Автор Тема: НЛО или нещо друго?  (Прочетена 26444 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ssi

  • Гост
НЛО или нещо друго?
« -: Януари 17, 2006, 09:39:32 am »
Не мога да се сетя за годината но беше някъде около 88-ма лятото в град Плевен по обед.
Видях обект в небето който се рееше с различна скорост. Имаше променяща се форма като в повечето случаи наподобяваше огъната от топлината грамофона плоча която се върти. Обекта беше със сив цвят ,малко по-сив от облаците. Той ту-се рееше бавно почти едва забележимо , ту-се ускоряваше много бързо. Скриваше се зад облаците и се показваше отново. Това трая около 10 минути след което се скри зад хоризонта. На няколко пъти отклонявах погледа си от него и поглеждах към хората по улицата и след това към него пак за да разбера дали не е някаква умора на очите ми ,но обекта все още си беше там.Съдейки по високите облаци беше доста на далеко и беше доста голям.
Някой може ли да предположи какво би могло да бъде защото нямам опит с наблюдения на такива обекти (не ми се е случвало никога вече) ?!

Eon

  • Гост
Отг: НЛО или нещо друго?
« Отговор #1 -: Януари 17, 2006, 10:02:36 am »
Ами при наличната информация бих казал, че си видяла НЛО.

Останалото да догадки :-[

ssi

  • Гост
Отг: НЛО или нещо друго?
« Отговор #2 -: Януари 17, 2006, 10:15:02 am »
Моя грешка че не се представих: мъж съм !
Както и да е!
Лошото е ,че за толкова години не намерих обяснение и не намерих хора които да са виждали подобно!!
 ;D Не че съм търсил много такива ,но все пак не можеш да го кажеш на всеки! Има хора които доста биха се смяли и подигравали.

Eon

  • Гост
Отг: НЛО или нещо друго?
« Отговор #3 -: Януари 17, 2006, 10:20:01 am »
Ами така си е. Преди да го кажеш на някого трябва добре да го познаваш
за да не тръгне да те осмива или нещо подобно.
То и ако направи така, не виждам смисъл да контактуваш с него...

Има доста хора, които биха ти се изсмяли или ти се подигравали...
И това е нормално ;)

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Отг: НЛО или нещо друго?
« Отговор #4 -: Януари 17, 2006, 11:14:41 am »
странно-- НЛО дето си сменя формата..

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: НЛО или нещо друго?
« Отговор #5 -: Януари 17, 2006, 11:36:19 am »
И на мен това ми направи впечатление и предполагам, че е зрителна измама - в зависимост от ъгъла на наклона на обекта спрямо наблюдателя.
Не мисли като човек!-Крион

ssi

  • Гост
Отг: НЛО или нещо друго?
« Отговор #6 -: Януари 17, 2006, 12:20:59 pm »
Лошото е ,че дори застинало на едно миасто то пак се въртеше (или поне оставаш с такова впечетление)  .
Точно като изкривена плоча която си сложил на грамофона и си я пуснал да се върти. Нямаше много ясни контури затова първоначално си помислих ,че е облаче. Облаче ама като го видях как се ускорява и се мушка зад другите облаци останах с отворена уста. Мислех си дори за парче найлон подхванат от вятъра ама пак не се връзва . Трябва да е било егати и голямото парче като го сравнявах с облаците ,пък и няма такъв вятър който да духа така.......Много се ядосвам като не мога да намеря поне едно уклончиво обяснение на това.

Eon

  • Гост
Отг: НЛО или нещо друго?
« Отговор #7 -: Януари 17, 2006, 13:26:05 pm »
Ако това, което си видяла т.е. НЛО-то е някакъв вид космически кораб

то, тогава трябва да е от много напредналите при условие, че си мени формата...

Има и други подобни съобщения за сменящи си формата НЛО-та.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: НЛО или нещо друго?
« Отговор #8 -: Януари 17, 2006, 14:34:42 pm »
Ако това, което си видяла т.е. НЛО-то е някакъв вид космически кораб
Моя грешка че не се представих: мъж съм!

Иначе си е точно Нло.
« Последна редакция: Януари 17, 2006, 22:50:42 pm от Horus »
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: НЛО или нещо друго?
« Отговор #9 -: Януари 17, 2006, 22:51:25 pm »
Еон, стига си говорил на човека в женски род бе :P

НЛО. Неповторимо преживяване е било ;)

Eon

  • Гост
Отг: НЛО или нещо друго?
« Отговор #10 -: Януари 18, 2006, 08:39:24 am »
Ок ок Сори.

Ще направим ние с Ред един скайуоч, ама да видим кога.

ssi

  • Гост
Отг: НЛО или нещо друго?
« Отговор #11 -: Януари 18, 2006, 10:16:38 am »
Виждам ,че сте доста напред с познанията за НЛО и ако на някой друг не му се е случвало нещо подобно мога да смятам ,че такъв тип летателни апарати само аз съм видял! Това не е хубаво защото немога да си го обясня. Как ме тормози този факт..... ! Иначе други "ненормални" явления не съм срещал. Може би трябва да започна да търся  :) . Така де.. който търси намира!

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Отг: НЛО или нещо друго?
« Отговор #12 -: Януари 18, 2006, 19:29:52 pm »
Ок ок Сори.

Ще направим ние с Ред един скайуоч, ама да видим кога.

 8)

Неактивен NICAP

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Отг: НЛО или нещо друго?
« Отговор #13 -: Май 10, 2006, 14:34:45 pm »
През декември 1989 г. подобен обект (а може би - същият) се е приземявал 2 или 3 пъти в гр. Банкя, край Военния профилакториум... От него са излизали 3 бр. антропоморфни субекти с ръст над 2,5 метра и са направили нещо като разходка на дистанция около 150-200 м, доколкото помня. Втората нощна поява и приземяване на Обекта са заснети старателно от съответните военни и полицейски органи. ГЩ на Армията е бил непрекъснато информиран за случващото се...
За явлението е писано в някои издания от онези времена. Този случай обаче се "изгубва информационно" върху фона на последвалия псевдореволюционен, еуфоричен политически въртоп... Все пак някои статии от този времеви отрязък могат да се изровят...
Няколко месеца по-късно, ако не греша, неидентифициран антропоморфен субект с неопределена външност отвлича жител на един от по-отдалечените квартали на Банкя... След няколкочасов "полет", при който не е ясно какво точно се е случвало, човекът е "оставен" на жп-гарата на едно пернишко село и се завръща едва на другата сутрин...  8) :D

Eon

  • Гост
Отг: НЛО или нещо друго?
« Отговор #14 -: Май 10, 2006, 15:33:08 pm »
мммм Интересно инфо.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27