Автор Тема: А вие обичате ли България?  (Прочетена 50946 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:А вие обичате ли България?
« Отговор #120 -: Септември 02, 2010, 18:01:57 pm »

Sangre, прав си. Но не можеш да отидеш в съседния квартал, да влезеш в произволен апартамент и да пребиеш някой, който си слуша чалга нали? Аз за това говоря, иначе и аз съм против да ми я надуват навсякъде. Дори и западна музика да е, пак съм против. Без значение.

Да така е,няма как да спреш дразнителя, отивайки при него,обяснявайки му колко неприятно ти е да слушаш и изживяваш неговото емоционално състояние - ще те гледа неадекватно, напсува или току виж ти метне някой бой - според моментното си настроение.

Чудя се само, каква е работата на полицаите и за какво им плащат заплатите?

Ако му тръшне една глоба от 1000 лева ще му се избистри набързо съзнанието от чалга - екстаза и със сигурност в близко бъдеще няма и да си помисли за повторение.



« Последна редакция: Септември 02, 2010, 18:05:10 pm от Z-931 »

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:А вие обичате ли България?
« Отговор #121 -: Септември 02, 2010, 20:12:33 pm »

И как ще стане това? Между другото може някоя друга годинка нашите велики историци, съвместно с турските, да излязат с нова теория, а именно, че имаме общи корени  :o Това ще бъде нещо подобно, като "славянството".  :D Така, така, както към Иран ни пращат, лекичко към Афганистан, накрая ще стигнем и до Турция.  ;D

Не знам какво да кажа.

Именно! :)

В момента в който се отречем от славянството ще трябва да приемем нещо друго....или

 Турциризация....Циганизация......Иранство......Афганистансво....Ислям...и т.н.


От нас зависи в коя квота ще се вместим.

П.П.  Не заменяйте и не отричайте неща за които не знаете с какво ще бъдат заменени !    ... :)    [/b]

Неактивен Polymorpher

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 212
Re:А вие обичате ли България?
« Отговор #122 -: Септември 03, 2010, 11:32:39 am »
"Чудя се само, каква е работата на полицаите и за какво им плащат заплатите?"

Идеалния отговор на въпроса те "Работата им не е твоя работа!"

Политиците сами си плащат заплатите. Народа послушно пълни хазната. Смятам правиш разлика. Ако решат могат да си пишат по 10 хил на човек няма и да разберем ако не го пуснат по новините и никой не се издаде. Ако народа плащаше държавни заплати картинката щеше да е друга... "Какво свърши ти бре дете народно за народа?" "Ами нищо." "Еми като е нищо, уволнен си на първия месец, иззимаме ти неадекватното имущество, успех на пазара на труда!".

П.П.  Не заменяйте и не отричайте неща за които не знаете с какво ще бъдат заменени !    ...

Що бе те масите вече мило и драго дават да живеят по начина по който живеят хората в турските сериали. Имената на главните актьори и герой вече ги носят не малко новородени. Какво толкова пък ти, голямата работа. Още малко остана да изкарат Левски, Вазов и Ботев травестити и готово ... Гледам все някакви такива "пикантни" новини изплуват за будителите на последно време.
« Последна редакция: Септември 03, 2010, 12:13:16 pm от Polymorpher »
The main thing you can accomplish by arguing with idiots is working up the nerve to strang

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:А вие обичате ли България?
« Отговор #123 -: Септември 06, 2010, 10:13:50 am »
Честит празник между другото.  :drinks:
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
Re:А вие обичате ли България?
« Отговор #124 -: Септември 29, 2010, 21:30:14 pm »
Историята КАТО ИНДИВИДУАЛНА СЪДБА

http://www.omda.bg/vekove/jivotoopisania1.htm

http://www.omda.bg/vekove/jivotoopisania2.htm

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
Re:А вие обичате ли България?
« Отговор #125 -: Септември 29, 2010, 21:51:21 pm »
Български Сфинкс в изложбата на Списание 8

http://www.ossem.eu/news.aspx?pg=news_4

Неактивен peace

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
  • Basicly Im Free
Re:А вие обичате ли България?
« Отговор #126 -: Януари 03, 2011, 19:47:12 pm »
Добре де,
всеки казва,че зависи от нас да оправим България ама,никой не дава идеи как... ???

Сещам се един пример-един приятел,талант,скиор в националния отбор,не можел да да напредне повече от 20 място в Европа.Треньорът му всеки път му казвал,че не прави някакъв завой с достатъчно скорост и го връщал обратно да пробва пак,без да му обясни каде му е грешката.Сменили треньора,австриец,и нашия човек година по късно не излизал от първите 5 в Европа!

Аз обичам България,ама хората са страшни разбирачи!!!"Кой ще ми каже,да не пуша",
"Само българите имаме собствени имоти","Да не съм американец,та да ходя на психолог" и тн и тн...

Лесно е да кажеш "Щом не харесваш българите,значи не харесваш себе си". Според мен го казват,точно защото им пука и се дразнят.  :-X

Докато не приемем че всички сме еднакви,че няма такова нещо като еди коя си нация е най-умна или тъпа,че имаме най-хубавата природа.... НЯМА да има прогрес!

Защитавай своето,но не мрази чуждото! :flag_of_truce:


 :-*





« Последна редакция: Януари 03, 2011, 20:50:44 pm от Mirotvorec »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27