Автор Тема: НАТО с/у Югослявия  (Прочетена 13915 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
НАТО с/у Югослявия
« -: Декември 12, 2005, 10:29:30 am »
Отварям тази тема за да обсъдим войната в съседна Югославия.

следните неща са интересни спорд мене - технологий и оръжия, цели на войната, последствия и потърпевши, както разбира се и Милошевич.

До нови срещи
Атила, бич божи
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: НАТО с/у Югослявия
« Отговор #1 -: Декември 12, 2005, 10:38:31 am »
Да започнем с официалната причина за войната - предотвратяване на хуманитарна криза

буаааа, как звучи само. В десйтвителност бомбандировачи и изтрбители на почти всички НАТО държави летяха на по 12 км. височина и с "хирургическа точност" ръсеха бомби върху Югославия.

Една от причините беше и бившият президен или премиер, не съм сигурен. "Лошият Милошевич" беше няколко години преди това наречен от Клинтън "Мандела на Балканите", ама това не му попречи по-късно да го изкара най-черният тиранин на света - тогава Садам беше още цвете за мирисане.

Медиите бяха супер активни и постоянно показваха материали за бежанците, колко тежко е и тн. а в същото време бяха взривявани къщите на други хора, деца умираха ама никой не говореше за това и никой не го показваше


... следва продължение
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: НАТО с/у Югослявия
« Отговор #2 -: Декември 12, 2005, 10:53:08 am »
голяма роля е изиграл и Джеимс Пардю - посланника на САЩ в България

ето както писа канадският професор Мишел Хосудовски за него: "Джеймс Пардю започна своята балканска кариера през 1993 г. като висш офицер от разузнаването, който отговаряше за парашутните доставки на американско и ислямско въоръжение за Босненската мюсюлманска армия. По онова време полковник Пардю докладваше лично на шефа на съвета за национална сигурност Антъни Лейк. Днес "посредникът" Пардю има задачата да реализира Босненско-Косовския модел върху Македония. Методът се състои в разкъсване на всички социо-политически връзки между двата етноса, териториално обособяване на македонска и албанска части и инсталиране – дългосрочно, на НАТО-вски окупационни войски. В областите, завзети от албанските терористи с помощта на Пентагона, македонските държавни институции са вече разтурени и не функционират. Иначе казано, към днешна дата териториите, които граничат с Косово, са де факто под юрисдикцията на НАТО."

това не е съвсем към темата, ама има все пак нещо общо. Сега може би някой от вас разбират защо писах за малцинствата и за игрите които са там
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен търпелив

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 133
Re: НАТО с/у Югослявия
« Отговор #3 -: Август 29, 2007, 16:59:52 pm »
тази война беше пълен фарс на световните "освободители" сащ - от тази война ще се запомнят доста факти,аз ще отбележа 2-3:
1- бомбите с уран-доказаха изродското мислене на управляващите в сащ
2-пламенната подкрепа на сегашния ни президент-агент гоце за приятеля му милошевич-слобо ние сме с тебе , обичаме те,не можем без тебе скъпи...
3-позицията на първанов като АНТИНАТОВЕЦ ,а след няколко години фурнаджийската лопата се обърна и заобича НАТОТО с голяма обич
4-смелостта и дързостта на сърбите,дръзнали да се опълчат на американците-пример за нас днес българите,КОГАТО НИ ТРЯБВА ОБИЧ И ГРИЖА ЗА РОДИНАТА И ЗАЩИТА НА ТЕРИТОРИИТЕ НИ ОТ БЕЗРОДНИ,ПРОДАЖНИ ПОЛИТИЦИ

нека да помним делата им!

Eon

  • Гост
Re: НАТО с/у Югослявия
« Отговор #4 -: Август 29, 2007, 17:17:18 pm »
4-смелостта и дързостта на сърбите,дръзнали

да извършат масов геноцид над десетки хиляди хора...

Неактивен mind.officer

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: НАТО с/у Югослявия
« Отговор #5 -: Август 29, 2007, 21:33:38 pm »
4-смелостта и дързостта на сърбите,дръзнали

да извършат масов геноцид над десетки хиляди хора...

Недей така, Еон-е!  :-X
1.Мисля ти трябва да знаеш и 'другите' причини за тази война;
2.Знаеш колко пари се генерират от наркотици - сърбите не обичат отчитането;
3.На масовия зрител се пускаха филми в които сърби трепят невинни, но има и филми за автомародерства на босненските мюсюлмани с цел дискредитиране на сърбите.
4. Атаката е била и срещу Сръбската църква с цел инсталации на USA based секти (тип "дай ни парите си, дай ни имота си, дай ни душата, дай всичко"), разбирай Православието (Църквата им е силна и сплотена), а не е като нашата, чиято сила е да събират наема от ХЕПИ с/у Св. Неделя или да включват генераторите на Йехова и подобни в Младост и др. за които не знам;
5.Аз също не харесвам сръбския империализъм+манталитет (колко велика е Србия), насаждан от люлката, но повече не харесвам УСА инвазиите и техните 'мирни' модели по света;
5.И тук в момента има геноцид, какъвто го искаш (духовен,финансов,недуховен,нефинансов) - това е нашата тема
6.Да се мъчим да отваряме кратуните на захлупените БГ-та, че аман от планетаТВ и подмяна на ценностната система ( но за това все още не съм сигурен 100% дали трябва да се прави, че все повече отпор срещам в стил "ама на мен така ми е добре и ми е удобно..'търкам' си кредитната карта и генерирам страх+стрес дали утре ще имам да внеса минималната погасителна вноска"


Еон-е, как мога да получа сайта ти на ЦД, че ми изгоря флаш-а на който го бях изтеглил и прибрал за идните години?

Eon

  • Гост
Re: НАТО с/у Югослявия
« Отговор #6 -: Август 29, 2007, 22:42:22 pm »
Е да де... то и другите не са цвете за мирисане...

Лоши и зли нации няма... има индивиди такива....



Неактивен търпелив

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 133
Re: НАТО с/у Югослявия
« Отговор #7 -: Септември 14, 2007, 20:46:20 pm »
войната винаги ще е гадно нещо. не я одобрявам,но при сърбите все пак беше самозащита поне от сащ,дето кръстосват целия свят и пускат бомби. големи мъже няма що...

Неактивен boli_te_fara_nali

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
Re: НАТО с/у Югослявия
« Отговор #8 -: Септември 17, 2007, 07:08:43 am »
e хубаво ама какво спечелиха "брадърите"( :-\) от Америка като нападнаха Югославия

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: НАТО с/у Югослявия
« Отговор #9 -: Септември 17, 2007, 10:07:05 am »
A като си говорим за Югославия:

   Симптоматика на прогреса          
   
   Когато човек иска да достигне до бленуваната Европа, тръгвайки от нашата мила родина на запад, то неминуемо трябва да премине през съседската братска Сърбия. А по ред причини човек изпитва известни притеснения, когато преминава през епицентъра на турбофолка. От някогашната западно-ориентирана Титова Югославия не е останало почти нищо. ...
http://sivosten.com/content.php?review.600
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен nik

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 31
Re: НАТО с/у Югослявия
« Отговор #10 -: Септември 17, 2007, 23:01:49 pm »
В името на истината -прави са и Търпелив и  mind.officer.Сърбите не са ни приятели и владеят наши територии,но това,че са смели и дръзнаха да се опълчат на уса,не може да им се отрече!Точно в името на истината.Едното не пречи на другото.Eon ,лично аз започвам да се съмнявам правното чудо за личната отговорност  и отрицанието на груповата отговорност.Тази теза разчита на глупостта на хората.Същото важи и за националната принадлежност,която априори не може да бъде използвана в каквито и да било обвинения и дори доказателства,за да не бъдем обвинени в расизъм или в невъзможност за колективно обвинение/горното/.Ако това се промени,ще станем свидетели на чудеса-но няма да го позволят!Иначе италианска и руска мафия си върви навсякъде,чешка бира,френско шампанско,а ако променишнещо за някои неща може и да те осъдят.

Неактивен търпелив

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 133
Re: НАТО с/у Югослявия
« Отговор #11 -: Септември 18, 2007, 13:02:57 pm »
пардюто си беше типична гадинка дебела-батето не го харесвам,но най-точно го каза за пардю-пръдльо

Неактивен Petee

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 109
Re: НАТО с/у Югослявия
« Отговор #12 -: Октомври 07, 2007, 14:07:33 pm »
      Имам приятел косовар. Много пъти ми е разказвал какво са правили сърбите в Косово и Войводина за да запазят цялостта на Югославия. Сърбин ми е потвърждавал думите му. Каза ми, че Сърбия е нямала избор и единствения начин да спрат разни окупаторски намерения е „тихата война”. Политиката на Белград преди войната спрямо малцинствата е била следната: който надигне глава да се премахне. Във войводинските села на седмица са изчезвали безследно по няколко човека. Спрат ли малцинствата  да надигат глава, спира и изчезването на хора. Така са държали десетилетия хората в страх.
       Много косовари са били в сръбската армия по времето на Милошевич и като са разбрали какво се готви не им е мунало през ума да защитят народа си, но са избягали по Германия, Австрия и Швейцария. Сръбската армия преди началото на войната наистина е била желязна. Разполагали са с модерна техника и хиляди професионалисти. Сигурно знаете, че Пажин е бивш снайперист...като няма вече по кого да стреля и дойде да рита топка в България.
        Почти милион косовари са били принудени да напуснат страната и да избягат в Македония и Албания за да се спасят. Братовчеда на моя приятел е със съсипани бъбреци защото не е посмявал да слезне в населените места и е живял в планините до албанската граница. Избивали са деца, главно момчета на по 15-20 години, които могат да създадат проблеми в близко бъдеще. Взели са им всичкото богатство – коли, пари, бижута.
        Днес в малко Косово живеят 3 милиона косовари. Повечето не се считат нито за сърби, нито за албанци. Говорят език, който не е никак близък до албанския и искат независимост.
Във Войводина по-голямата част от населението са етнически унгарци. По-възрастните дори си носят унгарските имена, но със сръбски фамилии (разбира се). 
        Истината е, че ако не беше Нато, сега стотици хиляди невинни хорица нямаше да са живи.     
        Сърбите не са лош народ, но от времето на хърватския еврейн Тито, цялата им държавна организация е сатанинска и агресивна спрямо други народи. 

Неактивен Eltimir

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 519
Re: НАТО с/у Югослявия
« Отговор #13 -: Октомври 07, 2007, 18:06:44 pm »
Е, това последното беше образец на тотална манипулация. В Косово са косовари, в Македония сигурно са македоновари, в България - където също масово се заселват - ще са булгаровари - обаче навсякъде кой знае защо развяват албански знамена. Някой да е запознат с плановете на юдеите за ликвидиране на разни аборигенски народности из Балканите? И с ролята на албанците в реализирането на този сценарий?

Неактивен Petee

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 109
Re: НАТО с/у Югослявия
« Отговор #14 -: Октомври 08, 2007, 10:15:41 am »
Плащат ми да манипулирам. Това ми е работата и така си изкарвам хляба. Колкото повече мозъци промия, толкова повече се увеличава заплатата ми. Само кажи тема и ще почна да те манипулирам.
Цитат
В Косово са косовари, в Македония сигурно са македоновари, в България - където също масово се заселват -ще са булгаровари - обаче навсякъде кой знае защо развяват албански знамена.
Това ти го казваш.
Косоварите не вдигат албански знамена. Имат си тяхно. Знамената им са подобни, но не еднакви. Сръбското също им прилича. Защо не се качиш на колата и да обиколиш съседните държави? На медиите не може да се вярва. В тях работят такива като мен, които манипулират.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27