Автор Тема: Житните кръгове/Crop Circles  (Прочетена 204138 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен July

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 242
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #165 -: Април 13, 2008, 11:00:21 am »
 ;D Това с полянката  е върхът. Да не говорим, че Англия е супер плоска , значи наистина няма как да остане парченце от плоското над водата ако другото плоско около него потъва. Освен това хванаха сума ти фермери, че сами си правят тези фигури в нивите. Ако е имало някои оригинални такива, то много скоро след тях правенето на такива фигури стана мода и едва ли не масово хоби сред фермерите в Англия. Състезаваха се кой ще направи по-комплицирана формация от фигури. Само казвам информация, която съм чула. Аз лично нямям факти и не знам нищо за житните кръгове. ;)

А екстрасенсите, дааа, те са мнооого важни, поне аз не съм срещала някой такъв , който да не мисли, че е от Космическо значение. Тук някъде беше поместен материал за една екстрасенска в БГ, която била наградена със званието член кореспондент на не знам си коя институция. Прочетох и нейната прогноза за  2008. Това, което ми направи впечатление е че Април ще бъде леден... Това ще го оставя без коментар.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #166 -: Юни 12, 2008, 21:18:13 pm »
Тази формация е от Южна Корея. Публикувам за тези, които си мислят, че това се случва само в Англия :)

Неактивен ipsilan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 91
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #167 -: Юни 12, 2008, 23:11:09 pm »
 Лично аз не бих се вързал на горецитираната екстрасенска :---,имал съм два контакта с нея-първия път ни навика,че шумно било в чакалнята,сигурно е имало  смущение на сигналите отгоре :D,и то с такъв тон,че просто станах,и си тръгнах,втория успях да седна срещу нея,абсолютни глупости,но се разделих с парите,които носех-такса,плюс-"Ето,това е новата ми книга,купете си я,ще намерите много отговори"...- Едва достигнах края,но нищо не научих...Подобно на това горе-тия неща се знаят дори от политиците ;D Извинявам се,че като клюкарка се обаждам,коментирайки личност,неприсъстваща тук,но ми свиди мястото,заето с подобни глупости...Нейната хипотеза,послание,прочетено в кръговете съм го чел преди 7-8 г,а и на мен самия са ми хрумвали подобни неща,защо не и по-смели...Всъщност нищо ново не се казва...също като гадаенето й.../не знам как се слага ударение/
Животът е сън,смъртта е събуждане...

Неактивен WhiteKnight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 230
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #168 -: Юни 13, 2008, 12:19:05 pm »
Лично аз не бих се вързал на горецитираната екстрасенска :---,имал съм два контакта с нея-първия път ни навика,че шумно било в чакалнята,сигурно е имало  смущение на сигналите отгоре :D,и то с такъв тон,че просто станах,и си тръгнах,втория успях да седна срещу нея,абсолютни глупости,но се разделих с парите,които носех-такса,плюс-"Ето,това е новата ми книга,купете си я,ще намерите много отговори"...- Едва достигнах края,но нищо не научих...Подобно на това горе-тия неща се знаят дори от политиците ;D Извинявам се,че като клюкарка се обаждам,коментирайки личност,неприсъстваща тук,но ми свиди мястото,заето с подобни глупости...Нейната хипотеза,послание,прочетено в кръговете съм го чел преди 7-8 г,а и на мен самия са ми хрумвали подобни неща,защо не и по-смели...Всъщност нищо ново не се казва...също като гадаенето й.../не знам как се слага ударение/

дА, и Аз съм бил при Нея, преди 5-6 години някъде...при Руски паметник и е къщата близко... вътре обстановката е като Театър... едни завески, перденца.. всичко стар стил... няма лошо - атмосферата е точно за тези неща! ;-) Ама първите И думи бяха дали съм чел книгите И, а Аз казвам, че не изцяло, а Тя: "Обезателно да си ги купите всичките до една, задължително!" ;-) и т.н... баща ми ме прати тогава, просто да видим какво ще ни каже... нищо особено.. (последната И книга !ЦЕЛИ 20 ЛЕВА! прочетох за 1-2 часа(баща ми дава последните си пари за всевъзможни подобни книги, без да ги избира(поне според мен... А аз и без това му печатам най-важните неща от интернет всеки ден), докато 4 часа чаках в спешното, да дойде Невролог за баща ми(2 седмици след това един приятел също е чакал 4 часа за Невролог!... ми той докато дойде, ако има нещо ще е късно бе хора коравосърдечни), та да ви кажа... доста такива съм посетил в София  - едната срещу М-тел в Младост 2(май беше), другата на следващата спирка след Плиска в посока Студ.град, а първата мисля, че беше преди 15 години в квартал "Хладилника" преди битпазарчето... и 1 във Варна, дето 3 пъти взимах нощен влак в едно и също лято за да мина процедурите И... леле, само като се сетя по какъв акъл съм се водил... какво ли не съм правил... е, човек минава през тези неща.. трябва да се видят! ;-)

п.с. Значи, Убеден Съм, че Има Хора Способни и Силни, но някак си не съм попаднал на такъв... ако някой знае, поне един Истински есктрасенс, отдал се на Доброто, то нека сподели! Но тъй като знам, че ДС(сега ДАНС) ги издирва и вербува/контролира, то нека е на лична, че да не злепоставим някого. Благодаря Ви.
« Последна редакция: Юни 13, 2008, 12:23:40 pm от WhiteKnight »

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #169 -: Юни 13, 2008, 18:36:24 pm »
Първият кръг за 2008, заснет от Луси Прингъл:

musica universalis

cdms

  • Гост
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #170 -: Юни 13, 2008, 18:46:30 pm »
В България има ли такива форми.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #171 -: Юни 13, 2008, 18:48:09 pm »
Има само обособени кръгове в тревата, но не и формации.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #172 -: Юни 13, 2008, 21:04:11 pm »
Ultrafutur,
То в България с такива могили е пълно бе... ;D ;D ;D

А кръговете в България, за които говори Н., са много.

cdms

  • Гост
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #173 -: Юни 13, 2008, 21:25:36 pm »
Някое друго линкче за кръгове да ти се намира?
« Последна редакция: Юни 14, 2008, 00:09:07 am от Mirotvorec »

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #174 -: Юни 13, 2008, 21:26:55 pm »
А изяснено ли е, кой ги прави? Или само хипотези?
То е ясно, че извънземните няма да се изтъпанят до кръговете и да кажат: "Ние ги правим" ;D, но все пак..
И някой занимава ли се, да разшифрова посланията?
Но тъй като знам, че ДС(сега ДАНС) ги издирва и вербува/контролира, то нека е на лична, че да не злепоставим някого. Благодаря Ви.

И след като знаеш това, пак искаш да се навреш между шамарите?!
« Последна редакция: Юни 13, 2008, 21:39:31 pm от Magnolia »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #175 -: Юни 13, 2008, 22:54:24 pm »
Ultrafutur,
То в България с такива могили е пълно бе... ;D ;D ;D

А кръговете в България, за които говори Н., са много.
Някое друго линкче за кръгове да ти се намира?

Няма, не ти и трябва. Обикновени кръгове си представи, по чийто периметър тревата е по-зелена от останалата в полето.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #176 -: Юни 14, 2008, 07:11:29 am »
А изяснено ли е, кой ги прави? Или само хипотези?

Разгледай коментарите от предишните страници на темата.

Неактивен uytjn

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
  • Hide IP ready..
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #177 -: Юни 15, 2008, 13:08:08 pm »
Toва се образува с гравитациони сили.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #178 -: Юни 21, 2008, 16:57:12 pm »
Откриха най-сложния житен кръг в историята

21.06.2008  11:14
Англичани откриха в графство Уилтшир най-сложния и смайващ житен кръг, виждан някога. Образуванието е широко 50 м и е кодирано изображение на първите 10 цифри на числото пи – 3,141592654. То се появи в поле близо до замъка Барбъри.

Астрофизикът Майкъл Рийд заяви: “Десетата цифра дори беше правилно закръглена. Малката точка близо до центъра пък представлява десетичната запетая. Кодът е базиран на 10 ъглови сегмента, като радиалните прескоци обозначават всеки сегмент. Започвайки в центъра, ние изброихме сегментите във всяка секция, които се отличават по промяната в радиуса. Тя ясно показва стойността на първите 10 цифри на числото пи.”

Математическите кодове и геометричните схеми отдавна са важна част от житните кръгове. Един от най-известните, познат като “Фигурата на Джулия”, представлява пъзел от изключително сложни геометрични фигури. /БГНЕС


http://dnesplus.bg/Curious.aspx?f=108&d=229353
« Последна редакция: Юни 21, 2008, 16:58:02 pm от Alien »

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: Житните кръгове/Crop Circles
« Отговор #179 -: Юни 23, 2008, 15:38:29 pm »
Ако сега някой закодира Пи в някой кръг, означава ли това, че кръга е проявление на божественото? Да, разбира се, но направено с човешки ръце.
Оберон

.... и макар, че бе зима божествения Хендъл заформи в главата си новия житен кръг и го пресътвори в замъка Барбари чрез човешките си ръце. Втъка числото "пи" талантливия ни съфорумец и създаде новината от горния пост. Ти беше, нали? Признай си ;D ;D
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
Water "Crop" Circles

Започната от H. НЛО

4 Отговора
12544 Прегледи
Последна публикация Юли 06, 2011, 12:41:54 pm
от Hacko

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27