Автор Тема: Да преминеш през слънчевия портал  (Прочетена 29795 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
През 1990г. аз се занимавах с духовни практики, посещавах различни езотерични школи, в които се преподаваха опит и знания за придвижването на човека по неговия духовен път.След няколко години, през 1992г., с мен се случи нещо интересно-почувствах, че в моето съзнание е активирана нова и необикновена за мен енергия. Започнах внимателно да се вглеждам и изучавам, как тази енергия се проявява в моя живот. И след известно време започнах съзнателно да общувам, да контактувам с неизвестна за мен същност. Моят възторг нямаше граници, защото винаги съм мечтал именно за това! Така от Небесата някой обърна внимание и на мен.

От това Същество извираше жизнерадостност, Любов и щастие! Тези излъчвани енергии ме изпълваха и аз по новому започнах да виждам целия свят около мен. Това, което липсваше в тези излъчвания-ни най-малък
назидателно-поучителен тон.

След известно време аз мислено попитах, какво представлява Източникът на тази възхитителна енергия и, за мое голямо учудване, чух директен отговор:
-Това съм Аз.
-Кой си Ти?
-Това съм Аз, АЙЯ.
-Откъде си, къде живееш?
-На Слънцето-чух в отговор.

До този момент моите познания за Слънцето се свеждаха до нивото на училищната програма по физика и моите знания по астрология и астрономия, по които сериозно се увличах,но винаги съм чувствал, че на Слънцето има още нещо, непонятно за нас и извън нашите физически възприятия.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Да преминеш през слънчевия портал
« Отговор #1 -: Март 29, 2006, 21:47:49 pm »
Аз му задавах въпроси, как да постъпвам в една или друта ситуация и АЙЯ с готовност отговаряше. Един ден АЙЯ ми преразказа откъс от Библията, за това, че човек не бива да си създава кумири и идоли, даже и от тези, които пророкуват великите истини. В този ден аз разбрах какво значи раболепство.
В последствие, при решаването на един въпрос, получих помощ от едно от съществата на Слънчевото Съзнание. Когато попитах за неговото име, то ми отговори:
-Ако аз ти кажа името си, твоето внимание ще се концентрира върху мен, а ти трябва да вярваш в себе си и да се концентрираш върху себе си.

Същността на Слънчевото Съзнание отвори в мен доста широко възприятие и аз можех не само да ги чувам, но и да ги виждам. Тези същества се радваха така, както се радват нашите деца, когато получават дългоочакваната си играчка. Те имаха много общо със земните деца, затова почнах да ги наричам "Деца на Слънцето". Това мое определение беше посрещнато с въодушевление, тъй като то напълно изключваше раболепството.
Осъзнах, че формите и цветовете, които възприемах, не бяха постоянни за "Децата на Слънцето". Те могат да изглеждат и като старци, и като архангели, които ние знаем от земните икони, а могат да изглеждат и като слънчеви деца с ръст 150см., примерно. Някои ги виждах в ярко-жълто, други-в искрящ небесно-син цвят.

През онези години(1992-93) забелязах, че не се появяват едновременно по-вече от четири същества на планетата. "Децата на Слънцето" ми обясниха, че ако са повече, то доста силно ще повлияят на електромагнитното поле на Земята. Идването им сега било едва първия етап от проявлението на Слънчевите Същества в нашата реалност. Те са призвани да одухотворят планетата Земя и хората. Слънчевото Съзнание АЙЯ одухотворява хората от трето-четвърто измерение, повишавайки нивото на нашето съзнание, подготвяйки ни за приемане на по-високи вибрационни честоти и за среща с други същества, сияещи със светлината на Слънцето.

Следва продължение...
Не мисли като човек!-Крион

angel2

  • Гост
Отг: Да преминеш през слънчевия портал
« Отговор #2 -: Март 30, 2006, 18:31:02 pm »
Миро това е отново страхотно попадение :Dчакам продължение

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Да преминеш през слънчевия портал
« Отговор #3 -: Март 30, 2006, 19:05:43 pm »
Ми то и аз чакам, това, за продължението, не е от мен  :(   Чини ми се, че ще излезе красива и...слънчева приказка  :P  пък аз си падам по такива   :D
Не мисли като човек!-Крион

angel2

  • Гост
Отг: Да преминеш през слънчевия портал
« Отговор #4 -: Март 30, 2006, 20:59:58 pm »
А ясно ;)наистина е сравнимо с приказка,а от кого е ? :)

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Да преминеш през слънчевия портал
« Отговор #5 -: Март 30, 2006, 22:29:30 pm »
Ослушах се и аз да видя от кого е, имаше само това: Алексей+Ксения. Не ми прилича на приета информация, а по-скоро на нещо преживяно от Алексей, който явно е сензитив в някаква степен.
Не мисли като човек!-Крион

angel2

  • Гост
Отг: Да преминеш през слънчевия портал
« Отговор #6 -: Март 30, 2006, 22:55:43 pm »
За да бъда честна преживявала съм подобни изживявания,за това бях сигурна ,че не е някакъв ченелинг и винаги е приятно и успокояващо да разбереш ,че не си само ти на който му се случват  ;)

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Да преминеш през слънчевия портал
« Отговор #7 -: Март 31, 2006, 00:45:18 am »
Сериозно? Ще знаеш, тоя форум зле ти влияе, то бива конспирация, ама чак толкоз...
Шегувам се, разбира се  ;D  Ако решиш, можеш да разкажеш някой ден, може и като приказка да бъде  :D
Не мисли като човек!-Крион

angel2

  • Гост
Отг: Да преминеш през слънчевия портал
« Отговор #8 -: Март 31, 2006, 12:04:14 pm »
стига бе,без малко да се хвана :)то не е за разказване ,особено излято в думи,но някой ден ще се хвана и ще го преразкажа като приказка ;)

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Отг: Да преминеш през слънчевия портал
« Отговор #9 -: Март 31, 2006, 12:19:11 pm »
Абе, Дънов небеше ли и той казвал, че имало живот на слънцето?

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Да преминеш през слънчевия портал
« Отговор #10 -: Март 31, 2006, 13:06:22 pm »
Абе, Дънов небеше ли и той казвал, че имало живот на слънцето?


Аха и то доста пъти някой ден може да седна да ги обобщя ;)

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Да преминеш през слънчевия портал
« Отговор #11 -: Март 31, 2006, 16:58:02 pm »
Ей, най-после някой се сети и за Дънов  :D   Не ми се щеше аз да зачеквам това, щото си има капацитети   :P
Не мисли като човек!-Крион

Дъвиан

  • Гост
Отг: Да преминеш през слънчевия портал
« Отговор #12 -: Март 31, 2006, 22:17:10 pm »
Беинса Дуно:

Има на Земята една ложа от учени, които се събират да разискват разни научни въпроси само един път в годината. Тези посветени хора знаят за Земята, за нейното минало и настояще много повече от всички съвременни учени, представители на официалната наука. Ала що се отнася до бъдещето на Земята и те не го знаят положително, и те правят предположения за него.
Освен тази ложа от посветени на Земята има на Слънцето друга една ложа от велики Посветени, които знаят положително не само миналото на нашата планета, но и нейното бъдеще.
Но и едната, и другата ложи са само органи на онзи велик всемирен организъм от съвършени, високо напреднали същества, които образуват Великото Всемирно братство. Тези съвършени същества са несравнено по-напреднали и от най-гениалните човеци на Земята, защото са излезли много по-рано от хората от Първото Начало. Всички те са минали по известен път на развитие под ръководството на Божия Дух и са достигнали до тази степен на развой, на която сега се намират.

Съществата, които живеят на Слънцето, са другояче устроени, те живеят при много високи температури от 30 до 50 милиона градуса и не изгарят.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Да преминеш през слънчевия портал
« Отговор #13 -: Април 29, 2006, 21:49:50 pm »
Ето го и продължението:

След известно време аз се запознах с три момичета, които също бяха в контакт със Слънчевото Съзнание. Тези момичета бяха носители на нови възможности. У едното беше активирано ясновидството и възможността да лекува с билки. То виждаше аурата на растенията и много добре ги подбираше и съчетаваше с аурата на човек. На другото момиче беше разкрита тайната на водата. Тя прекрасно чувстваше водата в различните й състояния и освен това притежаваше силата на словото. С определени съчетания от думи водата придобиваше целителни свойства.

Растенията, думите и водата, използвани заедно, бяха чудодейни. Третото момиче добре работеше със звуците и вибрациите от по-високите нива. Трите заедно бяха носителки на Вяра, Надежда и Любов, лекуваха и одухотворяваха много хора. Те преминаха през девет степени на посвещение, а след това Слънчевото Съзнание предаде на Земята три медальона. Чрез тях беше прикрепена енергията на три лъча от Слънчевото Съзнание и тази нова енергия започна да се усилва и разпространява. Самите медальони се използваха за лечение на болки. Всяко лечение изисква преобразуване на всички видове енергии и преобразуване на кармическите връзки. Слънчевото Съзнание притежаваше много високи честотни вибрации и това ускоряваше преобразуването, пропорционално на повишението на честотите. В онези години много от хората не бяха подготвени към такива вибрации и към последвалите ги изменения. Защото трябваше да се сменя целият начин на живот, да се сменят идеите, върху които беше изграден животът на хората.

В резултат се получи обратна реакция. Вместо тези енергии да се разпространят с лекота, те бяха отхвърлени. Когато момичетата предложиха идеите си в православния храм, оказа се, че те не съответстват на църковния канон и свещениците не ги приеха. След това се появиха усложнения в семействата им във връзка с кармическите връзки. Не след дълго две от момичетата прекратиха дейността си, това беше техният свободен избор и никой не ги осъди за това. Сега едната пее в църковен хор и с недоверие се отнася към всички учения, които не се вписват в православните канони. Другата сега е прекрасна майка и съпруга и иска отново да се върне към практиката, която изостави. А ние ще се пренесем по-натам, за да видим как се развиха събитията.
« Последна редакция: Април 30, 2006, 22:55:31 pm от Horus »
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Да преминеш през слънчевия портал
« Отговор #14 -: Април 29, 2006, 21:57:51 pm »
За мен започна процес на много сериозно обучение. Всичко тръгна с опознаването и изучаването на моите реакции при различни събития. Децата на Слънцето ме питаха за обикновени неща, които всички ние знаем: как пресичам улицата, защо чакам на червен светофар. След това бяха практическите занимания. Какво е това "пари" и за какво са ни нужни; какви са продуктите, с които се храня, защо ги употребявам за храна и т.н. Моите обяснения за храната им се сториха странни и ми казаха, че енергията за поддържане на тялото може да се получи и от други източници и основният източник е може би праната. Предложиха ми да проведа 40-дневен очистителен цикъл, на което веднага се съгласих.

До запознанството ми със Слънчевото Съзнание няколко години бях на растителна храна, но даже това не се оказа достатъчно за едно дълбоко очистване. През първата седмица се наложи да намаля количеството храна до един варен картоф и няколко плода на ден. Децата на Слънцето непрекъснато следяха всяко мое действие, даже през нощта едно от тях беше в спалнята ми.

На втората седмица дневният ми порцион беше един плод. Веднага ще ви посъветвам, не пробвайте това върху себе си, защото всичко се подбираше индивидуално за моя организъм. Количеството вода също беше съкратено до една чаша на ден. Теглото ми се промени до една определена граница и повече надолу не слезна. Попитах Децата на Слънцето за необходимите витамини, които ежедневно би трябвало да постъпват в организма ми и техният отговор ме удиви. Те просто ме заведоха до аптеката и казаха да купя опаковка детски витамини, на която пишеше по колко таблетки трябва да се приемат на ден.

Третата седмица очистването започна с тези витамини, в моя порцион липсваха всякакви плодове и зеленчуци. Така цялата трета седмица бях на витамини, но на мен изобщо не ми се ядеше. Разбрах, че за поддържането на човешкия организъм е необходимо съвсем малко храна. Физическото тяло на човек прекрасно функционира при поемане на минимално количество храна. Разнообразието на вкусовите качества на храната носи радост на емоционалното тяло и то подтиква към употреба на голямо количество разнообразна храна, от която пък се усвоява съвсем малка част, а всичко останало организмът изхвърля.

В средата на четвъртата седмица се наложи да се разделя с водата и витамините. В края на седмицата, на финала на очистването, изпитах огнено прогаряне, така го нарекохме тогава. Това е, когато огнена енергия с висока вибрационна честота влиза през трета слънчева чакра и изпълва цялия организъм, всяка клетка, всеки атом. Казаха ми, че по-рано, за да се повишат вибрациите с половин обертон са били необходими 50 г., а сега това става за няколко земни секунди. Усещането е такова, все едно вътре всичко гори, струваше ми се, че температурата ми е над 40 градуса, но термометърът показваше 36.6. Чувствах пълно изтощение, трудно се придвижвах, най-добре ми беше да съм легнал.

Това продължи около денонощие, като най-трудни бяха първите часове. Чувството, което изпитвах тогава може да се определи като вътрешен пожар, но без огън. Постепенно, когато всички атоми преминат на по-високочестотен режим на вибриране, тези енергии се възприемат по-спокойно. Такова прогаряне се случва само един път, след това този поток и тези честоти се възприемат спокойно. Увеличава се активността, жизнеността, радостта и т.н. В Библията съм чел за огнено кръщение. Възможно е това да беше същото. По-късно думата "прогаряне" я сменихме със "сияние" и вместо огнено прогаряне се получи огнено сияние. И всички, които се подготвяха за огненото сияние, го приемаха с лекота. По онова време  подготовката за този процес изискваше много време. През 2003 г. за подготовката бяха необходими няколко месеца, а сега, през 2006 г.- от няколко дена до три седмици.

За днес-толкова, ще има продължение...

С любов и уважение-Алексей и Ксения
« Последна редакция: Април 30, 2006, 23:00:40 pm от Horus »
Не мисли като човек!-Крион

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27