Автор Тема: За биг брадъра  (Прочетена 27040 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: За биг брадъра
« Отговор #150 -: Октомври 19, 2006, 22:14:15 pm »
Тя, Невенчето не гледа Биг Брадър, моля ви се - или поне аз така разбрах от нейните постове.
Дъвиан, правилно си разбрал. Щом не гледам тв , значи няма как да следя шоуто. Днеска е великото изключение - гледах го от началото до края. Не изпуснах даже и рекламите. Ама само не ме питай какво разбрах. Някакви млади хора говорят зад гърбовете си, сега накрая малко поговориха за политика и това беше всичко. Защо трябва да гледам това на екрана, като то е около нас? Поне се отчетох този сезон, за другия тая грешка не я правя. Много се унесох от това шоу. Действа приспивателно :)
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Дъвиан

  • Гост
Re: За биг брадъра
« Отговор #151 -: Октомври 19, 2006, 22:21:40 pm »
Една минута не мога да издържа на това Биг брадър - една минута не мога да го гледам! Просто ми е противно - душата ми е друга, същността ми е друга - не ме допускат, не ми позволяват. Чудя се какво правя в тази тема - вероятно трябва и да има друга страна.

И Невен, не удобрявам това, че си си позволила да гледаш това предаване - все една да не си пушила дълги години цигари и да изпушиш една  - не се влияй от нищо и от никого! НИКОГА!
« Последна редакция: Октомври 19, 2006, 22:35:38 pm от Дъвиан »

Antonium

  • Гост
Re: За биг брадъра
« Отговор #152 -: Октомври 20, 2006, 08:41:44 am »
все една да не си пушила дълги години цигари и да изпушиш една  - не се влияй от нищо и от никого! НИКОГА!
Какво удоволствие е да изпушиш една цигара след 3 г. прекъсване, но само една, защото тръгваш  надолу и няма спирка. В казана си. :D :D :D :P
П.П. Май имаше тема за цигарите.

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: За биг брадъра
« Отговор #153 -: Октомври 20, 2006, 09:11:06 am »
И Невен, не удобрявам това, че си си позволила да гледаш това предаване - все една да не си пушила дълги години цигари и да изпушиш една  - не се влияй от нищо и от никого! НИКОГА!
Дъвиан, разбирам те! Споко, де! Повлиях се от поста на Оберон,дето цитираше думите на Слабаков за корема на 21 г.девойче.И Дъвиан, знаеш ли какво се оказа? То това момиче си беше бая бременно. Или той не знае, че бременните имат корем, или не вижда, че е бременна! А ако го знае и го вижда и казва , че не е нормално... лично аз може и до цигара да стигна!
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: За биг брадъра
« Отговор #154 -: Октомври 20, 2006, 09:31:44 am »
Невен  ;) изобщо не ставаше въпрос за бременната  :P :P :P

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27