Автор Тема: Видимата аура  (Прочетена 20146 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Видимата аура
« Отговор #45 -: Юли 14, 2010, 11:45:25 am »
Сърдечно ти благодаря Stardust.
В случая съм все още на това ниво:
Цитат
Ако по-принцип си виждате синята блестяща светлина на около 5-10 см от главата на хората, започнете от следващото ниво. Дори на по смелите препоръчвам да скочат веднага на по горни нива.
Ако остане време през отпуската ше се поупражнявам, но много зависи от светлината. Най-добре май е, да е максикмално притъпена, а фона да е тъмно сив.
В случаЯ ония ден бях на 2 м. от човека и на 0,5 м. над него понеже беше седнал. Полу-ореолът беше на 5-10 см. от главата. Пряка светлина липсваше.
Преди десетина години когато медитирах от време на време по собствена програма ;D виждах част от собствената си аура. Чувството наистина е невероятно, сякаш се къпеш в тази бледо-синя до виолетово-лилава мека светлина.
« Последна редакция: Юли 14, 2010, 11:49:28 am от fishbone »

Неактивен Red

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
Re:Видимата аура
« Отговор #46 -: Януари 12, 2011, 20:54:28 pm »
Здравейте, реших да пиша тук понеже от известно време набюдавам нещо малко странно.
Преди два дни брат ми подхвана темата за аурите и че имало хора, които ги виждат. Аз изказах малко скептично мнение тъй като най-често историите са малко, де да знам - неясни и неубедителни. Както и да е решихме да пробваме аз да видя неговата аура, а той моята, като застанахме на разстояние около 2 метра,в помещение със слаба светлина, като и зад него и зад мен имаше едноцветни стени (светло-зелени). В общи линии нямахме никаква подготовка и не бяхме съвсем на ясно какво точно търсим. Първоначално ми беше малко смешно и нелепо. Гледах на около 20 см. от главата, но откровено казано нищо не виждах, даже започвах да си мисля нещо да му кажа - примерно зелена, да видя как ще реагира.
Бяха минали около две минути, когато около главата му първоначално се открои много ясно нещо като бяло сияние. Не знам точно как да се изразя, после се очерта около цялото му тяло, като беше в доста ясна форма и ясен цвят. В този момент той много въодошевено започна да ми обяснява, че вижда нещо. Без да му разказвам за моите наблюдения го попитах за какво става дума и той описа същото каквото виждах и аз, но около мен. Докато ми говореше и се движеше все още виждах сияниеот около него.
Изведнъж брат ми каза, че се чувства зле и иска да излезе от стаята. Вече в коридора, аз го последвах като го питах какво му е, а той продължаваше да върви и ми каза за малко да се отдалеча и да спра да го гледам.
Когато се поуспокои обясни, че от цялата случка е усетил нещо като уплаха и напрежение, които имал чувството, че аз причинявам. Все едно се опитвам да му навляза в личното пространство. В това време аз се усещах даже обратното - весела и заинтересована от случващото се и дори от това, че се чувства зле, но нищо лошо умишлено не съм искала да му направя.
След около 15 минути решихме да опитаме пак. Веднага видях как същото бяло сияние (не знам дали е най-точната дума) излиза от устата му. От това ми стана смешно, но реших да не му казвам нищо и в този момент той обясни, че в очертанието около мен, което е виждал и преди за малко се е появило розово.

На следващият ден се опитах на няколко пъти да постигна същото със случайни хора, но в общи линии нищо не се получи, беше си доста шумно, а и на мен много бързо ми писваше да гледам само един човек. Вечерта обаче се бяхме събрали с няколко приятели, приятна атмосфера с тиха музика, когато се загледа към момичето, което седеше крещу мен и около главата и видях същото нещо само, че лилаво.

През това време брат ми бе успял да се похвали на една позната, която помолила да се опитаме да видим нещо и при нея - явно просто и беше интересно. На мен честно казано много не ми се искаше, тъй като предполагах, че реакцията и ще е да почне да разпитва, а не ми обяснява много-много, тъй като и аз не съм наясно точно какво се случва. Днес обаче така стана, че се събрахме и я помолихме да застане на известно разстояние от нас, отново пред едноцветна стена. В общи линии доста бързо стана същото - поне аз видях сходно нещо, но розово, като обаче все едно имаше някаква сива завеса, беше малко мъгляво. Решихме аз да и кажа какво съм видяла, а брат ми да излезе от стаята, после да се върне и също да сподели и да видим дали нещата ще съвпаднат. Разказах и на бързо за розовото сияние и сивкавия примес, след което дойде брат ми и и каза, че това което е видяло е светло лилаво към розово, но е било някак си сивкаво и замъглено.

Бих ви помолила, ако някой има някакво мнение относно тези случки да сподели. Аз не съм много сигурна дали коментарът ми е точно за тази тема, но за сега единствено с това го свръзвам.

Неактивен Stardust

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 26
Re:Видимата аура
« Отговор #47 -: Януари 14, 2011, 00:08:04 am »
Здравей Ред :),

това което сте видели е второ енергийно (емоционалното) тяло (част от него). То е многоцветно, на петна, подвижно-плаващо. Най-често се виждат розово-червени или лилави петна, и придава вид, че цялото е в един цвят (което не е изключено, зависи от емоционалното състояние на човека, който е наблюдаван в момента). Но по принцип, при един балансиран емоционално човек, не излъчващ емоция в дадения момент, би трябвало да е с многоцветни петна.

Понякога, човека, който е наблюдаван на подсъзнателно ниво усеща че му се "нахлува" в пространството и може да изпита страх, да му стане лошо или да го изрази по друг начин.

Надявам се да сам ти помогнала до колкото мога.
Чистото и пълно съзнание е истинското усещане за съществуване

Неактивен Red

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
Re:Видимата аура
« Отговор #48 -: Януари 14, 2011, 10:03:06 am »
Мнението ти доста ми разяснява нещата и се връзва. Описанието, което даде брат ми на паниката, обвзела го в този момент съвпада напълно с това, за което пишеш, че може да усети човек, когато го наблюдават. Тази случка на мен ми беше може би най - чудна и странна. Благодаря ти за отговора.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27