Автор Тема: Далечно Виждане (Remote Viewing)  (Прочетена 63211 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Отг: Далечно Виждане (Remote Viewing)
« Отговор #16 -: Юли 01, 2006, 08:24:13 am »
Horus,"Армагедоните" ги имам,но ти благодаря за предложението.Изненадана съм,че няма на бг нещо по този въпрос.Като имам наредвид какво ли вече няма.Да точно Суон е капацитета както както казваш. Ще трябва да намеря книгата за която писах по-горе.
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Отг: Далечно Виждане (Remote Viewing)
« Отговор #17 -: Юли 06, 2006, 07:25:51 am »
Преди години четох книга по въпроса. Превод от американски.  ;)
После се оказа, че тя е изтеглена от разпространителската мрежа на Америка. Конфискувана и изкупувана от любимите момчета. Но по щаслива случайност, нашите издатели са получили правото да я преведат в "мътните води" и май не са ги усетили. А и да са, кой ти верва на някакви си там българи...
Автора се представяше като участник в програмата за дистанционен шпионаж. Но него май го ползваха за далечно виждане но не на Земята.
Ако се сетя за заглавието и я намеря в "малката" си библиотека....още една на опашката за сканиране и обработка. :)
Имаше за Розуел, за "изгубените" Марсиански сонди....
Розуелските корабокрушенци май са се разбили умишлино...
А сондите са ударени с подобие на снаряд, с начална точка на траекторията от орбита около Луната (ако не греша)...
Стискайте палци, дано още е при мен.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Inana

  • Гост
Отг: Далечно Виждане (Remote Viewing)
« Отговор #18 -: Юли 06, 2006, 10:41:37 am »

Два филма от Conspiracy central:  (http://conspiracycentral.net:6969/index.html)

CIA_Remote_Viewing_AmericasPsychicSpies_The_Real_X-Files.mov

The Real X-Files - America's Psychic Spies (Remote Viewing - MPG1_Recode) XviD.avi

Видео курс - 4 сд - Viewing by Remote, пак от Conspiracy central:  (http://conspiracycentral.net:6969/index.html)

Аудио курс  - може да се изтегли от Mini nova - http://www.mininova.org :

http://www.mininova.org/tor/230772 - Remote Viewing Audio Course 24 Lessons (Farsight Institute)






Неактивен rPaguHaP

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 177
Отг: Далечно Виждане (Remote Viewing)
« Отговор #19 -: Юли 06, 2006, 13:24:36 pm »
Имам книгата CIA Remote Viewing Manual.pdf - който иска да му я изпратя да каже (още по-добре ще е ако я партя на някой, който по-често е във форума и той да я разпрати на желаещите)
Това е за сега - ако може оставете един е-майл да пратя книгата или ако искате ще я кача някъде, да може всеки да си я дръпне...
"Всеки от нас е една градина, а градинарят в нея е нашата воля" Уилям Шекспир

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Далечно Виждане (Remote Viewing)
« Отговор #20 -: Юли 06, 2006, 19:37:52 pm »
Препоръчвам "PSI-Агенти" на Ернст Мекелбург. Започнах да я чета, много е хубава и дебела :P Издателство "Литера Прима", поредица "Тайни и Загадки". 99-та година.


Онова, което в западните страни се разбира под „пределни науки" - така нареченото извънсетивно възприятие (ИСВ), психокинетичните феномени, спиритуалистичните лечебни практики и т. н. - може общо взето да се съпостави със създадения в източните страни термин „психотроника". Тя обхваща всички ПСИ и ПАРА феномени. По принцип тези термини са взаимнозаменяеми, тъй като повече или по-малко означават едно и също нещо. Все пак се налага разглеждане на психотрониката в „широк" и „по-тесен" смисъл, защото помага за доброто разбиране на разискваните тук стратегически и секретни приложения.

В по-широк смисъл под психотроника се разбират не само психокинетични ефекти, а също така и целият спектър на „извънсетивните" възприятия като телепатия, ясновидство (виждане от разстояние), прекогниция („виждане" в бъдещето), ретрокогниция („виждане" в миналото), извънтелесни възприятия (ИТВ) и т. н.
« Последна редакция: Юли 06, 2006, 19:38:45 pm от Horus »

Eon

  • Гост
Отг: Далечно Виждане (Remote Viewing)
« Отговор #21 -: Юли 06, 2006, 19:43:35 pm »
Много добра книга

Неактивен Tosheto2002

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Отг: Далечно Виждане (Remote Viewing)
« Отговор #22 -: Август 09, 2006, 21:40:53 pm »
Качете я де  ;)

Eon

  • Гост
Отг: Далечно Виждане (Remote Viewing)
« Отговор #23 -: Август 10, 2006, 15:42:51 pm »
Скенни я де.

Неактивен rPaguHaP

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 177
Отг: Далечно Виждане (Remote Viewing)
« Отговор #24 -: Август 11, 2006, 11:15:55 am »
Купете си я - струва 4.05 лв - за книга дето е 270 страници мисля, че е доста изгодно  ;D
"Всеки от нас е една градина, а градинарят в нея е нашата воля" Уилям Шекспир

Неактивен hakama

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
Re: Отг: Далечно Виждане (Remote Viewing)
« Отговор #25 -: Декември 29, 2006, 19:06:47 pm »
Купете си я - струва 4.05 лв - за книга дето е 270 страници мисля, че е доста изгодно  ;D

Това на Литера прима ли е ,преди време търсих къде ли не "Пътуване във времето " но не успях да я намеря ,някакви идеи ?
 Издателстото е въщност нъж който е фен на езотериката и превежда чат -пат някой книги,поне така ми каза един книжар  8)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Далечно Виждане (Remote Viewing)
« Отговор #26 -: Декември 30, 2006, 08:59:14 am »
Да, на Литера Прима е ;)

Цитат
Издателстото е въщност нъж който е фен на езотериката и превежда чат -пат някой книги,поне така ми каза един книжар 8)

От това изречение абсолютно нищо не разбрах :P

Неактивен ssass

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 71
  • Днес ще го докажа,а утре ще го опровергая
Re: Далечно Виждане (Remote Viewing)
« Отговор #27 -: Декември 30, 2006, 14:52:55 pm »
И в крайна сметка някой научи ли се на ремуут
Хаоса за едни е ред за други. „Summa sedes non capit duos.“ "Homo proponit, sed dei disponit." Пиян,

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Далечно Виждане (Remote Viewing)
« Отговор #28 -: Декември 30, 2006, 15:43:38 pm »
Ами много хора, на запад е вече нещо обикновено.

Неактивен ssass

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 71
  • Днес ще го докажа,а утре ще го опровергая
Re: Далечно Виждане (Remote Viewing)
« Отговор #29 -: Декември 30, 2006, 15:44:38 pm »
Копвам си мнението от форума, дето Хор е споменал.Не знам що точно там реших да се изкажа по-въпроса, може би ме предразположиха със сериозните си постове, които са написали тамошните форумци. А може би и за да ми кажат дали моя случай спада към тази тема. Та затова горе питам, някой практикували виждането от разстояние.

Не го правя волево, но често пъти ми се случва да излизам,в повечето случаи ме спират.От случаите, когато минавам, редовно ми остават само впечатленията, не и подробностите, а друг път се случва да го "видя" в някоя новина след време.Специално, съвпаденията с реални събития от места, където съм бил, са налице не по-рано от два дена след.
Не мога да го обясна с термини, но представлява нещо като унасяне за сън, само че по някое време буквално те заливат образи и звуци, докато накрая съзнанието не се фокусира на точно определени.След това започва нещо като фаза на сънуване в която не осъзнаваш, че сънуваш, но осъзнаваш съня.Емоциите и преживяванията са много по-реално изглеждащи от обикновените сънища и по-важното - се помнят по-лесно и ясно.При мен специално трае около 15-20 минути.Често след това се случва да се чувствам свеж или по-скоро превъзбуден, но изпълнен с енергия и не ми е нужен сън.Споменавам го това, защото обикновено става, когато се готвя за спане.
Хаоса за едни е ред за други. „Summa sedes non capit duos.“ "Homo proponit, sed dei disponit." Пиян,

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27