Автор Тема: Многоизмерни или паралелни преживявания  (Прочетена 131573 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Многоизмерни или паралелни преживявания
« -: Септември 21, 2005, 13:39:38 pm »
Напоследък доста често ми се случва когато сънувам да попадам в "реалност" където "познавам" хора така сякаш ги познавам цял живот и си спомням за тях така всякаш цял живот съм бил с тях, ситуациите които изживявам на сън не будят ни най-малко съмнение за достоверност. Все едно пак съм си аз , но съм изживял един напълно различен живот. При това не един а няколко различни. Като се събудя съответно  съм много озадачен откъде идват тези преживявания. Четах някъде че това са едни от  симптомите на промяна на тялото и днк-то. Потърсих и за други и намерих доста , които съвпадат при мен като това за събуждането за малко между 2 и 5 през нощта по няколко пъти за около 30 секунди .

Waking at night between 2 and 4 a.m.  As you progress, waking at 5 a.m. Much is going on in your dream state. You can't be there for long lengths of time and need a break. This is also the "cleansing and releasing" hour. You are in more than one dimension at a time, and going back and forth as part of the transition You are experiencing different dimenions as you transition, all according to how sensitive you are and how you are wired.You are in a higher vibration and your energies are no longer in alignment. You are being "pushed" to move forward.....to "be" and create the New. In addition, you may feel like staying home or just being alone as much of everything "out there" no longer matches the higher vibration of YOU.A sudden disappearance of friends, activities, habits, jobs and residences. You are evolving beyond what you used to be, and these people and surroundings no longer match your vibration. The New will soon arrive and feel so-o-o-o much better!A wanting to go Home, as if everything is OVER and you don't belong here anymore. We are returning to Source. Everything IS over. (But many of us are staying to experience and create the New World). Also, our old plans for coming have been completed.


Та на някого да му се е случвало нещо подобно ?

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #1 -: Септември 21, 2005, 14:14:08 pm »
виж за други измерения и сънища, в които срещам непознати които ми изглеждат познати не ми се е случвало, но за събуждането между 2 и 4 сутрин - редовно
а относно стоенето вкъщи и пр. - абсолютно, аз май цял живот не съм имала приятели и не съм искала да имам, нещата които правя сама са много по-интересни от празни приказки и повечето хора - има и изключения разбира се, но рядко.
Никъде не се чувствам 'у дома', някак навсякъде има част от мен, но не е мястото за мен, т.е. съм чужда - много ясно че така се чувстват един куп хора, но защо всички, когато им кажа че нямам приятели и хората не са ми интересни, ме гледат странно и започват да вярват само след 5-тото повтаряне; а аз не мога да разбера как можеш да приказваш на равнище 'как си' със десетки хора на ден без да кажеш или научиш нещо ново и то всеки ден, разбирам празници и семейни събирания когато е неизбежно, но иначе повечето хора са такава скука....
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #2 -: Септември 21, 2005, 15:36:17 pm »
Искам да споделя с Вас последната си извънтелесна опитност. (около 2:00 сряда 21.09.2005г.)
Бях свидетел на намирането на пуроподобен апарат, приличен на подводница, но на носа имаше прозрачен кристаловиден участък, озаряващ всичко наоколо в синъо-зелена светлина. Според моите сензори, местноста е заснежена и много близо до морското равнище. Обекта е на 3-4 метра под повърхноста. Информацията е дошла от населено място (вероятно метеостанция) североизточно от обекта, откъдето са забелязали странното светене. Воден басейн има на няколко километра юго-западно от мястото. В издирвателния екип имаше напрежение. Разбрах причината за това от мислите на екипа. Бяха изненадани от по-високата температура на обекта. Точните мисли на единия са:
"Но според директивата, температурата трябва да е 0оС "
Осезаема беше и увереността им, че там вътре има нещо живо. Не бяхя уплашени а само изненадани.
Първо си мислех, че това е около южния полюс, но постеленно се утвърди мнението ми за севера.
Имате ли някакви идеи?
Явно между 2 и 4 часа има някаква особеност. Или ние с Вас сме от една порода?  ;)
От доста време се каня да си водя записки но все отлагам.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #3 -: Септември 21, 2005, 15:55:18 pm »
Аз също се каня да си водя записки, но се получава следното. Като се събудя първия път и си спомням всичко обаче понеже много ми се спи си казвам  - аве утре ще си го спомня , но после се оказва че вече помня само бегли неща и така няколко пъти като накрая помня само последното "сънуване".Един път имах странно изживяване с някакъв извънземен артефакт който беше паднал  на земята и бая ме гониха да ми го вземат . Относно часовете може би точно тогава се отварят определени коридори мисля че  и Дънов беше писал нещо по въпроса.

Неактивен Zikko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
  • The Sleeper must Wake Up
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #4 -: Септември 21, 2005, 16:47:53 pm »
Чували ли сте за "Часът на Бика"? Мисля, че той е между 2 и 4 през ноща и е най- тежкото време на денонощието. Преди време (8 - 10 години) работех такава работа, че се прибирах около 2 или малко след това през ноща. Не си лягах до 3 - 4 часа. Според някой страдах от хронично безсъние, ама тогава бях по- здрав, по- щастлив имах повече лични успехи......
А за паралелни или някакви други реалности - не ви ли се е случвало - стоите си някъде или си правите нещо и изведнъж нещо ви провокира - било то човек, слънчевото греене, полъх на вятъра и хоп - изпитвате някакво много силно и адски мъгливо усещане че този момент или някакъв елемент от обкръженито сте го преживели вече. По точно познат ви е ама нищо друго - много мъгливо и силно чувство. Има и вариации - гореописаното не сте го преживели вече, а ви напомня за ситуация, в която сте били участник, но къде, кога, какво - вятър в тръстиката... Мисля, че си имаше точен медицински термин за това, но обяснението му бе от типа - абе грешни сигнали между мозъчните клетки или от сорта. Никак не ме задоволи това обяснение.
Също така - случвало ли ви се е да усетите, че във въздуха витае нещо важно и съдбоносно, глобално, че околната среда е заредена със някаква много силна енергия, че някъде нещо се случва или предстои да стане, непреодолимо желание да станете част от това нещо (събитие), но то ви се изплъзва, не го осъзнавате в конкретиката му, а знаете че трябва да сте там.....
И сам войнът е войн!

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #5 -: Септември 21, 2005, 17:21:10 pm »
мда, познато
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #6 -: Септември 21, 2005, 17:58:10 pm »
Призовавам Оберон да се изкаже по тази тема.Да кже две-три думи за Сенките и книжките от които си е взел ника
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #7 -: Септември 21, 2005, 18:46:02 pm »
Зико тва с дежаву- то ми е силно познато дори е имало моменти когато не е било даже и мъгливо усещането а доста силно. Понякога се е проявяла и точно конкретна ситуация или усещане която съм имал по-време на сън.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #8 -: Септември 22, 2005, 03:30:18 am »
Мда, аз наскоро имах цял "ден-дежа-вю". Май бях писал в предишна тема... Просто го бях сънувал стъпка по стъпка и знаех всеки един момент какво ще се случи след малко. Беше адски тъпо. Губи се радостта от неизвестното. А инцидентни "дежа-вю-та" - много. Минаваш някъде, откъдето никога не си минавал и знаеш, че вече си бил там... Или нещо от сорта. Елемент, който виждаш по телевизията... Старинен град...
Извънземни съм виждал доста в сънищата си. Някои може би са плод на фантазията ми, докато за други знам, че са били истина. Сънувал съм и как военни откопават летяща чиния край Копривщица. Ако някой е сънувал нещо подобно да каже.

IYIjorovelev, ако си припомниш други подробности, сподели ;)

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #9 -: Септември 22, 2005, 04:14:46 am »
Абе и аз съм имал инцидентни "дежа-вю"-та, но ставаха като бях по-малък. От години не съм имал. Хорус казва, че е така, защото съм изпълнен с мноо лоши мисли. Уж се старая да мисля позитивно, но не ми се е случвало пак "дежа-вю".
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #10 -: Септември 22, 2005, 04:19:38 am »
Хаха кога бря ;)

tarikkat

  • Гост
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #11 -: Септември 22, 2005, 21:13:18 pm »
Не знам как е при вас но аз вече писах веднъж за това, че голяма част от хората с които контактувам съм ги срещал в сънищата си. За мое най-голямо съжаление моите сънища са толкова реални - с цвят, с вкус, аромат, допир - определено не е толкова забавно, защото и болката е реална.
За мен е повече отясно че голяма часто от местата които посещавам не са тук. При последния си сблъсък със световете се опитах да локализирам местоположението и не останах очарован - не е тук на тази земя. Някой от вас да е посещавал места с три луни ???
Ще ми бъде интересно да споделите къде може да се намира това. Почвата е червена - не като на Марс ;D

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #12 -: Септември 22, 2005, 21:36:10 pm »
ако разбереш къде е напиши тук - искам да знам къде има 3 луни:)
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

tarikkat

  • Гост
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #13 -: Септември 22, 2005, 21:40:29 pm »
Тази тема е за споделяне ???
Местата които посещавам са многообразни и различни. Формите които ги обитават също ;D Но това което не разбирам защо не всеки може да ходи там ???
 

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Многоизмерни или паралелни преживявания
« Отговор #14 -: Септември 22, 2005, 23:11:23 pm »
Според мен е възможно да се дължи на лични предпочитания базиращи се на минали инкарнации. Все пак вселената е голяма - различни места - дал Господ. За мен лично едно от най-странните места където съм попадал по време на сън беше свят в който времето беше спряло и нищо не се движеше. Имаше огромна статуя на някакво същество но имаше и "рогца" така че въпреки голямата красота както на статуята така и на много ярките цветове побързах да си тръгна. Освен това от някъде получих информация че този свят е бил така да се каже "замразен" със спряно време само 1 секунда преди да настъпи някаква огромна трансформация с него. Изобщо беше супер странно . Статуята беше стотици метри висока а аз летях около нея.
« Последна редакция: Ноември 17, 2008, 22:50:46 pm от Alien »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27