Автор Тема: За биг брадъра  (Прочетена 27039 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
За биг брадъра
« -: Октомври 03, 2005, 22:42:44 pm »
Едно мненийце искама споделя за тва гениално произведение на нашата епоха...
  Не го понасям.Но отвсякъде ми го натякват-"Гледа ли снощи биг брадъра" и тям подобни...ПО вестниците и списанията-биг брдадър,по Тв-то биг брадър,в нет-а биг брадър,хората-и те...
  Изглежда никой не съзнава колко е глупаво това което дават,как всеки един кадър е манипулиран,как всичко е измислено. И всички се кефят на "перипетийте" на "геройте"
  По принцип не бих пуснал тема за Брадър-а,ако не беше факта,че когато го засека за повече от 3-4 мин почти не мога да откъсна поглед,в смисъл дърпа ме,разсейва ме от всичко около мен и пак ме вика към телевизора. Същевременно обаче съзнавам каква тъпотия е,колко е измислено всичко.И въпреки това когато умишлено отида в другата стая почва да ме терзае какво изпускам и тям подобни глупостии едва ли не да се върна да го гледам,някак си като дрога действа.Докато през деня например въобще и не се сещам...
  Малко объркано се получи,хаотично.Кво да правея като не мога да се изразя точно,но мисля че се разбира...
ако някой има коментари по това което написах,моля. Само не искам мнения в стил "Аз не гледам Тв" или "То биг брадъра е тъпо" и  т.н. Аз това много добре си го зная,също така гледам изключително рядко,но понякога е неизбежно-семейство,и то не особено отворено към идеи за скрити кадри и лоши илюминати...
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: За биг брадъра
« Отговор #1 -: Октомври 03, 2005, 23:00:35 pm »
Моето мение е че наистина е простотия, но от време на време и аз хвърлям по някое око да се посмея защото простотията е смешна :P Така че го възприемам като хумористично предаване и в тази връзка отвреме на време лошо няма само че има един друг проблем и тва са смс-ите. Едно е да им се смееш, но да влезеш в капана и да им даваш пари като си мислиш, че от теб зависи нещо а и да ги спонсорираш еий тва определено немога да го разбера. Така че за бой са тези които им пълнят гушите с смс-чета!
« Последна редакция: Октомври 03, 2005, 23:24:43 pm от Alien »

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: За биг брадъра
« Отговор #2 -: Октомври 04, 2005, 01:27:59 am »
Първият Биг-брадър ми хареса най-много, и го гледах само заради простотиите на Найден, ей така за кеф. А тази 2-ра част е пълна тъпотия. Гледах го веднъж в началото и като видях какви спрънджи са вкарали веднага ми писна. Много рядко му хвърлям по едно око, ама ми става досадно и местя канала. Щях да го гледам постоянно ако бяха вкарали оная мадама от Бургас, тогава нямаше да го изпускам.  ::) Сега ми привлече вниманието реалити-то по БТВ, но днешната премиера е изтървах. Не, че е интересно като сюжет ама мноо пички са вкарали тия хора, бе! Брех, то зарад тия мадами биг-брадър ще фалира!
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: За биг брадъра
« Отговор #3 -: Октомври 04, 2005, 03:34:09 am »
THE AMERICAN WAY OF BRAINWASHING. THAT'S ALL.
 :P :-X :-X :P
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: За биг брадъра
« Отговор #4 -: Октомври 04, 2005, 03:37:18 am »
Аз съм "генно" моделиран да получавам сърбеж на задника като постоя 1 секунда да погледам червеното гнусно лого на тази гнусна американска простотия и машина за убиване на мозъчни клетки. Блааах бих се изповръщал върху тази простотия. Никога не съм го гледал - нямам и намерение...
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Oberon

  • Гост
Re: За биг брадъра
« Отговор #5 -: Октомври 04, 2005, 10:38:04 am »
Админе, Биг Брадър не е американски, а холандски.
Обаче, че е велика помия и гнус - тук 2 мнения няма. На мен ми иде да повърна като го видя - Бат Сали с ужасните сланини по шкембето, оназ дето го раздава жена на някъф си, мъжа и само я ревнува...
Не го разбирам !!!
Не му стигат неволите на този изстрадал народ, ами още интриги и помия.
Ама такива сме си - обичаме да ни е гадно. Щото най-много го гледат лапетата, за жалост. А те не са като нас кога бяхме малки, те са тъпи и елементарни и с всеки изминал ден се лумпенизират.
Биг Брадър...няма смисъл да се говори за тази помия....не носеща никакъв смисъл на никого, не учеща на нищо, а напротив - отнемаща...

Оберон

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: За биг брадъра
« Отговор #6 -: Октомври 04, 2005, 11:15:27 am »
Все едно, все е реалити шоу...
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: За биг брадъра
« Отговор #7 -: Октомври 05, 2005, 18:49:51 pm »
Много се надявах да направим изключение и в нашият форум да няма тема за това явление. За жалост не направихме изключение за съжаление. Пък може и за добро да е :)
Ето няколко неща от първа ръка, които може би не знаете.


Нова Телевизия е масонска телевизия, която изведнъж сякаш “израстна”. Истината е всъщност, че и се наляха пари от висшите кръгове на елита по програмата за пси-облъчването в България. Явлението чалга, “Биг Брадър” както и производните му “Стар Академи”, “Сървайвър” и т.н. простотии се пуснаха съвсем съзнателно и целенасочено в без това изстрадалата ни и изпростяла родина. Тези явления създадоха подобаващо голям егрегор. Всички са вътре. Дори и тези като мен и вас, които не го гледат. Засегнати сме. Впрегнати сме. Лепенки, плакати, чаши (боже мой?!), химикали, вафли. Няма ги само по едно място - може би единственото, където биха стояли добре - тоалетната хартия (кеф да ти е да се избршеш, а...). Засегнати сме чрез егрегора. Всички говорят само за това. Ако не това - за чалга певици, за рапъри или за най-новият модел мобилен телефон. За това ли живеем? Трябва да се осъзнае на съсвсем реално ниво, че това са методи за манипулация на висшите кръгове, отправени срещу България!!! Тъй като ние сме специална нация, искат да ни обезличат, да ни карат да мислим до 2-ра чакра, т.е. - от корема надолу. Това не е пътят! Това е дупката на пътя, в която искат да попаднем! За всички, които четат - този вид “култура”, който ви се натрапва от тези шоута, тази музика, която вече ни заобикаля - ТЯ Е ПО ПРОГРАМАТА ЗА СВАЛЯНЕТО НА ЧЕСТОТИТЕ НА НАШАТА ПЛАНЕТА!!!
Да не говорим за скритите послания в самите предавания! Просто тотална промивка на мозъка! Осъзнайте се и даже не поглеждайте това илюминатско-сатанинско дело, от което е повлияна цяла България! Излезете ли от егрегора, ще видите колко смешно, просташко, безумно и пъклено замислено е всичко, което сме правили досега! Най-добре изхвърлете целия си телевизор. Ама айде да не ставам прекалено краен на някои, че и без това съм обвиняван многократно в това. За добро или зло.

Пътят! Истинският!
« Последна редакция: Октомври 21, 2006, 01:41:43 am от Horus »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: За биг брадъра
« Отговор #8 -: Октомври 05, 2005, 19:11:10 pm »
Horus всичко което писа е 100% така само че има различни пътища за борба с цялата система която ни заобикаля и според всички писания за изкуството на войната - противника първо трябва да се познава до най малки детайли - да се инфилтрират структорите му - той да си мисли че "работиш" за него като в един момент - хоп изненандка  :P Има и друг път на открита борба но той е много по-малко резултатен и е ефикассен само когато превъзхождаш противника 10 към 1.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: За биг брадъра
« Отговор #9 -: Октомври 05, 2005, 19:49:09 pm »
Айде да гледаме "Биг Брадър" тогава, че да познаваме врага :P Нищо, че нищо друго не облъчва повече от това :)
Трябва да се молим всеки ден за хората и да правим положителни мисъл-форми. Ще помогне много повече, ако правим това и сме добри и състрадателни, отколкото да гледаме тези програми и въобще ТВ ;)

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: За биг брадъра
« Отговор #10 -: Октомври 05, 2005, 20:41:08 pm »
Честно казано малко съжалявам че я пуснах темата...Ама просто усещах че трябва да си ги излея тея неща дето съм ги написал....
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

operator

  • Гост
Re: За биг брадъра
« Отговор #11 -: Октомври 06, 2005, 01:24:00 am »
Gil-Galadh, темата си е много хубава и е точно за форума. Професионалната интрига се познава по това, че този, който я
организира, винаги дава възможност тя да бъде разплетена от някой. Нещо като предизвикателство, като покана за двубой, или
като парола за знаещите : не се хващайте , това е измама, или като послание към "посветените". В темата за емблемите има
много примери. Или вездесъщият долар... Биг Брадър-а е една от степените за профанизация на населението. На тази част,
която вече е подготвена от сапунените сериали. А паролата е самото название на шоуто. Кой е "Биг Брадър"? Чели ли сте
"1984" на  Оруел? Самата идея да се вживееш в ролята на демиург определящ съдбата на някакви хорица, които, стига да
натиснеш копчето на съответния канал, са ти винаги като на длан подготвя почвата за парадоксална реакция. Защото рекламата
превръща тези нещастници в звезди. Следващият етап е, когато поставят доста голяма част от хората в условията на така
лелеяната от талмудските идеолози комуна. Тогава обработеното подсъзнание ще нашепва на послушковците да кокетничат
пред големият брат, белким спечелят Голямата Награда. Сегрегацията на хората е в ход. И не само заради този мижав "Биг
Брадър". Вече е пълно с така наречените "реалити шоу". Идеята за робовладелчески социализъм е изказана много отдавна.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: За биг брадъра
« Отговор #12 -: Октомври 06, 2005, 11:27:09 am »
Айде да гледаме "Биг Брадър" тогава, че да познаваме врага :P Нищо, че нищо друго не облъчва повече от това :)


Horus  не ми взимай думите съвсем буквално  ;) От облъчване никой не може да се спаси в сегашната ситуация, но изходът е да се справим с облъчването и да го блокираме така че да не ни влияе иначе няма къде да се скрием а в скоро време с тази технология ще бъде абсолютно невъзможно. Изходът е също да познаваш нещата и същевременно да не се страхуваш от тях и от ситуациите които не заобикалят и да не се крием от тях а с нашите вибрации да оказваме влияние на другите. Така че когато знаеш истински че едно предаване например те манипулира ти наполовина си елеминирал проблема. Разбира се трябват и други неща - лична защита най вече! А иначе както казах манипулацията идва отвсякъде - музика телевизия кино, хорски приказки но не можем да си заровим главата като щраусите и да се правим че тези неща несъществуват- няма къде да избягаме от тях а по-скоро да минаваме през тях и вместо те да ни оказват влияние ние да им оказваме влияние на тях ! И да ставаме по-силни  :P

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: За биг брадъра
« Отговор #13 -: Октомври 08, 2005, 17:23:33 pm »
Еми то е вярно това, но не виждам смисъла самото нещо да се гледа... По-скоро това време можем да го използваме, за да кажем на другите колко е манипулативно това... ;)

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: За биг брадъра
« Отговор #14 -: Октомври 09, 2005, 02:37:26 am »
Можем да опитаме, но малцина ще ни повярват, в моя случай никой.  :(
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27