023
ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ
Ловците на сънища -
Това не е шега и не е илюзия, целта им е високоразвитите да бъдат неутрализирани, посредством действия в сънищата.

Пазете се и нека БОГ да Ви пази
Разкажи повече за това, ако не е съвсем лично де.
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен ThreeFaces

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
  • Omnia ab Uno
ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ
Ловците на сънища - древните ни хазарски врагове, посочени от Кан Аспарух, като една от най-големите опасности.Дълги години не знаех какво се случва с мен, тъй като ужасите на Астрала и ежедневната реалност се преплитаха в ужасни картини пред погледа ми с определени негативни енергийни връхлитания върху моето физическо тяло, това супер много ме травмираше и дълги години се борех, но как да се бориш с нещо, което не знаеш какво е и на какво се дължи - докато най-накрая не ми бе помогнато да разбера, че съм засегнат от Ловците на сънища!!!
Това не е шега и не е илюзия, целта им е високоразвитите да бъдат неутрализирани, посредством действия в сънищата.

Пазете се и нека БОГ да Ви пази

Никак не ми се струва здравословно да пренасяш сюжетната линия от някоя книга в реалността.

Ако искаш да споделиш страховете си бъди по-конкретен, защото за състоянието ти може да има далеч по тривиално обяснение.

Какви са тези древни врагове, на кого са врагове? Как ще неутрализират високоразвитите, кой са високоразвитите?

Какви са тези ужаси на астрала и как така се преплитат с реалността? Нали знаеш, че не е на добре, ако в будно състояние считаш, че виждаш картини от астрала?



Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 832
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ
Ловците на сънища - древните ни хазарски врагове, посочени от Кан Аспарух, като една от най-големите опасности.Дълги години не знаех какво се случва с мен, тъй като ужасите на Астрала и ежедневната реалност се преплитаха в ужасни картини пред погледа ми с определени негативни енергийни връхлитания върху моето физическо тяло, това супер много ме травмираше и дълги години се борех, но как да се бориш с нещо, което не знаеш какво е и на какво се дължи - докато най-накрая не ми бе помогнато да разбера, че съм засегнат от Ловците на сънища!!!
Това не е шега и не е илюзия, целта им е високоразвитите да бъдат неутрализирани, посредством действия в сънищата.

Пазете се и нека БОГ да Ви пази
   
       Типична  ситуация  за  неподготвен  да  я  осмисли  и  разбере  човек!
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен ulgen

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Скъпи приятели,
Става въпрос за древна хазарска секта, която е една от най-големите Ни и древни врагове, като за справка можете да проследите определена информация от Хазарският речник и принцеса Атех.Нещата, за които говоря не са от сюжетна линия, а една безпощадна реалност!Аз самият съм жертва, без да го осъзнавам и така дълги години.Не искам да си придавам важност и да описвам дългогодишният ми опит и сферите на моите занимания.Казах достатъчно -
Пазате се и го имайте в предвид, защото опасността е смъртоносна!
И все пак, нека да споделя още нещо и да отговоря на въпросите:

Моето тривиално обяснение бе че страдам от Шизофрения, но уви, много от първите съфорумци тук добре ме познават и с някой от тях сме работили по ключови национални проекти и се съмнявам някой от тях да ме определят като страдащ от шизофрения, напротив определенията биха били други.

Древните врагове са си древни и те са Ни добре известни - тези които знаят разбират  - няма какво да добавя!

През 2000 година и по-рано КГБ сформира специализирани мобилни отряди, обучени с цел психотронна, черно-окултна магия, нлп и т.н. и т.н за неутрализация на млади български умове, които имат за цел повдигане на земната честота или унищожение на старите структури и порядки - има изписани книги от потърпевши, които описват и моя случай, но това е тема на друг разговор!

И приятелю, на мен ли ми казваш, че не е добре в будно състояние да виждаш картини от астрала?

Така, не исках да влизам в обяснения, но последните коментари омаловажават опасността, а тя е реална и на отговора за типична ситуация за неподготвен да я осмисли и разбере човек, мога само да добавя - Никога не подценявай, дори и най-малкото, защото зад него може да стои безпощадно много!Самият факт, че си стигнал до подобен извод на мен лично ми говори, че си млад дух.
За тези, които знаят съм оставил твърде много м/у редовете на този пост - Пазете се и се свързвайте директно с вашият бог и нека БОГ да Ви пази - Бъдете живи и здрави и Слънцето да бъде пред Вас.

Раб божий


Неактивен ThreeFaces

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
  • Omnia ab Uno

След този поуст нямам друго какво да добавя освен, че параноята е признак, който предполага неефективно лечение. Може би е време да се сменят медикаментите.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 242
Не че във форума се пълни с все повече луди, а самият форум също влияе на хората. Например знам за едно момче, което под влиянието на информацията от този форум развива страхова невроза и го е страх да отвори вечер да се проветрява в жегите, за да не влезе сиво човече в стаята. Също така го е страх да пише във форума, защото ако днеска напише една истина, утре вечер сиво човече идва да му свети маслото.


И това не е шега работа. Със сигурност трябва да се вземе предвид, че някои неща от форума просто не са за всеки и още повече, че вътрешната психопатщина се предава и чрез духа на написаното от съответния психопат. И това написано у по-лабилните се развива в неврози, внушения и мании.



И аз отдавна наблюдавам ефекта на разпространяваща се психопатогенна епидемия. Не знам останалите форумци на какво мнение са, но според мен в целия форум върлува едно групово съзнание и се наблюдава една толоква типична психология на тълпата (както Гълъбов го нарича), което масово съзанние изпада в сериозни психични отклонения и това достига до все повече индивидуални съзнания от изграждащите го.

Ето, човека по-горе има 33 мнения и се е регистрирал февруари 2008ма, преди повече от две години. Може и да си е бил побъркан, но може и да не е бил...
Може да не е пишел много и да е чел повече, в следствие на което, поради органичната дебалансираност и обърканост на хората, опитващи се да пишат за сериозни неща, тази обърканост влиза и в неговата глава и в момента човека живее в умножаващи се самовнушения и може да свърши като други мои познати... Които са далеч след 20-годишна възраст и за мен е непонятно как оттук насетне да ги изваждам от личните им светове, които просто ги водят към прибързана смърт заради вечната атмосфера на нещастие, която създават в главите им.


Въобще все повече се убеждавам, че нещата, които се опитваме да направим публично достояние, просто не са за съвсем публично достояние или поне да има някакъв възрастов филтър.


П.П.
Макар че ако имаше, на времето щях да загубя много от това...
« Последна редакция: Август 26, 2010, 10:58:21 am от Спорт-Здраве4 »

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Съвсем не искам да омаловажавам страховете човешки, обаче ако някой си мисли, че като си е затворил физическия прозорец, пак няма да му дойдат на гости, много бърка :) ей наскоро даже лично се убедих ::) ;D
В моя случай молитвата помогна, така че инвестирайте време в заучаването на техники за успокоение на ума и защита (има толкова и много простички техники) и не изпадайте в крайности :) Да припомним- еднаквото привлича еднаквото- тоест колкото повече ви е страх, толкоз повече гадове, които ще ви цуцат от енергията, ще привличате. Така че... за ваше добро е да насочите вниманието си към по- позитивни или най- малкото безобидни мисли и представи.  :-* В крайна сметка всеки лично носи отговорност към себе си за това по какъв начин ще употреби информацията, която му е дадена.  :drinks:
...water can flow, and water can crash...

Неактивен ulgen

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
хванете и потърсете поне за една малка част от нещата, за които говоря - Ловци на сънища и древната хазарска секта на принцеса Атех!!!
Още самият Кан Ювиги Аспарух е погребан на точно определено място, което има за цел да покаже от къде идва истинската заплаха - само някой да почне да ми умува и да ми бръщолеви глупости от позицията на високомереният мислител-авторитет, без да си направи труда да проучи и да потърси за нещата, за които говоря!!!
Тук е момента отново да благодаря на пробудените млади хора по етажите на различните български служби, които отново НИ* помогнаха, както преди години!!!Основният закон в природата е Равновесието


И по отношение на човешките страхове - в моя случай, не са човешки, а са от едно друго ниво, което е без значение и именно това ме подтикна и втрещи да предупредя за опасността именно в този форум и именно на това място!!!

НИ* е представата за точно определна организация, която се занимава с определени неща свързани с народ, правителство и територия - Време за глупости и умуване нямам, за това моля да ме извините още веднъж, каквото имах да казвам го казах, на който трябваше и където трябваше и БОГ да е с Вас!!!

Раб Божий
« Последна редакция: Август 28, 2010, 23:47:32 pm от ₪ Eon ₪ »

Неактивен Castiel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 52

След този поуст нямам друго какво да добавя освен, че параноята е признак, който предполага неефективно лечение. Може би е време да се сменят медикаментите.
Определено  ;D

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 824
Иска ми се да не го виждам само аз това ,но явно е точно така.Няма значение нищо,защити,незащити,позитивни мисли,негативни,послания,сънища всичко е бул шит.Всичко сме си го измислили ние,за наше си успокоение и наше удобство.Защитават се тези дето имат от какво,позитивните мисли са хубаво нещо,затварят ни очите залъгвайки ни колко нещата всъщност са ок или още по зле как с тях ще оправим света.Няма такова нещо хора.Колкото и да контролирате мислите си ще дойде момента на истината а тя е че днес мислиш положително но утре равновесието ти ебава м.... и вече не си чак толкова положителен.Стига моля ви фантазирахте.Молитви ,медитации и подобни,това е само прах в очите който сами си хвърляме,те не вършат никаква работа, освен че ни успокояват,същото когато пиете аналгин.А като ни успокояват далеч не се променят нещата.Всеки си вярва в някакви си неща и си живее в неговия си филм. Принцеси, Аспарузи, демони,и квито и да са там,всичко е в главите ни.Ние сами си ги създаваме,ние сме поставени в един свят в който сме лишени от 100 000 неща за да не можем да видим истината и да си измисляме наша такава.Толкова способности нямаме и се надяваме да падне небето, че нещо да се промени.Честно ви казвам направо не виждам смисъл в цялото това съществуване.Апатия е най точната дума.вече ми е все тая,да става квото ще,ама дай боже да стане нещо щото тази скука е ужасна. Живота е скучен колкото и да си го разнобразяваш. Наскоро прочетох много интересно четиво, в него писателя (българин)казва че за първи път от много години сме лишени от енергия и информация отвън,а в същия момент ние сме създали огромно информационно поле което е затворено и изяжда нашата собствена енергия, че ние вече сме спряли да обменяме енергия,обменяме само информация,която обаче не е носител на енергия.и така ние сами се изтощаваме.В същия момент и магнитното поле намалява ,сякаш се отдалечаваме от центъра,от източника,вратата е заключена.Това тук не е много по темата за сънищата,но понеже подхванахте темата за побъркването на хората. Всички се побъркваме и нито вие нито аз правим изключение.Не искам повече никой да ми говори " благи" приказки,защото аман от заблуди вече.Може би звуча песимистично, да така е,6 години от устата ми излизаха само оптимистични думи,ама и те ми изядоха енергииката.Това е положението и да ни харесва и а не ни,явно ще сърбаме някаква попара.

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 164
Цитат
Честно ви казвам направо не виждам смисъл в цялото това съществуване.
Ти да не си обсебена от сектата на хазарите. Я се стегни малко. ;)

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 242
...

Колкото и време човек да стои в състоянието на наблюдаващ това, което забелязваш, все се случва един момент, в който му просветва какво евентуално би могло да се напарви по въпроса.
Понеже има какво да се прави, освен самото наблюдаване.
Но за да почувства човек накъде би трябвало да духа вятъра, за да се излезе от това положение, трябва достатъчно време да прекара в състоянието, което описваш за себе си.

Поне... съдейки по себе си, много време бях в същата твоя апатия. Струваше ми се, че съдбата ме изчаква.
А след това, когато апатията се вдигна, започна да ми се струва, че съм на косъм от закъснение.

Понеже има какво да се направи и има хора, които са се заели нещо да правят. (Което нещо има претенцията да е различно от "благи приказки")

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 814


Понеже има какво да се направи и има хора, които са се заели нещо да правят. (Което нещо има претенцията да е различно от "благи приказки")


По-конкретно?
В личен или в общ план?

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 824
Знам ,че ще дойде този момент,няма да съм вечно в това състояние,това е ясно.Също имам усещането че това състояние е нормално,колкото и неприятно да е.Сякаш найстина съм в безвремието.Понякога си мисля,дали не греша че съм се оставила на това което ми се случва и нямам никакво желание да се боря с него,да му противодействам с всички практики познати на човечеството,просто си чакам да ми мине.Имам обаче едно претиснение около това че като ми мине пак ще си повярвам в нещо и това след време пак ще доведе до подобно състояние като моментното ми.Цикълче някакво се заформя.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 242
Знам ,че ще дойде този момент,няма да съм вечно в това състояние,това е ясно.Също имам усещането че това състояние е нормално,колкото и неприятно да е.Сякаш найстина съм в безвремието.Понякога си мисля,дали не греша че съм се оставила на това което ми се случва и нямам никакво желание да се боря с него,да му противодействам с всички практики познати на човечеството,просто си чакам да ми мине.Имам обаче едно претиснение около това че като ми мине пак ще си повярвам в нещо и това след време пак ще доведе до подобно състояние като моментното ми.Цикълче някакво се заформя.

Напълно те разбирам. В моя личен опит избрах да се оставя на течението в пълно спокойстиве на съзнанието, въпреки осъзнаването, че това не е духа на живота, с който е била създавана вселената и не е предначертания принцип, който трябва да съпътства живота.
По-скоро е принципът на ентропията, че всяко нещо се стреми да се разпадне.

Знаеш ли, получава се интересен ефект на радиация. Аз в известна степен отравях хората около мен и себе си с тази апатия, но въпреки това не се чувствах неоправдано. Напротив, чувствах се цял, завършен така, както когато всичко е наред.
Радиацията се превежда като "излъчване" на български. От химичния елемент струи енергия (ортодоксалната физика предполага, че това са електрони). И когато цялата енергия изтече в пространството, първоначалният елемент или се превръща в друг, или се разпада на няколко, които не са го съставлявали преди.

Тоест трансформира се. И се трансформира като излъчва ненужната енергия и именно отнемането, или изхвърлянето на този обем енергия превръща елемента от радиоактивен в нерадиоактивен. Тоест от неустойчив на времето в устойчив на времето.



И когато апатията се вдигне, от личен опит мога да предположа, че няма отново да се захванеш със същите или подобни заблуди, понеже ще си не качествено, а коренно различен елемент. Заблуди ще има, но не от същото естество.

Тоест последващите заблуди няма да са свързани с твоята устойчивост, а с начините за постигане на това, което искаш да постигнеш, понеже с вдигането на апатията би трябвало да ти се изясни това, което искаш да постигнеш (което в момента предполагам липсва).


П.П.
Даже си мисля, че това, което ти се случва, е много по-подходящо да е повод за темата за 12те признака на пробуждането, ако "пробуждане" се замени с "пормяна". Понеже явно в темата се описва криворазбраната апатия на някой си, като се описва по-скоро депресия и обърква още повече хора.
« Последна редакция: Август 26, 2010, 15:25:09 pm от Спорт-Здраве4 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27