Автор Тема: Дали може да е така както си мисля в матрицата  (Прочетена 12475 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен zaio

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 128
От определено време в мен се е загнездила идеята  или по-точно чувството, че когато летя със самолет и отивам в друга държава сякаш кацам на друга планета.Буквално Матрицата качваш се на самолета той лети на някъде и после каца а аз се чувствам излязла от един свят и влязла в друг. Вие как мислите?
Най-добрата рецепта за щастие е- да използваш парите си не за да трупаш вещи, а преживявания!

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: Дали може да е така както си мисля в матрицата
« Отговор #1 -: Ноември 11, 2005, 09:48:29 am »
мисля че не, хората навсякъде чувстват и мислят същите неща, макар и да говорят на различни езици и да живеят по различен начин. Като слезеш от самолета първо си замаян, всичко изглежда странно, а после разбираш, че светът си е същият... поне за мен
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: Дали може да е така както си мисля в матрицата
« Отговор #2 -: Ноември 11, 2005, 12:25:08 pm »
Цитат
... аз се чувствам излязла от един свят и влязла в друг
това е напълно нормално ако излиташ или кацаш в България ... направо си е смяна на световете, та дори на галактиките ако ме питаш мене.
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Eon

  • Гост
Re: Дали може да е така както си мисля в матрицата
« Отговор #3 -: Ноември 11, 2005, 12:34:58 pm »
интересно чувство
аз мисля, че всеки човек в определени моменти чувства много силно че е в матрицата
в твоя случай са самолетите и т.н.
при други има други случаи... знаеш за дежа ву-то...
темата е доста обширна и философска
а както казва Атила, направо си е смяна на световете...

Единствената причина поради която се занимавам с НЛО и всички аспекти около него е тази:

Един прекрасен ден моите пра-пра-пра-пра внуци(дъщери) да кръстосват Галактиката (а защо не и останалите)
и да си прекарват уикенда не на село при баба, а например за отскочат до Епсилон Еридани, Тау Сети, и т.н.

Представяш ли си: какви нови хоризонти ще се открият.. във всички аспекти на живота
културни, философски, изкуство, технологии,
невероятно е

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: Дали може да е така както си мисля в матрицата
« Отговор #4 -: Ноември 11, 2005, 12:48:20 pm »
аз лично се чувствам 'в матрицата' когато всяка сутрин трябва да ставам в определен час, да се приготвя за работа, да хвана автобуса, да вляза в офиса, пусна ПК-то и т.н. - до вечерта, когато се прибирам, хапвам и започвам да уча - все едно не съм живо същество а някакъв механизъм - поне сякаш това се опитват да направят:) а начина, по който се боря, е следният: любима музика на работа, персонализирани цветове на уиндоуса, собствен десктоп, танци преди работа, много различни видове творчество и т. н. и т. н. - ние ще победим, не матрицата.... който иска да ме критикува
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Eon

  • Гост
Re: Дали може да е така както си мисля в матрицата
« Отговор #5 -: Ноември 11, 2005, 12:54:30 pm »
ми и аз съм като тебе,
ако успея ще ти покажа какъв ми е десктопа
много му се кефя :)

Неактивен zaio

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 128
Re: Дали може да е така както си мисля в матрицата
« Отговор #6 -: Ноември 11, 2005, 12:55:55 pm »
Еоn и на мен ми се искат такива неща, но аз разсъждавам малко по-егоистично и искам аз докато съм жива да ги изпитам.Обаче така като гледам как са тръгнали нещата, може и да ми се случат, но в някой друг живот. Дано да се преродя пак на Земята защото си я харесвам. :D
Най-добрата рецепта за щастие е- да използваш парите си не за да трупаш вещи, а преживявания!

Eon

  • Гост
Re: Дали може да е така както си мисля в матрицата
« Отговор #7 -: Ноември 11, 2005, 13:18:13 pm »
аз съм се примирил че няма да ги видя

може в отвъдното или като се преродя, ама това няма да си помня това съзнание и пак е кофти.....

ох :'(

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Дали може да е така както си мисля в матрицата
« Отговор #8 -: Ноември 11, 2005, 13:53:20 pm »
Преди месеци полицията в Норвегия се натъкна на добре облечен, образован млад човек. Всички опити да бъде изяснена самоличността му останаха безуспешни - той няма никаква представа кой е, и как е попаднал в Норвегия. Говори на изискан английски и японски, но не разбира нито дума на норвежки.
Появил се е в центъра на Осло и в началото са го възприели като избягал от психиатрията пациент. При хипнотичен сеанс е станало ясно, че не скрива умишлено никаква информация, не знае името си и абсолютно нищо за миналото. Носел достатъчно пари, но нямал документи. Отпечатъците му са предадени във всички части на света чрез Интерпол, но отново липсват резултати.
musica universalis

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: Дали може да е така както си мисля в матрицата
« Отговор #9 -: Ноември 11, 2005, 13:56:54 pm »
аз пък се кефя на матрицата и с още 2-3ма я подържаме да работи и да не бъгясва - така де всеки трябва да се движи по план-график и някой трябва да следви всичко дали протича нормално.

А относно атмосферата - да много е важна. Ние тамън от седмица на сам имаме нова посуда в офиса и се кефим много яко. Ето малко снимки

I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: Дали може да е така както си мисля в матрицата
« Отговор #10 -: Ноември 11, 2005, 15:01:48 pm »
1. какво ви вълнува това, което няма да видите в този живот? нали всеки ден може да се открива по нещо ново в това, което е около нас, и могат да се правят толкова много неща - аз нямам намерение да чакам някой прекрасен ден, а си живея така, че всеки ден да си струва и ако умра утре, да не съжалявам за нищо - и мога да кажа, че съм го постигнала:). Това го пожелавам на всички.
2. Такива хора без самоличност и спомени напоследък се появяват доста и на много места, нещо явно не е чисто. Клониране?...
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: Дали може да е така както си мисля в матрицата
« Отговор #11 -: Ноември 11, 2005, 15:16:00 pm »
Цитат
Такива хора без самоличност и спомени напоследък се появяват доста и на много места, нещо явно не е чисто. Клониране?...
или зомбита ...
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен zaio

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 128
Re: Дали може да е така както си мисля в матрицата
« Отговор #12 -: Ноември 11, 2005, 16:13:08 pm »
Cenestelle евала. Аз пък все не мога да го постигна това да живея като че ми е за последно, все нещо ме мъчи и не мога да се отпусна във фермата за добитък(матрицата).
Най-добрата рецепта за щастие е- да използваш парите си не за да трупаш вещи, а преживявания!

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Дали може да е така както си мисля в матрицата
« Отговор #13 -: Ноември 11, 2005, 16:25:43 pm »
Cenestelle то тва като за последно живеенето е малко нож с 2 остриета щото много хора ще го обърнат на Гуляй затова пък аз предпочитам да живея така че все едно никога няма да умра и да не се срамувам от постъпките си в бъдещето  :P

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: Дали може да е така както си мисля в матрицата
« Отговор #14 -: Ноември 11, 2005, 16:34:38 pm »
виж не е нужно да се отпускаш или нищо да не те мъчи - разбира се че не всичко е перфектно, но можеш да се наслаждаваш на прекрасните неща в живота и да постигнеш всичко, което ти е достъпно, а то е много
не е нужно да вървиш с останалия добитък, можеш да правиш това, което ти харесва, и никой няма да забележе;) /уф как се пише това?/, защото не иска

Алиен аз никога не правя неща, от които ще се срамувам, и не се срамувам от това, което правя - е почти винаги, може да има изключения. :)Въпросът е там, че относно Гуляя всичко е въпрос на гледна точка: за мен това не би било удоволствие, аз се нуждая от малко по-други забавления и занятия, за да живея: забрани ми да творя и няма да издържа дълго... И да, не е зле да се има предвид, че може и да уцелееш до вдругиден, но това не е най-важното все пак.
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27