Автор Тема: Готови ли сте да общувате с по-висши същества от вас?  (Прочетена 12290 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

firma

  • Гост
Както всеки знае след 2012 г. ще ни се отдаде тази възможност да общуваме с другите цивилизации.А всъщност питам готови ли сме.Как ще реагираме на това,което тогава ще е нещо обичайно и естествено.Какви ще бъдат темите на разговор?-политика,религия,любов,конспирации ;D и т.н.
Какво искате да знаете за да сте доволни и щастливи?

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Аз искам да знам кога ще ми свърши командировката  на Земята  :P

Това с общуването с по-висши същества понякога може да се окаже че напрактика общуваме със самите себе си  ;)

Иначе наскоро сънувах че се срещам със някакви Хора-птици. Лошото е че почти нищо не мога да си спомня от "контакта".
« Последна редакция: Февруари 13, 2006, 19:54:23 pm от Alien »

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Много добър въпрос,  Ricardo, признавам си, че и аз съм мислил доколко и дали изобщо съм подготвен за такава среща. По едно време бях стигнал до извода, че със сегашните си знания и умения, с тази осъзнатост-май трудно ще го докарам до някакво прилично общуване. Разбира се, това беше преди около 10-ина години.
Сега съм направо убеден, че моята същност ще ми осигури достатъчно добри условия за качествени срещи и общуване. Само че преди това и аз самият трябва да се погрижа за себе си и този форум е една от стъпките за моята подготовка.
И още нещо-знам, че няма да съм сам!  :D
Не мисли като човек!-Крион

virtual

  • Гост
както винаги аз си имам друго виждане на нещата,но ако все пак се срещнем ще е добре да разговаряме за мира, любовта и вярата :)

Oberon

  • Гост
И за добрата стара бира:))))
Току виж на Алдебаран 4 имат брутално пиво а:)))?

Heinie

  • Гост
Ако се срещнем, положително ще имаме повече да слушаме, отколкото да разговаряме. Поне в началото. После ще да е за нещо хубаво и красиво.

Оберон, ако стигнем до Алдебаран 4 имаш един гаргаробластер от мен!

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Сигурно и цвъртящи наденички ще потърсите   :D
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Съжалявам Миротворец,но цвъртящите наденички са всеизвестен деликатес на Алфа от Лебед.Там се култивират цели ята наденички само и единствено с цел да станат най-добрите цвъртящи наденички в галактиката.Това междувременно е и най-скъпия и трудоемък процес,тъй като производството на 10-20 парчета продължава няколко поколения.А цвъртящите наденички на Алдебаран 4 са просто жалка имитация,и на всичкото отгоре са правени от телешко.
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Тези от Сириус може и да ни изненадат (нали след скока ще сме им в обсега) и да ни посрещнат подобаващо.  ;D
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Галад, тука си се объркал нещо - никоя друга раса в галактиката не използва месото по този зловещ начин както ние на земята с нашите безбройни "деликатеси"
а колкото до срещата - да, готов съм и на драго сърце...
musica universalis

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Готови ли сте да общувате с по-висши същества от вас?
« Отговор #10 -: Февруари 15, 2006, 10:03:26 am »
Напротив,телешкото е синетичен материал,изграден на основата на отпадни продукит останали от летящите чинии,изнамерен от някакъж си учен на Алдебаран,като не знаел какво да го направи направил го на наденички,и оттогава се изпозлва само за това поради абсолютната безполезност за каквото и да е друго.За жалост порадио тайната спогодба на сивите с американското правителство,както и честите им посещеия в една ферма са довели до лекото им модифициране и използване тук на земята под формата на месо за Мак доналдс и водонепропускливи уплътнения...
 
 Аз съм готов,само че...те дали са готови?
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Готови ли сте да общувате с по-висши същества от вас?
« Отговор #11 -: Февруари 15, 2006, 10:21:16 am »
Ricardo, разбра ли сега, всички са готови. Извънземните да идват.  :D

Ама си мисля-добре е, че не ние решаваме, щото ще я оплескаме отвсякъде.
Не мисли като човек!-Крион

firma

  • Гост
Отг: Готови ли сте да общувате с по-висши същества от вас?
« Отговор #12 -: Февруари 15, 2006, 11:20:41 am »
Какво ще се промени в начина на живот след 2012 г. според вас?Никъде в интернет и в книгите няма информация за живота след 2012 г.Как например ще ни минава един ден от нашето ежедневие?

Oberon

  • Гост
Отг: Готови ли сте да общувате с по-висши същества от вас?
« Отговор #13 -: Февруари 15, 2006, 12:01:24 pm »
Както казват русите...Да поживеем и да видим:)))
Стига спекула !!!

Оберон

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Готови ли сте да общувате с по-висши същества от вас?
« Отговор #14 -: Февруари 15, 2006, 12:19:25 pm »
Кой спекулира бе, Оберон? Кво лошо има да си помечтаем? Пък тя, мечтата, си е и вид заявка за бъдещето-както си го мислим, така и ще бъде. Нали сме съ-творци  :P
Не мисли като човек!-Крион

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27