Автор Тема: Европеидната раса - резултат от мутация на ДНК  (Прочетена 14894 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Eon

  • Гост
Отг: Европеидната раса - резултат от мутация на ДНК
« Отговор #15 -: Януари 08, 2006, 19:36:49 pm »
тя ти е викала така, за си останеш близо при нея...и да я наглеждаш като остарее много
щото много те е обичкала....

ако намекваш за генетика - не вярвам това изказване на баба ти да има нещо общо с алели, днк-та, двойни, тройни и н-бройни спирали
 ;D

то като се стигне до алелите на зета и снахата не пита нали знаеш... ;D
накрая се казва едно: "ам кат са обичат младити да са вземат..."
 :P

coroviev

  • Гост
Отг: Европеидната раса - резултат от мутация на ДНК
« Отговор #16 -: Януари 08, 2006, 20:36:25 pm »
Така че и аз не искам в бъдеще да имам зет или снаха с други алели. ОК?

    Приемам това като потвърждение,че имаш деца.Трябва да се примириш с мисълта,че те имат различни алели от твоите и различни гени от твоите, това се нарича кросинговър.За междувидово кръстосване,каквото ти явно се опитваш да представиш бракуването с черни, не може и дума да става.С  различен вид не се получава зачеване(например с любимите ми прасета),а  при секс с черни се получават мулати :o :o :o
   П.С. Прочети го този учебник дето ти казах,само ще спечелиш ;)
« Последна редакция: Януари 08, 2006, 21:00:40 pm от Horus »

Oberon

  • Гост
Отг: Европеидната раса - резултат от мутация на ДНК
« Отговор #17 -: Януари 09, 2006, 11:26:45 am »
Tina, ама ти от кое село си избра мъж в крайна сметка:)))?

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Отг: Европеидната раса - резултат от мутация на ДНК
« Отговор #18 -: Януари 09, 2006, 13:44:04 pm »
е по голяма глупост от това не бях чел отдавна/ Тия хамериканци кво ли няма да измислият само и само да проповядват равенство над всички. Не ви ли намирисва на новият световен ред ?!?!?
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Отг: Европеидната раса - резултат от мутация на ДНК
« Отговор #19 -: Януари 09, 2006, 14:01:58 pm »
Цитат
Аз мислех,че съм с  фашистки уклон в мисленето,но Тина ти ме разбиваш!Сега вече мога да се таксувам като либерален националсоциалист
както общо има фашизмът, национализмът с расите  ?!?!?! Не бъркай скинарите нито с националисти нито с фашисти въпреки че те се кичат много лесно с това.

Ти като евреите почна - някой като кресне срещу тях веднага го обвиняват в расизъм само дето еврейска раса няма   ;D
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

coroviev

  • Гост
Отг: Европеидната раса - резултат от мутация на ДНК
« Отговор #20 -: Януари 09, 2006, 17:35:35 pm »
Цитат
както общо има фашизмът, национализмът с расите 
   Има,има,да си чувал за" арийска раса",законите от Нюрнберг-1935г,изразът "славяните-тор за немската нация".Поведението на окупационните войски в ъв Франция,Гърция ,Белгия,Норвегия и т.н. е коренно различно от това в Полша,Чехия и ссср,точно по расов признак. Но за две неща си прав-национализмът и скинарите нямат нищо общо с фашизъм и националсоциализъм.

Неактивен zaio

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 128
Отг: Европеидната раса - резултат от мутация на ДНК
« Отговор #21 -: Януари 09, 2006, 17:51:04 pm »
:D Вие наблягайте на приликите, аз ще наблягам на разликите (в алелите).  ;D

Баба ми викаше на времето да не си търся мъж по-далеч от съседното село! Така че и аз не искам в бъдеще да имам зет или снаха с други алели. ОК?

Да ти кажа не се надъхвай много така защото Господ или каквото и да е същество отгоре знае как да си прави майтап. Имаме в блока едно семейство баща ми познава бащата колеги са, та той вика този въпросният така мрази цигани ама така ги мрази думи нямам, да не говорим за черни за тях дума не дава да се издума. И какво стана дъщеря му отиде на специализация в Америка и с какво се върна в България хааа изненада Мулатче, което даже повече бие на черно. Така че човек колкото повече мрази нещо толкова повече му се натриса то.
« Последна редакция: Януари 10, 2006, 19:44:07 pm от Horus »
Най-добрата рецепта за щастие е- да използваш парите си не за да трупаш вещи, а преживявания!

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Европеидната раса - резултат от мутация на ДНК
« Отговор #22 -: Януари 09, 2006, 19:31:19 pm »
Уеуе, това ми напомня на стария форум на АТАКА. хехе и там имаше такива лица.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Европеидната раса - резултат от мутация на ДНК
« Отговор #23 -: Януари 09, 2006, 23:59:26 pm »
Цитат
Tina, ама ти от кое село си избра мъж в крайна сметка:)))?

 :D От моята улица!  ;D

Аз не напразно ви насочих към "старото". Едно време ужасно са държали на "корен" и "род" и е имало защо щом сме се запазили толкова векове. Не е лошо и вие да се позамислите.

Ако е имало недъгави или изроди, не са им давали да се женят и да създават деца ами са ги пращали по манастири за послушници за да не порължава изродения ген......

coroviev

  • Гост
Отг: Европеидната раса - резултат от мутация на ДНК
« Отговор #24 -: Януари 10, 2006, 00:06:38 am »
Цитат
Едно време ужасно са държали на "корен" и "род"
   Ми то като видиш принц Чарлз на какво прилича,направо да се уплашиш и от корен и от род и разни бракове "от сой"

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Отг: Европеидната раса - резултат от мутация на ДНК
« Отговор #25 -: Януари 10, 2006, 07:04:25 am »
Я па чух, преди мнооого време, дека църните африканци не ги хващала маларията, щот кръвните им клетки (или нещо в кръвта им) било с друга форма???
Я па ся да било верно.... мани, мани-и-и....
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: Европеидната раса - резултат от мутация на ДНК
« Отговор #26 -: Януари 10, 2006, 16:50:15 pm »
Е па и я съм чувал дека така е било, ма много ооодавна, още преди да катурнат небосводо...
musica universalis

Oberon

  • Гост
Отг: Европеидната раса - резултат от мутация на ДНК
« Отговор #27 -: Януари 12, 2006, 15:35:37 pm »
Па небосводо намеси ей:) Квото стане, се небосводо:)))

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: Европеидната раса - резултат от мутация на ДНК
« Отговор #28 -: Януари 12, 2006, 22:26:38 pm »
Фирмаментът ще пребъде !
musica universalis

Дъвиан

  • Гост
Отг: Европеидната раса - резултат от мутация на ДНК
« Отговор #29 -: Февруари 13, 2006, 01:13:53 am »
Якооо. От немане кво да правя се регнах в един руски сайт за запознанства и ся си чаткам с една татарка...бе хубава татарка. Вижте какво ми написа за произхода на татарите:

Фарида: Казань-столица Татарстана, находится почти в центре России, точнее восток России. А татары произошли от булгаров, когда на территории России были язычники, было такое государство Булгария, сейчас остался небольшой город Булгары, ударение всегда на первый слог. А русский у тебя отличный.

Оберон: Татарите са произлезли от българите, когато на територията на Русия е имало езичници, имало е държава Булгария, сега е останал само град Булгари

Без да давам някакво мнение искам само да кажа, че познавам едно семейство татари. Бабата, която отдавна е починала, е знаела перфектно арабски и е чела Корана на арабски. А внучка й, която е на 19 години е много красива и е просто бяла - направо е по-бяла от нас българите. А родителите й, познавам го цялото семейство, са си тъмнички и мургави. И са доста навътре с окултните въпроси. Така че може и да има нещо вярно. Но то това са останки от предните раси.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27