Автор Тема: За Сънищата, Осъзнатите Сънища и Опитностите Извън Тялото  (Прочетена 270379 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Astronomer

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Съгласен съм, че не е особено, но не мога да го разтълкувам :) Аз все пак не съм дете, а ако се връщам към нещо "детско" това е положително за мен. Но като деца по скоро летим, но надолу, нещо от сорта на падане в някви дупки. Поне аз това съм сънувал. Мисля че всеки като дете го е сънъвал. Ти като дете летял ли си нагоре в някой сън?

Неактивен SiriusAngel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 170
  • Преди да поискаш, помисли какво си дал.
Относно летеж, да много пъти и все нагоре (разбира се).
Този твой сън според мен е разпуска не на душата. Четох някъде че когато сънуваш летеж означава душата ти си почива, или нещо подобно.
Относно сънищата не всичко има тълкува не.

Не съм запозната много,но това е мое мнение.
Това, което не може да ме убие, ще ме направи по-силен. Ницше  4. Самите Богове не могат да се пребор

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Astronomer   ;D
Съвета ми е обърни се към жена,в тяхната сфера е.Те тълкуват сънищата,в повечето случаи правилно.  :hi:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Съгласен съм, че не е особено, но не мога да го разтълкувам :) Аз все пак не съм дете, а ако се връщам към нещо "детско" това е положително за мен. Но като деца по скоро летим, но надолу, нещо от сорта на падане в някви дупки. Поне аз това съм сънувал. Мисля че всеки като дете го е сънъвал. Ти като дете летял ли си нагоре в някой сън?
Astronomer,нямам желание да те подвеждам,но според мен,когато като деца сънуваме,че падаме или пропадаме-това е,понеже губим истинското си Аз,интегрираме се в света на възрастните.А обратното-когато човек лети и най-често търси нещо,но все не го намира,или се буди точно преди да го намери е желанието да върнем онова свое Аз,което сме загубили като деца.Но все пак всеки един сън си е индивидуален,затова просто най-доброто,което човек може да направи е да се вслуша във вътрешния си глас или усещане(предупреждавам ви,че понякога не е много приятно,но пък доста полезно).
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
з АЛЕТЕНЕТО НА СЪН  има 2 теории- ти си харесай особено ако отговаря на случващото се край теб-
1- спомен от някога когато Душата го е владеела
2 означава, че ще влюбиш

Max

  • Гост
Имали ли сте повтарящи се сънища?

Аз си имам 4 сюжета, които периодично ми се повтарят. Има 4 места, които посещавам насън.

Споменавам само единия за сега:
В съня си винаги се оказвам до една и съща река. Има огромни високи брегове. Широка е около стотина метра.Докато съм там в съня си, всичко е наред. Събуждам се обаче ужасен, със силно съцебиене, с чувството, че съм се върнал от зловещо място. Не разбирам само защо по време на сън не съм уплашен.

Да не вземете да ми тълкувате съня. Не вярвам в разни чужди тълкования.
Питам само дали някой има повтарящи се сънища и какво той самият мисли за собствените си повтарящи се сънища.

Неактивен Ken1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Raven аз съм имал повтарящи сънища. За мен повтарящите сънища са знак че трябва да променя нещо. Ако приемем че сънищата са начин на подсъзнанието да комуникира с теб то повтарящия се сън значи че явно не си разбрал посланието първия път и трябва да ти се напомни. Аз поне така го разбирам 

Max

  • Гост
Може и така да е.
Аз обаче наистина ходя там!!!
В тазинощния си сън имах много ясни физически усещания.
Чувах шума на реката.Освен това заваля дъжд и чувствах едрите студени капки по главата и лицето си. Докато гледах нагоре и се чудех какво да предприема за да не прогизна целия се събудих.А сърцето ми биеше тъй, сякаш на косъм съм се измъкнал изпод зъбите на някой звяр.

Защо в съня си не го изпитвам този ужас, сякаш да се намирам там е нещо ежедневно, сякаш там си живея - до тая река?

Неактивен eli

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 167
Имали ли сте повтарящи се сънища?

Аз имах поредица от повтарящи се сънища около 3, 4 години подред. След определени събития в живота ми, които бих казала, че мога да свържа с тях, спрях да ги сънувам. Приемам ги като предупреждение или плод на вътрешната ми интуиция.

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
В моите често се среща вода- море по- скоро, случвало се е и да сънувам, че хуманоидното ми тяло е в пълна вана с прозрачна вода, но имах усещането, че наблизо отново има много вода. Преди от морето се надигаха огромни вълни, и макар да ги гледах от висок бряг, винаги усещах заплаха, силен страх и вцепенение пред могъщата сила на стихията. Сега нещата са по- спокойни и само наблюдавам какво става, с това и сцените се разнообразяват, но заради липсата на силна емоция не ги помня толкова добре. Водата все пак остава като основно присъствие.
« Последна редакция: Януари 18, 2010, 19:44:43 pm от merulious »
...water can flow, and water can crash...

Неактивен Red

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
И аз имам повтарящ се сън. Сънувала съм го през доста големи интервали от време, още от малка. Значи в общи линии идеята е, че съм на някъв бряг на морето. На всякъде се вижда пясък и нали морето. Освено това всичко е червено - водата, плажът, небето, слънцето. Абсолятно всичко и е някак си малко по-тъмно и може би носталгично. По плажът има някакви като израстъци от пясъка, не знам точно как да ги нарека, като някакви скулптури, много са странни, но и някак си красиви. Имам и нещо като "дом", което представлява едно пак подобно на другите пясъчни фигури, но от него все едно се слиза под земята, но до тавана има прозорчета, от които се вижда на вън. Вътре всичко е от пясък - разни, столове, дивани и маси. Други мебели няма. Винаги на това място се чувствам много спокойна и все едно именно там трябва да съм. Обикновенно няма никой друга, сама съм, но се е случвало и да виждам някой член на семейството или близък приятел. Това е което си спомням, тъй като има части от сънят, които ми се губят.

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
По принцип според психоаналитици- морето е символ на подсъзнанието- ако е спокойно- добре, но ако не явно има разместване на "спомени"- защото в подсъзнанието ни се "крият" спомени от миналото.
Що се отнася до съня с реката и ако е все един и същ то би могло и да означава, че е именно спомен от минал живот- в съня сте спокоен, но явно после е настъпила смъртта и това е кодирано в подсъзнанието. Често до 14г деца, които в свой предишен живот са умрели насилствено- сънуват такива повтарящи се сънища.

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
LORA_DANA
Цитат
Често до 14г деца, които в свой предишен живот са умрели насилствено- сънуват такива повтарящи се сънища.
Абсолютно не съм съгласен с тебе.Твърде плитки обяснения.Не заблуждавай хората.
Сънищата които се отнасят до събития(бъдещи) в нашия живот,са за да ни помогнат(предпазят,информират).
Другия вид сънища са да ни съгласят и то принудително с злодеяние което предстои.Бъди почтенна и обяснявай на хората истината нали си ченалинг.Много хора биват поръчани,и поради измененията които настъпват те получават информацията.Също така и много хора в съня си могат да видят,поръчителя си и изпълнителите.Съвета ми е -приемете че толкова им е акъла но не се съгласявайте.Те си носят отговорността, от вас несъгласието и истината са достатъчни.
Живи и здрави. :hi:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен kossev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
  • http://www.pristabg.com/
Raven , чел ли си "хакери на сънища"? Там може и да намериш отговор.

Неактивен _

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 49
  • mind heist
на мен са ми се случвали всякакви сънища даже по едно време започнах да ги записвам защото след 3-4 дена се случваха като реални събития, правилно е да се каже че повтарящите сънища те предупреждават за нещо лошо което ще ти се случи ако не го вземеш под внимание (да се пазиш или да си в готовност), обаче това със тълкуването на сънищата е пълна глупост защото ми се случва често да се осъзнавам (и маи вече съм му хванал и цаката  :lol: ) та аз като се осъзная мога да правя каквото си искам и даже този "съновен свят" ми харесва много повече отколкото реалния ... ааа за тълкуването примерно може цветето да означава че е щастсие аз като съм се осъзнал мога да се телепортирам в градина пълна с цветя (надявам се да ми схващате мисълта) даже като съм се осъзнавал съм ходил на врачки и съм питал за бъдещето  :lol: дано не е верно защото нищо хубаво не ме чака в такъв случаи. ако става на въпрос кое предпочитам повече съм готов да избера светът в които всичко е възможно и контролирам всичко със мислите си (случва се това което си помисля) отколкото скапания свят на болка, от мен толкова със здраве  8)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27