Автор Тема: (Не)човешки обезобразявания с НЛО-произход  (Прочетена 21064 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Eon

  • Гост
Re: (не)Човешки обезобразявания от UFO произход
« Отговор #30 -: Октомври 13, 2007, 14:59:12 pm »
спец. службите яко се гаврят обаче...

Неактивен ipsilan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 91
Аз пак ще цитирам зулуския шаман,Кредо Мутуа,но не ви ли звучи познато?

Съществото, стоящо над главата ми очевидно беше женско, беше някак си различно от другите – по-високо и по-едро, въпреки че нямаше гърди като на жена явно беше женска. Очевидно бе, че другите се страхуваха от него. Не знам как да го опиша. По време на този кошмар едно от останалите същества се приближи към мен ходейки настрани, с резки движения сякаш беше пияно. Придвижваше се по масата от дясната ми страна и застана до другото, което стоеше над главата ми. Преди да разбера какво се случваше или въобще какво става завря нещо в дясната ми ноздра. Беше като малка сребърна писалка с кабел в единия край. Сър, болката, не може да се опише с думи. Плисна кръв навсякъде, задавих се и се опитах да изкрещя, но кръвта нахлу в гърлото ми, беше кошмарно. После то издърпа това нещо навън, аз се опитах да се боря и да се изправя. Болката беше ужасна, но съществото над главата ми постави ръката си на челото ми и ме притисна надолу, почти без никакво усилие. Давех се и се опитвах да изплюя кръвта, накрая успях да си извърна главата надясно и изплюх, след което ми направиха нещо, но не зная какво. Всичко, което знам, е че болката изчезна и на нейно място в главата ми започнаха да плуват някакви видения. Картини от градове, някои от които познати от мои пътувания, това бяха градове унищожени наполовина, сгради, чиито покриви бяха отнесени, а прозорците изглеждаха като празни очни орбити на череп. Тези видения ми се появяваха отново и отново. Всичките сгради, които виждах бяха потопени до половината в червеникава кална вода. Сякаш беше имало наводнение и сградите стърчаха, почти унищожени от бедствието, гледката беше ужасна. После, преди да се усетя, едно от съществата стоящо до краката ми вкара нещо в половия ми орган, но нямаше болка, само ужасно дразнене, сякаш правех любов с нещо или някой. След като съществото извади това нещо, което приличаше на малка черна тръбичка, аз направих нещо, което имаше странен ефект, но не го направих умишлено. Мисля, че пикочният ми мехур беше отворен, защото уринирах право в гърдите на съществото, което беше извадило нещото от моя орган. Сигурен съм, че дори и да го бях застрелял съществото нямаше да реагира така. Отмести се рязко и почти падна. След като се възстанови, се отдалечи клатушкайки се като пияно насекомо и напусна стаята. Не знам дали беше заради урината ми, наистина не знам, но така стана. След това другите също излязоха оставяйки ме с тъпата болка в ноздрата ми, кръв по бедрото ми и маса обляна с урина. А съществото над главата ми въобще не се беше помръднало. То просто стоеше там докосвайки лявото си рамо с дясната си ръка по странно красив и женствен начин. Стоеше си там и ме гледаше. Лицето му беше безизразно. Не забелязах никое от съществата да говори или да издаде какъвто и да е звук. После от някъде пристигнаха две други. Едното от тях беше изцяло метално. Все още в най-лошите си кошмари виждам това същество. Беше високо, голямо и мястото където бяхме беше твърде малко за него. Вървеше леко приведено напред и определено не беше живо. Беше метално, някакъв вид робот. Приближи се и се изправи близо до краката ми, цялото му тяло тромаво се наклони докато то ме гледаше. Нямаше уста, нямаше нос. Имаше само две ярки очи, които променяха цвета си и явно някак си се движеха като примигване на електрическо устройство. В този момент зад това огромно наведено създание се приближи същество, което ме удиви. Изглеждаше като много, много, много надуто, имаше розова кожа и тяло много приличащо на човешко. Имаше много светли сини очи. Косата му изглеждаше като направена от найлонови влакна, имаше високи скули и почти човешка уста с плътни устни и малка стърчаща брадичка. Това същество, сър, беше определено женско, но имайки предвид, че съм художник и скулптор забелязах, че всичките му пропорции бяха объркани, не беше нормално. Първо, гърдите му бяха малки и щръкнали и поставени твърде нависоко върху гръдния кош - не на нормалното място на женските гърди. Тялото му беше мощно, почти дебело, но краката му бяха твърде къси. Ръцете също бяха твърде къси спрямо останалата част от тялото му. То се приближи, погледна надолу и преди да осъзная какво прави то някак си се съвокупли с мен.

  Виждал съм НЛО мисля три пъти,като първия/1968г/го наблюдавахме-целия клас-в продължение на 2 часа,все едно гледах кораб на пристанището на 100м от мен.Прекрасно,идеален сребрист овал,в малък диапазон променящ положението си.Последния който видях преди 2-3г в планината-ярко оранжево кълбо,видяхме го в последния момент,то беше на върха,и ни обзе панически безпричинен страх,кожата ми настръхна,и никой от 8-те човека не можа да обели дума..За части от секундата през ума ми минаха подобни картини,като тая,описана горе...Никой не може вече да ме убеди,че сме САМИ,и отдавна светът за мен не е само това,което виждам...Извинете за изповедта...
Животът е сън,смъртта е събуждане...

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Аз пак ще цитирам зулуския шаман,Кредо Мутуа,но не ви ли звучи познато?

...

...Извинете за изповедта...
Няма проблем. Кажи нещо по-конкретно, ако искаш.

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Относно: (не)Човешки обезобразявания от UFO произход
« Отговор #33 -: Февруари 16, 2008, 15:56:02 pm »
Всеки случай не изглежда несъзнателно деяние. Т.е. мълния, плъхове...


Неактивен veselqk-U

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 255
Относно: (не)Човешки обезобразявания от UFO произход
« Отговор #34 -: Февруари 22, 2008, 17:16:08 pm »
Добре де,защо предимно лицевата част какво имат кравите там.Има ли някой ветеринар да каже.По това което търсят може отгатнем целта.Като гледам дъвкателните мускули ги няма...

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: (Не)човешки обезобразявания с НЛО-произход
« Отговор #35 -: Февруари 27, 2008, 20:41:55 pm »
Real UFO Abduction of a Cow!!!

If someone were to tell you that they have a video of a cow being abducted by a UFO, you might laugh in there face. Well, here is that ... all » video.

This video, is what appears to be... a cow being abducted by a UFO.

Naturally our first assumptions about the video will be highly skeptical.

Other viewers have noted that the fact that our camera man, who keep in mind is apparently witnessing a live UFO abduction, seems to hold a steady hand throughout the entire process. Perhaps this guy just happens to have a lot of guts, but 9 out of 10 people would probably drop the camera and run like hell.

A Japanese translation of the first line of text in the video is, " Has the ufo appereared?" The second line, " In this kind of time, its possible to see miracles."

If any additional information becomes available about this footage, including the origin and additional background information it will be posted at www.alienvideo.net

Току-що го открих. Ако е истинско е уникално!
« Последна редакция: Февруари 27, 2008, 21:23:24 pm от Martin »

Неактивен Gurgel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 25
Относно: (Не)човешки обезобразявания с НЛО-произход
« Отговор #36 -: Февруари 27, 2008, 21:17:32 pm »
Имам няколко възражения:
1. Видеото започва много невинно, като пасторална импресия с швейцарски привкус - снимана е една изнизваща се крава и после стадото. След това вниманието се пренасочва към небето над стадото, като полянката и планините изчезват извън кадър, ойто се заема от неясното сиво. Все едно някой решава да снима ежедневната дейност на юниците и случайно хваща отвличене.
2. Другите крави не усещат ли, че става нещо, че толкова кротко си пасат тревица? Не знам (или не помня?) какво е да си крава, но не вярвам, че при сравнително нагъсто разположено стадо едно такова "вдигане" не би предизвикало реакция.
3. Когато млекодайното се издига към "НЛО-то" главата й първоначално е под ъгъл около 70 градуса, а сед това се навежда, сякаш за да откъсне отново малко тревица.

Неактивен Lumar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
Относно: (не)Човешки обезобразявания от UFO произход
« Отговор #37 -: Февруари 28, 2008, 11:06:41 am »
Добре де,защо предимно лицевата част какво имат кравите там.Има ли някой ветеринар да каже.По това което търсят може отгатнем целта.Като гледам дъвкателните мускули ги няма...

Мисля, че се интересуват от тази част, защото те нямат слюнчени жлези и устата им служи като стомах. Поглъщат само дерозобирани сокове, които вече са сдъвкани и преработени ... Описват се като беззъби същества ! Мисля, че се интересуват от това как работи слюнчената жлеза, затова пипат там!
« Последна редакция: Февруари 28, 2008, 11:07:50 am от Lumar »

Неактивен Vader

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 289
Относно: (Не)човешки обезобразявания с НЛО-произход
« Отговор #38 -: Февруари 28, 2008, 11:22:30 am »
Те май се хранели и със страх и други отрицателни емоции,затова измъчвали жертвите си по особенно болезнен начин и след като ги убивали използвали жлезите им.
Brotherhood of the Intergalactic Federation of Bulgaria Bulgaria on three seas,mango to Saturn!

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Относно: (Не)човешки обезобразявания с НЛО-произход
« Отговор #39 -: Февруари 28, 2008, 14:17:28 pm »
Vader според теб не се ли нахраниха най-накрая тия :)

Отрицателни емоции има и на много други места, а жлезите могат сами да си ги произведат. Виж отговора ми в поста на Алиен в Секретни бази. ;)

stiver

  • Гост
Относно: (Не)човешки обезобразявания с НЛО-произход
« Отговор #40 -: Февруари 28, 2008, 18:40:49 pm »
Наскоро попаднах на един документ, който според мен обяснява защо именно очите, езика и гениталиите на кравите се изрязват.

http://www.nidsci.org/pdf/cattledeaths_tse_epidemic.pdf

Този документ на National Institute for Discovery Science е много труден за превод, защото медицинските термини в него са прекалено много.  Тук преведох само много малка част. Ако някой, който се затруднява да чете на английски, се интересува, мога да преведа конкретни пасажи или да направя справки. В него има и много снимки, графики, и статистики, които може да са ви интересни. Долу давам и линк към руска статия, обясняваща какво е прион.

http://www.krugosvet.ru/articles/39/1003914/1003914a1.htm

Основното заключение на този документ е, че епидемията от животински обезобразявания  през 1970-2003 е операция на наблюдение на prion - носител на инфекция разпространяващ се чрез хранителната верига на човека (крави, овце, както и диви и питомни елени и сърни). В северна Америка (САЩ и Канада) инфекцията обхваща избухналата епидемия на CWD ((Не знам дали сте чули за това, но в Северна Америка имаше такава епидемия сред сърните и елените. Животните просто лягаха на земята и умираха от слабост.) Носителят на инфекцията, за разлика от  другите  вируси и бактерии е практически неунищожим, а симптомите при хората приживе са невъзможни за разпознаване. Ако тази хипотеза е вярна, операциите по обезобразяване на животни се изпълняват от добре осведомена група, която познава биохимичния и инфекциозен потенциал на болестите свързани с "прион" (микроскопична инфекциозна частица, причиняваща дегенерация на  мозъка). Изследването на приона започва едва през последните години, когато става възможно той да се открива именно в очите, езика и гениталиите на животните. Документа не спекулира върху това кой и защо прави обезобразяванията.

Също, искам да напомня, че първите опити за създаването на ембриони, които комбинират човешки и животински генетичен материал започнаха именно с ДНК на крави и то в Британия, където проблемът Луда крава е най-голям.
« Последна редакция: Февруари 28, 2008, 18:42:57 pm от stiver »

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Относно: (Не)човешки обезобразявания с НЛО-произход
« Отговор #41 -: Февруари 28, 2008, 20:49:12 pm »
Интересно твърдение stiver, благодаря за превода.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
По бтв като даваха за НЛО наредиха топ 10 за фалшиви клипове, това с кравата беше сред тях.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Видях, но това нищо не значи. Вкараха и много други в класацията, които са ми под въпрос.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27