Автор Тема: Житните кръгове/Crop Circles  (Прочетена 204681 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Алис

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #225 -: Октомври 08, 2008, 13:58:23 pm »
Плутон го няма. И го няма не само тука, ами и в учебниците вече. Доколкото помня, преди 5-6 години обявиха (някакви англоезични астрономи по Дискавъри, не помня името на предаването  ???), че според новите стандарти Плутон е прекалено нищожен за планета, и го "изключват" от Слънчевата система. 
 Може извънземните (?!) да се ръководят от някакво по-древно разбиране за нашата система, в което също не участва Плутон (понеже древните са били умни хора ;)) или пък и те гледат научнопопулярни филми:))
 Към Handle: Мисля, че това е Слънчевата система, защото прилича - четири малки планетки, близо до Слънцето, разстояние, и четири по-големи + тази със специфичната орбита. Ясно е, че изображението е силно стилизирано.
 А колкото до осмицата, според мен (естествено моето тълкуване е съвсем любителско) това е изображение  на апогея и перигея (така ли беше, не съм сигурна - най близкото и най-далечното разстояние) на въпросната планета (Нибиру?) до Земята. Бодличките показват посоката на движение - като са навътре се отдалечава, като са навън - се приближава. Не случайно орбитата (ако приема, че това е орбита) има тази особена форма (тя гледана отгоре пак си е кръгла) - в крайна сметка това е знакът за вечност, а той самият също произлиза отнякъде, нали? Може би това е първоизточникът му??

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #226 -: Октомври 08, 2008, 14:19:37 pm »
Плутон го няма. И го няма не само тука, ами и в учебниците вече. Доколкото помня, преди 5-6 години обявиха (някакви англоезични астрономи по Дискавъри, не помня името на предаването  ???), че според новите стандарти Плутон е прекалено нищожен за планета, и го "изключват" от Слънчевата система. 
 Може извънземните (?!) да се ръководят от някакво по-древно разбиране за нашата система, в което също не участва Плутон

Нямат си друга работа извънземните ще тръгнат да рисуват Плутон в житата за да оборят нашите учени...  ;D


Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #227 -: Октомври 08, 2008, 20:17:07 pm »
За всичи четящи форума! Да намекна още веднъж... Ако искате да вникнете в същността на "кръговете", прочетете книгите на Уейн Деър. Тогава ще разберете тяхното значение. "Кръговете" са много дебела и много сериозна задача, която другите разумни структури реализират върху Земята. "Кръговете" са върхът на айсберга от целите, които реализират!

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #228 -: Октомври 09, 2008, 03:24:54 am »
Разкажи с 2 думи, за какво става въпрос ...?

musica universalis

buden

  • Гост
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #229 -: Октомври 09, 2008, 08:14:48 am »
Разкажи с 2 думи, за какво става въпрос ...?
ключалка..


Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #230 -: Октомври 09, 2008, 21:33:41 pm »
Разкажи с 2 думи, за какво става въпрос ...?
О... :o :o :o
Защо питаш ти, този /един от многото/ комуто пратих първата книга на Уилкок /ама на руски/ преди месец и десетина дена? ;)
За търсещите: http://www.divinecosmos.com/ . И руският сайт с отличните преводи, където могат да се намерят книгите на Уилкок: http://www.divinecosmos.e-puzzle.ru/ .
« Последна редакция: Октомври 09, 2008, 21:46:03 pm от SMSI-H »

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #231 -: Октомври 10, 2008, 14:40:29 pm »
За всичи четящи форума! Да намекна още веднъж... Ако искате да вникнете в същността на "кръговете", прочетете книгите на Уейн Деър. Тогава ще разберете тяхното значение. "Кръговете" са много дебела и много сериозна задача, която другите разумни структури реализират върху Земята. "Кръговете" са върхът на айсберга от целите, които реализират!

Доста смело бих казал:)))
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен Алис

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #232 -: Октомври 11, 2008, 13:19:54 pm »
За съжаление не говоря чужди езици - руски пък особено. Но ако има нещо в българските интернет библиотеки, дайте го насам!! Търсих доста, но видях само една от книгите на Везнева, а не искам да си губя времето да я чета - само да си съсипвам зрението заради контактьорски глупости!
SMSI-H дай поне някаква сламка, за да стане ясно какво имаш предвид.Според този Уейн Деър какво са кръговете - шифър, съобщение, пропаганда...?

Неактивен Алис

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #233 -: Октомври 11, 2008, 13:35:04 pm »
Между другото, искам да повдигна още една тема, която струва ми се не е била разгледана до тук. Става дума за следното:
След като кръговете очевидно се появяват през цялото лято (всяко лято) и през не големи интервали от време, фермерите би трябвало вече да са претръпнали.Не е ли странно, че досега никой не се е поне опитал да хване "художниците" в крачка? Само седят и снимат отдалече някакви си блуждаещи оранжеви светлини?! Ако аз имах такава популярна нива, щях да се устроя на палатков лагер поне за седмица - в пиковия сезон, и да чакам, какво ще стане!
Наистина ли всички са толкова страхливи, или просто не се дава гласност на подобни експедиции?

Неактивен Disinfo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
  • Дисинформатор
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #234 -: Ноември 05, 2008, 00:14:08 am »
И аз търся от известно време сайт или книга, който да предостави детайлен и реален анализ на това, което кръговете истински представляват. Останал съм с лошото впечатление, че  хората отделят повече време да обсъждат кой или какво ги е направило(или да умуват над магнетичните им полета) вместо да вземат да се опитат да разшифроват посланието в тях. Тъжен факт, но реалност.

Неактивен ktsvetkov

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #235 -: Ноември 05, 2008, 17:41:07 pm »
А, без малко да пропусна! : вижте нещо, което чак сега забелязах - от 8.08.08г. Според мен това е друг начин да се представи някаква орбита на небесно тяло - отново стилизирано, но не като в "Слънчевата система" горе.
8.08.08г. бе началото Руско-Грузинския конфликт,а оттам началото на нов световен конфликт,който ще се отключи края на следващата година.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #236 -: Юни 04, 2009, 02:47:26 am »
200-метрова рисунка на медуза се появи в нива

Публикувана от deltanews.bg в България
Дата: 2009-06-02 17:18:25



200-метрова рисунка на медуза се появи на нива в Оксфордшир. Според специалистите, които изследват подобни необясними явления, това е най-широкият от т. нар. „житни кръгове" (crop circles).

Рисунката е открита миналата седмица, предаде британското издание „Телеграф". „Невероятно огромен е - грубо казано три пъти по-голям от обичайните житни кръгове и е екстремно интересен. Хората са буквално втрещени. Опитваме се да разберем значението и произхода му, но той сякаш се е появил от нищото", обяснява Карън Александър, която се занимава с изследването на подобен вид феномени.

Неактивен Sekhmet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 139
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #237 -: Юни 04, 2009, 14:48:46 pm »
На мене много ми прилича на съществото-робот-чип, което мушнаха на Нео през пъпчето, в "Матрицата" :-\ 8)

Неактивен kaisersoze

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #238 -: Юни 04, 2009, 19:22:25 pm »
Брат ми живее наблизо до този последния "житен кръг" и тези дни се гласи да ходи до там. Ще гледам да разкажа какви са му впечатленията. За първи път ще имам достоверен източник :).

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #239 -: Юни 04, 2009, 19:42:21 pm »
Брат ми живее наблизо до този последния "житен кръг" и тези дни се гласи да ходи до там. Ще гледам да разкажа какви са му впечатленията. За първи път ще имам достоверен източник :).
Браво!

Кажи му да вземе най-малкото два часовника. С единият да стигне центъра на фигурата, а другият /контролен/ да остави в близост до фигурата. Нека преди влизането във фигурата, двата часовника да бъдат синхронизирани. След като излезе да види има ли разлика. Би трябвало да има. Може да се работи и с хронометри. Ако може да носи и гайгерови броячи, няма да сбърка. Да носи малък радиоприемник, с който да слуша радиостанция и слушайки така да навлезе във фигурата.

Когато стигне в центъра на фигурата за стане в средата и се вслуша в себе си, във всичките си усещания и чувства на тялото си. Да се съсредоточи във възприятията си за околния свят и да види дали няма да усети, почувствува и регистрира някакви свръхсетивни, извънсетивни или паранормални прояви в света наоколо. Би трябвало да има такива, които са свързани с усета за възприемане на времето и пространството. Всички те би трябвало да видоизменят всички усещания, които възникват в тялото на човек. При съсредоточаването да се опита да потърси телепатично насочени картини, звуци, чувства, представи и явления.

Да носи диктофон или пък директно да записва в тефтер усещанията, чувствата и възприятията си.

Казвам това, защото руснаците са изследвали техните фигури и са установили доста промени във физичните характеристики вътре във фигурите, в сравнение с пространството около тях. Разликите са били съществени.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
Water "Crop" Circles

Започната от H. НЛО

4 Отговора
12632 Прегледи
Последна публикация Юли 06, 2011, 12:41:54 pm
от Hacko

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27