Автор Тема: За Сънищата, Осъзнатите Сънища и Опитностите Извън Тялото  (Прочетена 269438 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен lightworker

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
Цитат
Сигурно мнозина също така са разбрали ,че могат съзнателно да променят честотата и да завихрят потоци от нея около себе си ,зареждайки се с допълнителна енергия ,когато е нужно или за пречистване от негативна такава

Да, аз го разбрах и от известно време преди за заспя премодулирам вибрациите ми на по-високи. резултата е,че без да се напрягам да бъда състрадателна и да обичам всички същества т.е. без волево усилие от моя страна, а само чрез настройването на по-високи вибрации започвам да изпитва безгранична любов и емпатия към всичко и всеки.
В един от моите съзнателни сънища, в опита ми да се оттърва от едно натрапчиво присъствие, което ме караше да изпитвам гняв, аз приложих тази техника. Невероятен резултат!Излъчваната от мен безгранична любов започна да разрушава Матрицата. Появяваха се лица на известни политици и лидери, които говореха нещо,опитвайки се да ме хипнотизират. В същото време докато тази енергия струеше от мен, всеки от тези хипнотизатори биваше унищожаван. Това се изразяваше по следния начин. беше като на жива сника и тази снимка биваше разкъсвана на две по средата. След това новият хипнотизатор и с него, нея по същия начин. ПОяви се дори и Луната...и тя бе разкъсана...

Неактивен Mothman

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 54
  • Отвори ума, сърцето и душата си!
Не знам дали точно тук е мястото, но искам да споделя какво ми се случва вече два пъти в полубудно-полусънно състояние (най-интересното е, че също така това ми се е случвало винаги, когато с приятели сме на скитня и спим със спални чували навън сред природата). Когато спя на чувал винаги спя леко и се пробуждам на моменти. Та случвало ми се е вече два пъти да се събуждам през нощта докато всички спим и да видя как някой от приятелите ми не спи ами стои изправен наблизо или се разхожда напред-назад.  Изглежда по-скоро като сянка в тъмното, но знам, че е той.  Разсънвам се и тъкмо да попитам какво прави по това време на нощта ами не спи и виждам, че всъщност няма никой, а приятелят ми си спи в чувала. За последно това ми се случи преди 3 дни с една приятелка. Та се чудя дали всъщност не виждам техните етерни двойници, които са тръгнали на разходка докато физическите им тела спят? Не си го обяснявам по друг начин. Приятен ден на всички. :)
Истината е винаги пред очите ти, стига само да не си ги затворил за нея! ;)

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Осъзнати сънища имам от около 2 години.Отначало с техники,после около 7-8 месеца нямах и после си се върнаха.В последно време забелязвам че се появяват когато през деня съм по осъзната или когато разбера нещо важно за себе си и по точно за мисията ми тук на земята.Излизане не съм имала а и смятам че няма да имам защото се страхувам,но мъжа ми е имал 2 излизания,без да ги предизвиква.В последния си ос спрях времето,за да го удължа.Но имам проблем с остарели форми на мислене по време на ос.В смисъл че сега искам да правя различни неща но по време на ос правя неща който съм искала да правя преди 2 години.

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
Малко разведряване... :) :rofl2: :dance:

DRIVER


Неактивен Letec

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Здравейте нов съм във форума.Тази тема ми направи впечатление и искам да споделя тук нещо.Това се случи преди 2 години някъде.Беше вечер стоях на леглото и четях книга преди да легна медитирах дълго време изведнъж запонах ,да виждам розова светлина и нещо бяло с бяла мантия .Като го видях в лице беше един белобрад старец с много дълга брада и дълги бели коси .Представи ми се за Яхве гледаше ме  много жално и в очите му почти бяха насълзени сякаш искаше да ми каже много неща за човечеството ,но уви лека полека започна да изчезва .След това се появи един образ на младо момче лицето му не се виждаше така и не успях да го видя,той обаче говореше представи се за моя  пазител.Като свърши всичко това станах и с чувствах доста изморен ,и от тогава до ден днешен нищо не ми се е случвало.Повече не видях нищо.

Неактивен hung

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 287
Добре дошъл във форума. Аз също съм нов тук, надявам се да си изкараш чудесно и да натрупаш само добри впечатления тук.
Ти си щастливец приятельо.Аз ако имах толкова опитен пазител, нямаше да се страхувам от нищо :)
Какво те доведе в този чудесен форум?
« Последна редакция: Септември 12, 2009, 01:15:39 am от hung »
Без секс, на къде?! Без любов, няма секс!

topteglo

  • Гост
Ето нещо което може да се стори любопитно за някои
Става дума за филма "Полярен експрес"(анимация)
многократно съм го гледал ,но досега не съм обърнал внимание от езотерична гледна точка.
Днес обаче някакси видях детаили които бях пропуснал.
Филма е едно описание на извънтелесно състояние. Това е филм описващ ОИТ на едно момче.
Ето и доводите.
В началото на филма момчето се отпуска в леглото в продължение на 1 час.
И изведнъж усеща вибрации.
И започва неговото ОИТ- вижда спрял влак пред къщата. Никой друг от семейството не го чува- значи си е негово преживяване.
По време на приключението момчето контактува с дух и други приказни герои.
През цялото "време" времето е спряло- не е изминала нито 1 минута.
И накрая се събужда и не знае дали е било сън или реално преживяване.

Филмчето е наистина интересно и има хубава идея.
Сигурно и вие ако го гледате ще видите тези детаили(още повече като ви ги подсказах)
Това е поредно доказателство че не е важно какво наблюдаваме ,а как го анализираме!

Неактивен ipsilan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 91
 Здравейте,колеги! Понеже темата е сънища,искам да споделя мой проблем,т.е.мой е,защото е мой близък-племенник.Та накратко ще разкажа странностите му,и Ви моля да опитаме да намерим адекватна реакция,с която той да се почувства по-спокоен,за решение на проблема на този етап и не мечтая.Момчето е на 14г.слабоват,леко феминистичен,но с благ характер.Често сънува сънища,които след дни се случват.Снощи например е сънувал катаклизми-земетресения,цунами,торнада,мъртви хора,съборени сгради,хаос...И видял и себе си мъртъв в един от отворените ковчези.Разказал на майка си това-и тя луднала...Но другото,което ме притеснява,е че изпада в някакъв...колапс,пребледнява,отпуска се,пада на земята и за около минута-две,не е адекватен.Това се случва от около година,ставало е 2-3 пъти досега.Според медицината-всичко е наред,малко след колапса кръвното се мери-50/100,нормално,и твърди,че е добре.Предпоследния път е било посред лято-седял на пейка в училищния двор,адска жега,но в един момент на него му станало ужасно студено,както казва-..."Въздухът сякаш беше леден"-и пак припаднал за около минута.И последния път-също...станало много студено...
А иначе наистина е със малко странно поведение,веднъж споделил на майка си,че в него живеел още някой,лош,и този някой го карал да прави глупости понякога.И му е било неудобно да сподели,да не му се смеят,или да го сметнат за луд.
 Да се обърна за някаква езотерична процедура...към кого,не познавам такива,далеч не вярвам на новобранците-свещеници,как да постъпя-не знам.Приемам всякакви съвети и предложения!!!  Моля ВИ,колеги!!!

                                                        БОГ С НАС!!!
Животът е сън,смъртта е събуждане...

Неактивен eli

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 167
ipsilan - тези колапси, които описваш много ми приличат на т.нар Епилептична криза, която описва Д-р Хамер в неговата Германска Нова Медицина /ГНМ/.
Незнам дали ще ти помогне това, но ако имаш време прочети тук:
http://gnm-bg.com/index.php?option=com_content&view=article&id=47&Itemid=57

Неактивен ipsilan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 91
Благодаря за реакцията,мила,но са му правени какви ли не изследвания,и това беше първото съмнение за епилепсия.Всичко е наред.А и изречението-"Още някой живее в мен"-и майка му казва,че на моменти става съвсем различен,дори агресивен,и не е вследствие пубертета,както знаем,дори и гласът и погледа се променят...Имам чувството,че се опитва и да ръмжи :blush:...Това е притеснителното,далеч съм от идеите за обсебване...но сякаш все повече ми заприличва на такова,колкото и абсурдно и холивудски да звучи.
 Благодаря ти,Ели,ще прочета и това!!!
Животът е сън,смъртта е събуждане...

Неактивен lightworker

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
Цитат
А иначе наистина е със малко странно поведение,веднъж споделил на майка си,че в него живеел още някой,лош,и този някой го карал да прави глупости понякога.И му е било неудобно да сподели,да не му се смеят,или да го сметнат за луд.

Ipsilan,какви точно глупости го кара да прави чуждия?

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Ipsilan...
Телесната топлина е свързана със състоянието на жизнената енергия в системата от тела на човека.Като цяло, за студа има три причини:
-няма достатъчно жизнена енергия
-жизнената енергия е в неподходящ вид и тялото все още не я е пригодило към себе си.
-жизнената енергия има малка или ограничена проходимост до съответните места(концентрирана е неравномерно из тялото)

За мен е много логично, че го сполита студ преди припадък, защото жизнената енергия се управлява от съзнанието, то я "менажира", така да се изразя.Логично е, ако да кажем съзнанието започва да се губи, да го сполита студ тъкмо преди да припадне.


П.П.
Когато провеждах сухо гладуване припаднах веднъж и също си спомням, че заедно с причерняването, ми изтръпна цялото лице и усетих студ по челото, като от студен вятър, или студена вълна.
Скоро след това(бях излязъл от гладеването) се натрових с едни гренясали фъстъци и ми беше зле(разтройство и повръщане). Наложи ми се да изляза по-надалече от леглото и ми прилоша на тротоара.Обля ме същия хлад по лицето и клекнах на земята, това размина нещата.
« Последна редакция: Октомври 02, 2009, 16:22:14 pm от Спорт-Здраве4 »

Неактивен ipsilan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 91


Ipsilan,какви точно глупости го кара да прави чуждия?
[/quote]

..."Да се държи непривично за самия себе си - става лош, раздразнителен, не иска да прави това, което трябва,което е логично. Веднъж чух от една негова съученичка, че се държал странно - отговарял на учителки,което е абсолютно непривично поведение за него. Когато беше на изпита по математика и след това го питах как така стана, че очаквахме по-висок резултат, защото ми посочи доста верни отговори, а оценката беше ниска, ми каза - не ме питай, не знам какво стана,и в очите му има страх и недоумение..." --- това сподели майка му преди малко,това е от последните учебни дни.Имало е и по-неприятни моменти...

Спорт-Здраве4 - има логика в предположенията ти,разбира се,но притеснителното е ,че проявите са ...поне от началото на тая година.Допуска се,че жизнената енергия се е настанила в енергийните центрове,отделен е въпросът дали функционират нормално,а и видимо е жизнено хлапе,много подвижен,не е вял,отпуснат,и и не винаги преди припадък му е ставало студено...Няма такива екстремни изживявания,и натоварване на организма,на каквито ти си се подлагал,за да има нарушения в баланса си,и ако не беше паниката му, осезаемото му усещане,че някой го манипулира,както казва,отвътре,-всички останали симптоми биха намерили обяснение и лечение,мисля.Но и майка му споделя,че го е чувала как опитва да се бори с това в него,почти крещи на себе си-"Остави ме,няма да го направя,махни се...."-и малко след това става нервен;поглед,глас,поведение се променят,става дори агресивен...Това е вируса на паниката...
Животът е сън,смъртта е събуждане...

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Хммм...има и друго.
Не е задължително това да е езотерика(въпреки,че за мен езотериката е всичко, както за математиците математиката е всичко :yes: )

Разглеждали ли сте въпроса с раздвояването на личността? Психиатър, нещо такова?

Защото това, което прави в училище, само той си го оценява като "лошо".Например това са неща, които АЗ винаги исках да правя като малък и които правех с неохота, като пораснах.А и съм бунтар и хейтър по природа от малък.

Не е ли възможно този, който го манипулира отвътре, да са неговите неизявени и блокирани прояви, които подсъзнанието е облякло в цялостна личност, която да се погрижи да извършването и преживяването на тези неща? Тоест тъкмо обяснението за допълнителната личност?
Ако правилно схващам от духа на разказа ти, много е възможно подсъзнателно да се бори с думите "това, което трябва" и "логично".Ако възпитанието е достатъчно изискващо, а желанието - достатъчно силно, фрагментирането на поведението се случва много лесно, особено при малките деца.

Също така, припадъците в психологията много често се приемат като самозащита на съзнанието от нежелано вмешателство (прекалено агресивно възпитание например).

П.П.
Агресивно възпитание не означава агресия в буквалния смисъл - означава много изискващо, дори и да се прави с кадифена ръкавица.Или да е много леко възпитание, но да е свързано с образ, който детето много обича - например майката.И когато тя го възпитава дори много нежно, детето го е толкова страх от това да не я разочарова(породено от обичта към нея), че за него дори лекото възпитание се превръща в агресивно.

П.П.1
Всъщност дори съм по-склонен да вярвам в тази природа на нещата, защото обсебването е нещо много, много, много рядко.Обикновено(почти закономерно) демони и ангели са вид "раздвоение" на личността или раздвоение на съзнанието на висша същност, и онази част на съзнанието, която не може да възприеме висшото в себе си за възможно или нормално и затова се явява ангелът(ангелът и наблюдаващият го са едно и също съзнание).
« Последна редакция: Октомври 02, 2009, 17:09:56 pm от Спорт-Здраве4 »

Неактивен ipsilan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 91
......Благодаря ти,всичко казано е логично и приемливо,посещаван е психиатър,няма проблеми,и току-що писах на майката /далеч не е деспотична,налагаща се персона,напротив,умна интелигентна жена,държи се нормално с него;нито много мило,нито строго,/да подреди мислите си,да извлече квинтесенцията от това,което говорихме тук,и да проведе на първо време разговор с него,и ако сметне за обходимо-да промени и поведението си към него.Тя прие това,но въпросът й е за тия сънища,които често са кошмари,и още по-често-предсказващи,почти реални...
Животът е сън,смъртта е събуждане...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27