Автор Тема: Какво може да стане през 2012 г.  (Прочетена 163962 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #480 -: Януари 07, 2010, 11:07:53 am »
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИВАНОВЦИ!
Искам да ви кажа, че в интернет има вече много снимки на Небиру - Немезида и това което се говори за 2012г ИЗОБЩО НЕ Е АКТУАЛНО - ЗАЩОТО ВРЕМЕНАТА СА УСКОРЕНИ. Нека това не е вярно, обвинете ме в каквото искате но аз трябва да кажа това което знам- някога в Атлантида е имало 5 Храма един от тях бил на Кристала и тогава е бил края на един от циклите на календара на маите- малко преди този край на онзи цикъл жреците на Храма разделили Кристала на 3 части- тези части те съхранили на 3 места- В ПЕРУ, В ТИБЕТ И В БЪЛГАРИЯ- така никой никога повече да не злоупотреби с мощта на Кристала. Така чрез тези 3 кристала около Земята се създава Енергиен щит и когато народът на тази държава е щастлив и спокоен тогава Енергията му захранва щита, но когато народът е нещастен Енергията на Кристала отива за захранване на народа, а това изтощава щита и Земята остава незащитена - атова я прави уязвима не само за метереоти и др. небесни тела, но и за нахлуване на зли сили. Ако сега при тази опасност вСЕКИ ОТ НАС НЕ ИЗХВЪРЛИ еНЕРГИЯТА НА ОТРИЦАНИЕТО И НЕ СЕ ИЗПЪЛНИ С ВЯРА ПРОШКА И ЛЮБОВ ТО ВСЕКИ ОТ НАС Е ОТГОВОРЕН ЗА ЗЕМЯТА. БИЛО Е ПРЕДВИДЕНО НЕБИРУ ДА МИНЕ НА 4000КМ НАД ЗЕМЯТА, НО ТОВА РАЗСТОЯНИЕ Е СКЪСЕНО- ДАДЕ МИ СЕ 30000КМ. ЗАТОВА ВИ СЕ МОЛЯ ИЗЧИСТЕТЕ СЪРЦАТА СИ -НЕКА ТЕ СЕ ИЗПЪЛНЯТ САМО С ЛЮБОВ И ВЯРА. кАЗА МИ СЕ СЪЩО, ЧЕ ВСЯКА ИСКРЕНА МОЛИТВА ЗА ЗЕМЯТА, ХОРАТА, РОДИНАТА И ЗА ЖИВОТА ИЗОБЩО ЩЕ НАМАЛИ ВЪЛНИТЕ И ЗЕМЕТРЕСЕНИЯТА И ИПОРАЖЕНИЯТА. НЕ страх целя да всея а само начин да помогнем на планетата и на себе си- И НЕКА БЪДЕ СПОРЕД ВОЛЯТА ВИ!

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #481 -: Януари 07, 2010, 11:26:25 am »
Цитат
БИЛО Е ПРЕДВИДЕНО НЕБИРУ ДА МИНЕ НА 4000КМ НАД ЗЕМЯТА, НО ТОВА РАЗСТОЯНИЕ Е СКЪСЕНО- ДАДЕ МИ СЕ 30000КМ.

Нибуру не бяха ли я унищожили илюминати?

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #482 -: Януари 07, 2010, 13:20:30 pm »
Lora Dana.
Цитат
за 2012г ИЗОБЩО НЕ Е АКТУАЛНО - ЗАЩОТО ВРЕМЕНАТА СА УСКОРЕНИ. Нека това не е вярно, обвинете ме в каквото искате но аз трябва да кажа това което знам-
Малеее откри топлата вода,това твои знания ли са.Би ли престанала да пльосваш тука нещата които вадиш от канала.И престани с наричането(пиши както трябва).
Цитат
. Така чрез тези 3 кристала около Земята се създава Енергиен щит и когато народът на тази държава е щастлив и спокоен тогава Енергията му захранва щита, но когато народът е нещастен Енергията на Кристала отива за захранване на народа, а това изтощава щита и Земята остава незащитена - атова я прави уязвима не само за метереоти и др. небесни тела, но и за нахлуване на зли сили.
1.Названието "енергиен щит" означава човешка направия,природната(живота) направия се казва Аура(или поне така е известна).
2.Аурата на земята може да бъде оприличена на човешката(за да ни е по разбираемо).В Аурата на нашата майка Земя Всяка живинка участвува с своята аура и енергия добита собственоръчно.И е много ясно че бивайки ограбвани енергийно и замърсявани с негативна енергия то земната Аура ще бъде отслабена.А това е много изгодно за тия дето използват кристали. За да направят щит какъвто им е изгоден.Аурата на земята има свойството да не допуска на земята инопланетяни,и това свойство е в следствие на нашите имунни системи които са грубо манипулирани с ваксини.За хората кашата е пълна,но нещата вече се нормализират чрез промяната на вибрациите на живота на Земята.Озоновата дупка плод на деянието на "хора",и е сходна на дупките по нашите аури които ни правят с негативна енергия група хора.Правят го с цел сигурен достъп до нас и да нашата Майка Земя.
Цитат
Ако сега при тази опасност вСЕКИ ОТ НАС НЕ ИЗХВЪРЛИ еНЕРГИЯТА НА ОТРИЦАНИЕТО И НЕ СЕ ИЗПЪЛНИ С ВЯРА ПРОШКА И ЛЮБОВ ТО
Да ама не.Отрицанието пречи на тези които ни спретнаха този "купон".Отказа от отрицание води до съгласие и въпросните "особи" ще потрият доволно ръчички с възгласа чудесно.А "Небиру" се запътила насам поради огромното желание на група "жители" на земята.И защо клякаш на "вСЕКИ и еНЕРГИЯТА",човек би си помислил че имате нужда от енергията на всеки, и то сами да си я изхвърлят.Басси и наглостта.
Цитат
НЕ страх целя да всея а само начин да помогнем на планетата и на себе си- И НЕКА БЪДЕ СПОРЕД ВОЛЯТА ВИ!
Бих те посъветвал помогни първо на себе си а така вече ще помогнеш на планетата."Някои" стават все по нервни и за "тяхните работи" е жизненоважно "нашето съгласие и примирение".И кои сте тия дето ще ни "помогнете".Живи и здрави.  :hi:
« Последна редакция: Януари 07, 2010, 19:36:09 pm от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #483 -: Януари 07, 2010, 14:18:18 pm »
LORA_DANA, като спомена за Атлантида, били споделила според твоите знания, къде се е намирала, как и защо е потопена?
Може ли да ги видим тези снимки на Небиру, имаш ли някакви линкове?

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #484 -: Януари 07, 2010, 14:31:38 pm »
Меандер тази информация не е за теб- ти си вярвай в каквото искаш
Кснет, тази информация ми я съобщи мой приятел по телефона, но по-късно ще се свържа и ще го попитам за линковете, а Атлантида се е намирала на запад от Франция в дн. Атлантически Океан, като дн. Австралияи и Англия са части от нея

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #485 -: Януари 07, 2010, 14:52:16 pm »
Меандер тази информация не е за теб- ти си вярвай в каквото искаш
Кснет, тази информация ми я съобщи мой приятел по телефона, но по-късно ще се свържа и ще го попитам за линковете, а Атлантида се е намирала на запад от Франция в дн. Атлантически Океан, като дн. Австралияи и Англия са части от нея
Разтоянието от Англия до Австралия е около 15 000 километра...

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #486 -: Януари 07, 2010, 16:30:23 pm »
LORA_DANA, а тази информация на твоя приятел, потвърдена ли е от твоя източник, на мен ми е любопитно от твоя канал каква информация може да се получи за Атлантида

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #487 -: Януари 07, 2010, 19:07:12 pm »
ОБЕЩАНИТЕ ЛИНКОВЕ
www.greatdreams.net
www.poleshift.ning.com
www.divinecosmos.e-puzzle.net
ДАНО ВИ БЪДЕ ПОЛЕЗЕН
нЕ СПОРЯ С НИКОГО Аз съм човек и е човешки да се греши, но смятах, че във форума има хора които малко да имат представа от нещата които вече открито се говорят навсякъде е , ако някой се е обидил -съжалявам, не това съм целяла. 

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #488 -: Януари 07, 2010, 20:11:04 pm »
Lora_Dana, ти тези линкове провери ли ги преди да ги постнеш? Няма абсолютно нищо на тях, никаква снимка и никакво Нибиру.
Май ти се събра много нападание напоследък, не целя това, за което съжалявам. Но просто искам нещата  да са точни.

Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #489 -: Януари 07, 2010, 20:32:28 pm »
Моля потребителите да спрат да обсъждат LORA DANA и да погледнат заглавието на темата.

Стига спам!

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
0 Отговора
5476 Прегледи
Последна публикация Юни 22, 2008, 13:30:31 pm
от ton
102 Отговора
42539 Прегледи
Последна публикация Август 09, 2009, 23:54:17 pm
от marhs
2012 г.

Започната от H. « 1 2 ... 90 91 » Езотерика

1354 Отговора
474798 Прегледи
Последна публикация Март 02, 2014, 01:43:03 am
от Joro Velev
4 Отговора
6082 Прегледи
Последна публикация Май 05, 2009, 12:14:00 pm
от cccpkgb
19 Отговора
11369 Прегледи
Последна публикация Април 11, 2012, 01:22:14 am
от Tangrata_

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27