Автор Тема: Рейки  (Прочетена 20203 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Рейки
« -: Декември 12, 2005, 13:05:59 pm »
Абе някой нещо да знае за Рейки. Леля ми е супер запалена ама не ми е останало време да я разпитам като хората.

Из българското уеб пространство няма много информация. За сега съм намерил само това:

http://reiki.dir.bg/reiki.htm
http://reiki.dir.bg
« Последна редакция: Декември 12, 2005, 13:38:16 pm от Horus »
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Рейки
« Отговор #1 -: Декември 12, 2005, 13:32:57 pm »
Ами енергийно лечение. С тая разлика че трябва някой "мастер" да те "настрои". Само дето хич не съм привърженик на идеята някой да ми вгражда програми в аурата. Пък и са неща дето можеш да ги направиш и без учители...
« Последна редакция: Декември 12, 2005, 13:39:11 pm от Horus »
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: Рейки
« Отговор #2 -: Декември 12, 2005, 13:37:16 pm »
мене леля ми е някакъв учител и може да сетъпва ... ама мене си ме е шубе, да не бъгясам нещо
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Рейки
« Отговор #3 -: Декември 12, 2005, 13:41:41 pm »
Писах за Рейки в някоя от темите. Поредният "Ню-Ейдж" капан. Атила, за нищо на света не пробвай ;) Този "мастер" такива неща може да прави с теб, че...
И всеки, който си мисли, че е рейкито "готино" - не се залъгвайте. Такива неща са ми разправяли, че...

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: Рейки
« Отговор #4 -: Декември 12, 2005, 13:48:20 pm »
е разкажи нещо де ... а тоя Ню-Ейдж за нищо не ми нашепва
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Рейки
« Отговор #5 -: Декември 12, 2005, 14:02:33 pm »
Ми "добрият" мастер, който иска да те "научи" може да ти вкара програмки в аурата, да си те направи зомби, да си смуче енергия от теб, когати пожелае и т.н... Случаи такива знам 100... Пък и това рейки си е бъркане където не трябва - в кармата на някой...

За "Ню-Ейдж-а":

http://www.xnetbg.com/www/site/smf/index.php?topic=232.0
http://www.xnetbg.com/www/site/smf/index.php?topic=299.0
http://www.xnetbg.com/www/site/smf/index.php?topic=306.0

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: Рейки
« Отговор #6 -: Декември 12, 2005, 14:17:28 pm »
мерси за инфото, ще имам едно на ум. Като имам възможност ще разпитам леля ми по подробно и ще драсна другото виждане на нещата

Поздрави
Атила

п.с. уффф тоя Ню-Ейджжжжж, мноо има за четене ... а мене така ме мързи да чета
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Рейки
« Отговор #7 -: Декември 12, 2005, 14:21:26 pm »
Хехе, чети, чети ;) А леля ти щом е мастер вече, няма смисъл да и говориш, щото е в играта вече. Такива хора дърпат от енергията на другите без да се усещат даже, дори на любими същества. Става им като несъзнателен рефлекс-навик. Камо ли пък ако някой им каже, че това, с което се занимават е грешно... Могат да те смачкат за секунди... Питай operator.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Рейки
« Отговор #8 -: Декември 12, 2005, 15:47:54 pm »
Еди от известните Рейки и Сейким- майстори е Иван Кацаров от Пловдив. Гледах го няколко пъти по една от кабеларките и изводът ми е такъв: ако това е истинският майстор аз лично НИКОГА не бих се подложил на настройка.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Рейки
« Отговор #9 -: Декември 12, 2005, 16:00:56 pm »
То и друг да е - пак недей ::)

Неактивен Hermes

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 81
  • Хармонията е ЛЮБОВ, която носи МИР!
Re: Рейки
« Отговор #10 -: Декември 12, 2005, 16:20:01 pm »
Ми "добрият" мастер, който иска да те "научи" може да ти вкара програмки в аурата, да си те направи зомби, да си смуче енергия от теб, когати пожелае и т.н... Случаи такива знам 100... Пък и това рейки си е бъркане където не трябва - в кармата на някой...

Хорусе ти с твоите Ню-Ейджи ,направо ме хвърли в оркестъра на юргените:) .Чел ли си нещо по въпроса .За друго е сигурно ,но за Рейки се съмнявам .Нищо не пречи сам да се "образоваш"-на първо ниво ,никой не те кара насила ...Второ ниво е ..за да лекуваш другите.... Да не би като те е болял зъб или....да не си си слагал ръката на болното място и ако ДА- това означава ли че си си объркал аурата ,не ставай толкова мнителен  :o ;D
ТЕЗИ КОИТО ПОБЕЖДАВАТ, СА ОНЕЗИ КОИТО ЗНАЯТ ЧЕ МОГАТ!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Рейки
« Отговор #11 -: Декември 12, 2005, 16:28:40 pm »
Hermes, вярваш ли, че си говоря ей така без да проуча въпроса? Айде не ставай пък ти прекалено наивен...
Да си сложа ръка сам е съвсем друго и ти мнопго добре го знаеш, няма нужда да се правим на 3 и 1/2...

Аз познавам хора, които са страдали. Който иска да ходи. Аз съм предупредил, съвестта ми е чиста.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Рейки
« Отговор #12 -: Декември 12, 2005, 16:40:34 pm »
Това е работа с енергия и не е шега. Ако човек е ясновиждащ, нека да практикува Рейки, но ако не е-това си е неконтролиран процес. А като знам колко много хора вече -слепи-работят по тази система, допускам, че в тяхната дейност съвсем спокойно биха могли да се включат и не много светли същества и то без да разберат "майсторите".
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Hermes

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 81
  • Хармонията е ЛЮБОВ, която носи МИР!
Re: Рейки
« Отговор #13 -: Декември 12, 2005, 17:48:53 pm »
..значи приказваме на различни езици...и не се разбираме .В Рейки се "рисуват" символи-заредени с енергия преди и по време на сеансите ... Написах че всеки може да изпробва върху себе си ,за което мисля че сте убедени ,че е безобидно .Аз "практикувам "върху себе си и ефекта е положителен .То бива да се съмнявате във всичко ,ама чак толкова  ;D.При болка се поставят ръцете по определен мачин върху болното място ..., а иначе по разположение на чакрите...Който има желание ,може да постигне достатъчно-без да ходи при майстор за "настройка ".Първо ниво дава възможност човек да лекува себе си и други хора (а също животни и растения), чрез директен контакт с тях - полагане на ръце.Рейки се различава от другите енергийни лечителски системи по това, че човек не трябва да е надарен с някакви специални дарби , за да я използва. Това е проста, лесна и безопасна техника.Тя отваря и изчиства енергийните канали, здравето и самочувствието се подобряват.Е ДА всеки има свободата да направи избора ......

ТЕЗИ КОИТО ПОБЕЖДАВАТ, СА ОНЕЗИ КОИТО ЗНАЯТ ЧЕ МОГАТ!

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Рейки
« Отговор #14 -: Декември 12, 2005, 18:58:10 pm »
Рейки е измислица.Това си е обикновено енергийно лекуване.Не ти трябват мастери,не ти трябват символи(тях можеш сам да си ги създадеш-баш сигли са си).Всичко останало са изгъзици,опити за контрол,пари и т.н.
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27