Автор Тема: Илия Павлов  (Прочетена 11451 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Илия Павлов
« -: Декември 05, 2005, 00:09:35 am »
Понеже вече стана въпрос за наш Илия Павлов, връзките му с подземният свят както и конспирацията около смърта му та реших да отворя нова тема по тоя въпрос (все пак да не спамин други темо с офтопици).

Та всеки да поства кой кавото знае, чул недочул, чел недочел ... и тн.

- убит ли е или не ? // май по-правилно е да се пита жив ли е или не :P
- масон, ако да ранг и тн...
- връзките му с чикистите
- и тн... всичко квото е интересно и сързано с него

Поздрави и до нови срещи
Атила, бич божи
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Илия Павлов
« Отговор #1 -: Декември 05, 2005, 00:12:36 am »
LM знае най-много май, той да каже...

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: Илия Павлов
« Отговор #2 -: Декември 05, 2005, 10:20:13 am »
аз ще почна с различните теории и който знае нещо повече нека допълва

#1 - Жив е той жив е
Има хора дето твърдят, че убийството е инсценирано и Илия Павлов е още жив. Какво, защо как съм чул много ама все от 10та ръка.
Само към тази точка има поне едно 3-4 под версии :-)

#2 - Сръбската връзка

Павлов е убит заради дълг от 250 милиона долара към сръбските му бизнеспартньори (получил ги бил през 1993 г. от сътрудници на Милошевич.) по сръбски сценарий, както премиерът Зоран Джинджич.
Интересно е че е убит само два дни преди атентата срещу Зоран Джинджич и то точно по същия начин - куршум в сърцето (както и Илиев реди няколко месеца)

#3 - Чикистите

Мултигруп е била създадена със 180 млн. долара – пари, взети от външния държавен дълг – първоначална сума, получуена от структури, контролирани главно от Андерй Луканов. Проблемът бе, че той успя много бързо да се освободи от тази зависимост.
Павлов бе убит един ден, след неговите свидетелски показания за убийството на Луканов. Журналисти цитираха кавгата между Павлов и Луканов в Москва, 2 дни преди убийството на Луканов. “Момче, аз те създадох и аз мога да те унищожа”, е казал Луканов. Отговорът на Павлов бил: “Не забравяй, че аз карам влака.”
Та се предполага, че хора който защитават интересите на "червените пари" са го дуфнали защото не е играл по свирката им.

... ама нека и LM да драсне кво знае

Поздрави и до нови срещи
Атила

п.с. who the fu*k is LM ?!?!
« Последна редакция: Декември 05, 2005, 10:44:57 am от Атила »
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Eon

  • Гост
Re: Илия Павлов
« Отговор #3 -: Декември 05, 2005, 18:15:17 pm »
муцка :-*

бззззт ;)

все едно аз да не познавам роднините си ;D ;D ;D ;D

Heinie

  • Гост
Re: Илия Павлов
« Отговор #4 -: Декември 05, 2005, 20:01:40 pm »
Бзззззззт!

Кой не знае ЛМ? Хвала на него! Ще му издигна паметник!

Илийчо беше масон, 33 степен. Пич, а? Масоните даже изритаха поповете на погребението, заключиха чврквата и извъшиха техния си ритуал.

Дали е жив? Силно верятно. Защо?
1. Я уцели ти човек от 100 метра право в сърцето?!?
2. Ковчега му беше затворен.
3. Жена му не рева и за миг.
4. Погребаха го в манастир на айната си, за да не може да копат около гроба.

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: Илия Павлов
« Отговор #5 -: Декември 05, 2005, 22:56:07 pm »
има кой да го тресне от 100 метра в сърцето
така са убити Георги Илиев и Джинджич ... профи, какво да ти кажа
жена му що да реве - кой знае от кога не са живеели заедни или само са съжителствали
какъв му бил ковчега и каде е погребан е малко тъпо като обяснение, че е жив още

... според мене си е баш убит труп на смъртоносно загинал мъртвец
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: Илия Павлов
« Отговор #6 -: Декември 07, 2005, 21:38:47 pm »
Хахаха... Атила... Аз съм LM... и по темата.

Цитат
Мултигруп е била създадена със 180 млн. долара – пари, взети от външния държавен дълг – първоначална сума, получуена от структури, контролирани главно от Андерй Луканов. Проблемът бе, че той успя много бързо да се освободи от тази зависимост.
    - Парите бяха наистина държавни. Освен пари е имало и много разузнавателна подкрепа. Говорим за връзки за лесното развиване бизнеса му. Знаете - живак, метал за скраб и т.н Все държавни работи...Кой ти ги дава така...
    - Парите бяха отпуснати от Разузнавателните служби.
    - С парите трябваше да създаде бизнес, който да го допусне до важни за българското разузнаване подземни руски кръгове.
    - Момента ЛУКАНОВ се намесва едва по-късно в играта.
    - Илия си свърши бързо работата. Намери нужната информация, създаде нужните връзки. Но службите се разпаднаха. А оой остана с парите... и връзките.

Цитат
Масоните даже изритаха поповете на погребението, заключиха чврквата и извъшиха техния си ритуал.
    - А знаете ли масонския ритуал с прераждането??? Хеехе не бих се учудил да е излезнал от ковчега като част от ритуала... хахаа... но нещата стоят много по сериозно тука и не става въпрос само до някакъв си ритуал.
Цитат
3. Жена му не рева и за миг.
    - Че баща му разказва вицове един-два месеца по късно... А децата му - ДРЕМЕ ИМ НА ШАПКАТА в USA.

Абе много може да говорим за илиючо. Любима моя тема... ама все нямам време да пиша...
« Последна редакция: Декември 07, 2005, 21:41:53 pm от Admin »
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Илия Павлов
« Отговор #7 -: Декември 07, 2005, 21:42:40 pm »
Пиши, пиши :P И за ритуала пиши ;)

Heinie

  • Гост
Re: Илия Павлов
« Отговор #8 -: Декември 08, 2005, 09:33:03 am »
Аз съм чувал нещо за този ритуал, че се извършва при посвещаването, където тикват кандидат-масончето в некъв кифчег и го "възкресяват" наужким, както е бил възкресен мъртвият Озирис. За посмъртно възкресяване не знам, не ми го побира главата даже.

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: Илия Павлов
« Отговор #9 -: Декември 09, 2005, 15:53:51 pm »
Именно... Само не знам за коя степен беше този ритуал. Трябва да питам zelator... той е мега специалист по масонството....
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен tetris

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Илия Павлов
« Отговор #10 -: Декември 08, 2010, 22:35:18 pm »
на Илия баща му ни най малко не се обезпокои от "смъртта на сина си.
дори с усмивка отговаряше на журналисти - 4е и продължава да отговаря ,когато разчоплят темата и до днес.
дали е жив или е мъртъв Илия малко хора знаят.
ако е мъртъв още по-малко знаят кой го е убил , а ако е жив - още по-малко знаят къде е.
всичко за него вече е догадки ,защото мина мнооооооооого време.Тук в БГ дори една седмица да мине всичко се потулва - камо ли години.

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Илия Павлов
« Отговор #11 -: Януари 09, 2011, 14:49:02 pm »
И да е бил жив, вече са го свитнали. Умрелия официално няма кой да го търси. Сега не можеш да идеш и да кажеш в полицията:Илия Павлов днеска го гръмнаха в подлеза, примерно.

Неактивен gorkaev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re:Илия Павлов
« Отговор #12 -: Януари 09, 2011, 17:22:34 pm »
Мой приятел е бил в "Пирогов" точно когато  го е докарала неговата охрана и го е разпознал.Извадили са го от колата и са го сложили на носилка която минала близо до него.

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:Илия Павлов
« Отговор #13 -: Януари 09, 2011, 22:37:29 pm »
И от носилката, през задния вход на болницата и на самолета за незнайно къде... ;D
Dreams are messages from the deep.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Илия Павлов
« Отговор #14 -: Януари 10, 2011, 10:53:56 am »
А всъщност на кого му пука?Кво значение има,дали този или онзи са живи или мъртви?
В крайна сметка..пито-платено и куче влачи рейс ..
Човека(фараона) взе парите и каза"чакай малко"  8)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27