Автор Тема: Психогенетично програмиране създадено от човека  (Прочетена 78525 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Хорус, то не е гърлото, а дробовете, бронхита е там. И не съм убеден, че ще има ефект. Тина, човека може и да прекалил, но ти виж дзверовете във Secret Space и съм сигурен, че ще се замислиш дали е прекалил. ;)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Аз споря за мафлоците тука, щото в статията се казва, че нямат душа или са души на умрели, които са деградирали. При което може да се спори дали изпбщо имат изградено енергийно, мисловно и душевно ниво. Самия факт, че действат на енергийното - значи са на енергийно (което контролира физическото - пъпки и прочие). Така че мисълта на всеки или по-скоро ЧУВСТВАТА са много по-силни от тях. Ти си 1000ь прав за любовта като начин да се отървем, ама все пак човека е прекалил с ТЕЗИ МАФЛОЦИ.  >:( >:( >:(

Мисля че не са само души на умрели. Те са пратеници с по-висш господар. Имат енергийно тяло, дали (и колко) ще имат съзнание зависи - ясно пише. Чак да обвиняваме за тях пъпките - айде сега :) Къде пише така :) Иначе много от проблемите ни с телата ни се дължат на малфоци.


Хорус, то не е гърлото, а дробовете, бронхита е там. И не съм убеден, че ще има ефект.

Няма нещо, което любовта да не може да стори. НЯМА ;) Ако го направиш истински - резултата ще потресаващ. Основополагаща е вярата ти в себе си и това, което вършиш :) Без вяра няма да създадеш необходимият импулс, за да се излекуваш. Това важи за всичко и всички :)

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Цитат
виж дзверовете във Secret Space и съм сигурен, че ще се замислиш дали е прекалил.

Ма...МА МИА - отивам да си правя харикири...... :D

Я се стегнете!

Ние носим божествената искра в себе си - я не се депресирайте!

(Знам, че сме под постоянни атаки и знам, че е безкрайно трудно да се издържи...най-вече заради това, че не знаем откъде идват - влечугоподобните, Haarp, мафлоците или демоните, ама трябва да издържим. Аз отивам да си сложа чесън под възглавницата.... ;D)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Целта на тази статия е именно да ни извади от депресията, съня и да ни светне за някои неща :)

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Хорус, то не е гърлото, а дробовете, бронхита е там. И не съм убеден, че ще има ефект.
Ами най-напред - бъди убеден, че ти и само ти си господарят на тялото, което обитаваш. И тъй като си момченце, сложи си дясната ръка на гърдите с ясното намерение, че чрез нея ще въздействаш изцеляващо. Бъди убеден, че от невидимия свят ще ти помогнат с необходимата енергия, оцвети със звездно-искрящо зелено дланта и гърдите си и...това е.  :D
Ако дланта ти почне да тръпне-значи "номерът" действа.  ;D
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Цитат
Затова е много важно зъбите да се лекуват своевременно, колкото може по-бързо да се пломбират (така се възпрепятства изтичането на енергия от органа) и да се прави всичко възможно да се запазва всеки зъб, дори ако стоматологът настоява да го извади.

Цитат
Когато зъбите им се развалят, ще ги напълним с метали, които да убият ума им и да откраднат бъдещето им.

Хорус тези 2 цитата са от различни статии, единия от сегашната тема  а другия от рептилската матрица ;)
Да забелязваш  някакво противоречие   :P  В статията от тази тема има много истини , но аз  имам някакво  вътрешно чувство за манипулация както го имах и в първата книга. Дори 1 % от  истината да е спестена може човек да остане  със съвсем други впечатления. В случая по мое мнение се цели  да бъдат обвинени някакви други сили които си ги има по принцип като мафлоците и да  се махне вниманието от Елита който е истинския проблем на хората. Не съм чел втората част на матриците но ми кажи там дали се споменава За Елита който ни управлява и какво е отношението на автора към него  ;D

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Да има противоречие. Но нали от всеки материал взимаме само полезното и правилното ;) Вече сме се научили да отсяваме :)

Стига с този елит :) Много бъркаш според мен като вярваш че те са причината за проблемите ни :)

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
ДОбре,добре.Има и глупости естествено.Най важното е да не забравяме да псуваме като ни се псува.Едно че се освобождаваме и второ че всичко негативно около нас си заминава
Сигурен ли си?
А това, от което се освобождаваш къде отива? И какво прави?
Енергийния импулс е най-силен при излъчвателя.
И следва, че негативното не си заминава а го подсилваш. Защого когато му е**ш майката, не само неговата но и своята подлагаш на атака. И гадното е, че при твоята е много по-силно, поради сходствата в енергетиката (генетиката) в рода.
"На врага си, направи онова, което той неможе да направи - направи му добро."
"Аз мога да убия убиец, не за да спася себе си, а за да спася него от тежката му карма." - тибетски (будистки) монах.
  :D
В Айкидо, с което съм запознат, няма противник а партниращ. Това е начина да се трансформира негативноста. Много техники, ако не и всички, са "заземяващи". Трансформират агресивноста в кротост, като предпазват атакувания и атакуващия.

За пломбите, може и да не се правят. Има случаи с поникване на трети комплект зъби. Ако все пак изборът е с тях - да не са от метал. Та дори едни обици, пръстен или колие, оказват неподозирано влияние на човека, прекаляващ и незнаещ кое, защо и как се прилага. В древността, жреците са носили определени предмети, поставяни пред определени центрове, за да се предпазят от евентуални атаки. А сега се поставят за избиване на комплекси и за подръжание на идолоизирани субекти.  ;)
От доста време призовавам, вместо "по дяволите", казвайте "за Бога". Елементарно но и фундаментално.
Ако не обърнем внимание на елементарните неща, какво да очакваме за по-висшите, по-сложни и отговорни?

Като стана дума за елита.... сетих се за едно наблюдение сред природата.
По върховете, ветровете са по-силни.
Вятър ги вее там от елита.  ;D
Каква полза от количеството знание, притежавано от тях, когато са го събрали в една кофа и изливайки го давят всичко?
По-добре да беше в лейка, с която да напояват... ;)

asdfghjkl,
за лечението със звездно-искрящо зелено си прав.
Искам да допълня, за да е ефективно.
Необходимо е да искаш, вярваш и очакваш. Триединство. ;)
Всеки иска, някои вярват, но по-малко са очакващите, че именно на тях ще им се случи.
« Последна редакция: Юни 26, 2006, 21:11:54 pm от Joro Velev »
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен lubarski

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 254
Браво много хубава тема, и още по хубави мнения.
Искам само да допълня ,че според холографската парадигма ние проектираме нашата реалност и за това се получава че няма по силно "оръжие" от човешкият мозък следователно и от съзнателни и подсъзнателни мисли. Не знам дали ги има тези "медузи" но мисля, човек вярва ли в нещо много силно то несъмнено става. Не мисля че за болестите са виновни тези мафлоци. Те (болестите) са в резултат на негативно мислене а за това не са виновни някакви невидими същества а самите хора които чрез обществото и финансовите инструменти са манипулирани по такъв начин че да направят завистта и финансовия просперитет най-важен. Всичко това го правят "онези"  които дърпат конците. Те генерират в нас омраза, завист, себелюбие алчност и т.н. все негативни емоции които прерастват в конфликти между нас.

пп: много вали в тоз Бургас вееее
It' oil stupid.

Неактивен Geo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
    • Fenomenibg.com
Тука се говори на различни езици. Един пише за мафлоците, които са енергийни тела без мисъл и душа, друг му "опонира", че всичко било в мисленето. Ами нали като си го помислиш, после то се проектира на енергийно ниво. И примерно става мафлок (може и да е, може и да не е, теоретично). За различни нива на съществуването говорите някои от вас и не се разбирате. Уточнете се ;-)

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Мафлоците са следствие.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

AiKiDoKa

  • Гост
Дам,интересна тема,благодарско отново  ;)
Един въпрос: каква е разликата между хелминтите,като вид паразити и мафлоците?
Хелминтите се проявяват на физическо,а мафлоците на фино енергийно ниво?
Правилно ли разбирам... :-\Ама че гадни създания!
Напълно съгласна с Horus - единственият начин да предпазим себе си от "нашествието"
на мафлоците,е да излъчваме Любов.Любов и само Любов...
Най-напред вътре в самите нас и след това навън към всички около нас.
Така предпазваме себе си от подобен род енергийни нашествия и се обграждаме
с положително заредено енергийно поле.А за волята,както се споменава в статията,
какво мислите? ???
Смятате ли,че тя също играе ключова роля в изграждането на енергийна защита и
това обхваща ли и друг вид енергийни нападения?  :-\

Дъвиан

  • Гост
Според мен тези тъй наречени мафлоци са просто душите на умрелите, които са водили порочен и престъпен живот. В техния свят могат да попаднат и наши починали роднини или приятели. В езотеричната традиция са известни като "ларви", "ейдолони", "камарупи". В Рим са били известни като "лемури", в Индия са им викали "пишачи" и са описани като демони в Пураните. Те обитават камалока - света на желанията. Не виждам смисъл човек да се занимава с тях. Мисълта и съзнанието трябва да се насочват към по-висшете светове, където обитават много по-възвисени същества. А тези по-нисшите трябва да ги обграждаме с Любов и Духовна подкрепа. Именно това целят молитвите при погребение, а и след това. Когато те са заобиколени с Любов от близките си същества това неминуемо памага за тяхното осъзнаване и те добиват представа за висшите нива над тяхното. А най-добрия начин е ние като хора да водим този живот, който няма да ни направи същите такива нисши астрални форми, като така хем ще повдигаме себе си, хем и съществата около нас - както физически, така и не-физически! Любовта побеждава всичко!
« Последна редакция: Юни 30, 2006, 10:51:32 am от Дъвиан »

Oberon

  • Гост
Коя любов:)? Към Бога или към Човека? Или към бирата:)?
ЛЮБОВТА МЕЖДУ ХОРАТА ПОБЕЖДАВА ВСИЧКО! ТОГАВА И БАТКО ЛУЦИ НЯМАШЕ ДА ГО ИМА, И ДА ПЛАШАТ ХОРАТА С НЕГО....

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Сигурен ли си?
А това, от което се освобождаваш къде отива? И какво прави?
Там откъдето е дошло,ако е външно,ако е вътрешно просто се разгражда.

И следва, че негативното не си заминава а го подсилваш. Защого когато му е**ш майката, не само неговата но и своята подлагаш на атака. И гадното е, че при твоята е много по-силно, поради сходствата в енергетиката (генетиката) в рода.

говориш като млад Уиканец.Ще се върне по-силно ако искаш да се върне по-силно.

"На врага си, направи онова, което той неможе да направи - направи му добро."
"Аз мога да убия убиец, не за да спася себе си, а за да спася него от тежката му карма." - тибетски (будистки) монах.
  :D
При което и ти ще поемеш върху себе си тежка карма,а той ще има да я изкупва още един живот.А има ли той тежка карма,като убиец?Може би все пак е научил нещо от тоива убийство,може би то е било необходимо...


В Айкидо, с което съм запознат, няма противник а партниращ. Това е начина да се трансформира негативноста. Много техники, ако не и всички, са "заземяващи". Трансформират агресивноста в кротост, като предпазват атакувания и атакуващия.
ДОбре че при Smith&Wesson не е така ;D
От доста време призовавам, вместо "по дяволите", казвайте "за Бога". Елементарно но и фундаментално.
Ако не обърнем внимание на елементарните неща, какво да очакваме за по-висшите, по-сложни и отговорни?
Първо "по дяволите" е псувня.Псувните гонят споменатите в нея.И второ-"За Бога" нарушава една от заповедите-"Не споменавай името му напразно".



Според мен тези тъй наречени мафлоци са просто душите на умрелите, които са водили порочен и престъпен живот. В техния свят могат да попаднат и наше починали роднини или приятели.
Душите на умрелите са заети с други неща-прераждане например.Това което остава е дух,отпечатък от дългото ти обитаване в едно тяло


-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27