Автор Тема: Защо съществуваш?  (Прочетена 3197 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Xpuctoc Muxaul

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 447
  • Виждам мислите ти!
Защо съществуваш?
« -: Октомври 31, 2007, 16:05:51 pm »
Понеже сме в период на избори, предлагам ви да видим коя ориентация преобладава в този форум, поне сред пожелалите да дадат своя глас. Не е задължително да се обосновавате, но който желае може да го направи. ;)
Не съм слагал ограничение във времето за анкетата, но всеки може да гласува само по един път като избере само една от предложените възможности и след като веднъж е гласувал повече не може да променя избора си.

Неактивен Boqn Nikolov

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re: Защо съществуваш?
« Отговор #1 -: Ноември 05, 2007, 22:09:34 pm »
Ми при мен лично нещо неми харесаха дадените отговори.  ;)
Когато има толкова много случайности,търси закономерност.

Eon

  • Гост
Re: Защо съществуваш?
« Отговор #2 -: Ноември 05, 2007, 22:24:55 pm »
Може ли да маркираме няколко отговора?

Неактивен Xpuctoc Muxaul

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 447
  • Виждам мислите ти!
Re: Защо съществуваш?
« Отговор #3 -: Ноември 09, 2007, 11:07:39 am »
Ми при мен лично нещо неми харесаха дадените отговори.  ;)

Тогава не гласувай. Добре е че все пак пишеш, че не ти харесват, това значи и че не си гласувал. Опитах се да обобщя възможностите, а нюанси винаги ще има. Ако имаш свой отговор, но не намираш нюанса си, потърси го в нещо по-общо и избери него. Ако не попадаш никъде, избери "не знам". Винаги има гласове, които не могат да попаднат в категория. Ако имаше избор "По друга причина" и ако трябваше да се обясни каква е тя така не може да се види тенденцията. Не се впрягайте толкова, от избора ви не зависи остатъка на живота ви, нито следя от кой IP адрес гласувате, за да ви правя хороскоп по личните данни, нито ще ви пращам лични съобщения на кой колко му остава да живее, моля ви се. Просто се забавлявайте. Все пак да видим как са нагласите сред нас.

Еоне, само един избор може, нагласа се търси. Не може да имаш две или повече нагласи. Ако се колебаеш между няколко, избери преобладаващото в себе си като тенденция.

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re: Защо съществуваш?
« Отговор #4 -: Ноември 09, 2007, 16:07:16 pm »
Аз мисля, че съществувам за да изследвам Реалността. Любовта, като част от Реалността е в казана:))))
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Защо съществуваш?
« Отговор #5 -: Ноември 10, 2007, 00:37:42 am »
Аз гласувах за творенето, защото последното ми изглежда много абстрактно и отдалечено. Така мисля, че е по - добре да твориш, защото можеш и цял живот да си осъзнаваш ама.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27