Автор Тема: Окултен център "Психея" - важно за варненци!!!  (Прочетена 10774 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
ЗДРАВЕЙТЕ МИЛИ ХОРА!
 
Този сайт е направен с цел да спаси колкото може повече от вас за да не попаднете вие или ваши роднини и приятели в ръцете на група психопати които убиват просто за забавление.
 
Става въпрос за екипа на ОКУЛТЕН ЦЕНТЪР ПСИХЕЯ със следните работещи в него психопати:
1. СВЕТОСЛАВ ИВАНОВ
2. ДИЯНА БУЗЕВА
3. ИРИНА МАРИНОВА
 
Основното, върху което ще се наблегне по-долу е как и защо тези хора убиват, разболяват, експериментират върху нищо неподозиращи хора.
Начина: Привличат чрез вестници, списания, телевизии хора с обещание да им помогнат за каквото и да е.
Как: Привличат хората с благи думи и с така наречения 25 кадър, когато имат участие в телевизионно предаване. Който знае какво е 25 кадър знае какво следва след него ако текста е : „Ела при нас защото си много болен, нещастен, самотен. Ние ще ти помогнем.”
Цялата написана тука история се основава на факти, които сами ще разберете могат да бъдат проверени и на няколкогодишното ми познанство с екипа.
Всеки влязъл в офиса им в град Варна, улица Студентска бл. 12 излиза с промит мозък след което последствията са и фатални. Начините да го правят са няколко. Ако не сте достатъчно лабилен за да ви приложат психотриковете си следва да ви почерпят с напитка ,в която има хапче. Целта на хапчето е да ви приспи за да работят спокойно с вас.
Защо го правят: водени са единствено от злобата и болната си психика провокирани от собствения им жалък живот. Експериментират единствено за да задоволят любопитството си доколко и как може да се зомбира човек и докъде стигат възможностите на това. Дали например човек може да се самоубие против волята си, да убие друг, да халюцинира, да не яде, да не пие, да не спи и много, много други. И всичко това е правено на нищо неподозиращи хора или роднините им. Повечето го отдават на лоша случайност, незнаейки че има и други такива.
Ще ви разкажа и историята на всеки един от тези трима болни и както казах по-горе всичко може да се провери в съответните инстанции.
 
1. СВЕТОСЛАВ ИВАНОВ - Осиротял рано. Баща му умира от инсулт. Учи музика и става преподавател в малки училища, но бързо е уволнен поради нанасяне побой на ученици. След уволнението съдбата го среща с негов съученик – Димитър Милушев. Милушев го въвежда в зърнения бизнес,където започва прането на ДДС, измамите и многото хиляди лева дълг към държавата поради което Иванов е преследван от Икономическа полиция и Данъчни служби и до момента. Фирмата му, заради която сънува кошмари се казва „МАРКЕТИНГ ЕКСПРЕС” ЕООД с даден фалшив адрес. Живее много добре - скъпи коли, кръчми и прочие.Пропива се до степен Хроничен алкохолизъм. Вади ножове и пистолети дори пред полицаи. Шофира в нетрезво състояние много пъти. Шофьорската книжка му е отнемана над 5 пъти. ОСЪЖДАН. Накрая получава инсулт. Става първа група инвалид който е неработоспособен и затова единственото което остава е да стане МАГ. Иска щом той е болен, самотен и сакат и другите да бъдат. А как го прави вече ви написах.

2. ДИЯНА БУЗЕВА - Баща и майка алкохолици, а брат й наркоман. Любовница на Димитър Милушев откъдето се запознава и със Светослав Иванов. Любовница на Милушев защото той е семеен, прави поредица аборти от него а „магическите способности" не и помагат да го разведе. Когато Милушев я изритва отива да работи със Светослав. Прочита по някоя друга книжка по Астрология и се опитва да пробута това на хората като ясновидска дарба. Работата в Психея и харесва защото това е начин да си отмъсти за лошия живот, срамното и семейство и поредицата аборти.

3. ИРИНА МАРИНОВА - същото иска и тя. Отначало е наета по обява като секретарка, а след няколко месеца и тя се преквалифицира като ясновидка. А като слабо място за да се доразвие злобата и към хората беше налице - майка която заминава в чужбина когато Ирина е на 2 годинки и повече не я търси. Парите от мъжете заради които отива там са по важни. Съдбата не й е дала и външен вид и да си намери партньор.

Така се заформя екипа за причиняване на нещастия.
Не само обикновени хора са си патили. Патят си постоянно, ако не със зомбиране то с тормоз ясновидци, магове, екстрасенси и лечители. Не искат никой да помага на хората.
Ще попитате, а мене не ме ли зомбираха. Да. Но слава богу появи се страничен човек, който трудно, но успя да ме измъкне от там.
Направих този сайт за да опазя повече от вас. От болната психика на трима Сатани които за съжаление използват доста сериозна техника от вида на психогенераторите. Аз знам как да се пазя, но на вас казвам че най-сигурното ви опазване е въобще да не ги срещате, дори на улицата.
Написаното е от мен Вероника Койчева като работила със Светослав доста години и запозната с методите му, Йордан Койчев - също очевидец и човека, който успя да ме измъкне от там, и след напускането ми оплакванията и молбите на над 200 човека, които са ходили при Светослав с надеждата, че само аз мога да им помогна като веща в работата му.
« Последна редакция: Май 23, 2006, 11:06:18 am от Admin »

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Jee...s Horus този шрифт ми предизвика главоболие....

А ТИ беше ли жертва на това?

Прави ми впечатление как УЖАСНО много хора се поддават на магии, тласкани от отчаяние и безисходица. Докато ми се реве за тях, ми е безкрайно тревожно защо такава ОГРОМНА част българи минават на ЧЕРНАТА страна. Знае се, че ние българите ги владеем тези сили, но защо все още не вярваме в себе си?

Де факто брата застава срещу брата и сина срещу бащата заради материална изгода - използване на сили които Господ ни е дал за други цели.....

Мислиш ли, че някой се вслушва в призива ти...мислиш ли че повдигаш силите на някой? Мислиш ли, че някой ЧЕТЕ?

Аз съм на години - изживях много такива атаки - отнема ми по няколко месеца да се справя, но..изплувам. А какво да кажем за малките, които не са виждали по-хубаво...които са родени и отрасли в безисходицата? Знаеш ли? - Борим се за живота им!

Ако този призив може да се пусне и по вестници, може и да хване вяра....тъжно нали - платените миньони на властта имат повече власт от "отритнатите"..... 


Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Цитат
Jee...s Horus този шрифт ми предизвика главоболие....

Така беше в сайта, от който го копирах и така реших да уважа решението на автора :) За съжаление изгубих сайта, а в търсачките не излиза :( Та - не съм аз жертвата, пък и не бих се наврял на такива места - откакто съм тук призовавам точно обратното - да се бяга от подобни "мероприятия" :)


Цитат
Прави ми впечатление как УЖАСНО много хора се поддават на магии, тласкани от отчаяние и безисходица. Докато ми се реве за тях, ми е безкрайно тревожно защо такава ОГРОМНА част българи минават на ЧЕРНАТА страна. Знае се, че ние българите ги владеем тези сили, но защо все още не вярваме в себе си?

Така е за жалост :( Какво да се прави - такъв е плана, а почти никой не се опитва да казва на хората, че не това е Пътят.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Имам една позната - сега "мирна" малко, но имаше един период - като дойде на гости и все нещо лошо ни се случва - от счупване на мебели, разболяване... И не е моя параноя - всеки го забеляза - даже и нечувствителната ми половина. Споглеждахме се като си замине и си казвахме "Сега пък какво ще се случи?"

Попадна ми една книга "Психическа самозащите". Авторката дава пример как Елена Блаватска е съветвала хората да не се занимават с окултизъм, но твърди че Блаватска не познава западния който според авторката може да е "добър", докато окултизма (магиите) на Източно-европейците били само лоши. Самата авторка казва, че окулта е в състояние дори да произведе екоплазмено същество със сила в материалния свят и ако не е опитен съществото може да се обърне срещу създателя си. Нещо като обзъжданите егрегори от друга тема във форума.....Та такива работи.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Даян Форчън ли е авторката?
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Да Gil-Giladh - мързеше ме да ида до спалнята да проверя.  :D

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
тя е много забвана.Има и полезни неща,но се отнасяй с лек здравословен скептицизъм към нея.Много я тресе кроулизма нея
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Май има нещо такова Gil. Аз самата не съм още сигурна по въпроса за тези магии.

Едно нещо е сигурно - ние имаме няколко тела и хора като тези от статията която Хорус е копирал въздействат на някое от тях.....

Галадриел

  • Гост
Да,  мерси за предупреждението :), не че имам намерение да ходя по такива места, но аз искам друго да питам. Как е възможно тези тримата неудачници ли как да ги нарека се събират в един момент и започват да владеят сили с които въздействат. Аз съм непросветена, но си имам мнение по въпроса т.е. за това са нужни доста познания. Те, огрухани от съдбата се събират в един момент и стават магове макар и от тъмната страна. Може би самата им мрачна съдба спомага да се надигнат в тях черните умения...не знам. Тука си гадая само. Ако някой има обяснение ще се радвам да го сподели.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Тъмния път е по-лесният път ! Резултатите от него могат да се видят много по-бързо. Използването на психическите сили за разруха се практикува масово от всички само че обикновено това става в доста по-малки размери и демиджа е по-малък. А това че  резултатите понеже както казах могат да се видят почти веднага действа много изкушаващо.Урочаването е един подобен пример. Вече ако тази деструктивна енергия бъде концентрирана и насочена към някого може направо да го убие ако той няма  защита. Опита също  е важен  - човек изпитвал в живота си главно негативни моменти е по-нрмално да се ориентира към тази тъмна страна на силата защото тя му е по позната.

Галадриел

  • Гост
Отг: Окултен център "Психея" - важно за варненци!!!
« Отговор #10 -: Юни 02, 2006, 10:33:13 am »
Благодаря ти Алиен. Аз също имах усещането, че тъмния път е лесния.
Поздрави!!! :)

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Окултен център "Психея" - важно за варненци!!!
« Отговор #11 -: Юни 02, 2006, 16:31:02 pm »
Цитат
Опита също  е важен  - човек изпитвал в живота си главно негативни моменти е по-нрмално да се ориентира към тази тъмна страна на силата защото тя му е по позната.
Тук малко не съм съгласен, разбира се, ако правилно разбирам за какво говориш. Човек, който дълго време е обект на негативни въздействия няма и да се замисли кой път да избере и това няма да е тъмния(и пак с уговорката, че е осъзнал какво става с него). Тормоза, докато е бил подложен на гнусотии, ще го кали, ще го научи на търпение, ще изкара неговите скрити сили и умения и дългия път на Светлината няма да му се види толкова тежък.
И все пак всичко си е до човека, до способността му правилно да осъзнава.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Окултен център "Психея" - важно за варненци!!!
« Отговор #12 -: Юни 02, 2006, 18:55:15 pm »
няма черни умения,няма и тъмни сили.онея хорица са си просто шарлатани,а ме съмнява този писал сайта да е много по-различен от тях
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

LoraMarina

  • Гост

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Окултен център "Психея" - важно за варненци!!!
« Отговор #14 -: Юни 04, 2006, 10:23:04 am »
Ясно...
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
0 Отговора
6621 Прегледи
Последна публикация Май 01, 2006, 17:33:08 pm
от fisk
51 Отговора
37715 Прегледи
Последна публикация Април 17, 2012, 03:16:48 am
от Hacko
14 Отговора
13538 Прегледи
Последна публикация Декември 19, 2006, 03:33:03 am
от Ford_Prefect
Water "Crop" Circles

Започната от H. НЛО

4 Отговора
12120 Прегледи
Последна публикация Юли 06, 2011, 12:41:54 pm
от Hacko
5 Отговора
9076 Прегледи
Последна публикация Август 19, 2008, 08:14:25 am
от insomnia1304

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27