Автор Тема: Огънят на Антихотра  (Прочетена 10344 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Oberon

  • Гост
Огънят на Антихотра
« -: Септември 30, 2005, 15:49:00 pm »
:)))

Бях чул преди време за т.н "Огън на Антихотра". Знам само че бил свързан с лечението на големи маси хора, едновременно, и че ритуалите са още от Вавилонско време.

Плс малко инфо който има, пък аз ще го преведа на Хелл да бием Баал хаха

Оберон от Амбър
« Последна редакция: Юни 15, 2006, 19:21:00 pm от Oberon »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Огънят на Антихотра
« Отговор #1 -: Септември 30, 2005, 15:55:30 pm »
Ами нищо не знам, ама ме заинтригува. Чакам подробности ;)

Oberon

  • Гост
Re: Огънят на Антихотра
« Отговор #2 -: Септември 30, 2005, 17:33:40 pm »
Ами аз като бях ученик ( хахах не през 70те ), откриха една гробница край Казанлък, и май се оказа египетска, не съм сигурен ( сега има въоръжена охрана !!! ). И понеже аз бях в един клуб ( "Клуб на знаещите" хехе ), направихме една среща с едн фен, който бил там при разпечатването на гробницата. За нея мога да пиша в отделен пост, но имай предвид че ако е вярно е направо СЕНЗАЦИЯ !

Та той тогава спомена за този огън на Антихотра и разказа, че с тоя огън в древен Вавилон жреците лекували множества от болни хора, имам предвид цели тълпи наведнъж ( както е модерно да се женят в Корея тия гламавите :)). Само това си спомням, затова го постнах ако някой знае нещо . В нета намерих за някакъв си Агни Хотра, което мя навява на мисълта за древноиндийския произход на този огън ( Агни ).

Ако искаш да ти разкажа в отделен пост за тази гробница, само ми кажи, уникално е:)))

 ;D

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Огънят на Антихотра
« Отговор #3 -: Септември 30, 2005, 19:51:33 pm »
Задължително отделен пост! Само да не е за Бастет, че вече има тема :P

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Огънят на Антихотра
« Отговор #4 -: Октомври 01, 2005, 12:54:12 pm »
Задължително!
Чувал съм да казват, че по сегашните ни земи е бил Долен Египет, но ми се губи обяснението....
Ха сега де. За това ли го охраняват? Да не изскочи заека от храста.
А за другите обекти, все пари нема?
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Огънят на Антихотра
« Отговор #5 -: Октомври 02, 2005, 14:33:17 pm »
Чувал съм да казват, че по сегашните ни земи е бил Долен Египет, но ми се губи обяснението....

Ахаха - ми то най-важното ти се губи :P Опитай се да си спомниш ;)

Оберон, айде бре къде е статията ;)

Oberon

  • Гост
Re: Огънят на Антихотра
« Отговор #6 -: Октомври 03, 2005, 13:27:00 pm »
Пиша тук за гробницата:))) Че много зор давате, човек не мое си изпие кафето:))))

Значи, някъде 93-94 е открита, в южна посока ( на около 300 метра ) от пътя Бургас-София. Там има 6 могили, 3 от южната и 3 от северната страна на пътя. Разкопаха най-голямата, висока около 16-17 метра.
Отрили са гробница с формата на правоъгълник, висока около 2 м, широка 1 м, и дълка околко 3-4 м. В ъглите на тази стая имало по една жена, с по една котка на лявото ( или дясното не помня ) рамо. И било пълно с йероглифи, които в първия момент са решили че са египетски.

И сега започва веселото:)))
Малко след като са я открили ( имам предвид , като е стояла на открито, а не под земята ) , гранита от който е направена, започва да се рони и да пада !!!! Наште хора в казанлък не знаят какво да праят и се обаждат в София, откаде идват с някаква апаратура и откриват следното: Всеки ден, от 18:40 до 19:20 от тялото на гробницата струи сноп електрони, от което гробницата вибрира, ето защо се руши. Докато е била под земята, енергията от вибрирането се поема от пръстта и по този начин тялото се запазва цяло ( така поне ми обясни този даскал от Художественната гимназия в казанлък , който е бил там ).

Снопът електрони е бил насочен всеки път кум съзвездие Северна корона. Който го е виждал, знае че то има формата на подкова. Сега, могилата която са разкопали е най-голямата от всичките 6. Ако се заснеме отгоре целия комплекс, се разбира, че в Северна корона, 6-те най-ярки звезди са били разположени точно като могилите преди около 12000 лета:))) Честито:)))

И това доста преди теорията на Хенкок :))) И неговата 10 500 преди Христос:)))

Как ви се струва:)? И сега, това че има денонощна охрана? И моя човек след това не са го пуснали да препари?


Оберон:)))

Eon

  • Гост
Re: Огънят на Антихотра
« Отговор #7 -: Октомври 03, 2005, 15:31:47 pm »
Е НА ТОВА МУ ВИКАМ ОТКРИТИЕ!!!!

БРАВО ОБЕРОН... ТОВА Е МНОГО ВАЖНО ОТКРИТИЕ
ИМА СИ И ДОКАЗАТЕЛСТВА И ВСИЧКО


РИСПЕКТ

Oberon

  • Гост
Re: Огънят на Антихотра
« Отговор #8 -: Октомври 03, 2005, 16:15:14 pm »
Eon :)

Аз имам връзка в БАН ( откъдето мисля, че са дошли с апаратурата ), от доста време мисля да се поразровя по случая. Ако някой от форума има път натам, нека се поогледа. Ще се опитам да кача схема на мястото

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Огънят на Антихотра
« Отговор #9 -: Октомври 03, 2005, 20:44:20 pm »
Ахааааа, Оберон трябва да се видим и да ми разкажеш по-подробно!
Българиьо, мила Родино. Никъде няма да ходя, това си е най-готиното и мистично място :P Не че някога съм искал да бъда другаде де :P
България на три морета - Пловдив град-държава!!!

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Огънят на Антихотра
« Отговор #10 -: Октомври 04, 2005, 01:39:03 am »
Чакаме с нетърпение резултатите! Това наистина е велико. Бас хващам, че има някаква връзка с гробницата на Бастет!
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Oberon

  • Гост
Re: Огънят на Антихотра
« Отговор #11 -: Октомври 04, 2005, 10:08:17 am »
Аз вече пуснах връзката в БАН, чакам да ми дадат един телефон да звънна кадето трябва.

И аз искам много да разбера какво точно са открили там.
Хор, и аз не искам да бъда другаде:))) Ама ако си на 30 като мен, бая е зор да ти кажа..мамицата им на управниците, окрадоха ни....

Оберон

Oberon

  • Гост
Отг: Огънят на Антихотра
« Отговор #12 -: Юни 15, 2006, 19:14:42 pm »
Така !

През 1993г. иманяри откриват един от най - големите тракийски комплекси в могилата Оструша край град Шипка. Той е разположен на площ от 100 кв.м в южната половина на могилния насип. Изграден е в средата на IV в. пр. Хр.    
       Състои се от пет правоъгълни и едно кръгло помещения. Гробната камера е изградена от два монолитни каменни блока. От първия блок е направено правоъгълно помещение, а от другия е изработена покривна конструкция. Подобно съоръжение, изградено от два каменни блока с обща тежина 60 тона, досега не е откривано в целия югоизток.    
Гробницата е уникална и с оформлението на тавана - съчетание на релеф и живописна украса, в която се различават портретни изображения, живописни фигури и растителни орнаменти. Стенописите са разположени в специални касети, а боите са естествени глини от района.    
В едно от помещенията беше открит конски скелет, оръжията, с които е било убито животното, пълен комплект сребърни украси за конска амуниция, фиала и каничка от сребро.            
На различни места в комплекса бяха намерени и монети на Филип Македонски, местни и вносни керамични съдове, каменни архитектурни детайли с пластична и цветова украса и много други материали от изграждането, използването, записването и ограбването на мавзолея    
   
© 2005 MladostNet. All rights reserved.


Ами ето за тази гробница ви говорех, кръстили са я Оструша явно:)))
Искам да обърнете внимани на :
1. Оригиналното съоръжение, и после с ДЯЛАНИЯ КАМЪК.
2. Оградата от тел около археологически паметник !!!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Огънят на Антихотра
« Отговор #13 -: Юни 15, 2006, 19:19:32 pm »
Еее, тъкмо гледам ново мнение от Оберон в тази тема и си викам - онзи от БАН се е сетил, ама не би :P :'(

Oberon

  • Гост
Отг: Огънят на Антихотра
« Отговор #14 -: Юни 15, 2006, 19:25:09 pm »
Абе, да ти кажа...доскоро никъде нямаше за тази гробница, не като другите - откриха ги и айдеее, някой обра овациите. И сигурно вече има табели от онези кафявите, за културните и археологически паметници. А за тази още няма, скоро минавах...Въобще...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27