Автор Тема: Boom!!!  (Прочетена 3418 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
« Последна редакция: Ноември 20, 2006, 22:50:38 pm от Gil-Galadh »
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Antonium

  • Гост
Re: Boom!!!
« Отговор #1 -: Ноември 21, 2006, 14:09:43 pm »
И кво, да се чувстваме гадно и ние, а! Ето ти някакви филмчета да видиш колко бързо свършва всичко >:(
Не на есенната депресия! Да, на коняка и топлата дума :D :D :D :D laugh

Неактивен Mystic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 169
Re: Boom!!!
« Отговор #2 -: Ноември 21, 2006, 15:20:16 pm »
Снощи след като изгледах клиповете,честно казано нямах сили да дам мнение.Такива гледки винаги ме разплакват,карат ме да изтръпвам цялата.Това което чувствам е огромна тъга и безпомощност.Една топка ми застава на гърлото и ме задушава.Не искам да се заблуждавам,че това което е показано го няма и не съществува за мен,но пък нямам силата да направя каквото и да било. :(Има ли някакъв начин всичко това да се спре?Не вярвам в Сатаната,но вярвам в сатанинското които някои хора притежават. >:(

ПП Благодаря на Gil-Galadh,че ме накара да се замисля над това! Иска ми се да е възможно да се направи нещо по въпроса,но както се казва ''Една птичка пролет не прави.''(Знам,че птичките са много,но явно не достатъчно!) :(
« Последна редакция: Ноември 21, 2006, 15:27:00 pm от Mystic »

Oberon

  • Гост
Re: Boom!!!
« Отговор #3 -: Ноември 21, 2006, 16:39:07 pm »
мдам, и аз ги гледах...

От една страна човек се замисля, каква мощ и сила могат да бъдат обуздани. След което идва момента, в който се замисляш за какво са обуздани и с каква цел...Огромна унищожителна сила! И това са само по 10-20 Мегатона, в едното филме е написано. А представете си 40-50 Мегатона????
Тъжно е..много тъжно. В каква насока е работил човешкият мозък през ония години. Не че сега военните не работят в тази, но 40-те и 50-те години светът е бил шокиран от подобни постижения..Лично за мен това са падения...
Имаше една теория, че алиените започнали да идват масово, след като са разбрали и видяли, че вече сме обуздали атома...Има доза истина, мисля

Оберон

Antonium

  • Гост
Re: Boom!!!
« Отговор #4 -: Ноември 22, 2006, 08:59:29 am »

Тъжно е..много тъжно. В каква насока е работил човешкият мозък през ония години. Не че сега военните не работят в тази, но 40-те и 50-те години светът е бил шокиран от подобни постижения..Лично за мен това са падения...
Имаше една теория, че алиените започнали да идват масово, след като са разбрали и видяли, че вече сме обуздали атома...Има доза истина, мисля

Оберон
Тъжно е Обероне, но това не са падения. Това са вечните търсения. Това е двигатела на прогреса. Ако ги нямаше тези търсения щяхме да сме на ниво каменна ера. За голямо съжаление или за радост открихме атома и неговата сила.
Аз съм на мнение, че има страшна възпираща сила. Преди войните какво са били -  Касапници. Не виждам разлика - да ти отрежат главата с меч, да те разстрелят, да те набучат на кол, и т.н.  с ядрената смърт. За жертвата все е гадно. Е, сега ако стане / да не става никога/ ще се изнасяме нагоре в доста големи групи.
Смърта има много лица и няма красива, а човек винаги си мисли че някой стои над него. Преди беше Господ сега са някакви извънземни в бъдеще не знам......

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Boom!!!
« Отговор #5 -: Ноември 22, 2006, 10:11:12 am »
Снощи след като изгледах клиповете,честно казано нямах сили да дам мнение.Такива гледки винаги ме разплакват,карат ме да изтръпвам цялата.Това което чувствам е огромна тъга и безпомощност.Една топка ми застава на гърлото и ме задушава.Не искам да се заблуждавам,че това което е показано го няма и не съществува за мен,но пък нямам силата да направя каквото и да било. :(Има ли някакъв начин всичко това да се спре?Не вярвам в Сатаната,но вярвам в сатанинското които някои хора притежават. >:(

ПП Благодаря на Gil-Galadh,че ме накара да се замисля над това! Иска ми се да е възможно да се направи нещо по въпроса,но както се казва ''Една птичка пролет не прави.''(Знам,че птичките са много,но явно не достатъчно!) :(

Има какво да се направи, и то се нарича обединение...
Колкото повече хора насочат мислите си изцяло СРЕЩУ това нещо, толкова по-Бързо ще бъде победено то...

 :D :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :)
musica universalis

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Boom!!!
« Отговор #6 -: Ноември 22, 2006, 18:13:10 pm »
Мисълта,за жалост не помага срещу радиацията...
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Boom!!!
« Отговор #7 -: Ноември 23, 2006, 00:41:56 am »
О, помага и още как - повЕрвай ми...  :-* :-* :-*
musica universalis

Oberon

  • Гост
Re: Boom!!!
« Отговор #8 -: Ноември 23, 2006, 17:34:42 pm »
Ееее, разгеле, намерих я:))

Ето ви снимка на невинните добичета, чакащи ударната вълна на Бикини Атол....

 :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

BBB

  • Гост
Re: Boom!!!
« Отговор #9 -: Ноември 23, 2006, 17:58:08 pm »

Тоя клип ме накара да се чуствам някак много страно, но си факт че трета световна война ще е нещо като този клип

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Boom!!!
« Отговор #10 -: Ноември 23, 2006, 21:34:14 pm »
Как си го просим не е истина, просто. Остава надеждата, че всичко това ще е като при една болест. Която достига връхната си точка и после започва оздравяването.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Re: Boom!!!
« Отговор #11 -: Ноември 24, 2006, 17:06:40 pm »
Това, което ще ви пусна, е offTopic. Причината да го направя е съвсем съзнателна. Човекът е устроен да бъде добър. Това мислене не представлява "наивност", а е отговорност за последствията, които нашето съзнание отдава в реалността. Нашите недоброжелатели именно това искат - да бъдем ужасени, съзнанията ни да циклят в чувство за опасност и грозота, да вият като сирените за тревога. Недейте да позволявате това! Boom!!!
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Mystic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 169
Re: Boom!!!
« Отговор #12 -: Ноември 24, 2006, 23:45:58 pm »
Това, което ще ви пусна, е offTopic. Причината да го направя е съвсем съзнателна. Човекът е устроен да бъде добър. Това мислене не представлява "наивност", а е отговорност за последствията, които нашето съзнание отдава в реалността. Нашите недоброжелатели именно това искат - да бъдем ужасени, съзнанията ни да циклят в чувство за опасност и грозота, да вият като сирените за тревога. Недейте да позволявате това! Boom!!!
Ееееее единчовек да каже,че това  да си добър не е наивност!!!! Все това слушам,колко съм била добра и наивна,да се променя иначе ще страдам от наивността си.Ми страдам си,ама немога да се променя,то си е вътре в мен,няма как да го изстръгна. :-[
И аз се извинявам за оф топика,но трябваше да си го кажа.

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: Boom!!!
« Отговор #13 -: Ноември 26, 2006, 16:33:54 pm »
« Последна редакция: Февруари 29, 2016, 18:27:50 pm от Black Adder »
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Boom!!!
« Отговор #14 -: Ноември 26, 2006, 16:40:51 pm »
да, това е още по-депресиращо и от "Duck & Cover"...

 :-X :o ::) :-X ??? :(
« Последна редакция: Ноември 26, 2006, 16:42:04 pm от ultrafutur »
musica universalis

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27