Автор Тема: Огънят на Антихотра  (Прочетена 10375 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

llara

  • Гост
Отг: Огънят на Антихотра
« Отговор #15 -: Юни 15, 2006, 19:28:27 pm »
Искам да ви кажа момчета, че специално за Могилата Оструша имахме туристически обход още преди два месеца. ;) Жалко, че в момента не съм на работа, но ще проверя какво имаме като инфо в агенцията.

Oberon

  • Гост
Отг: Огънят на Антихотра
« Отговор #16 -: Юни 21, 2006, 14:32:51 pm »
Разкажи повече моля те :)

Antonium

  • Гост
Отг: Огънят на Антихотра
« Отговор #17 -: Юни 26, 2006, 09:31:02 am »
Снопът електрони би ли могъл да напусне атмосферата, ако я напусне то тогава енергията им би била доста голяма, та излъчването от този източник би накарало околните села да се умопомрачат от мутации.
 Аз лично не бих имал доверие по въпроси свързани с физика на човек, който е учител в Художествена гимназия, но това е на лични наблюдения и е мое мнение.
Обероне виждал съм Северна корона, ако не беше с форма на подкова едва ли щеше да се казва Северна корона. Преди 12 000 години едва ли звездите са образували същата фигура :D
Как се премества радианта на излъчване в различните годишни времена, Северна корона е пролетно -лятно съзвездие 8)
Ако има вибрации то пръстта би трябвало да се слегне и да стане по здрава от бетон, наблюдавало ли се е това :--- Справка - вибраторите при наливане на плоча от бетон.
Иначе интересно съобщение.
Жоро не казвай никъде или поне пред грамотни хора че тук е бил долен Египет. :P :P :P
Абе много неточности в съобщението, язък за клуба на знаещите от Казанлък :)

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Отг: Огънят на Антихотра
« Отговор #18 -: Юни 27, 2006, 00:40:53 am »
...
Ако има вибрации то пръстта би трябвало да се слегне и да стане по здрава от бетон, наблюдавало ли се е това :--- Справка - вибраторите при наливане на плоча от бетон.
...
Ако е имало вибрации - много зависи от вибрациите какво ще е последствието.
...
Жоро не казвай никъде или поне пред грамотни хора че тук е бил долен Египет. :P :P :P
...
Я па да не съм го рекол?
Рекох дека съм чувал
Чувал съм да казват, че по сегашните ни земи е бил Долен Египет, но ми се губи обяснението....
Trandev, не казвай никъде или поне пред грамотни хора че не си разбрал написаното от мен. ;)
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Antonium

  • Гост
Отг: Огънят на Антихотра
« Отговор #19 -: Юни 27, 2006, 09:14:03 am »
Моля да се приемат моите извинения спрямо Жоро.
Аз също съм чел, че сме наследници на Шумерите, но избягвам да го съобщавам за да не бъда разбран погрешно ;)

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Огънят на Антихотра
« Отговор #20 -: Юни 27, 2006, 11:49:59 am »
Това не е нищо, аз пък съм чел, че шумерите са наши наследници   :)
Не мисли като човек!-Крион

Oberon

  • Гост
Отг: Огънят на Антихотра
« Отговор #21 -: Юни 27, 2006, 11:57:35 am »
Айде сега, и Атлантите да са наши наследници а:))? Или пък аз да съм от Генофонда хахаха, то аз съм, ама не казвайте:)

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Огънят на Антихотра
« Отговор #22 -: Юни 27, 2006, 12:09:00 pm »
Рече "атланти", та... Имам някакъв смътен спомен за тогава и той май ще се окаже точно по темата. Става дума за кристал(големичък) или за кристали(като група), като че ли работя с тях, като направлявам някакви енергийни потоци, насочвам ги...на някъде и знам, че могат да лекуват, ама могат и да разрушават. Ей такива работи...
Не мисли като човек!-Крион

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27