Автор Тема: Външния вид и съзнанието  (Прочетена 18454 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Външния вид и съзнанието
« -: Юни 14, 2006, 23:10:49 pm »
От години ми прави впечатление как младолики и добре изглеждащи хора се състаряват и заприличват на кошмарни физиономии от приказките когато влезат в политиката. Забелязали ли сте го? За 2-3 години се състаряват с по 10-15. Тони Блеър, Буш...А сега и Софиянски:



Според езотеричните учения добрата, красива и благодродна душа образува и поддържа красиво тяло. До скоро българите се славехме като красиви хора, но дали не се изродихме водени от черни мисли?
« Последна редакция: Юни 14, 2006, 23:12:38 pm от Tina »

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Външния вид и съзнанието
« Отговор #1 -: Юни 15, 2006, 12:02:47 pm »
Е добре де - не изглеждаше толкова зле преди година. (Или по-точно преди да му почнат съдебните проблеми.)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Външния вид и съзнанието
« Отговор #2 -: Юни 15, 2006, 18:07:27 pm »
От години ми прави впечатление как младолики и добре изглеждащи хора се състаряват и заприличват на кошмарни физиономии от приказките когато влезат в политиката. Забелязали ли сте го? За 2-3 години се състаряват с по 10-15. Тони Блеър, Буш...А сега и Софиянски:



Според езотеричните учения добрата, красива и благодродна душа образува и поддържа красиво тяло. До скоро българите се славехме като красиви хора, но дали не се изродихме водени от черни мисли?

Това е абсолютна закономерност ;) Факт е че всички политици се израждат и променят духом - а оттам тялото също се променя драстично...

Oberon

  • Гост
Отг: Външния вид и съзнанието
« Отговор #3 -: Юни 15, 2006, 18:30:06 pm »
Аз преди време, като изгря звездата на Надежда Михайлова, ми харесваше като жена. Наскоро я мернах в някакво предаване....стори ми се много състарена...:((( :-[

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Отг: Външния вид и съзнанието
« Отговор #4 -: Юни 15, 2006, 19:26:39 pm »

 ехо , какво е това ЗОМБИ дето сте го сложили тука , но иначе на мен ми е любим Иван Костов  :D ;D , АЗИС , който прилича на нищо подобно, а се гласеше за културен министър, РОРО от телевизия ММ , който е син на Вили Кавалджиев , да не пропуснем Камен Во и Каризма / и двамата / ....  :P

 ох , пак нищо не казах  :-X

  ЕЗК 

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Отг: Външния вид и съзнанието
« Отговор #5 -: Юни 15, 2006, 19:31:31 pm »

 а жива МУМИЯ виждали ли сте ...  ??? ;D
 


  ЕЗК   :P

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Външния вид и съзнанието
« Отговор #6 -: Юни 15, 2006, 21:39:41 pm »
Само не трябва да се абсолютизира щото накрая ще излезе че тъпите манекенки са най духовните личности на планетата  ;) Айнщайн едва ли е пример за красиво тяло ама по духовност и интелект ги слага всички в джоба  :P

ssi

  • Гост
Отг: Външния вид и съзнанието
« Отговор #7 -: Юни 15, 2006, 23:01:22 pm »
Хе хе ..
Тука става въпрос за промяна на личноста която си проличава във външноста.
Айнщайн кой го знае ..може като малък да си е бил грозен..  ;)

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Външния вид и съзнанието
« Отговор #8 -: Юни 16, 2006, 00:45:40 am »
Ха-ха-ха...много добър пример.

Айнщайн ми прилича на космична буря край главата на небула.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Отг: Външния вид и съзнанието
« Отговор #9 -: Юни 17, 2006, 03:33:14 am »
Само не трябва да се абсолютизира щото накрая ще излезе че тъпите манекенки са най духовните личности на планетата  ;) Айнщайн едва ли е пример за красиво тяло ама по духовност и интелект ги слага всички в джоба  :P
Я си предсатави, че "тъпите" манекенки (в кавички, защото има и умни), ако престанат да ползват козметика....
На някои ще стани весело, на други тъжно, а за трети ужасно.  ;)
Едно е да гледаш маска, друго е да видиш реалния вид.

Като гледам Айнщайн.....хм, май ще взема да му повярвам, че всичко е относително.  :D
А дали е бил прав в изводите си?
Мине не мине време, все се намера някой да се усъмни в теориите му.
Ще поживеем, ще видим.
 :D
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Отг: Външния вид и съзнанието
« Отговор #10 -: Юни 18, 2006, 14:19:59 pm »

  :) според мен , Айнщаин изглежда и леко луд , което никак не е зле всъшност  :P

  ЕЗК 

Amenun

  • Гост
Отг: Външния вид и съзнанието
« Отговор #11 -: Юни 18, 2006, 14:29:47 pm »
Хм, всъщност външният вид е нещо много относително, както красотаа е ! Субективно.
Човешкото тяло се изменяс времето, това е факт. Гравитация какво да правиш :)
По снимките трудно човек може да каже конкретно, крайно дали "някой" е красив, изхабен или не.
Не смятате ли,че  не зависи излъчването на човек само от неговата нагласа. Околните също така допринасят за това дали ще се чустваш добре, съответно излъчването ти какво ще е. Не  само политиката и парите  са смукатори, хората умеят, дори някои, подсъзнателно да те изцедът. Лошото  е,че някои, хора, като мен :) мислещи че изцяло се интересувът от ума не от това как изглежда някой, в един момент осъзнават как външноста е силна водеща сила.
По сложното е, дали бихме могли да възприемем хората независимо външният им вид и дали сме способни да пренебрегнем себелюбството и да не ги критикуваме чак толкова много. По скоро да ги разберем и насочим или дадем това от което те имат нужда.
.....усмивка.....примерно :)  

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Отг: Външния вид и съзнанието
« Отговор #12 -: Юни 18, 2006, 23:02:02 pm »
... в един момент осъзнават как външноста е силна водеща сила. ...  
Да, това е една от илюзиите.
..., дали бихме могли да възприемем хората независимо външният им вид и дали сме способни да пренебрегнем себелюбството и да не ги критикуваме чак толкова много. По скоро да ги разберем и насочим или дадем това от което те имат нужда.
.....усмивка.....примерно :)  
Бихме могли, и някои го правят.
"По дрехите посрещат, по ума изпращат."
:)
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Външния вид и съзнанието
« Отговор #13 -: Юни 18, 2006, 23:23:01 pm »
Цитат
По скоро да ги разберем и насочим или дадем това от което те имат нужда.
.....усмивка.....примерно

Хм-Хм....много трогващо, но дали е вярно?

Всички знаем, че по стереотипните критерии Айнщайн е грозен, но както видяхме - всички го харесват и вида му събужда във всеки от нас ЧУВСТВА - на симпатии, на харесване, на възхищение! Човек чете във физиономията му същността му. Красивото лице е ОДУХОТВОРЕНО от красив дух!

Ако обаче се усмихна на тези тука (всяка прилика с действителни лица е случайна!):



ще ми кажат буквално ако няма по-нов жаргон: "Що се хилиш ма п...заспала, к'ъв ти е проблема?"

Защото те знаят всичко, те владеят света и ...всички други могат да го духат или да целуват праха под подметките им! И ТОВА Е ИЗПИСАНО НА ЛИЦАТА ИМ! Защото това е духа им.

Харесва ли ни или не - духа прозира през тленната обвивка и може да се разчете в лицата и жестовете на хората!

 


Amenun

  • Гост
Отг: Външния вид и съзнанието
« Отговор #14 -: Юни 19, 2006, 11:42:29 am »
За това говоря!!! Човек трябва да е себе си въпреки реакциите на хората. Когато даваш от сърце, не ти е необходимо да получаваш. И когато пшравиш нештата с вътрешна чистота, ти се връща. Има хора които просто се страхуват и за това реагират така. Всяка елементарна или груба ответна реакция е плод на страха и незнанието. Това не ни дава право да съдим.
Не може всички да са "красиви", "добри", "умни", "лъчезарни"...всеки знае това!
Когато някой не ни "харесва" не е ли по-добре да разберем защо той е станал такъв и да се опитаме да разберем от колкото да отричаме??? :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27