Автор Тема: Невидими не по своя воля...  (Прочетена 13079 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Относно: Невидими не по своя воля...
« Отговор #15 -: Февруари 02, 2008, 05:35:50 am »
Нещо такова. :)
Чия мисъл?
А след мисълта какво е?
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Относно: Невидими не по своя воля...
« Отговор #16 -: Февруари 02, 2008, 10:33:13 am »
"Стъпалата на Космичната Стълба на Реалността са:

Първо стъпало: Материята е кондензирана Енергия;
Второ стъпало: Енергията е кондензирана Светлина;
Трето стъпало: Светлината е кондензирана Мисъл;
Четвърто стъпало: Мисълта е кондензирана Любов;
Пето стъпало: Любовта е плод на Духа;
Шесто стъпало: Духът е проява на Космичното Начало."


http://www.beinsadouno.com/articles.php?id=4

 :)  ;)

topteglo

  • Гост
Относно: Невидими не по своя воля...
« Отговор #17 -: Февруари 03, 2008, 13:52:26 pm »
Тая статия може наистина да се стори позната на много хора- преди 5-6 г. по Дискавъри пуснаха предаване именно за тези описани случаи, както и обясняваха и за паралелните измерения. На мен много вероятни ми се сториха предположенията на ГОГО ,а и тия неща за оптиката и най-вече за гледането на снимките са полезни.
Ако на някой му попадне този филмов материал- може да предложи да го пуснем по онлайн телевизията- ей, тая телевизия ще е голяма работа!

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Относно: Невидими не по своя воля...
« Отговор #18 -: Февруари 03, 2008, 16:13:42 pm »
Сега е в процес едно "разсичане на реалността" на няколко отделни, паралелно протичащи, но напълно валидни и реалистични нейни варианта. Това е характерен ефект от "края на епохата" и настъпването на следваща, при което хора от различен тип и с различни интереси все по-рязко ще се раздалечават едни от други. Различните типове ще се отдават все по-вглъбено на своите типови интереси и начин на живот, ще започнат да се разминават по улиците без да могат да се забележат и някак си във все по-голяма степен ще губят връзка по между си. По-нататък, такива различаващи се типове хора няма да могат да се забелязват и поради чисто физически причини ("невидимост"). По-нататък дори самата реалност ще започне да се разслоява на нива, в които за едни хора, обитаващия в даден слой, ще се случват едни събития, а за други хора, обитаващи друг слой, тези събития няма да ги има, а ще се наблюдават други... (Това вече е факт на социално ниво, където различните "класи" имат все по-малък допир по между си, но в случая говорим и за едно физическо разслояване, не само за социално!) Ефектът много наподобява слоевете, които използваме във визуални програми, за да рисуваме "под" и "над" картинката, един вид "на друго ниво, в друга плоскост". Накрая отделните слоеве ще се обособят като отделни реалности и това ще бъде

"епохалният преход към 4D"

за едни от нас и

"нищо съществено през 2012"

за други. По принцип, "всички са прави", но твърде по-прави, от колкото обикновената логика може да понесе ;)...
« Последна редакция: Февруари 03, 2008, 16:14:56 pm от flyDragon »
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Относно: Невидими не по своя воля...
« Отговор #19 -: Февруари 03, 2008, 19:07:58 pm »
Има един елементарен, но съществен момент, който май повечето хора пропускат.

Не е достатъчно тялото/аурата да абсорбира всичката светлина която поема; трябва и да я излъчва обратно, но без да я пречупва.

т.е обяснено по-подробно - ако някой само приема светлината, без да я изпуска, ще заприлича видимо на черна дупка - т.е. едно черно петно. Това петно, обаче при всички положения ще се забелязва от хората.

Всеки предмет е видим, благодарение на отразената от него светлина. Светлината има един недостатък - винаги се движи по права линия.
И ако се окаже така, че ние виждаме стола на който е седнал невидимия човек ... тогава нещо не е наред, щото виждаме светлината, излъчена от стола (която се движи по права линия) и минава точно през невидимия човек.

т.е. само абсорбиране на всичката светлина не е достатъчно. Ще трябва  и да я препредаваш от другата си страна на излизане от тебе.
Т.е. невидимия трябва да приема от едната си страна (например пред лицето си) светлината от всичките предмети в стаята, и да излъчва същата тази непречупена светлина откъм гърба си, за да може хората да продължават да ги виждат тия предмети, все едно че той не е там.


Така че онова обяснение за облака от свободни електрони си е чиста проба евтина мистификация.

А разслоенията на реалността описани от Флайдрагон няма да ги коментирам. Но ме съмнява някой да е преживял за сега подобно нещо.

Тина, мисълта не е задължително да е невидима. Т.е. дали човек е мисъл или не няма общо с неговата видимост.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Относно: Невидими не по своя воля...
« Отговор #20 -: Февруари 03, 2008, 21:36:40 pm »
Приемам всичките критики, ама аз не съм порастнала още и вярвам в шапката невидимка, вярвам, че само добрите хора (с високи вибрации) виждат ангелите и феите и елфовете... Което пък идва до въпроса НА КАКВИ ЧЕСТОТИ / ВИБРАЦИИ КАКВО ВИЖДАТ ХОРАТА? А?

Известно е, че децата които не са инфектирани от страх, депресия, стрес и манипулация ВИЖДАТ джуджета и феи и ангели.

А и никъде не пише в тези случай КАКВО СА ВИЖДАЛИ ОЧЕВИДЦИТЕ на мястото на липсващия човек. Аз проучих около 20-тина и всичките се случват на места достатъчно познати и на "невидимите" и на очевидците и най-общо това са стаи край маса, стълби, фотьойли или коридори. Аз лично не изключвам възможността, че очевидеца в тези случаи е превключил на авто-пилот и не обръща внимание дали вижда или не вижда нещо зад "нещото което твърди, че е там".   ;)

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Относно: Невидими не по своя воля...
« Отговор #21 -: Февруари 03, 2008, 23:41:47 pm »
...Което пък идва до въпроса НА КАКВИ ЧЕСТОТИ / ВИБРАЦИИ КАКВО ВИЖДАТ ХОРАТА? А?...
   Има теория, че може да се види и докосне нещо, което е със сходни на твоите вибрации. Щом невидимите са виждали видимите но не и обратното... интересно?!
   Идва ми на ум един диспут. Дали обекта съществува по принцип или се реализира само когато насочим взор към него?
   Сещам се и за парадокса установен от квантовите физици. Ако не се наблюдава електрона се държи като вълна, при наблюдение - като частица. (ако не греша нещо)
   Да си представим, че бъдещия невидим е толкова откъснат от околната действителност, че хич не му е на ума. И в резултат на това и на действителноста не и е до него. ;) НО при описаните случаи процеса продължава и при заявено желание на невидимия да му обърнат внимание. Дали не е налице някаква инерци?
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Относно: Невидими не по своя воля...
« Отговор #22 -: Февруари 03, 2008, 23:52:45 pm »
   Сещам се и за парадокса установен от квантовите физици. Ако не се наблюдава електрона се държи като вълна, при наблюдение - като частица. (ако не греша нещо)

Ха-ха не ме настъпай -там - ще си пишем на ЛС!  :)

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Относно: Невидими не по своя воля...
« Отговор #23 -: Февруари 04, 2008, 03:41:03 am »
що пък на лс.

не знам за вибрациите.

И аз съм чувал, че деца могат да виждат феи и джуджета, но защо не знам. (в смисъл кое е обяснението)
че са чисти е явна причина, но дали имат високи вибрации или не, не знам.

Въпреки това не се знае дали тия случаи са съпоставими, защото тия хора са от нашия свят и от нашата материя. А джуджетата и феите, кой ги знае от къде са.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27