Автор Тема: Дали може да е така както си мисля в матрицата  (Прочетена 12474 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Дали може да е така както си мисля в матрицата
« Отговор #15 -: Ноември 11, 2005, 16:40:07 pm »


, че може и да уцелееш до вдругиден, но това не е най-важното все пак.


Ахахах падна ли ми най - накрая - откога те чакаля и ти да направиш някоя правописна грешка ! Да видиш хубаво ли е  :P :P :P :P :P :P :P

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Дали може да е така както си мисля в матрицата
« Отговор #16 -: Ноември 11, 2005, 16:50:29 pm »
Хахахаха Cenestelle направи правописна грешка :P :P :P Забележи

ultrafutur, тази статия съм я чел. Ако на някой му е интересно, ще я постна цялата.
Атила, постни ги тея в символи плийз ;)
Eon-е ти си най-яко в Матрицата :P Всеки път като се зададеш към мен те бъркам с Агент :P :P :P
Тази тема да я преместим ли във "Философски мисли"?

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: Дали може да е така както си мисля в матрицата
« Отговор #17 -: Ноември 11, 2005, 16:57:53 pm »
Alien не знаех че това е неправилно, мислех, че така се пише, относно забележи - хайде някой да ме светне какво е правилото за проверка, че все се чудя :)
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Дали може да е така както си мисля в матрицата
« Отговор #18 -: Ноември 11, 2005, 17:04:06 pm »
При някои думи правила няма просто са си така и толкова. Бтв в българският език има повече изключения отколкото правила.

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: Дали може да е така както си мисля в матрицата
« Отговор #19 -: Ноември 11, 2005, 17:41:30 pm »
ами аз съм казала, че нямам нищо против да ме поправят, когато допусна грешка
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Oberon

  • Гост
Re: Дали може да е така както си мисля в матрицата
« Отговор #20 -: Ноември 11, 2005, 17:43:50 pm »
Вие сте уникални, трябва да се видим всички, да се напием и да си направим бясна оргия:))) Шегувам се, де.

Преди 2 часа постнах по тази тема, ама не знам що не се е появило:))
 
Аз като летя в други държави, по-развити от нас ( технологично), ми става тъжно като гледам как живеят хората, с какво се занимават. Ние се чудим кво да си сготвим вечер, те се чудят като да излезнат да хапнат и в кой ресторант. Става ми тъжно като разбирам и усещам, колко сме пропуснали, колко пропускаме и тн...На плажа в Агианапа, Кипър, виждаш множество плажни кърпи и на тях телефони, часовници, портфейли...никой не се шашка, че като се върне от къпнато нещо ще му липсва...И когато си материално задоволен, идва ред на духовното:) Пример: гръцките "философи" - няма кво да правят, робите им копат нивите, те джиткат до Египет, четат като смахнати, слушат Жреците с паднали ченета, и като се върнат почват да философстват:)))) еех...

Тъжно е...

Оберон

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: Дали може да е така както си мисля в матрицата
« Отговор #21 -: Ноември 11, 2005, 18:12:10 pm »
забравяш за аскетите, а ние имаме чудесни възможности за подобен начин на духовно извисяване:), и между другото е по-ефективно

а за това всички да се видим аз съм твърдо за, но малко разстоянията ще затруднят начинанието
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Oberon

  • Гост
Re: Дали може да е така както си мисля в матрицата
« Отговор #22 -: Ноември 11, 2005, 18:20:23 pm »
Hahaha, Eon=Agent Smith:))))

Ти остави това, ами как ни манипулира?" Ей сега се връщам, пазете ми чантата" А ние с Хор седим и се чудим на Оберон ли му цъка Касиото, или на Еон чантата :))) И хоп - Еон се връща, а ние с Хор сме нащрек: той ли е или негов клон? Хм...

Оберон

Неактивен Rammon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 41
Re: Дали може да е така както си мисля в матрицата
« Отговор #23 -: Ноември 05, 2007, 00:29:54 am »
Истинските други светове са извън тялото.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Дали може да е така както си мисля в матрицата
« Отговор #24 -: Април 01, 2009, 22:07:52 pm »
От определено време в мен се е загнездила идеята  или по-точно чувството, че когато летя със самолет и отивам в друга държава сякаш кацам на друга планета.Буквално Матрицата качваш се на самолета той лети на някъде и после каца а аз се чувствам излязла от един свят и влязла в друг. Вие как мислите?


Хмм

Откриха Теди Бургазлиева в Холивуд

Защо замина за Америка?
След развода, реших да замина за Америка. Реших го спонтанно и тръгнах. Стъпвайки на летището в Лос Анджелис, почувствах нещо странно... Имах чувството, че съм в сън. Видях своя град мечта! Плениха ме ярките цветове на всичко наоколо, усмивките на хората, позитивната енергия, слънцето, просторът, палмите... Влюбих се в този град от пръв поглед!

http://life.dir.bg/2009/04/01/news4231335.html#sepultura
Генераторите работят....

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Re:Дали може да е така както си мисля в матрицата
« Отговор #25 -: Април 01, 2009, 22:34:32 pm »
От определено време в мен се е загнездила идеята  или по-точно чувството, че когато летя със самолет и отивам в друга държава сякаш кацам на друга планета.Буквално Матрицата качваш се на самолета той лети на някъде и после каца а аз се чувствам излязла от един свят и влязла в друг. Вие как мислите?

без да си правя труда да чета останалите мнения по темата:
зайке, има нещо подобно и при мен. някои могат да го обяснят с различни енергии на различните територии на Земята, други с включването към различни егрегори, или изключването от българския.
на няколко човека напоследък препоръчах съвсем простичко упражнение, за да не бъдат свързани с българския егрегор, а в същото време да чувстват природната енергия на България (разликата между двете неща е огромна и затова много чужденци казват за България, че е райско местенце, а ние все не можем да осъзнаем това). Та осъзнаването е съвсем просто - чувствай във всеки един момент, когато се сетиш, че си чужденец в България, че не си родена тук, че не живееш тук, а си само на посещение и тн. Особено ако си по-релаксирана и осъзнаването успее да навлезе дълбоко в теб, ще усетиш огромна разлика и в настроението си и в нагласата си и отношението си към хората. Както и на тяхното към теб (при повечето де). Така ще успееш в по-голяма степен да се откъснеш от груповото съзнание на българите и менталния фон, който са създали.

Неактивен rado89

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 224
Re:Дали може да е така както си мисля в матрицата
« Отговор #26 -: Април 02, 2009, 20:10:22 pm »
Не подценявайте силата на първите впечатления. Аз съм студент зад граница и мога да потвърдя че първоначално всичко е така но с времето се обидих че хората са не само същите а даже по-повърхностни и по-материалистични.
A Coward Dies A Thousand Deaths! A Real Man Dies But Once!! 2PAC

Неактивен WhiteKnight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 230
Re:Дали може да е така както си мисля в матрицата
« Отговор #27 -: Април 10, 2009, 14:11:07 pm »
Какво е дъгата, възможно ли да е изкривяване на матрицата!?

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Дали може да е така както си мисля в матрицата
« Отговор #28 -: Април 10, 2009, 14:32:53 pm »
Според мен дъгата се получава от различното пречупване на светлината през водата.

Неактивен ThreeFaces

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
  • Omnia ab Uno
Re:Дали може да е така както си мисля в матрицата
« Отговор #29 -: Април 11, 2009, 01:43:27 am »
Eon е прав.
Дъгата е пречупване на светлината през капки вода до разлагането й на светлинния спектър. Физиците наричат това явление дисперсия.
« Последна редакция: Април 11, 2009, 11:53:15 am от Eon »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27