Автор Тема: Европеидната раса - резултат от мутация на ДНК  (Прочетена 14846 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Европеидната раса се е появила в резултат на мутация в ДНК молекулите на чернокожите хора преди десетки хиляди години. Това се посочва в публикуван доклад на учени от университета на щата Пенсилвания.

Учените смятат, че изменението на пигментацията е започнало с "посветляване" на кожата на някой древен човек, настъпило в период, когато хората за пръв път напуснали Африка. Потомците на този "светлокож" са се оказали по-приспособими към живота в северните европейски ширини.

Според учените това може да се приеме като началото на европеидната раса. Американските изследователи предполагат, че светлата кожа на азиатците също е резултат от мутация на генно равнище. Информацията е на БГНЕС.



За тази "мутация" обаче дали не е "помогнато" да се осъществи. От една страна може да се приеме че е  еволюция точно както сега ние променяме своето ДНК и вече има деца които се раждат с такова променено. На мен ми се струва обаче че в този случай има намеса .

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: Европеидната раса - резултат от мутация на ДНК
« Отговор #1 -: Декември 19, 2005, 17:31:56 pm »
намеса има - това се е случило преднамерено, и е било организирано и насърчавано от тайни елити, довели света до раздори и мрак, основани на расова нетърпимост, враждуващ цинизъм, и комерсиална лудост...
преди падането на Фирмамента днешните чернокожи са били със син цвят на кожата, а ние тогава сме били синкаво-бели...Промените в пигментацията се дължат на по-голямото количества космическа и слънчева радиация, проникнали на Земята изведнъж...............
musica universalis

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Европеидната раса - резултат от мутация на ДНК
« Отговор #2 -: Декември 19, 2005, 19:59:38 pm »
Значи не е случайна приказката - толкова е черен, че чак синее.  ;)
Не мисли като човек!-Крион

Oberon

  • Гост
Отг: Европеидната раса - резултат от мутация на ДНК
« Отговор #3 -: Декември 22, 2005, 12:40:54 pm »
Якооо. От немане кво да правя се регнах в един руски сайт за запознанства и ся си чаткам с една татарка...бе хубава татарка. Вижте какво ми написа за произхода на татарите:

Фарида: Казань-столица Татарстана, находится почти в центре России, точнее восток России. А татары произошли от булгаров, когда на территории России были язычники, было такое государство Булгария, сейчас остался небольшой город Булгары, ударение всегда на первый слог. А русский у тебя отличный.

Оберон: Татарите са произлезли от българите, когато на територията на Русия е имало езичници, имало е държава Булгария, сега е останал само град Булгари

Яко а:))?

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Европеидната раса - резултат от мутация на ДНК
« Отговор #4 -: Декември 22, 2005, 14:00:24 pm »
Ми права е хубавата татарка, те затуй искат в паспортите да им пише :гражданство-българско.  :)
Ти като знаеш руски,вземи че я научи на български  ;D  те така стават хубавите работи  :D
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Отг: Европеидната раса - резултат от мутация на ДНК
« Отговор #5 -: Декември 25, 2005, 05:59:54 am »
А имаше версия, че мутацията е била в обратна посока. "Почернели от греха..."
Това за татарите не е много точно....абе подробности...
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: Европеидната раса - резултат от мутация на ДНК
« Отговор #6 -: Декември 27, 2005, 12:48:58 pm »
ХАХА - "почернели от греха", а?? Това църковно безумие сигурно и до днес се повтаря в някои ултраконсервативни енориии...
musica universalis

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Отг: Европеидната раса - резултат от мутация на ДНК
« Отговор #7 -: Декември 28, 2005, 11:21:33 am »
Ама не е църковно безумието. Още по-лошо е.  ;)
От книга на мадам Блаватска. Horus   :D
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Европеидната раса - резултат от мутация на ДНК
« Отговор #8 -: Декември 28, 2005, 21:03:30 pm »
:P :P :P 8)

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Европеидната раса - резултат от мутация на ДНК
« Отговор #9 -: Януари 08, 2006, 03:54:03 am »
Цитат
Европеидната раса се е появила в резултат на мутация в ДНК

Това е ПРОПАГАНДА!

Нашите органи са несъвместими с органите на черните - ако ви се занимава Google търсете обявите за трансплантация и ще намерите хиляди обяви в Амрика и Европа, че се търсят черни донори при положение, че имат на разположение бели органи !!!

След това те имат брадавици на глсните струни, а ние не.

След това тяхното средно IQ е 60, а нашето 120.... след това..... тяхната психика и физика е коренно различна от нашата:

- те са неимоверно по-силни физически от нас
- за тях живота няма стойност
- те не създават, а само разрушават или използват предложеното им от нашата цивилизация или природата

.................

Ние сме два вида създания обитаващи майката Земя!

coroviev

  • Гост
Отг: Европеидната раса - резултат от мутация на ДНК
« Отговор #10 -: Януари 08, 2006, 09:13:05 am »
       Аз мислех,че съм с  фашистки уклон в мисленето,но Тина ти ме разбиваш!Сега вече мога да се таксувам като либерален националсоциалист :D
    Тина,как тълкуваш факта,че  прасетата са най-сходни като имунологични показатели с човека?Трети вид на майката земя?
    Имам една любима мисъл на Чърчил по въпроса с прасетата" Кучето гледа човек с обожание,котката с презрение,а прасето,като равен" :)

Eon

  • Гост
Отг: Европеидната раса - резултат от мутация на ДНК
« Отговор #11 -: Януари 08, 2006, 09:19:51 am »
 :D :D :D :D :D :D

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Европеидната раса - резултат от мутация на ДНК
« Отговор #12 -: Януари 08, 2006, 13:21:32 pm »
Ами да - и мишките са ОК.

Проблема е, че сходството и произхода на живите организми се базира на 10% од ДНК-то, защото учените не са открили какво представляват останалите 90%. Наричат го отпадъчна ДНК. От тука и другата оапашата лъжа за прамайктата на човечеството която произлязла от Африка.

Ако беше така културите и цивилизациите по Земята щяха да са еднакви... B-O-R-I-N-G.....


coroviev

  • Гост
Отг: Европеидната раса - резултат от мутация на ДНК
« Отговор #13 -: Януари 08, 2006, 16:50:49 pm »
  Тина,разликата в днк на различните видове е много по-малка от 10%,но разликата м/у днк на черни,бели,червени,жълти е точно 0%,при трансплантация се търси подходящ донор според тъканна съвместимост и най-вече  т.нар.HLA-система и това няма никакво значение от расата,има значение само сходството в имунната система с тази на донора.Разликите м/у расите се дължат не в разлики на гените,а разлики в алелите на тези гени.Вместо да четеш разни работи в гугъл и да си бъркаш съзнанието,препоръчвам ти да прочетеш учебника по биологя за първи курс медицина,там доста прилично за учебник е обяснена генетика,трансплантация,разликите м/у расите.Това не значи ,че първата жена е черна,може да е светлозелена,ама това което си постнала,че черните са друг вид същества е меко казано смешно.
   П.С.Брадавици на гласните връзки имат,защото пеят много блус :D

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Европеидната раса - резултат от мутация на ДНК
« Отговор #14 -: Януари 08, 2006, 18:51:13 pm »
 :D Вие наблягайте на приликите, аз ще наблягам на разликите (в алелите).  ;D

Баба ми викаше на времето да не си търся мъж по-далеч от съседното село! Така че и аз не искам в бъдеще да имам зет или снаха с други алели. ОК?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27