Автор Тема: Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?  (Прочетена 68345 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Дъвиан

  • Гост
Отг: Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #75 -: Юли 31, 2006, 01:48:25 am »
Ами той описва циклите според календара на маите - къде си виждал в "официалните учебници по история" подобно нещо???
« Последна редакция: Юли 31, 2006, 01:59:12 am от Дъвиан »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #76 -: Юли 31, 2006, 08:15:12 am »
13.7 ли, нещо такова беше последният път като четох... Сега трябва да е повече вече.
До 14.4 имаме още :D

Неактивен Xpuctoc Muxaul

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 447
  • Виждам мислите ти!
Отг: Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #77 -: Юли 31, 2006, 11:19:46 am »
Относно Друнвало Мелхиседек и меркабата - че имало някаква статия - винаги ще има статии за всичко, това обаче какво доказва? Относно 2012 - единственото нещо, което се припокрива в различните източници, които съм чел,  по въпроса е, че след 2012 има непреодолима стена и всякакви опити да се мине през нея с пътуване във времето са се проваляли. Иначе скокове след това, данни за някакво време след 2012 има много - дали това са варианти, дали е нашето бъдеще или нещо друго - кой може да каже? Как определяте кое в коя статия, по едни и същи въпроси, е по-вярно? Технологиите на човека са невероятно мизерни в сравнение с човешките възможности, защо се впрягате във всичко, което иска да ограничи свободата ни? Технологиите никога няма да могат да произведат или клонират духа! Той е едно от нещата, които имаме, макар и под наем, засега  ;). Ако повярвате, че нещо ви ограничава, то вече си е свършило работата върху вас, независимо дали знаете дали е манипулация или не. Цялата идея за конспирациите е ограничаваща, ако й вярвате вие сте пленници. Пишете за честоти и вибрации - може ли да има резонанс при различни честоти? Не може. Вярвайки на нещо вие трептите с неговата честота, каквато и да е тя, вместо да трептите със своята собствена честота. Идеята за конспирациите е с ниска честота. С такива ниски честоти е модулиран сигнала за този свят - матрица или квото и да е там. Понижаваш честотата си и си в него. Ако искаш да излезеш - повишаваш и си вън. Можеш да не си от матрицата докато все още си в нея физически - всеки сам решава. Така тя може да бъде променена.
Относно катаклизмите - разбирам, защо ги искате, но представете си, че след тях трябва да почвате от нулата, докато стигнете пак до съзнанието, в което сте сега, преди да продължите - защо да го губите, а да не направите усилие да го съхраните? Катаклизмите, така, както ги описват, ще изтрият съзнанието ни, ако нямаме автономно поле, което да ги запази, това, което Друнвало описва като меркаба.

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Отг: Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #78 -: Юли 31, 2006, 12:05:20 pm »
Не знам какво ще стане в 2012. Но знам, че моята 2012 беше преди 4 години.За мен това беше катаклизъм - физичиски, психически, емоционален - всичко, което ми се случи обърна живота ми.Това беше най - голямото препятствие в моя живот.Физически оцелях. Но съм съвсем друг човек.Обръщам се назад и се питам "това аз ли съм била?" Този катаклизъм ме прочисти.Затова имам основание да мисля, че всеки ще изживее своята лична 2012.И чак тогава ще настъпи тази,колективната 2012. Промяна ще има. Повярвайте ми не е страшно, сриваш се тотално, но после, после се чувстваш истински жив. Заслужава си. И не мислете, че ще минете без помощта на невидимите сили. Говоря ви от личен опит.
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #79 -: Юли 31, 2006, 14:53:59 pm »
. Ако повярвате, че нещо ви ограничава, то вече си е свършило работата върху вас, независимо дали знаете дали е манипулация или не. Цялата идея за конспирациите е ограничаваща, ако й вярвате вие сте пленници. Пишете за честоти и вибрации - може ли да има резонанс при различни честоти? Не може. Вярвайки на нещо вие трептите с неговата честота, каквато и да е тя, вместо да трептите със своята собствена честота. Идеята за конспирациите е с ниска честота. С такива ниски честоти е модулиран сигнала за този свят - матрица или квото и да е там. Понижаваш честотата си и си в него. Ако искаш да излезеш - повишаваш и си вън. Можеш да не си от матрицата докато все още си в нея физически - всеки сам решава. Така тя може да бъде променена.


Така на пръв поглед тезата ти изглежда много вярна и правилна, но само при едно условие  ;) И то е индивида да е в пълен контакт с по-висшето си аз и разбиране за вселините. При положение , че тази връзка му е отрязана предварително той много трудно може да вибрира с по-висока честота от това което мозъка му представя за реалност - и още повече една илюзия , която е допълнително манипулирана. В тази връзка запознаването с конспирациите можете да те вкара в ниски честоти само при положение, че  спреш до там само да знаеш за тях! А ключа от палатката се крие в това че заедно  с едното се получава и друго знание за по-висши светове. И знайки за тях ние можем да вибрираме вече в техните по-високи честоти, вместо да си стоим единствено в манипулираната ни от медиите "реалност" както това се отнася поне за 80% от съществата на Земята. А по отношение на излизането от тази матрица - ако идеята е просто да се махнем от нея не виждам смисъл да влизаме вътре на първо време.Знайки какво всъщностсе случва дава по-големи шансове матрицата да бъде променена.Когато врагът се опознае става по-лесен за побеждаване. Това няма как да стане ако изобщо не се знае че има такъв  ;) Така или иначе  повишаването на вибрациите винаги ще е свързано с мечти за един по-добър свят.
Относно 2012г. стават много големи манипулации и дезинформации, като тъмните използват момента да повлекът колкото се може повече души с тях сеейки СТРАХ . Защото от всичките описания по-голямата част от хората реагират със страх за живота си за децата си и от цялата история някой ще успее да събере много Луш ;) За мен лично в момента който започнат подобни катаклзими които да унищожатфизическия живот на Земята, ще бъде знака за започване на масова промяна в съзнанието и вместо страх една част от хората просто ще се пренесат в 5-измерната версия на Земята. Това ще бъде момента за  масов скок в другата реалност.
« Последна редакция: Юли 31, 2006, 14:59:17 pm от Alien »

Неактивен Xpuctoc Muxaul

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 447
  • Виждам мислите ти!
Отг: Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #80 -: Юли 31, 2006, 18:19:28 pm »
... При положение , че тази връзка му е отрязана предварително той много трудно може да вибрира с по-висока честота от това което мозъка му представя за реалност - и още повече една илюзия , която е допълнително манипулирана. В тази връзка запознаването с конспирациите можете да те вкара в ниски честоти само при положение, че  спреш до там само да знаеш за тях! А ключа от палатката се крие в това че заедно  с едното се получава и друго знание за по-висши светове. ...

Защо да ти е отрязана връзката с висшия аз предварително – така ли се раждаш или постепенно се изгубваш? Докосването до други светове чрез конспирациите е като да се опитваш да се настроиш на основния тон ако чуваш само обертоновете (честотите, цяло число пъти кратни на основната, в случая само по-ниските). Това не е възможно ако сам не продължиш търсенето, пък то идва след личния ти избор да го направиш и пак стигаме до там, че трябва да слушаме вътрешния си глас и да осъзнаем какво и кои сме. Истинската работа е осъзнаването, а не прехвърлянето на информация. Докосването до други светове идва при осъзнаване, не при четене. Можеш да осъзнаваш и без да четеш. Вътрешният глас никога не греши. Той нашепва за програмата, с която си дошъл тук. Дали ще го чуе зависи от отделния човек. Ако нещо се издъни по пътя проблема не е във вътрешния глас, а в липсата на чуваемост. Пробвали ли сте да живеете без радио, телевизия и интернет поне един месец? Резултата е невероятен. А пък матрицата е като училищен клас – целта да сменяш класовете е именно в опознаването на учебния материал, не е самия клас, нито самото училище. Някой да се е пристрастил към класа си, другарката – пардон, госпожата, ученето? Или не ви се повтаря всичко отначало след като сте минавали оттам и знаете какво има оттам нататък? Щом си разбрал какво е тук и какво е там "горе" ще искаш ли да стоиш тук неопределено дълго време и да си правиш рай тук, в ограниченията, ако можеш да станеш самия ти рай в неограничението? А ако въпросът опира до определен тип съзнание, Христово или каквото и да е, да не би то да е свързано с някакво определено място, примерно тук, че да стоим заради него тук? За страха съм съгласен, там положението е ясно.  :)
В заключение – прехода след 2012 ще зависи от общата нагласа. Нагласяй се народе.  :D
« Последна редакция: Юли 31, 2006, 18:22:14 pm от Xpuctoc Muxaul »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #81 -: Юли 31, 2006, 20:05:54 pm »
За вътрешния глас си напълно прав  ;) . В моя случай например аз почнах да търся информация за всички тези неща, които присъстват в този форум точно за потвърждение на моите първоначални мисли и чувства относно света и понеже не ги намирах в традиционната литература.
Относно раждането донякъде е вярно че първоначално имаш много по-добра връзка с космичското съзнание, но въпреки това тя е ограничена защото днк-то на хората е било орязано до 2 нишки. Да не говорим че нямаме спомен за предишните си съществувания. Но цялата идея е че матрицата си е един вид училище. Конспирацията идва оттам че училището е покварено от някой който може да чийтва така да се каже. И някои от нас са тук, за да поправят дупките. За тези някои сегашната матрица не съответства на тяхната същност дори и без да бъде манипулирана допълнително и те идват от светове където правилата на играта не са същите. А трудността да разберем колко здраво сме оплетени в тази илюзия идва точно от прекъснатата връзка с космическото ни съзнание. Ако я имаше всички щяхме да бъдем гении и да знаем всичко априори. Но все пак аз поне знам че ако физическото ми тяло загине аз ще бъда свободен да се върна веднага в един много по-добър свят и няма да има нищо което да ме спре. Хората могат да бъдат спрени от системите си на убеждения, които да ги накарат при големи катаклизими и евентуално смърт да отидат на много ниски честоти в астрала .
А относно катаклизмите си мисля че все пак  е възможно реалността да се промени и без те да вземат връх. Все пак обаче разтърсващо събитие за хората трябва да има! Само че ще е много по-добре  то да е положително такова! За сега обаче въпреки огромното ми а  и не само на мен желание за съжаление голямото положително събитие не е на път да се случи. Хората като че ли не са готови. Вярно е че има промяна, но дали тя ще е достатъчна ? Има и една интересена теория според която нещата ще почнат да се промянят в геометрична прогресия всеки ден и накрая можем да придобием изненадващо много скоро една друга по хубава реалност. Дано това да се случи  ;) Ако не ще се спасяваме индивидуално и ще се видим в следващото измерение  :P

Неактивен Xpuctoc Muxaul

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 447
  • Виждам мислите ти!
Отг: Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #82 -: Юли 31, 2006, 20:30:45 pm »
...Относно раждането донякъде е вярно че първоначално имаш много по-добра връзка с космичското съзнание, но въпреки това тя е ограничена защото днк-то на хората е било орязано до 2 нишки. Да не говорим че нямаме спомен за предишните си съществувания.
...

Съгласен съм с това което казваш. Специално за ДНК е писано много, то на кое да вярваш по-напред. Според The Urantia Book проблема на нашата планета и други наоколо е бунтът на Луцифер – всичко останало са следствия от него. Падението ни започва оттам. Освен това сме и експериментална планета – позволяват се експерименти, те пък стават повод за конспирации после.  :)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #83 -: Юли 31, 2006, 21:29:16 pm »
Даа тези пусти експерименти правят нещата толкова комплексирани  ;). Относно тези прословути катаклизми аз вече съм ги извивял в поне  2 алтернативни реалности по време на астрални пътешествия. Единия път бях просто свидетел на пораженията а няколко години по късно ми се представи по-различен сценарий в който времето просто спря! И всичко започна да вибрира толкова силно че се принудих да легна на земята - чувстото просто не може да се опише. След това само още един път съм усещал толкова силни вибрации по време на съновидение.
« Последна редакция: Юли 31, 2006, 21:30:03 pm от Alien »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #84 -: Август 01, 2006, 16:44:27 pm »
Този въпрос отностно катаклизмите и края на света Владимир Терзийски мисля го е разгледал много добре при това от различни гледни точки : От светлата страна на силата, от тъмната, от триединната йерархия, и в крайна сметка говори и за "Нищожността и условността на апокалиптичните Земни битки  отвисоката гледна точка на плуралистичната Вселена."


Ето съдържанието на този том който така искам да докопам а дори незнам дали изобщо е бил написан  :--- :'(
Но меко казано инфото с което се занимава е уникално! И така систематизирано може да избистри в голяма степен общата картина която тук в 3Д доста ни убягва:

          КНИГА  ПЕТА:
                                   
                                   
                             АПОКАЛИПСИСА
            в  плановете на различните вселенски йерархии.

ГЛАВА 1:Паралални вселенски йерархии от различни локални рангове и тяхното
менажиране  на  живота  на  нашата планета.  Дуализмът,  троализмът  и
плурализмът на Вселената.

ГЛАВА  2:Контролът  на съзнанието на прага на следващото  хилядолетие.
Страховите  хипнози на Холивуд и на западните апокалиптични футуролози
като  главните  планетни "заглушители" на телепатичните трансмисии  на
Светлата страна на силата.

ГЛАВА  3:Спина и десетки други болести - генно-инженирани епидемии  за
контрол на Земното население като решение на Тъмната страна на силата.

ГЛАВА 4:Алтернативната медицина като отговор на силите на светлината по
въпроса за дълголетието на Земното население.

ГЛАВА 5:Междупланетната телепортация - второто поколение на илуминатски
евакуационни  технологии  след  антигравитацията  като  подготовка  за
режисирания от тях Армагедон.
 --Немски  военновременни  експерименти с  невидимост  на  подводници,
 довели до тяхното телепортиране във времето.
 --Филаделфийският  експеримент  на  ВМС  на  САЩ,   1920-50   г.   за
 околоземна и междупланетна телепортация. Спомените на д-р Ал Билек  и
 д-р Кларк - участници в него.
 --
 --

ГЛАВА 6:Междугалактичните хронокоридори - третото поколение на илуминатски
евакуационни  технологии  като  подготовка  за  режисирания   от   тях
Армагедон.
 --Немски  радарни, телепортационни и хронокоридорни изследвания  през
 войната.
 --Проектът   ФМонток"  на  американските  военни,   1945-80   г.   за
 мездузвездни и междугалактични хронокоридори.

ГЛАВА  7:Междувселенски портали - четвъртото поколение на  илуминатски
евакуационни  технологии  като  подготовка  за  режисирания   от   тях
Армагедон.
 --Паралелни  физически реалности на една планета с различни  по  брой
 измерения.
 --"Машината  на д-р Кенрубе" - първите експерименти в Третия  райх  с
 междупланетни портали.
 --Експерименти  с  "пространствени портали",  проведени  в  САЩ  след
 войната, проникнали в другите "реалности" на Земята.
 --Филмът   "Звездна  порта"  за  експериментите  на   Илуминатите   с
 междупланетни портали.

ГЛАВА 8:Апокалипсиса от гледна точка на Триединната йерархия.
 --Откровенията  на Йоана от Новия завет на Библията. Откровенията  на
 книгата Урантия.
 --Апокалипсиса  от гледна точка на йерархията на бог  Йехова:  Стария
 завет и книгата Оаспи.

ГЛАВА 9:Апокалипсиса от гледна точка на Тъмната страна на силата.
 --Военни   технологии  на  Илуминатите  за  климатични,   земетръсни,
 епидемиологични  и  генетични  войни,  с  които  те  се   готвят   да
 оркестрират  задкулисно  Апокалипсиса по партитурите  на  библейските
 откровения.
 --"Материализиране"  и  инжениране  на  физическата   реалност   чрез
 хардуеърни   технологии.  Холографната  палуба  за   развлечения   на
 флагмана на Стартрековата флотилия Ентърпрайз.
 --"Материализиране"  и  инжениране  на  физическата   реалност   чрез
 майндуеърни  технологии. Записките на Били Майер за  възможността  от
 едно  крупномащабно променяне на бъдещето чрез планетните  мислоформи
 на настоящето. Земетресението в Сан Франциско през 199? година.
 --Потопът  от постапокалиптични филми на Холивуд и книги на западните
 писатели  като най-голямата планетна офанзива на Империята  на  злото
 да  оформи  в  глобален мащаб мислоформите на отчаянието  от  идващия
 Апокалипсис, за да инженира бъдещата планетна реалност в тази  насока
 чрез мислите на хората.

ГЛАВА  10: Апокалипсиса от гледна точка на Светлата страна на  силата.
Преходът към Новия век.
 --Беседите  на  учителя  Петър  Дънов  за  човешките  мислоформи   на
 настоящето  като най-важния фактор за определянето на бъдещата  съдба
 на човека - както индивидуалната, така и планетната.
 --Силите  на  светлината в единна борба за тържеството на позитивните
 мислоформи  в  глобалното  съзнание  на  хората.  Мултиденоминационни
 молитвени  групи  в  САЩ,  обхващащи широк  спектър  от  християнски,
 източни  и  окултни вероизповедания от Светлата страна на  силата  се
 обединяват  в единна глобална мрежа за спасяването на нашата  планета
 от подготвяната от Илуминатите Трета световна война.

ГЛАВА 11: Нищожността и условността на апокалиптичните Земни битки  от
високата гледна точка на плуралистичната Вселена.
 --Физическата  реалност на Вселената като една илюзия,  създадена  за
 замното  човечество от висшите божествени йерархии с  възпитателна  и
 образователна цел.  Книгата Урантия и източните религии.


Дъвиан

  • Гост
Отг: Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #85 -: Август 26, 2006, 18:17:34 pm »
Доста интересно. Щом си се "докопал" до съдържанието, не може ли по същия начин и да се намери и самата книга. Наистина са разгледани доста неща, макар че източниците дадени като пример могат да бъдат доста повече. :)

Неактивен Xpuctoc Muxaul

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 447
  • Виждам мислите ти!
Отг: Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #86 -: Август 29, 2006, 23:11:34 pm »
http://www.kryon.com/k_chanelUN06.html
http://kamchatkamet.webstolica.ru/poslanija-krajona/krajon-chenneling-v-oon-2006/

Крайон - Ченнелинг в ООН - 2006

Этот живой ченнелинг состоялся в 31 марта 2006 года в Организации Объединенных Наций в Нью-Йорке, Нью-Йорк, в Обществе Просветления и Преобразования при ООН.

Перевод: Lyubov

...
   Ацтеки и Майя видели это; видели это и многие другие, изучавшие движение энергии на Земле: энергия 2012 года будет доставлена во время, независимо от того, будете ли вы здесь или нет! Помните, в более старом сценарии, названном “Армагеддоном”, вас вообще не должно быть здесь! Не взирая на то, что делаете вы, если так случится, то Гайя доставит энергию возрождения на пустую планету, и доставила бы! Общечеловеческий экзамен касается вибрационного сознания человечества, и насколько оно будет готово к тому, что, так или иначе, произойдет. Ибо энергетические часы отсчитывают план солнечной системы, и этого не изменить. Вся наша работа состоит в том, насколько вы изменитесь в ожидании того, чтобы воспользоваться его преимуществами.

   В 1989 году я начал рассказывать о том, что Армагеддона не будет, и, если вы заметили, он не произошел. Вся Библия настойчиво предлагала конец сценария Земли. Проблема в Израиле в 1999-2001 годах активизировала бы договорные обязательства НАТО и Варшавского Пакта пойти друг на друга, развязав III Мировую Войну. Об этом вы можете прочесть у Нострадамуса и в священных религиозных книгах христиан. Таким было пророчество, и когда вы родились, оно уже было опубликовано.

   В прошлый раз, будучи здесь, я говорил о значении события 11 Сентября, которое произошло в нескольких кварталах отсюда (говорит о Нижнем Манхеттене). Многие боятся того, что создало 11 Сентября, и что с этим делают США. Многие боятся того, что вы называете “новым мировым порядком”. Кажется, страх – продукт изменения, даже когда изменения предсказывались. Многие думают, что Бог где-то спит, и что все происходит, так сказать, “в темноте”. Многие взывают о помощи.
...
   Далее они говорят: “Посмотрите на Иран. Пройдет немного времени, и они обретут ядерное орудие, и первое, что они сделают, это начнут бомбить Израиль! Они много об этом говорили. У вас будет война на Среднем Востоке!” Именно это и сотворит Армагеддон, следовательно, его просто отложили. Знаете, так говорят многие. Многие даже говорили, что он произойдет в следующем (2007) году. Хотя в Библии ясно сказано, что он должен был произойти много лет назад, и что сейчас даже нет игроков, которые могли бы его создать, торговцы страхом хотят сохранить старые негативные новости, видите? Это питает драму темноты.
...
   Затем они продолжают: “Знаете, Майя и Ацтеки говорили, что в 2012 году наступит конец времени. А это означает, что через несколько лет мы все уйдем!” И это, дорогое Человеческое Существо, та картина, которую рисуют многие, кто наблюдает за вами и этой организацией. Они оглядываются вокруг и все, что могут видеть, - темноту.
...
В новой энергии, когда зажигается свет, и каждый может говорить с каждым, это очень трудно. Поэтому позвольте рассказать, что сегодня делают Иллюминаты. Они вот-вот все изменят и станут “филантропами” Земли. Ох, конечно они все еще интересуются деньгами и властью, ибо это они и делают. Но они начинают осознавать, что старыми способами контролировать становится все труднее и труднее. Они базировались в Греции, но сейчас переместились в Африку.
   В своем не слишком засекреченном передвижении, они перекачивают из Европы миллиарды долларов, чтобы финансировать оздоровление континента. Именно Иллюминаты обеспечат финансирование для лечения СПИДа. Деньги уже там. Ох, Люди! Вы это знали? Вам не следует волноваться… Одна из самых больших головоломок прошедших десятилетий находится на грани финансирования и решения – оздоровление целого континента.

   Пора делать то, для чего была создана ООН – не миротворческой команде в цветных шлемах, а группе тех, кто обладает мудростью и светом все связать воедино, осветить светом непригодные ситуации и их решить. Таков потенциал. Как говорится, это работает и работает прямо сейчас. И все же есть многие, которые говорят: “Я этого не вижу, следовательно, его не существует”. Разве ваша реальность такова? Или, будете ли вы Маяком, реально сотворяющим свет так, чтобы все это могло произойти?

   2012
   И, наконец, мы снова расскажем о 2012 годе. Если вы посмотрите на настоящие календари Ацтеков и Майя, то увидите, о чем они действительно говорили. То, что они предсказывали, - паттерны энергетического потенциала, который является частью часов Гайи. Они совсем даже не календари, как вы о них думали, скорее они – энергетические отметки.
   2012 год представляет собой возрождение мысли, когда свет придет на планету. Новая энергия не будет поддерживать войну или потенциалы войны. Время, которое будет сдвигаться и изменяться, – “старое время”. Некоторые это видели; и вы пребывали в метафизической вере достаточно долго для того, чтобы увидеть, что изменения и сдвиги начинают происходить. Вы знаете, о чем я говорю.
   Сколько вас считают себя Маяками? Позвольте напомнить нечто, о чем мы говорили группе на прошлой неделе: трехмерные маяки на планете (настоящие бетонные маяки) ничего не знают о бурях. Ничего. Они не знают, какой сильной будет буря, или как будет темно. Они не знают, как сильно будет дуть ветер, или как долго это будет продолжаться. Но они и их смотрители могут видеть надвигающуюся бурю, и знают о своей роли в происходящем. Знаете, для чего они построены? Их не волнует, как темно и как долго, ибо они построены с учетом любого времени! Это их не интересует, ибо они получили свет, настолько сильный для того, чтобы помогать любому, попавшему в беду. Видите?
   Вот почему вы здесь! Вам не нужно анализировать бурю, чтобы иметь с ней дело. Все, что вам следует делать, - стоять там, где вы стоите и удерживать свет. Вот почему вы пришли на планету в это время, и вот почему вы здесь. Духи обещают: у вас достаточно света, и ваш маяк не будет разрушен, ибо он был построен для бури. По существу, он был построен именно для этой бури. Понимаете ли вы, что мы говорим? Вам совсем не нужно понимать или постигать. Последняя вещь, которую мы ожидаем, что сделает маяк, - это выключит свой свет, закроет двери и пойдет другим путем, ибо наступает буря. Видите ли вы, что это не имеет смысла? И это хорошие своевременные новости.
   Таковы потенциалы, которые видим мы. И да, все может стать темнее перед тем, как станет светлее. Помните ли вы, что 2008 год – основной год. Мы говорили об этом еще в 2000 году. В этом году существуют потенциалы, которые, если они проявятся, многое изменят, включая то, что происходит в этом здании.
   Хотите улыбнуться? Хотите стоять, ударять светом и говорить: “Мне все равно, как все выглядит. Я не боюсь бури. Меня заботит только то, что будет, когда я завершу свою работу”. И именно поэтому, дорогое Человеческое Существо, мы любим тебя так, как любим.
   Это было послание из ангельской сферы. Оно практично и реально. Мы почитаем вас; и окружение здесь, чтобы почитать вас. И это так и есть.
   
   Крайон

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #87 -: Август 29, 2006, 23:49:16 pm »
Дааа, едно от силните послания на Крион, но тук феновете  му са  малко.
Не мисли като човек!-Крион

IYI

  • Гост
Отг: Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #88 -: Август 30, 2006, 00:08:10 am »
Олеее, Админ!!!-
Цитат
И аз съм за. Не ми пука вече дали ще оцелея... Хората са гадни. Аз също не заслужавам да живея на тази Земя...
-
Не ти подхождат тези неща, все едно го пише 10г. момче!Всеки тук притежава сила и защо забравихте за това!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Катаклизма се казва Йелоустоун, може да бъде и към 2012, може и по-рано, нещата в тези отношения са крайно положителни, всичко е ясно като бял ден, течат последните мигове на цикличността, въпроса е какво проявление ще има, но че ще бъде във физическо проявление е повече от ясно, няма да е само на финно ниво!
Нещата идват.. и повече от всякога, трябва да увладеем и стабилизираме измеренията, до които имаме достъп и да спасим колкот може повече човешки души, Войната тече с пълна сила
« Последна редакция: Август 30, 2006, 00:13:39 am от Horus »

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Анкета и размисли: Катаклизми през 2012 г.?
« Отговор #89 -: Август 30, 2006, 02:55:42 am »
За Йелоустоун, гледах филм, в който едни учени казаха, че под него има нещо като кухина, която е пълна с лава и продължава да се пълни. Нещо огромно, било. Накрая на филма, казаха (обичайно за такива филми да вливат страх), че въпроса е: "Не дали ще изригне, а кога?" Може да е утре, може и след 50 години. Описваха какви ще са последиците, ако парка гръмне, мазалото щяло да е голямо. IYI, това ли имаш предвид, като каза, че Йелоустоун е катаклизма?
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
4 Отговора
6111 Прегледи
Последна публикация Май 05, 2009, 12:14:00 pm
от cccpkgb
5 Отговора
6293 Прегледи
Последна публикация Август 10, 2009, 16:20:06 pm
от sidewinder
53 Отговора
27319 Прегледи
Последна публикация Юни 20, 2010, 01:22:36 am
от insomnia1304
19 Отговора
11462 Прегледи
Последна публикация Април 11, 2012, 01:22:14 am
от Tangrata_
14 Отговора
8511 Прегледи
Последна публикация Юли 16, 2012, 10:35:29 am
от balar

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27