Автор Тема: Карти на Древни морски крале  (Прочетена 22334 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Oberon

  • Гост
Re: Карти на Дрвени морски крале
« Отговор #15 -: Декември 02, 2005, 12:43:56 pm »
Еми била е на 30 градуса по на север, как къде:)?
И няма нужда да се образуват планински вериги, тъй като се мести цялата земна кора едновременно, а не на части. Планински вериги се образуват, когато тектоничните плочи се сблъскват една с друга, а тук говорим за планетарно явление. Искам да кажа, че цялата земна кора едновременно и в цялост се е преместила. Напоследък много учени започват да подкрепят тази теория, а не какато преди 50 години :) Нищо, че предговора на книгата на Хепгуд е от самия гениален Айнщаин

Оберон

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Карти на Дрвени морски крале
« Отговор #16 -: Декември 02, 2005, 14:10:54 pm »
Никъде не съм казвал, че атлантите са рептилии.

Атлантида има няколко периода. Златен период, период на съмнения (между Светлата и Тъмната ложа) и период на унищожение. Проблемите започват, когато Луцифер пада точно в Атлантида.

Когато Луцифер се отделя от Твореца той повлича със себе си и светли същества, които после стават тъмни.

Тук искам да направя едно важно отклонение - може би ще е ценно и ново за вас като информация.

Според Urantia, Творецът първоначално създава 4 йерархии. Първо създава Сина си (Christ Michael, познат на нас като Христос), след това създава висши архангели. След това създава така наречените Мелхиседеци. Накрая създава така наречените дракони. Драконите са много интересни същества. Искам да подчертая, че драконите са изначлно с добра същност и са създадени с добър замисъл и любов! Те имат също имат статус на творци (както и всички други от четворната йерархия). Даже били най-добрите сред всички в генното инжинерство и били пратени на Земята, за да създадат живота. Те могат да създават Вселени, галактики и да творят живот. Първо са били 9 измерни същества мисля. Създали човека с 12 нишки ДНК, всяка нишка била казват (тук информацията се разминава) от различна високоеволюирала раса. Т.е. дванадесет различни нишки, което автоматично превръща човека, в наистина уникално създание! Това е много преди бунтът на Луцифер. Човекът съществува много преди това!
В този ред на мисли, драконите ако трябва да сме точни не трябва да предизвикват лоши асоциации у нас, защото те са от Твореца и първо са били добри.

След падението на Луцифер, по-голямата част от драконите се застъпват за него и започват да се наричат Ануннаки (ние ги наричаме така, истинското им име е друго; "ануннаки" на шумерски означава - "тези, които дойдоха от небето") и пропадат като духовни същества!!! Започват да работят за Тъмните, до ден днешен. Оттогава дракона/рептилията/змията създава лоши асоциации у нас и бих казал с право, тъй като толкова поразии са направили, (и в други Вселени също...) че... Все пак остават и такива, които остават верни на Твореца. Това са така наречените "Бели змии". Според мен в такъв случай термина е грешен. Може би трябва да се разделят на "змии" и "черни змии", тъй като първоначалото е важно. Но това са си мои размишления, да не ви обърквам с тях още повече...

Мисълта ми беше, че именно пропадналите вече рептилии са дошли заедно с Луцифер в Атлантида и започват да се практикуват черни изкуства. Те много са идвали и много пъти преди това, но е имало договор за ненамеса май (както в момента). Има едни ужасно интересни неща за така наречените сини камъни/ябълки, Оберон-ка, мога да ти ги дам да ги прегледа/преведеш (:P) ако имаш време и ако ти допаднат ;) Иначе атлантите са наследили знанията си може би от Лемурия. Били са и членове на междугалактическата федерация. Не знам дали обаче разделянето на ДНК-то става преди или след тях... Ако някой е чел да каже. Пропадналите вече дракони наричаме Ануннаки. Изначалната им същност е друга. Те разделят 12-те нишки, за да ни ползват като роби, които да копаят в мините... По това време Атлантида вече е в упадък.

Бели змии все още има и те помагат на Твореца в грандиозният му план.

Аре стига от мен ;) Малко се отклоних от вашите въпроси, ама...

H. ;)

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Карти на Дрвени морски крале
« Отговор #17 -: Декември 02, 2005, 14:21:33 pm »
Няма да имам нищо против да разкажеш малко повече за белите змии.  :D
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Карти на Дрвени морски крале
« Отговор #18 -: Декември 03, 2005, 19:59:50 pm »
Не знам нищо за тях ;(
Виждам, че си запознат с Urantia, там има инфо ;)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Карти на Дрвени морски крале
« Отговор #19 -: Декември 04, 2005, 04:59:47 am »
Той е запознат с преведената част само  :P :P, а бтв то я има преведена на руски така че тва е още един вариант.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Карти на Дрвени морски крале
« Отговор #20 -: Декември 04, 2005, 21:18:48 pm »
Знам че е преведена на руски, само че на мен не ми върви на никакъв език освен на български, затова ще чакам 2 години да я преведат :P
Иначе я има преведена на много езици, само на нашият не :P

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Карти на Дрвени морски крале
« Отговор #21 -: Декември 05, 2005, 03:50:26 am »
Последните, които са били членове на междугалактическата федерация, според чанелинг, са така наречените "траки".
За белите дракони, ще взема да попитам "моя" дракон. Но подозирам, че пак ще ми каже "Като му дойде времено." или просто ще си остана с усмивката му. :)
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Карти на Дрвени морски крале
« Отговор #22 -: Декември 10, 2005, 08:37:42 am »
Ето я картата на Пири Рейс с по-голяма резолюция :)


Heinie

  • Гост
Отг: Карти на Дрвени морски крале
« Отговор #23 -: Януари 20, 2006, 10:28:36 am »
Карта показвала: Китайци открили Америка преди Колумб

Китайски адмирал евнух първи стигнал до бреговете на новия континент, твърди в книгата си, посветена на въпроса, британецът Гевин Мензис

19.01.2006

Китайци са открили Америка десетилетия преди Христофор Колумб.

Това твърди китайски адвокат, който намерил карта, датираща от 1418 г., в която се намеква, че китайска флотилия първа е достигнала до бреговете на новия континент.

Юристът Ли Ганг купил картата през 2001 г. за 500 долара. Доскоро той не знаел какво се крие в нея, информира "Дарик радио".

Наскоро обаче прочел книгата на британеца Гавин Мензис "1421-ва - годината, в която Китай откри Америка". В нея се казва, че китайски адмирал първи е стигнал до бреговете на новия континент.

68-годишният Мензис изложи теорията пред Британското кралско географско дружество си през март 2002 г. Тя е подкрепена с диаграми и древни артефакти, които според историка любител показвали, че Колумб е закъснял с откритието си цели 72 г.

Смята се, че картата, която притежава Ганг, е направена през XVIII век и е копие на друга от 1418 г. В нея има подробности, подобни на изложениe в книгата на британеца.

Критици на тази теория обаче подчертаха, че езикът, на който е писана картата, не е бил използван по време на династията Мин, когато евентуално китайците са открили Америка.

Исторически документи сочат, че между 1405 и 1433 г. китайският адмирал евнух Чжън Хъ е оглавявал имперската звездна флота и я е водил на седем епични пътешествия.
« Последна редакция: Януари 20, 2006, 15:18:32 pm от Horus »

Eon

  • Гост
Отг: Карти на Дрвени морски крале
« Отговор #24 -: Януари 20, 2006, 10:34:11 am »
Вече ми писна от тези новоизлюпени журналистчета, които през 5-6 месеца пускат
някакво инфо, че видиш ли викингите, китайците, японците, полинезийците, ескимосите.


....бла бла бла...открили америка преди Колумб
търсят еФтини сензации....
И са толкова затъпели че вече няма накъде....
и най-интересното е че си мислят че са пуснали кой знае какво инфо...
стана банално вече
 >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Карти на Дрвени морски крале
« Отговор #25 -: Януари 20, 2006, 11:31:30 am »
тъпото е че е вярно,и се знае от доста отдавна,а сега само со правят сензациите
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Eon

  • Гост
Отг: Карти на Дрвени морски крале
« Отговор #26 -: Януари 20, 2006, 11:40:57 am »
Да това исках да кажа.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Карти на Дрвени морски крале
« Отговор #27 -: Януари 20, 2006, 15:48:23 pm »
1421 - The year China discovered America - от раздел "Цивилизации" в kolibka.com ;)

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Карти на Дрвени морски крале
« Отговор #28 -: Януари 20, 2006, 18:07:35 pm »
имаше една книжка на Тур Хейердал в която той доказва че Египтяните също са ходили до Америка,ама не мога да се сетя името
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Карти на Дрвени морски крале
« Отговор #29 -: Януари 21, 2006, 01:36:18 am »
Ми то нали 80-те на миналия век открили в Алтай и Таримският басейн  някакви мъртви градове. В тях имало мумии на древни българи със знаци на Тенгризма, триръби стрели, конски седла и стремена. Та интерсното у тези мумии било, че у някои били намерени лули. Мумиите били на възраст м-у четири и пет хиляди години. Поправете ме ако греша, но мисля, че само северно амерканските индианци са имали лули по това време, поне аз не съм чувал другаде да са използвали.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27